Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Rola analityki internetowej w zwiększaniu konwe...

Rola analityki internetowej w zwiększaniu konwersji w serwisie
2021-12-02

Użyteczność stron internetowych czy aplikacji to możliwość szybkiego i łatwego znalezienia poszukiwanych informacji, produktów czy usług. Aby sprawdzić, czy serwis spełnia oczekiwania klienta warto zastanowić się nad przeprowadzeniem analizy UX.

Przygotuj tekst do druku - skład tekstu

Przygotuj tekst do druku - skład tekstu
2021-12-02

Ludzie czytają tylko to, co im się podoba. Ba, tylko to co przyciągnie ich uwagę. Uwagę z kolei, przyciąga chwytliwe hasło i ładny wygląd. Chcesz, żeby zainteresowali się Twoim tekstem? Pozostali na dłużej z Twoją książką?

Jak sprawdzić ruch na stronie?

Jak sprawdzić ruch na stronie?
2021-11-29

Sprawdzanie i analizowanie ruchu na stronie to jeden z podstawowych sposobów weryfikacji skuteczności marketingu internetowego. Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub stronę usługową powinieneś regularnie weryfikować nie tylko wielkość ruchu na stronie.

HP Latex R to gwarancja „prawdziwej bieli

HP Latex R to gwarancja „prawdziwej bieli
2021-11-29

Problemy z drukowaniem białym tuszem, stanowiące „chorobę wieku dziecięcego” technologii druku cyfrowego i objawiające się m.in. jego żółknięciem z upływem czasu czy koniecznością stałej konserwacji urządzeń, zostały wyeliminowane przez firmę HP, gdy stworzyła ona recepturę pierwszego lateksowego białego tuszu, którego premierowy pokaz odbył się w marcu 2018 r.

Mikołajkowe akcje socialowe

Mikołajkowe akcje socialowe
2021-11-23

Sięgnij po skondensowaną dawkę wiedzy na temat Social Mediów! Zapraszamy na webinar na którym wystąpią: Krzysztof Marzec (CEO w DevaGroup) oraz Anna Ledwoń-Blacha (Co-founder & Creative Director w More Bananas). Prelegenci opowiedzą m.in. o niestandardowych akcjach socialowych i contentowych!

Druk nabiera kolorów z HP Latex.

Druk nabiera kolorów z HP Latex.
2021-11-22

W lipcu 2020 r. firma HP udoskonaliła HP Latex Serii R – najbardziej zaawansowaną gamę cyfrowych drukarek wielkoformatowych firmy w swej historii.

Zostań wystawcą RemaDays Warsaw 2022

Zostań wystawcą RemaDays Warsaw 2022
2021-11-17

Trwają przygotowania do kolejnej edycji targów RemaDays Warsaw. Organizator zachęca do zarezerwowania stoiska i pokazania swojej firmy na targach.

PERFEKCYJNY DRUK BIELĄ Z NOWYMI DRUKARKAMI HP L...

PERFEKCYJNY DRUK BIELĄ Z NOWYMI DRUKARKAMI HP LATEX
2021-11-16

Firma HP zrewolucjonizowała wielkoformatowy druk białym tuszem, wprowadzając na rynek drukarki serii HP Latex 700 W i 800 W. Dzięki doskonałej bieli, inteligentnym i wydajnym procesom drukowania oraz ekologicznej technologii HP Latex klienci zyskali możliwość nieskomplikowanego zadruku szerokiej gamy materiałów

Malu ® w gronie Członków PIAP

Malu ® w gronie Członków PIAP
2021-11-16

W październiku br. Polska Izba Artykułów Promocyjnych powiększyła się o kolejnego, nowego gracza z rynku upominków reklamowych - nowym Członkiem PIAP została firma Malu ®.

Od czego zacząć ekspansję e-sklepu za granicę?

Od czego zacząć ekspansję e-sklepu za granicę?
2021-11-15

Zakupy online nigdy nie były tak modne i popularne jak dzisiaj. Na całym świecie rośnie liczba zamówień online, a biznes e-commerce kwitnie. Największy wzrost zainteresowania odnotowano w krajach słabiej rozwiniętych, w regionie CEE. Szacuje się, że w nadchodzących latach wartość tego wzrostu pozostanie powyżej średniej.

Kurs Facebook Ads - dlaczego warto w niego zain...

