Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Pozycjonowanie w Rybniku - jak osiągnąć sukces ...

Pozycjonowanie w Rybniku - jak osiągnąć sukces w wyszukiwarkach?
2023-01-31

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie stało się niezbędnym elementem strategii marketingowej każdej firmy, która chce odnieść sukces w Internecie. Również w Rybniku coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z kluczowej roli, jaką odgrywa pozycjonowanie w kontekście rozwoju ich biznesu.

Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty S...

Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
2023-01-30

W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze.

Największe europejskie święto reklamy i druku o...

Największe europejskie święto reklamy i druku odbędzie się w Polsce. 18. edycja RemaDays Warsaw już wkrótce
2023-01-26

Kluczem do rozwoju w biznesie jest integracja branży. Europejskim liderem i najbardziej merytoryczną platformą w sektorze reklamy i druku jest RemaDays Warsaw, które odbędzie się w dniach 1-3 lutego 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Wizualizacja wnętrz - na czym polega i czy warto?

Wizualizacja wnętrz - na czym polega i czy warto?
2023-01-25

Aranżacja wnętrz to trudne zadanie. Mnogość materiałów, produktów, a także pomysłów utrudniają dodatkowo podjęcie ostatecznych decyzji. Rozpoczynając proces aranżacji większość z nas ma wizję, jak pomieszczenie ma wyglądać.

Nowy sklep internetowy – czego nie powinno zabr...

Nowy sklep internetowy – czego nie powinno zabraknąć na stronie?
2023-01-19

Jeżeli stoisz właśnie przed decyzją o otwarciu sklepu internetowego – nie zwlekaj. Badania prowadzone na konsumentach wskazują bowiem, że obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakupy online.

Influencer marketing w 2023 roku - trendy i klu...

Influencer marketing w 2023 roku - trendy i kluczowe działania
2023-01-17

Influencer marketing to wytwór stosunkowo nowy, a mimo to jego pozycja jest już ugruntowana. Specjaliście przewidują, że ten obszar rynku do 2028 r. będzie wart ok. 85 miliardów dolarów! Zanim jednak zdecydujesz się na podjęcie współpracy z influencerem, zobacz jakie trendy zdominują bieżący rok.

Reklamy na ekranach systemu Digital Signage - w...

Reklamy na ekranach systemu Digital Signage - w jakich branżach są skuteczne?
2023-01-11

Efektywna komunikacja marketingowa wymaga zastosowania odpowiednich nośników. W przypadku konieczności emitowania zróżnicowanych komunikatów dobrym wyborem są reklamy na ekranach systemu Digital Signage. W jakich branżach są skuteczne?

Zagraniczny biznes, czyli dlaczego potrzebujesz...

Zagraniczny biznes, czyli dlaczego potrzebujesz tłumaczeń biznesowych z języka angielskiego?
2023-01-10

Stawiasz na ciągły rozwój swojego biznesu? Przyjdzie moment, w którym komunikacja z osobami z zewnątrz lub załatwienie pewnych spraw będzie wymagało bardziej wnikliwego przygotowania.

Etykieta z nadrukiem a wizerunek marki

Etykieta z nadrukiem a wizerunek marki
2023-01-10

Stworzenie etykiety przyciągającej uwagę to najważniejszy element strategii marketingowej. To właśnie ona odpowiada za to, jak zapiszemy się w świadomości kupujących, a należy pamiętać, że dla klienta pierwsze wrażenie to zarazem ostatnie wrażenie.

Zalety reklamy wizualnej – dlaczego każdy przed...

Zalety reklamy wizualnej – dlaczego każdy przedsiębiorca powinien w nią zainwestować?
2022-12-29

Nie od dziś wiadomo, że prowadząc firmę, przedsiębiorca zmaga się z wieloma problemami. Przepisy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Jednocześnie konkurencja na rynku jest duża. Stąd warto, a nawet trzeba zainwestować w odpowiednią reklamę.

Czym jest marketing i sprzedaż?

Czym jest marketing i sprzedaż?
2022-12-16

Marketing odgrywa bardzo ważną rolę w dzisiejszym świecie. Nie da rady niczego sprzedawać bez dobrego marketingu. Skuteczny marketing stymuluje sprzedaż na wszystkich frontach. Marketing i sprzedaż muszą tworzyć spójną całość.

Pasieka Łysoń nowym Członkiem PIAP

Pasieka Łysoń nowym Członkiem PIAP
2022-12-12

W grudniu br. grono Członków PIAP powiększyło się o nową firmę z branży, członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych została firma: Pasieka Łysoń.

Kilka powodów, dla których Twoja firma powinna ...

