Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Art of Color i Gala Złotego Gryfa już za nami!

Art of Color i Gala Złotego Gryfa już za nami!
2023-12-05

We wtorek 28 listopada w poznańskiej Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja renomowanego wydarzenia poligraficznego Art of Color. W tym roku konferencji towarzyszyła Gala Złotego Gryfa.

Jak zdobyć więcej lajków na Instagramie?

Jak zdobyć więcej lajków na Instagramie?
2023-12-04

Prowadzisz konto na Instagramie, które pomimo Twoich wysiłków i spędzonego czasu nie daje Ci rezultatów w postaci przyrostu obserwujących i dużej liczby lajków (polubień) pod każdym postem? Zastanawiasz się jak zdobyć więcej lajków na Instagramie, aby wreszcie ruszyć z miejsca?

"Niezbędnik Marketera" na biurkach samorządowców

"Niezbędnik Marketera" na biurkach samorządowców
2023-12-04

1 grudnia br. wystartowała akcja wysyłkowa "Niezbędnika Marketera" do instytucji państwowych i samorządów na terenie całej Polski, zorganizowana przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych (PIAP)

Dlaczego opłaca się korzystać z usług agencji i...

Dlaczego opłaca się korzystać z usług agencji interaktywnej?
2023-11-30

W erze cyfrowej, gdzie każda firma pragnie zaistnieć online, obecność w internecie jest niezbędna do przetrwania i rozwoju. Jednak stworzenie i zarządzanie skuteczną obecnością w internecie wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia

Midjourney: Najbardziej popularny generator obr...

Midjourney: Najbardziej popularny generator obrazów oparty na sztucznej inteligencji
2023-11-30

Sztuczna inteligencja (AI) zrewolucjonizowała wiele obszarów naszego życia, w tym sztukę i projektowanie graficzne. Dzisiaj skupimy się na jednym z najpopularniejszych narzędzi w tej dziedzinie, jakim jest Midjourney.

Historia reklamy: Ewolucja Marketingu w Dobie R...

Historia reklamy: Ewolucja Marketingu w Dobie Rewolucji Przemysłowej
2023-11-17

Rozpoczynając od schyłku XVIII wieku, Rewolucja Przemysłowa zainicjowała transformację, która na trwałe zmieniła obraz świata. Jej wpływ wykraczał poza granice przemysłu i techniki, wnikał głęboko w codzienne życie ludzi oraz zasadniczo zmieniał metody ich komunikacji.

3 (TRZY – mocne) najciekawsze materiały do druk...

3 (TRZY – mocne) najciekawsze materiały do druku – folie z mocnymi klejami
2023-11-17

Marketerzy zlecający agencjom i drukarniom produkcję reklam wielkoformatowych coraz częściej szukają skutecznych rozwiązań do zastosowania w kampaniach wizerunkowo – brandingowych i sezonowych akcjach promocyjnych.

Twój sklep ma ruch, a nie sprzedaje? Czy zadbał...

Twój sklep ma ruch, a nie sprzedaje? Czy zadbałeś o dobre UX?
2023-11-15

Dużo zainteresowanych, ale niewielu z nich dokonuje zakupu? Audyt UX (user experience) to dla Ciebie sposób na zamienienie strony jedynie generującej ruch, w taką która rzeczywiście przynosi korzyści. Twój sklep przyciąga uwagę klientów, ale z jakiegoś powodu nie dokonują oni zakupów?

Reklama zewnętrzna, obok której nie sposób prze...

Reklama zewnętrzna, obok której nie sposób przejść obojętnie
2023-11-15

Czy wiesz, że reklama zewnętrzna to jedna z najskuteczniejszych form reklamy? Czy zastanawiało Cię, jakie są zalety reklamy na billboardach, banerach, samochodach czy innych nośnikach zewnętrznych? Prowadząc biznes, zainteresowanie reklamą i jej formami to konieczność.

Odkryj Sekrety Skutecznego Szkolenia UX: Tworzy...

Odkryj Sekrety Skutecznego Szkolenia UX: Tworzymy Lepsze Doświadczenia Użytkownika
2023-11-14

W dzisiejszym dynamicznym świecie cyfrowym, dobre doświadczenie użytkownika (UX) to klucz do sukcesu. Firmy zdają sobie sprawę, że zadowoleni użytkownicy to zadowoleni klienci, a zadowoleni klienci to sukces biznesowy.

Już jest! CalderaRIP V17: nowa era w reklamowym...

