Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Gadżety reklamowe trafione w miejsce i czas

Gadżety reklamowe trafione w miejsce i czas
2022-09-20

Gifty z nadrukiem przybierają rozmaite formy. Dziś nikogo nie dziwią standardowe, skatalogowane gadżety reklamowe, upominki z nadrukiem kojarzącym się z konkretną firmą, marką czy z produktem, co oczywiście jest niezwykle istotnym elementem promowania wizerunku na rynku.

Folie Magnaflex – ciekawe i bezpieczne rozwiąza...

Folie Magnaflex – ciekawe i bezpieczne rozwiązania
2022-09-19

Firma Integart od lat stawia na rozwiązania ekologiczne, podkreślając potrzebę używania maszyn i materiałów nieszkodliwych dla zdrowia. To między innymi dlatego do portfolio Integart trafiły drukarki lateksowe i cały wachlarz proekologicznych rozwiązań. W grupie materiałów bezpiecznych znajdziemy folię magnetyczną Magnaflex, która w odróżnieniu od ofert konkurencji nie posiada szkodliwych dla zdrowia ludzkiego substancji, takich jak m.in. bar, bisfenol, ftalany.

Jesienny numer Gazety PIAP już na rynku !

Jesienny numer Gazety PIAP już na rynku !
2022-09-05

W dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej zmiana jest jedyną pewną rzeczą. Zmiany dotykają niemal każdej przestrzeni w organizacji - od spraw pracowniczych (zbliżająca się nowelizacja kodeksu pracy), przez przepisy związane z zarządzaniem treścią na stronie internetowej...

Dekory inspirowane naturą, naturalne i ekologic...

Dekory inspirowane naturą, naturalne i ekologiczne – nowy wymiar aranżacji wnętrz
2022-08-26

Firma Integart posiada kilka Centrów Prezentacyjno-Szkoleniowych, zwanych Demo Lab, będących ekspozycją technologii cyfrowych do druku oraz konfekcji. Jednak otwarty 11 sierpnia br. pierwszy Showroom, nie przypomina żadnego z nich.

semKRK#20

semKRK#20
2022-08-25

semKRK odsłona 20-sta! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!

Pozycjonowanie czy Google Ads - co lepsze?

Pozycjonowanie czy Google Ads - co lepsze?
2022-08-10

Prowadząc własną stronę internetową, warto wybrać skuteczne rozwiązania, które pozwolą zwiększyć sprzedaż oraz ruch w witrynie. Najlepiej sprawdzi się wykorzystanie możliwości, jakie zapewnią wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Jak klienci wybierają torby papierowe w firmie ...

Jak klienci wybierają torby papierowe w firmie Etorby
2022-08-08

Pierwsze czym się kierują klienci wybierając torby papierowe to rozmiar i rodzaj potrzebny do pakowania swoich produktów przy sprzedaży. Dopiero później klient rozważa ,czy torba papierowa ma być biała, brązowa – eko , czy może w kolorze.

Zmieniamy się dla Ciebie – Nowa strona Drukujdo...

Zmieniamy się dla Ciebie – Nowa strona Drukujdobrze.pl
2022-07-27

Rok 2022 to czas wielkich zmian. Nas też to nie ominęło. Właśnie do życia powołaliśmy nową, ulepszoną wersję strony internetowej drukujdobrze.pl. Czego nowego możesz się po niej spodziewać? Przeczytaj artykuł i odkryj jej potencjał.

All Pro Polska Sp. z o.o. w szeregach PIAP

All Pro Polska Sp. z o.o. w szeregach PIAP
2022-07-21

Szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zasiliła kolejna firma. Jest nią All Pro Polska Sp. z o.o. - agencja reklamowo-marketingowa istniejąca na rynku od ponad 10 lat. Jednak jej twórcy, czyli udziałowcy jak i zarząd firmy posiadają minimum 30-letnie doświadczenie w produkcji upominków premium dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

semKRK#20

semKRK#20
2022-07-21

semKRK odsłona 20-sta! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!

Perfekcyjny druk bielą z nowymi drukarkami HP

Perfekcyjny druk bielą z nowymi drukarkami HP
2022-07-13

Firma HP zrewolucjonizowała szerokoformatowy druk białym tuszem, wprowadzając na rynek szerokoformatowe drukarki serii HP Latex 700W i 800W. Dzięki doskonałej bieli, inteligentnym i wydajnym procesom drukowania oraz technologii HP Latex klienci zyskali możliwość nieskomplikowanego zadruku szerokiej gamy materiałów.

Haft na ubraniach – wyróżnij swoją firmę na tle...

Haft na ubraniach – wyróżnij swoją firmę na tle konkurencji
2022-07-12

Reklama jest dźwignią handlu. Jej ważnym aspektem jest opracowanie i przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej. To właśnie dzięki niej firma zyska na popularności i dotrze do szerszego grona nowych klientów.

Dlaczego warto zostać Inspiratorem Kariery? SEO...

