Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

DTB EU i Alwero w gronie Członków PIAP!

DTB EU i Alwero w gronie Członków PIAP!
2020-10-05

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w ostatnim miesiącu powiększyło się o dwie nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: DTB EU i Alwero.

Zamów kalendarze na 2021 rok już dziś

Zamów kalendarze na 2021 rok już dziś
2020-10-02

Kalendarz biurkowy czy ścienny jest akcesorium, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie zarówno w domu, jak i w firmie. Umożliwia kontrolowanie terminów wizyt lekarskich, umówionych spotkań, ważnych uroczystości, w tym imienin i urodzin znajomych.

Piękne zestawy upominkowe jako elegancki sposób...

Piękne zestawy upominkowe jako elegancki sposób na skuteczny marketing
2020-10-01

Tradycja dawania prezentów świątecznych jest u nas bardzo głęboko zakorzeniona. Od dłuższego czasu przenosi się ona też do miejsc pracy i coraz częściej chcemy naszym pracownikom i klientom podarować coś wyjątkowego w tym szczególnym dla nas czasie.

Dlaczego firmy inwestują w zakup gadżetów rekla...

Dlaczego firmy inwestują w zakup gadżetów reklamowych?
2020-10-01

Oznaczanie przedmiotów za pomocą logo przedsiębiorstwa to w dzisiejszych czasach bardzo popularna forma reklamy. Wiele firm chętnie inwestuje w zakup gadżetów reklamowych, ponieważ jest to bardzo skuteczny sposób na promocję biznesu, a także na ocieplenie wizerunku danego przedsiębiorstwa.

Targi Packaging Innovations w dobrej formie!

Targi Packaging Innovations w dobrej formie!
2020-10-01

Targi Opakowań Packaging Innovations organizowane przez Targi w Krakowie, które w dniach 24-25 września odbyły się w EXPO XXI Warszawa są dowodem na to, że przy zachowaniu restrykcyjnych obostrzeń sanitarnych możliwe jest przygotowanie targów na najwyższym poziomie.

PIAP apeluje do Ministra Finansów w sprawie pla...

PIAP apeluje do Ministra Finansów w sprawie planowanych zmian dotyczących podwójnego opodatkowania spółek komandytowych!
2020-09-24

Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa zrzeszająca przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy zwróciła się do Ministra Finansów Tadeusza Kościńskiego z pismem, w którym postuluje o odrzucenia pomysłu wprowadzenia podwójnego opodatkowania spółek komandytowych.

Pozycjonowanie strony www ‒ BĄDŹ ONLINE!

Pozycjonowanie strony www ‒ BĄDŹ ONLINE!
2020-09-23

Bez względu na wielkość, specyfikę, a także lokalizację firmy, warto zadbać o dobrą widoczność w wyszukiwarce Google. Czym dokładnie jest pozycjonowanie i dlaczego jest nieodłącznym elementem każdego biznesu? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury!

Agencja social media – jak ją wybrać i na co zw...

Agencja social media – jak ją wybrać i na co zwrócić uwagę?
2020-09-22

Wybór agencji social media to niełatwe zadanie – powierzamy jej nie tylko nasze środki finansowe, ale także wizerunek swojej marki. Jak podjąć decyzję, by nie żałować? Na co zwracać uwagę i czego oczekiwać od potencjalnego wykonawcy?

Nowa kategoria w wyszukiwarce ESB

Nowa kategoria w wyszukiwarce ESB
2020-09-22

W ramach ciągłego rozwoju i dopasowania platformy do potrzeb agencji wprowadzona została nowa kategoria, która pozwoli wyszukać najpopularniejsze brandy.

Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partner...

Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partnerami z branży reklamowej
2020-09-18

O jakości udanej współpracy między partnerami biznesowymi w dużej mierze przesądza rzetelność każdego z nich. Każdy, kto aktywnie działa na polu zawodowym, wie, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się z poczynionych ustaleń.

Czym jest forma dokumentowa i w jakich przypadk...

Czym jest forma dokumentowa i w jakich przypadkach można z niej skorzystać?
2020-09-15

Polskie prawo przewiduje kilka form zawierania umów – jedną z nich jest forma dokumentowa, która może być szybszą i wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnej formy pisemnej. Kiedy warto z niej skorzystać? O czym warto pamiętać podczas zawierania umów w formie dokumentowej?