Już jest! CalderaRIP V17: nowa era w reklamowym druku cyfrowym
2023-11-10

Najnowsza wersja RIP Caldera V17, jednego ze światowych liderów w dziedzinie oprogramowania do druku cyfrowego, przynosi ze sobą szereg innowacyjnych zmian, które znacznie podnoszą jakość i efektywność produkcji, w drukarniach i agencjach reklamowych.

Jak zbudować silną społeczność wokół swojego ka...

Jak zbudować silną społeczność wokół swojego kanału na YouTube?
2023-11-10

W dzisiejszych czasach, kiedy platformy społecznościowe odgrywają kluczową rolę w promocji i budowaniu marki, niezwykle ważne jest, aby wiedzieć, jak skutecznie zwiększyć zaangażowanie swoich widzów. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto korzystać z sprawdzonych metod promocji, które pomogą Ci zbudować lojalną społeczność.

Rozwiązania do druku na tekstyliach - EPSON Pol...

Rozwiązania do druku na tekstyliach - EPSON Polska i API.PL na Fast Textile 2023!
2023-11-07

Jeżeli rozważasz wprowadzenie nowej technologii do produkcji tekstyliów lub też modernizację dotychczasowego parku maszynowego, albo po prostu chcesz porozmawiać o rozwoju swojego biznesu, zapraszamy na targi Fast Textile 2023.

semWAW – edycja startup

semWAW – edycja startup
2023-10-26

Piątek 17.11.2023 r., to dzień, który zapisze się w branży marketingu. Właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK w Warszawie.

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW Poznań 28 list...

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW Poznań 28 listopada
2023-10-19

ART OF COLOR Spotkanie liderów, organizowane przez Grupę MTP odbędzie się 28 listopada br. w Restauracji Saffron a’la carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorami wydarzenia są Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

Czym jest pozycjonowanie stron www?

Czym jest pozycjonowanie stron www?
2023-10-18

Pozycjonowanie strony jest nieodzowne, jeśli chcesz być zauważony w Internecie. W Polsce liczba internautów stale rośnie, a ponad miliard użytkowników miesięcznie korzysta z Google, co stanowi 93% ogólnej liczby osób, które używają wyszukiwarek internetowych.

TRK System - wyspy handlowe i gastronomiczne

TRK System - wyspy handlowe i gastronomiczne
2023-10-17

Stoiska targowe to serce wielu branżowych wydarzeń, targów, konferencji i eventów. To miejsce, gdzie firmy mają szansę przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, zaprezentować swoje produkty lub usługi, oraz zbudować trwałe relacje.

Sprawdź ceny na materiały do druku w e-sklepie ...

Sprawdź ceny na materiały do druku w e-sklepie API.PL w nowej odsłonie!
2023-10-13

Chcielibyśmy zachęcić do poznania nowej osłony e-sklepu API.PL - sklep.api.pl Dla wszystkich zajmujących się małoformatowym zdobieniem tekstyliów i innych gadżetów, zaczynających swoją przygodę z drukiem cyfrowym lub po prostu tych, którzy chcą wygodnie, po godzinach, zamówić materiały do swojej produkcji.

Jak efektywnie promować stowarzyszenie i fundac...

Jak efektywnie promować stowarzyszenie i fundację w Internecie?
2023-10-10

Prowadzenie fundacji lub stowarzyszenia to piękne wyzwanie, ale także trudne zadanie. Twoja misja jest godna uwagi, ale jak sprawić, aby dotarła do serc ludzi? Jak przyciągnąć uwagę potencjalnych darczyńców i wolontariuszy w dzisiejszym cyfrowym gwarze informacyjnym?

Przed nami największy na świecie #unboxing. Wię...

Przed nami największy na świecie #unboxing. Większego nie ma.
2023-10-06

Otwieramy te małe i duże. Kolorowe tak bardzo, że aż oczy bolą. Te szare i brązowe. Wypasione i skromne. Zapadające w pamięć i serce. Świadczące o tym, że jesteśmy dla kogoś ważni, że ktoś o nas pomyślał. Nie jest ważne CO. To pamięć, znak, że jesteśmy. I że jesteśmy też dla KOGOŚ.

User Experience - czym jest i jak zadbać o dobr...

User Experience - czym jest i jak zadbać o dobry UX?
2023-10-06

Jednym z najważniejszych elementów, jaki należy brać pod uwagę przy tworzeniu strony internetowej, jest tzw. User Experience. Nie jest to co prawda pojęcie nowe, ale całkiem młode, dlatego nie dziwi fakt, że sporo osób wciąż zastanawia się, czym jest UX.

Dlaczego warto inwestować w SEO?