Kurs Facebook Ads - dlaczego warto w niego zainwestować?
2021-11-08

Marketing jest niezwykle ważną częścią każdego biznesu. To bardzo ważne, aby informacja o tym, czym zajmuje się twój biznes znalazła taką grupę odbiorców, która będzie zainteresowana tym, co robisz. Dlatego właśnie tak ważne jest to, aby tworzyć profesjonalne reklamy i ogólnie propagować profesjonalne podejście do uwidaczniania swojej marki w sieci.

Kalendarze reklamowe książkowe - dostosowanie d...

Kalendarze reklamowe książkowe - dostosowanie do odbiorcy
2021-11-04

Marketing i reklama to nieodłączny element każdego biznesu. Bez skutecznych działań promujących nie jest łatwo zaistnieć na rynku i zdobyć klientów. Każda akcja marketingowa powinna być przemyślana i dostosowana do odbiorcy, aby faktycznie przyniosła porządane skutki.

Sprawna obsługa klienta dzięki systemowi call c...

Sprawna obsługa klienta dzięki systemowi call center. Jak to możliwe?
2021-11-02

Praca w call center nie bez powodu nazywana bywa potocznie “pracą na słuchawce”. W końcu rozmowy telefoniczne z klientami (obecnymi i potencjalnymi) to istota tej pracy. Oczywiste wydaje się więc to, że podstawowym i niezbędnym narzędziem pracy w call center jest telefon.

KreaTYwni. Otwarci na nowe – RemaDays Warsaw 2022

KreaTYwni. Otwarci na nowe – RemaDays Warsaw 2022
2021-10-28

Już za niecałe 5 miesięcy odbędzie się kolejna edycja targów RemaDays Warsaw. Zakończone niedawno Targi RemaExtra potwierdziły siłę branży reklamowej, potrzebę osobistych spotkań oraz pragnienie rozwoju. Zbliżające się wydarzenie z pewnością będzie wyjątkowe. Ostatni czas był trudny dla każdego z nas i zweryfikował wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania.

Pozycjonowanie stron www za granicą - jak to ro...

Pozycjonowanie stron www za granicą - jak to robić?
2021-10-27

Obsługujesz zagranicznych klientów? Lub chcesz zacząć ich pozyskiwać poza granicami twojego kraju? Produkt, który sprzedajesz czy też usługa, którą wykonujesz, jest warta za granicą znacznie więcej? Jeśli tak to pozycjonowanie międzynarodowe jest dla Ciebie.

Sezon na prezenty dla pracownika

Sezon na prezenty dla pracownika
2021-10-22

W ciągu ostatnich lat, na rynku pracy, bardzo zmieniła się pozycja pracowników. Zaobserwować można deficyt specjalistów w różnych dziedzinach, dlatego firmy większe i mniejsze zaczynają coraz bardziej dbać o swoich pracowników, ponieważ to właśnie od nich zależy sukces i powodzenie przedsiębiorstwa.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?
2021-10-22

Pozycjonowanie stron internetowych to wieloetapowe działanie, dzięki któremu poprawimy widoczność swojej strony internetowej i utrzymamy ją w odpowiedniej pozycji dla wyszukiwanych haseł, które przynoszą największe zyski.

Prezenty na Święta dla pracowników i klientów

Prezenty na Święta dla pracowników i klientów
2021-10-20

Coraz więcej firm decyduje się na wręczanie okazjonalnych paczek prezentowych pracownikom, kontrahentom, klientom czy nawet szefom. Nie ma w tym nic dziwnego, bo obdarowywanie ważnych dla nas osób jest starodawnym zwyczajem, który w Polsce już od kilku lat się odradza i staje się coraz bardziej popularna.

Jak zarabiać na programach partnerskich?

Jak zarabiać na programach partnerskich?
2021-10-20

Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy online, to programy partnerskie mogą być odpowiedzią. Marketing afiliacyjny jest jednym z najbardziej popularnych sposobów generowania dochodu online, ponieważ nie wymaga żadnych płatności z góry lub inwestycji.

Prezenty dla pracowników wreszcie docenione

Prezenty dla pracowników wreszcie docenione
2021-10-19

Upominek dla pracownika wręczony mu przez pracodawcę stanowi niezwykle miły gest, wykraczający poza ramy sztywnych relacji zawodowych. Jest on wyrazem uznania za ciężką dotychczasową pracę oraz zachętą do dalszej współpracy.

Co zrobić, by zwiększyć konkurencyjność firmy?

Co zrobić, by zwiększyć konkurencyjność firmy?
2021-10-18

Każdy przedsiębiorca pragnie, by jego biznes rozwijał się prężnie i zyskiwał kolejnych klientów. Oprócz zadbania o dobrej jakości produkty lub usługi, trzeba również nauczyć się funkcjonować na konkurencyjnym rynku, gdzie często poziom rywalizacji bywa bardzo wysoki.

