Aktualności
Postaw na zyskowną personalizację – API.PL i Epson zapraszają na PROMO SHOW 2026
Personalizacja to obecnie jeden z kluczowych trendów napędzających branżę reklamową. Klienci oczekują unikalnych produktów, a dostawcy usług potrzebują technologii, która pozwoli realizować te zlecenia szybko i rentownie. Odpowiedzią na te potrzeby jest oferta firmy API.PL, którą będzie można zobaczyć na żywo podczas targów PROMO SHOW 2026.
Już 11 i 12 lutego w Warszawie, na stoisku K1 (strefa Epson), eksperci API.PL zaprezentują urządzenia, które redefiniują standardy w mikroprodukcji. To doskonała okazja dla właścicieli drukarni i agencji reklamowych, by zobaczyć maszyny realnie otwierające nowe możliwości.
Co warto zobaczyć na stoisku K1? Szczególną uwagę warto zwrócić na Epson SC-G6000. To wyczekiwana przez rynek nowość – kompletny ekosystem do druku DTF od jednego producenta, co gwarantuje maksymalną niezawodność produkcji i koniec problemów z kompatybilnością. Dla firm szukających wszechstronności przygotowano prezentację hybrydowych drukarek Epson SC-F2200 oraz Epson SC-F1000, które łączą zalety druku bezpośredniego (DTG) i transferowego (DTF), idealnie sprawdzając się przy krótkich seriach.
API.PL pokaże również, jak generować wysokie marże na gadżetach. Pomoże w tym kompaktowa drukarka UV Epson SC-V1000, drukująca bezpośrednio na drewnie, plastiku czy metalu, oraz niezawodne rozwiązania sublimacyjne: Epson SC-F500 i SC-F100.
Targi to najlepszy moment, by porozmawiać o rozwoju biznesu. Specjaliści z API.PL chętnie doradzą, które z tych kompaktowych i wydajnych rozwiązań najlepiej sprawdzą się w konkretnym parku maszynowym.
Nie przegap tego wydarzenia! Zarejestruj się i odwiedź stoisko K1.