Targi Packaging Innovations – zwierciadłem branży

Targi Packaging Innovations – zwierciadłem branży
2020-09-15

Pandemia zmieniła rynek opakowań. Z jednej strony silny i dynamiczny rozwój e-commerce stał się czynnikiem napędzającym rozwój branży (w tym opakowań z tworzyw sztucznych), z drugiej strony zgodnie z europejską strategią na rzecz tworzyw sztucznych - do 2030 roku wszystkie plastikowe opakowania mają podlegać recyklingowi.

Platforma, która łączy europejski rynek gadżetów

Platforma, która łączy europejski rynek gadżetów
2020-09-15

European Sellers & Buyers to nowe miejsce skupiające cały europejski rynek artykułów reklamowych. Dzięki tej platformie możliwe staje się nawiązanie kontaktów handlowych pomiędzy tysiącami firm działających w branży reklamowej.

Targi Packaging Innovations – bezpieczny powrót...

Targi Packaging Innovations – bezpieczny powrót do gry
2020-09-15

Nadchodzące miesiące będą kluczowe dla wielu przedsiębiorców. Polska branża opakowań stanęła przed nowymi wyzwaniami, którym musi szybko sprostać, aby utrzymać swoją pozycję. Rozwiązaniem może być udział w Targach Packaging Innovations, które odbędą w dniach 24-25 września 2020 w EXPO XXI Warszawa.

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW
2020-09-10

30 września 2020 r. w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów.

European Sellers & Buyers w codziennej pracy ek...

European Sellers & Buyers w codziennej pracy eksportera
2020-09-04

Nowoczesna platforma European Sellers & Buyers przydaje się w pracy każdego dostawcy upominków promocyjnych. Ułatwia nawiązanie kontaktu z importerami produktów reklamowych z całego rynku europejskiego – to możliwość dotarcia aż do 78 000 firm z 35 krajów.

Zostań wystawcą RemaDays Warsaw 2021 - Targi Re...

Zostań wystawcą RemaDays Warsaw 2021 - Targi Reklamy i Druku
2020-09-03

Trwają przygotowania do kolejnej edycji targów RemaDays Warsaw. Organizator zachęca do zarezerwowania stoiska i pokazania swojej firmy na targach. Zapewnia także, że dokłada wszelkich starań by zbliżająca się edycja targów RemaDay Warsaw 2021 była w pełni bezpieczna dla wystawców i zwiedzających.

Prowadzisz biznes w Katowicach? Pokaż się w int...

Prowadzisz biznes w Katowicach? Pokaż się w internecie!
2020-09-02

Prowadzenie swojego własnego biznesu wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest pozyskiwanie klientów. Jednym z najlepszych środków do tego jest internet - nawet jeśli prowadzisz biznes lokalny, skierowany bezpośrednio do mieszkańców jednego miasta.

PIAP przedłuża konkurs na kampanię !

PIAP przedłuża konkurs na kampanię !
2020-09-01

Polska Izba Artykułów Promocyjnych przedłuża termin konkursu na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Adresowany jest on do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy.

Czy warto inwestować w video marketing?

Czy warto inwestować w video marketing?
2020-08-27

W dzisiejszych czasach promocja marki to absolutna podstawa. Dzięki niej można wypracować pożądany wizerunek firmy, a także zdobyć zaufanie klientów, kontrahentów, czy też inwestorów. Znakomicie sprawdza się tutaj powiedzenie "jak nas widzą, tak nas piszą".

Pozycjonowanie stron – od czego zacząć?

Pozycjonowanie stron – od czego zacząć?
2020-08-26

W obecnych czasach już niemal każdy właściciel strony internetowej zdaje sobie sprawę, że aby być dobrze widocznym w wyszukiwarkach internetowych, należy przeprowadzić pewne działania z zakresu SEO. Od czego rozpocząć pozycjonowanie stron?

Czy warto inwestować w marketing medyczny?

Czy warto inwestować w marketing medyczny?
2020-08-24

Jeżeli decydujemy się na otworzenie swojego własnego gabinetu to musimy mieć świadomość tego, że lekarza obowiązuje zakaz reklamowania swoich usług. Jest to bardzo istotny zapis, który uniemożliwia bezpośrednie zachwalanie swojej pracy i sprawia, że konieczne staje się umiejętne

Gadgetfun i TOPQ w gronie Członków PIAP

Gadgetfun i TOPQ w gronie Członków PIAP
2020-08-24

Mimo nieustającej pandemii grono Członków Polskiej Izby powiększyło się dwóch nowych graczy tego rynku. Członkami PIAP zostały firmy Gadgetfun oraz TOPQ.