Kilka powodów, dla których Twoja firma powinna posiadać stronę internetową w 2023r.
2022-12-06

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją działalność, czy jesteś firmą o ugruntowanej pozycji, maksymalizacja zasięgu produktu i usług powinna być Twoim głównym motorem napędowym, ponieważ pomoże to w generowaniu większej liczby potencjalnych klientów, a tym samym zwiększy liczbę przychodów.

PIAP kontynuuje barometr nastrojów branży rekla...

PIAP kontynuuje barometr nastrojów branży reklamowej
2022-12-02

Polska Izba Artykułów Promocyjnych monitoruje sytuację podmiotów z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Tym razem PIAP zaprasza przedsiębiorców i ich przedstawicieli do udziału w 3 edycji badania "Branża upominków reklamowych w obliczu zmian w gospodarce".

Jakie gadżety reklamowe z logo firmy wybrać?

Jakie gadżety reklamowe z logo firmy wybrać?
2022-12-02

Pozytywny wizerunek firmy można budować na wiele sposobów. Atrakcyjnym, a jednocześnie efektywnym rozwiązaniem są gadżety reklamowe z logo firmy. Sprawdź, które z nich wybrać, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i zdobyć kolejnych klientów.

Najlepsze pomysły na prezent z grawerem!

Najlepsze pomysły na prezent z grawerem!
2022-11-25

Chcąc mieć pewność, że upominek wywoła pożądane reakcje – a więc radość, pozytywne emocje i skojarzenia z dobrą jakością – stawiaj na spersonalizowane gadżety wykonane z dbałością o detale i starannie wykończone.

Dom mediowy - dlaczego warto zdecydować się na ...

Dom mediowy - dlaczego warto zdecydować się na zakup kampanii reklamowych?
2022-11-25

Ogromna konkurencja w niemal wszystkich dziedzinach usług i handlu wymaga szczególnego typu działań. Działalność prowadzona przez agencje reklamowe jest najskuteczniejszym sposobem na wyróżnienie firmy wśród konkurentów.

Pozycjonowanie sklepu internetowego – dlaczego ...

Pozycjonowanie sklepu internetowego – dlaczego warto?
2022-11-18

Jak zadbać o dobrą widoczność sklepu internetowego? I czy w ogóle warto inwestować w pozycjonowanie, skoro na jego wyniki trzeba czekać? Co takiego jest w SEO, że długofalowo okazuje się korzystne? Dowiesz się o tym, czytając ten artykuł.

Kurtka z nadrukiem firmowym – rodzaje, fasony, ...

Kurtka z nadrukiem firmowym – rodzaje, fasony, personalizacja. Jak ją zamówić?
2022-11-15

Obecnie producenci odzieży firmowej mogą zaprezentować ją klientom w wielu wariantach. Wśród nich dostępne są też kurtki firmowe, które mogą być opatrzone różnymi nadrukami. Co warto o nich wiedzieć? Zobacz, kiedy się przydadzą, w jakich wariantach są dostępne i jak je spersonalizować.

Bott i CTM Group w gronie członków PIAP !

Bott i CTM Group w gronie członków PIAP !
2022-11-15

PIAP nieustannie rozwija swój zasięg i przyciąga nowych członków – firmy, które chcą mieć swój udział w rozwoju całej branży upominków reklamowych. Elitarne grono powiększyło się o dwie firmy: Bott oraz CTM Group.

Trendy i prognozy SEO na rok 2023

Trendy i prognozy SEO na rok 2023
2022-11-07

Optymalizacja stron pod kątem algorytmów Google, to ciągle zmieniająca się strategia wynikająca z aktualizacji wprowadzanych przez tą popularną wyszukiwarkę. Chcąc nadążać za zmianami oraz pozostać na czele wśród pierwszych wyników wyszukiwania na frazy branżowe, należy dopasowywać się do aktualnych trendów.

Skuteczne oraz solidne konsultacje marketingowe...

Skuteczne oraz solidne konsultacje marketingowe online - wiedza ma znaczenie
2022-11-04

Co robić jeśli w Twojej firmie pojawiają się problemy, mające wpływ na jej efektywność? W niektórych przypadkach bardzo korzystnym działaniem może się okazać profesjonalna konsultacja marketingowa.

Ile kosztuje zbudowanie strony internetowej dla...

Ile kosztuje zbudowanie strony internetowej dla małej firmy?
2022-10-25

Strona WWW jest Twoją internetową wizytówką, która wykonana z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii posłuży na wiele miesięcy i umożliwi budowanie świadomości marki na rynku lokalnym.

Jak wybrać pendrive'a do skutecznej reklamy?

