Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Współpraca

Oferta patronatu medialnego na Reklama.pl

Organizujesz wydarzenie związane z branżą reklamową i szukasz solidnego partnera, który obejmie nad nim patronat mediany? Współpraca z portalem Reklama.pl to dla Ciebie same korzyści! Jakie? Przekonaj się sam!

Nasz portal jest nie tylko miejscem, w którym można szybko znaleźć wykonawcę praktycznie każdej usługi z branży reklamowej oraz platformą, gdzie wykonawcy mogą liczyć na znalezienie stałych klientów. To przede wszystkim portal, którego twórcy chcą aktywnie działać na rzecz rozwoju marketingu i reklamy w naszym kraju. Właśnie z tego powodu bardzo chętnie obejmujemy patronat medialny nad wszelkimi wydarzeniami związanymi z branżą reklamową.

Zainteresowany? Zgłoś się do nas i spraw, aby Twoje wydarzenie spotkało się z jeszcze szerszym odzewem!


Patronat medialny – korzyści dla Ciebie

Patronat medialny, który obejmujemy nad danym wydarzeniem, to dla Ciebie doskonała okazja, aby jeszcze lepiej zareklamować swoje wydarzenie, zdobyć nowych sponsorów oraz zyskać zainteresowanie jeszcze szerszej grupy odbiorców.

Pamiętaj, że serwis Reklama.pl to nie tylko zlecenia od klientów zainteresowanych wykonaniem usług z branży reklamowej oraz rozbudowany katalog firm, które świadczą tego typu usługi. Portal Reklama.pl to bowiem przede wszystkim nowoczesne i godne zaufania medium, dzięki któremu z informacją o swoim wydarzeniu dotrzesz do ludzi ściśle związanych z branżą reklamy i marketingu.


Oferta patronatu medialnego – jakim wydarzeniom patronujemy?

Portal Reklama.pl obejmuje patronat medialny nad wszelkimi wydarzeniami związanymi z szeroko pojętym marketingiem i reklamą. Możesz się do nas zgłosić, jeśli organizujesz m. in.:

 konferencje

 szkolenia

 konkursy

 oraz inne wydarzenia branżowe.


Jeśli w najbliższej przyszłości planujesz wydarzenie tego typu i zainteresowała Cię nasza oferta patronatu medialnego, nie wahaj się, tylko jak najszybciej skontaktuj się z nami!

Jak rozpocząć z nami współpracę? To bardzo proste! Wystarczy, że przedstawisz nam swoją propozycję, a my przygotujemy ofertę korzystną dla obu stron.