Dlaczego warto inwestować w SEO?
2023-10-06

Chcesz skutecznie zadbać o widoczność swojego biznesu w sieci i przyciągnąć większą liczbę potencjalnych klientów? Pozycjonowanie stron to klucz do sukcesu w dobie digital marketingu. Dowiedz się, czym dokładnie jest SEO i dlaczego inwestycja w profesjonalne pozycjonowanie strony jest opłacalna.

Siła opakowań

Siła opakowań
2023-09-28

W ostatnim czasie w ręce wpadł mi artykuł historii Tiffany'ego. Wśród wielu informacji była wzmianka o podejściu do opakowań. Co ciekawe, w sklepach jubilerskich Tiffany'ego nie sprzedaje się opakowań w kolorze marki, ponieważ są one rozdawane za darmo

Ewolucja Reklamy: Od starożytnych cywilizacji d...

Ewolucja Reklamy: Od starożytnych cywilizacji do okresu renesansu
2023-09-26

Nasi prehistoryczne przodkowie demonstrowali swoje myśliwskie triumfy na skalnych ścianach jaskiń. Czy to był początek? Historia reklamy jest znacznie bardziej rozbudowana i złożona, niewspółmiernie przewyższając te prymitywne ilustracje.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pozycjonowani...

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pozycjonowaniu wizytówek Google
2023-09-25

W epoce cyfrowej, każde przedsiębiorstwo stara się wyróżnić na tle konkurencji. Google Maps oferuje właśnie taką możliwość. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak z niej skorzystać.

Papiery ekologiczne – do produkcji opakowań i… ...

Papiery ekologiczne – do produkcji opakowań i… gadżetów z recyklingu
2023-09-22

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialne podejście do wpływu na środowisko dziś są wpisane w działania wielu firm. Jest to efekt zarówno oczekiwań konsumentów, partnerów biznesowych, ale i prawa, które wkracza w ten obszar.

Agencja marketingowa dla małych firm - postaw n...

Agencja marketingowa dla małych firm - postaw na profesjonalizm i kreatywność
2023-09-22

Prowadzenie firmy nie jest łatwe. Nie tylko wymaga przestrzegania wszystkich przepisów, ale też reklamy. W końcu tylko dzięki niej można zyskać przewagę na tle konkurencji. Dziś podpowiemy Wam, jaką agencję marketingową zatrudnić dla małej firmy.

Wystartowało badanie rynku upominków reklamowyc...

Wystartowało badanie rynku upominków reklamowych – poznamy zmiany, trendy i nowe narzędzia marketingowe!
2023-09-21

Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce

Odzież reklamowa z własnym nadrukiem – dlaczego...

Odzież reklamowa z własnym nadrukiem – dlaczego warto w nią zainwestować?
2023-09-19

W świecie, w którym konkurencja na rynku jest ogromna, przedsiębiorcy szukają innowacyjnych sposobów na promocję swojej marki. Jednym z takich rozwiązań jest inwestycja w odzież reklamową z własnym nadrukiem.

Zapraszamy na premierowe prezentacje drukarki E...

Zapraszamy na premierowe prezentacje drukarki EPSON SureColor SC-F2200
2023-09-19

Podczas prezentacji 25 września w showroom API.PL w Rąbieniu k.Łodzi, oraz 3 października br. w showroom w Chorzowie uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie ocenić, jak ta innowacyjna drukarka, łącząca cechy DTG i DTF, może pomóc w realizacji różnorodnych zleceń

Kraftlux - nowa linia ekologicznych toreb premium

Kraftlux - nowa linia ekologicznych toreb premium
2023-09-07

W szybko zmieniającym się świecie preferencji konsumentów i ekologicznych trendów rynkowych, wyróżnienie się na tle konkurencji stało się istotnym aspektem strategii marki.

Maszyny do tampondruku

Maszyny do tampondruku
2023-09-06

Tampondruk jest popularną techniką drukarską, która umożliwia znakowanie zarówno wklęsłych, jak i wypukłych powierzchni. Druk jest wyraźny, czytelny i bardzo dobrze oddaje wygląd wzoru Maszyny do tampondruku powinny być odpowiednio dostosowywane do potrzeb produkcyjnych, dlatego ich poprawny dobór jest niezwykle ważny. Jakie są rodzaje tamponiarek, czym się charakteryzują i jakie mają zalety?

Segregatory - niezbędne akcesoria w Twoim biurze

Segregatory - niezbędne akcesoria w Twoim biurze
2023-09-06

Prowadzenie firmy nie jest łatwe. Wymaga dużego zaangażowania. Jednocześnie trzeba dbać o porządek także w dokumentach. Doskonałym wyborem są więc segregatory. Warto dowiedzieć się więcej na ich temat i wybrać najlepsze modele.