Kolejny krok w rozwoju współpracy Integart i 3M

Kolejny krok w rozwoju współpracy Integart i 3M
2021-10-11

Wieloletnia współpraca z firmą 3M pozwoliła na stopniowe zwiększanie zakresu dostępnych grup asortymentowych w portfolio Integart. Dziś możemy się pochwalić szeroką gamą produktów specjalistycznych jak: folie odblaskowe, media do druku cyfrowego czy materiałów dla rynku automotive.

Kalendarz trójdzielny firmowy. Zadbaj o widoczn...

Kalendarz trójdzielny firmowy. Zadbaj o widoczność swojej firmy
2021-10-11

Kalendarz trójdzielny firmowy to dobry sposób na promocję Twojej firmy. Druk kalendarzy ściennych wysokiej jakości umacnia widoczność Twojej marki. Może także sprawić, że potencjalni klienci codziennie będą spoglądać na grafikę lub napis, który możesz stworzyć sam lub z pomocą doświadczonych profesjonalistów.

Fragrans nowym Członkiem PIAP

Fragrans nowym Członkiem PIAP
2021-10-05

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w czwartym kwartale br. powiększyła się o kolejnego gracza na rynku upominków reklamowych. Nowym Członkiem PIAP została firma FRAGRANS.

Czy kubek reklamowy z nadrukiem sprawdza się w ...

Czy kubek reklamowy z nadrukiem sprawdza się w reklamie?
2021-10-04

Skuteczne nośniki reklamy to temat bardzo obszerny i niełatwy. W praktyce wygląda to tak, że stykamy się z nimi codziennie. Długopisy, ołówki, kartki do notowania, pendrivy – wszystkie te przedmioty maja nadrukowane logo, czasem nazwę firmy, marki lub produktu.

Polacy a smart shopping. Jak wypadamy na tle in...

Polacy a smart shopping. Jak wypadamy na tle innych narodów?
2021-10-04

Smart shopping polega na zakup produktów w jak najniższej cenie, w taki sposób, aby był najbardziej opłacalny. Jak w tym przypadku rodzą sobie Polacy? W tym artykule przekonamy się, czy wyszukianie najtańszych ofert jest mocną stroną mieszkańców naszego kraju?

Nowoczesna reklama firmy oparta na zawieszkach ...

Nowoczesna reklama firmy oparta na zawieszkach zapachowych
2021-09-27

Ostatnie dekady przyniosły nam prawdziwy wysyp różnorodnych metod marketingowych, którymi posłużyć się może przedsiębiorca z każdej niemalże branży i wobec każdej docelowej niszy rynkowej.

Agencja marketingowa – czy warto rozpocząć z ni...

Agencja marketingowa – czy warto rozpocząć z nią współpracę?
2021-09-27

Każda firma, nawet najmniejsza, potrzebuje skutecznych działań reklamowych, aby prowadzić efektywną sprzedaż. Posiadając własną działalność, w pewnym momencie będziesz musiał zdecydować, czy zajmiesz się promocją na własną rękę, czy postawisz na profesjonalną opiekę.

Jak reklamować sklep internetowy?

Jak reklamować sklep internetowy?
2021-09-20

Intensywny rozwój Internetu sprawił, że trudno sobie wyobrazić udany biznes w sieci bez realizowania skutecznych działań marketingowych. Konkurencja w poszczególnych branżach jest coraz większa. Wymaga to regularnego realizowania takich działań, które pozwalają budować pozycję sklepu internetowego w przestrzeni Internetu.

Targi Packaging Innovations już 15-16 września!

Targi Packaging Innovations już 15-16 września!
2021-09-13

300 Wystawców, 3 hale, 10 stref tematycznych, liczne premiery, prezentacje i szkolenia w strefie workShops, spotkania z młodymi projektantami w Strefie Studenta oraz szereg wydarzeń dodatkowych — to tylko kilka powodów, dla których warto wziąć udział w Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations.

Facebook lajki- co nam dają lajki na Facebooku?

Facebook lajki- co nam dają lajki na Facebooku?
2021-09-09

Lajki na fanpage Facebook to rzecz bardzo pożądana przez niemal wszystkich posiadaczy kont na Facebooku. Szczególnie tych, którzy na Facebooku promują swoje biznesy i marki osobiste. W ich przypadku Lajki na fanpage dodają wyraźnej wiarygodności.