Lokalne pozycjonowanie stron – zlecić agencji S...

Lokalne pozycjonowanie stron – zlecić agencji SEO czy robić samemu?
2020-08-21

Pozycjonowanie lokalne (local SEO) to całość działań mających wpłynąć na widoczność Twojej strony internetowej w regionalnych wynikach wyszukiwania. Działania te dzielimy na: on site oraz offsite.

Profesjonalna strona firmowa - 4 kluczowe eleme...

Profesjonalna strona firmowa - 4 kluczowe elementy
2020-08-20

Posiadanie firmowej strony internetowej w Internecie jest niezwykle istotne - tam znajdą nas klienci i to tam mogą oni zaczerpnąć informacji o naszym biznesie. Jednak jedna witryna nie jest równa drugiej, dlatego warto wiedzieć, co powinna zawierać strona internetowa, by można było uznać ją za dobrą i komfortową w przeglądaniu.

Avalon Sportswear – Partner programu Solidni w ...

Avalon Sportswear – Partner programu Solidni w Biznesie
2020-08-20

Firma Avalon Sportswear Sp. z o.o. jest członkiem programu Solidni w Biznesie od 2003 roku.  Zajmuje się produkcją zdobień na tekstyliach i gadżetach oraz dystrybucją markowej odzieży sportowej i promocyjnej oraz artykułów reklamowych.

Tabliczki informacyjne w Twojej firmie

Tabliczki informacyjne w Twojej firmie
2020-08-12

Biurowce, urzędy, ośrodki oświatowe, galerie wszystkie te miejsca najczęściej onieśmielają swoją wielkością i skomplikowanym rozkładem. Warto zatem ułatwić osobom poruszającym się po obiektach odnalezienie konkretnych punków.

RemaDays Warsaw 2021 – KreaTYwni. Otwarci na nowe

RemaDays Warsaw 2021 – KreaTYwni. Otwarci na nowe
2020-08-06

Zbliżająca się edycja targów z pewnością będzie wyjątkowa. Pierwsza połowa roku była trudna dla każdego z nas i zweryfikowała wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to co przyniesie przyszłość.

PIAP ogłasza konkurs na kampanię !

PIAP ogłasza konkurs na kampanię !
2020-08-04

Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizuje konkurs na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Adresowany jest on do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy.

Reklama podświetlana - daj się zauważyć!

Reklama podświetlana - daj się zauważyć!
2020-07-24

Skuteczna reklama rzuca się w oczy, dociera do odbiorców, dla których jest przeznaczona, oraz pozostaje w ich pamięci. Te zadania idealnie spełnia reklama podświetlana - kreatywna i oryginalna forma reklamy, która skutecznie potrafi zaciekawić potencjalnych klientów.

Wizytówka – do archiwum?

Wizytówka – do archiwum?
2020-07-24

Wiele osób posługuje się tokiem myślenia, że w dzisiejszych czasach wizytówka jest czymś przestarzałym, czymś zupełnie niepotrzebnym i archiwalnym. Kontakt do danej osoby można przecież wklepać w smartfona czy w tablet..

Targi i eventy w czasie pandemii - Beata Kozyra...

Targi i eventy w czasie pandemii - Beata Kozyra (Polska Izba Przemysłu Targowego) – Wywiad
2020-07-17

Redakcja Gifts Journal TV przeprowadziła rozmowę z Panią Beatą Kozyrą, prezesem zarządu Polskiej Izby Przemysłu Targowego (PIPT) odnośnie aktualnej sytuacji w branży eventowej w okresie trwającej pandemii.

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW
2020-07-17

30 września 2020 r. w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów.

Czego oczekuje współczesny konsument?

Czego oczekuje współczesny konsument?
2020-07-16

Ostatnimi czasu w strategii marketingowej wielu firm zapanowała dostrzegalna gołym okiem zmiana praktyk. Przedsiębiorstwa coraz częściej biorą do serca dobro planety i czynią ku temu właściwe kroki.