Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Partnerzy

Polski Portal Reklamy ściśle współpracuje z najważniejszymi partnerami branży reklamowej.Polska Izba Artykułów Promocyjnych

Polska Izba Artykułów Promocyjnych powstała w lutym 2007 roku. Zrzesza na zasadzie dobrowolności podmioty gospodarcze zajmujące się usługami i produkcją artykułów promocyjnych, importem, jak również firmy prowadzące działalność jako agencje reklamowe. Na dzień dzisiejszy liczy ponad 130 członków, którymi są przedsiębiorstwa sektora prywatnego i polskie oddziały zagranicznych koncernów, a wachlarz oferowanych przez nie usług obejmuje wszystkie rodzaje spotykanych na rynku artykułów promocyjnych. W szeregach Izby zrzeszone są największe i najważniejsze firmy z grupy dystrybutorów i producentów artykułów promocyjnych, ale także agencje reklamowe i opiniotwórcze media branżowe. Członkowstwo firm dysponujących dużym potencjałem gospodarczym, pozwala Izbie na silny lobbing na rzecz rozwoju i kształtowania branży artykułów promocyjnych.

http://piap-org.pl/Signs.pl

Portal polskiej reklamy wizualnej Signs.pl to centrum informacyjne oraz bank zasobów dla twórców reklam. Publikuje artykuły warsztatowe, porady, prowadzi własny serwis informacyjny. W Signs.pl znaleźć można informacje adresowane do grafików, projektantów, specjalistów odpowiedzialnych za produkcję reklamową, właścicieli firm reklamowych. Oprócz artykułów związanych tematycznie z reklamą i grafiką, w serwisie publikowane są też materiały z dziedziny poligrafii, dtp oraz doniesienia ze świata marketingu i mediów. Obszerne archiwum ponad 13 tys. wiadomości i artykułów uzupełnione o niemal 50 tys. wiadomości na forum branżowym tworzą powiększającą się stale bazę wiedzy o unikatowym charakterze. Serwis zrzesza ponad 82 tys. zarejestrowanych użytkowników, ułatwiając wzajemne kontakty i prezentację własnego dorobku, umożliwia również aktywny udział w tworzeniu serwisu.

https://www.signs.pl/DevaGroup

Jesteśmy ekspertami od reklamy w Google i specjalizujemy się w AdWords (mamy elitarny status Premier Partner Google AdWords, a każdy z naszych specjalistów ma certyfikację indywidualną), pozycjonowaniu i reklamach na Facebooku. Działamy w branży od samego początku AdWords w Polsce (2005r.) i od tego czasu zyskaliśmy kilkuset zadowolonych klientów, doskonałe referencje oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Chętnie dzielimy się wiedzą: organizujemy konferencje i szkolenia, przeprowadzamy audyty i radzimy jak ulepszyć dotychczasowe działania reklamowe w internecie.

Cechuje nas elastyczne podejście do Klienta, przejrzyste umowy i wygodnie warunki współpracy.

https://www.devagroup.pl/Międzynarodowe Targi Poznańskie

MTP są liderem polskiego przemysłu targowego z 53% udziałów w rynku, jedynym ośrodkiem w Polsce ujętym w światowym rankingu miast targowych AUMA. W 2010 r. w niemal 80 wydarzeniach targowych w obiektach MTP brało udział ponad 11 tys. wystawców z 70 krajów świata – zajęli przestrzeń ponad 360 tys. m kw. Imprezy targowe odwiedziło niemal 450 tys. zwiedzających, a wspólnie targi, kongresy i konferencje na terenach targowych – prawie 1 mln zwiedzających, co czyni z MTP najważniejszy ośrodek turystyki biznesowej w kraju. MTP dysponują największą w Polsce infrastrukturą targową i konferencyjną – 16 klimatyzowanych pawilonów o wysokim standardzie i 81 nowoczesnych sal konferencyjnych. Oferują wystawcom profesjonalną aranżację oraz kompleksowe urządzenie stoisk ekspozycyjnych. Centrum Kongresowe Poznań to największy obiekt konferencyjny w Polsce. W grudniu 2008 r. odbył się tu światowy szczyt klimatyczny ONZ - COP14, w którym uczestniczyło ponad 12 tys. gości ze 189 krajów świata. Na przełomie 2009/2010 MTP gościły 30 tys. uczestników 32. Europejskiego Spotkania Młodych Taizé. Międzynarodowe Targi Poznańskie są laureatem tak prestiżowych wyróżnień, jak: tytuł Ambasador Polskiej Gospodarki, Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, godło Teraz Polska, Certyfikat Marki Firmowej, Medal Europejski, Budowniczy Polskiego Sportu, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego i wielu innych.

http://www.mtp.pl/pl/BEiKS

Firma BEiKS prowadzi szeroko zakrojoną działalność marketingową mającą na celu promowanie nowych produktów i rozwiązań z branży video. W związku z tym corocznie firma uczestniczy w wielu targach, konferencjach i festiwalach branżowych, a także organizuje własną konferencję BEIKS MEDIA SHOW przedstawiając produkty firm, które są prezentowane w Polsce. BEiKS to również szkolenia wraz z pokazem sprzętu dla lokalnych i ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz innych klientów zainteresowanych ofertą.

http://beiks.pl/SZKOLENIA.COM

Serwis SZKOLENIA.COM jest najstarszym serwisem szkoleniowym w Polsce. Od samego początku swojej działalności, Serwis skupiony jest na dostarczaniu informacji z rynku szkoleń udostępniając bogatą bazę aktualnych kursów i szkoleń, katalog firm szkoleniowych jak i trenerów oraz coachów.

http://www.szkolenia.com/T&P

T&P Tekstylia – Zdobienie i Promocja: polskie czasopismo specjalistyczne z branży odzieży promocyjnej, sportowej i pracowniczej. Zakres tematyczny: analizy rynku branżowego, produkcja i zdobienie tekstyliów, sitodruk, druk cyfrowy, transferowy, flock, stras i laser, techniki zdobienia i zastosowanie, targi branżowe & imprezy marketingowe oraz reklama, merchandising & promocja. Czytelnicy: firmy usługowe z branży zdobienia tekstyliów, drukarze, hafciarze, producenci transferów, wyspecjalizowani sprzedawcy tekstyliów i artykułów sportowych, producenci i sprzedawcy maszyn do zdobienia tekstyliów, projektanci mody, producenci i dystrybutorzy tekstyliów reklamowych i odzieży pracowniczej, agencje reklamowe oraz organizatorzy imprez targowych. Dystrybucja: 4.500 egzemplarzy, 4 razy w roku.

http://www.tp-textil.net/home/index.php