Jak wybrać pendrive'a do skutecznej reklamy?
2022-10-19

Pendrive z logotypem to jeden z tych gadżetów reklamowych, który faktycznie może przyczynić się do promocji marki, ale jak dobrze to zorganizować? Na jaki sprzęt warto postawić, komu i kiedy go rozdawać? Pendrive'y z logotypem to nasz dzisiejszy temat.

Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem
2022-10-18

I zdarzyła nam się taka sytuacja w firmie. Staranne przygotowania do targów w Lublinie. I nagle szok przed samym wyjazdem: ale w co zapakujemy materiały reklamowe dla klientów?

Komunikacja z klientem – e-mailowa czy SMS-owa,...

Komunikacja z klientem – e-mailowa czy SMS-owa, jaka jest lepsza?
2022-10-17

Platformy do zmasowanej wysyłki wiadomości do klientów, takie jak https://mprofi.pl/, oferują zarówno wysyłkę SMS-ów, czyli krótkich wiadomości tekstowych wysyłanych na numer telefonu, jak i e-maili.

Długopisy reklamowe z logo firmy - czy warto je...

Długopisy reklamowe z logo firmy - czy warto je mieć?
2022-10-13

Firm oferujących długopisy firmowe z roku na rok jest jakby coraz więcej. Zmieniają się też ich oferty. Co więcej, nawet zainteresowanie długopisami z logo nie słabnie. Z czego to wynika? Warto przyjrzeć się tym artykułom piśmienniczym z bliska.

Dlaczego warto prowadzić działania SEO w Niemcz...

Dlaczego warto prowadzić działania SEO w Niemczech?
2022-10-12

Polskie firmy działające w sektorze handlu e-commerce, chcąc utorować sobie drogę do zachodnich rynków i ich zamożnych konsumentów, często celują w strategię rozszerzania swojej działalności na rynek niemiecki.

Nośniki reklamy zewnętrznej

Nośniki reklamy zewnętrznej
2022-10-11

Pomimo faktu, że lato dobiegło już końca i większość imprez plenerowych miała miejsce, to nie oznacza, że nośniki reklamy zewnętrznej przestały być potrzebne. Jeżeli zostały one zakupione z myślą o prezentowaniu ich wyłącznie podczas ważnych eventów, mogą zostać zdemontowane i przechowane do kolejnego sezonu.

Ile zarabia copywriter? Przegląd stawek na rynku

Ile zarabia copywriter? Przegląd stawek na rynku
2022-10-10

Copywriter to zawód, który najprościej mówiąc, polega na tworzeniu różnego rodzaju treści. Do niedawna uważało się, że aby nazywać siebie copywriterem, zlecenie musi dotyczyć wyłącznie reklamy – jednak w dzisiejszych czasach zajmuje się on również tekstami wysoce merytorycznymi.

Czy pozycjonowanie może być darmowe?

Czy pozycjonowanie może być darmowe?
2022-10-04

Na grupach facebookowych dotyczących SEO pojawia się coraz więcej pytań dotyczących kosztów, możliwości i skuteczności działań dotyczących pozycjonowania stron. Kierowane są głównie przez właścicieli serwisów internetowych, biznesów online i sklepów e-commerce.

Gadżety reklamowe trafione w miejsce i czas

Gadżety reklamowe trafione w miejsce i czas
2022-09-20

Gifty z nadrukiem przybierają rozmaite formy. Dziś nikogo nie dziwią standardowe, skatalogowane gadżety reklamowe, upominki z nadrukiem kojarzącym się z konkretną firmą, marką czy z produktem, co oczywiście jest niezwykle istotnym elementem promowania wizerunku na rynku.

Folie Magnaflex – ciekawe i bezpieczne rozwiąza...

Folie Magnaflex – ciekawe i bezpieczne rozwiązania
2022-09-19

Firma Integart od lat stawia na rozwiązania ekologiczne, podkreślając potrzebę używania maszyn i materiałów nieszkodliwych dla zdrowia. To między innymi dlatego do portfolio Integart trafiły drukarki lateksowe i cały wachlarz proekologicznych rozwiązań. W grupie materiałów bezpiecznych znajdziemy folię magnetyczną Magnaflex, która w odróżnieniu od ofert konkurencji nie posiada szkodliwych dla zdrowia ludzkiego substancji, takich jak m.in. bar, bisfenol, ftalany.

Jesienny numer Gazety PIAP już na rynku !

Jesienny numer Gazety PIAP już na rynku !
2022-09-05

W dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej zmiana jest jedyną pewną rzeczą. Zmiany dotykają niemal każdej przestrzeni w organizacji - od spraw pracowniczych (zbliżająca się nowelizacja kodeksu pracy), przez przepisy związane z zarządzaniem treścią na stronie internetowej...