Dlaczego warto zostać Inspiratorem Kariery? SEOSEM24 otrzymali nagrodę
2022-07-12

Jesteś przedsiębiorcą, planujesz nieco rozszerzyć swoją firmę, szukasz młodej krwi, a przy tym chcesz zrobić coś dobrego? A może już zrozumiałeś, jakie korzyści daje postawienie na rozwój zawodowy młodych i zdolnych pracowników albo na ogół realizujesz się zawodowo na niwie oświaty, edukacji i kształcenia zawodowego?

Chcesz odróżnić się od konkurencji? Postaw na t...

Chcesz odróżnić się od konkurencji? Postaw na torby reklamowe z nadrukiem!
2022-07-08

Torby z nadrukiem to niezwykle elastyczne i modne gadżety. Firmy z różnych branż wykorzystują je obecnie jako jeden z najpopularniejszych nośników reklamy. Jakie torby najlepiej nadają się do nadruku? Zobacz, dlaczego warto w nie zainwestować.

Dlaczego Twoja reklama na Facebooku nie działa ...

Dlaczego Twoja reklama na Facebooku nie działa efektywnie?
2022-07-07

Facebook jest nie tylko jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych, ale także kanałem, za pomocą którego przedsiębiorstwa prowadzą płatne działania marketingowe.

Kontrola jakości i powtarzalność druku – co to ...

Kontrola jakości i powtarzalność druku – co to takiego?
2022-07-06

Jesteś wydawcą lub marketingowcem? Zależy Ci na tym, żeby wydawane przez Ciebie katalogi zawsze miały jak najwyższą jakość. To naturalne. Jednak, jak ją uzyskać? Co zrobić, aby zawsze być zadowolonym z zamówienia otrzymanego od drukarni?

W drogę już czas, czyli czas na sezon rowerowy

W drogę już czas, czyli czas na sezon rowerowy
2022-07-05

Piękna pogoda i lato za oknem, które niedawno zawitało, zachęca do wycieczek rowerowych nie tylko zapalonych miłośników tego dwukołowca. Nawet Ci, którzy sporadycznie wsiadają na swoje dwa kółka, chętnie wybierają kierunek, który pozwoli na chwilę relaksu i oderwanie się od codziennych obowiązków.

Bidony sportowe, nie tylko dla sportowców

Bidony sportowe, nie tylko dla sportowców
2022-06-30

Początek lata zawsze napawa ochotą do mniejszych lub większych aktywności, szczególnie po długiej zimie spędzonej w czterech ścianach. Sezon letni jest najlepszą okazją do organizacji różnego rodzaju turniejów sportowych, eventów, wycieczek czy innych wydarzeń promocyjnych.

Od pomysłu do sukcesu

Od pomysłu do sukcesu
2022-06-29

Czy wystarczy mieć dobry pomysł, aby odnieść sukces? Bardzo rzadko, najczęściej potrzeba jeszcze ciężkiej pracy, odwagi i determinacji. Studenci, którzy biorą udział w konkursie Strefa Studenta organizowanym przez Targi w Krakowie w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, wiedzą jak szczęściu pomóc.

Kopia zapasowa danych — czy jest potrzebna i ki...

Kopia zapasowa danych — czy jest potrzebna i kiedy należy o niej pamiętać?
2022-06-23

Kopia zapasowa danych, inaczej backup to dobra opcja na to, aby zabezpieczyć ważne pliki przed niespodziewanymi sytuacjami, takimi jak awarie sprzętu komputerowego. Zapisywanie plików bezpośrednio na dysku laptopa może nie wystarczyć, w przypadku, gdy narzędzie pracy nie będzie działać poprawnie.

Zaprojektowanie logo dla firmy to nie jest pros...

Zaprojektowanie logo dla firmy to nie jest prosta sprawa. Na co zwracać uwagę?
2022-06-23

Logo to znak Twojej marki i Twojej firmy, to jak podpis, stempel. Dzięki niemu produkt jest identyfikowany z konkretną działalnością. Dlatego ważne jest stworzenie czegoś, co da się dobrze zapamiętać, a jednocześnie będzie nam towarzyszyć przez lata.

HP Latex R to gwarancja „prawdziwej bieli”

HP Latex R to gwarancja „prawdziwej bieli”
2022-06-22

Problemy z drukowaniem białym tuszem, stanowiące „chorobę wieku dziecięcego” technologii druku cyfrowego i objawiające się m.in. jego żółknięciem z upływem czasu czy koniecznością stałej konserwacji urządzeń, zostały wyeliminowane przez firmę HP.

Sklep internetowy od początku, czyli jak zacząć...

Sklep internetowy od początku, czyli jak zacząć w e-commerce?
2022-06-21

Nad otworzeniem własnego sklepu internetowego każdego dnia zastanawiają się zarówno duże firmy, które do tej pory bazowały głównie na sprzedaży tradycyjnej lub korzystały z platform typu Allegro, początkujący przedsiębiorcy, jak i zwykłe osoby, które nawet jeszcze nie wiedzą, jaki asortyment chciałyby tak naprawdę sprzedawać.

Strategia content marketing - jak ułatwić sobie...

Strategia content marketing - jak ułatwić sobie publikowanie treści?
2022-06-10

Content marketing, rozumiany jako strategia komunikacji marketingowej, jest jednym z najistotniejszych trendów marketingowych. Jego głównym narzędziem jest treść. Ta rozumiana jest zresztą w szerszym kontekście – także jako materiały wideo, infografiki oraz animacje.

Uroczysty Jubileusz 15-lecia PIAP

Uroczysty Jubileusz 15-lecia PIAP
2022-06-09

20 maja br. w hotelu Młyn Jacka Hotel&SPA**** w Wadowicach odbył się Jubileuszowy Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, podczas którego Członkowie Izby uroczyście świętowali 15-lecie działalności organizacji branżowej.

Termotransfer Show - spersonalizuj i ozdób swoj...

Termotransfer Show - spersonalizuj i ozdób swoją odzież! Zapraszamy na cykl spotkań.
2022-06-07

Już wkrótce w wybranych miastach Polski spotykamy się, aby porozmawiać o najnowszych trendach w znakowaniu odzieży, poszukać nowych rozwiązań oraz zademonstrować nowości w tej dziedzinie.

Maszty flagowe - poznaj ich przeznaczenie i zas...

Maszty flagowe - poznaj ich przeznaczenie i zastosowania
2022-06-01

Szukasz sprawdzonego rozwiązania na potrzeby reklamy Twojej firmy? Chciałbyś skorzystać z najwyższej jakości produktów, dostępnych w atrakcyjnych cenach? Firma Winders zapewni Ci kompleksową pomoc, dzięki czemu otrzymasz oryginalne komplety masztów z montażem.

Druk nabiera kolorów z HP Latex

Druk nabiera kolorów z HP Latex
2022-05-30

HP Latex Serii R - najbardziej zaawansowana gama cyfrowych drukarek wielkoformatowych firmy HP umożliwia dostawcom usług drukarskich eksplorację szerszej niż kiedykolwiek gamy giętkich i sztywnych podłoży dzięki wodnym tuszom HP Latex, które zapewniają zdaniem producenta oszałamiające i łatwe do powtórzenia kolory w całym graficznym portfolio.

Czym są wizytówki kaszerowane?

Czym są wizytówki kaszerowane?
2022-05-30

Każdy przedsiębiorca robi wszystko, by zainteresować swoją ofertą potencjalnego klienta. Konkurencja jest spora, dlatego dobrym rozwiązaniem jest wyróżnianie się na tle innych. Niezastąpionym elementem budowania własnej marki oraz zawierania znajomości biznesowych, są wizytówki.

Jak skutecznie zaplanować kampanię SEO?

Jak skutecznie zaplanować kampanię SEO?
2022-05-27

Jak skutecznie wypromować swoją stronę w Google? Z pozoru to proste pytanie, ale każdy specjalista SEO wie, że na sukces w tej materii nie ma co liczyć, jeśli zabraknie odpowiedniej strategii działania.

Personalizacja kampanii SMS - krok po kroku

Personalizacja kampanii SMS - krok po kroku
2022-05-26

Reklamy dobrze dopasowane do użytkowników sprzedają skuteczniej. Ale nawet w personalizacji trzeba się mieć na baczności. Zbyt nachalne wchodzenie w intymne życie klientów może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Jak więc wdrożyć indywidualną kampanię SMS w swojej firmie? Dowiedz się więcej.

Lakiery UV – jakie znajdziemy w ofercie MMR Gro...

Lakiery UV – jakie znajdziemy w ofercie MMR Group PrintSolutions?
2022-05-26

We współczesnej branży poligraficznej szczególną rolę odgrywają lakiery UV. Stosowane są do uszlachetniania zadruków różnorodnych powierzchni, a także ich wzmacniania podczas pracy z wykorzystaniem różnych technik drukarskich.

3 powody, dla których warto postawić na pozyski...

3 powody, dla których warto postawić na pozyskiwanie leadów B2B przez LinkedIn
2022-05-26

LinkedIn nie bez powodu jest uznawany za bezkonkurencyjne narzędzie w prowadzeniu komunikacji biznesowej. Poznaj najważniejsze powody, dla których to właśnie ten serwis warto wykorzystywać w generowaniu leadów B2B.

Nowe władze PIAP! Relacja z Walnego Zebrania P...

Nowe władze PIAP!  Relacja z Walnego Zebrania Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych
2022-05-25

Po dwóch latach spotkań w formie hybrydowej nadszedł czas na organizację Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w dotychczas organizowanej formule - z udziałem Członków Izby. Zebranie odbyło się dnia 20 maja 2022 r.

Spersonalizowane otoki reklamowe. Attyka idealn...

Spersonalizowane otoki reklamowe. Attyka idealna dla Twojej firmy
2022-04-29

Otoki reklamowe montowane są najczęściej na stacjach benzynowych oraz w myjniach samochodowych, choć stają się coraz popularniejsze w Polsce i wykorzystywane są w różnych przedsiębiorstwach. Ich atrakcyjna cena, odporność na uszkodzenia mechaniczne i dowolny wymiar sprawiają, że bez problemu dopasowywane są do potrzeb każdej firmy.