Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Spersonalizowane otoki reklamowe. Attyka idealn...

Spersonalizowane otoki reklamowe. Attyka idealna dla Twojej firmy
2022-04-29

Otoki reklamowe montowane są najczęściej na stacjach benzynowych oraz w myjniach samochodowych, choć stają się coraz popularniejsze w Polsce i wykorzystywane są w różnych przedsiębiorstwach. Ich atrakcyjna cena, odporność na uszkodzenia mechaniczne i dowolny wymiar sprawiają, że bez problemu dopasowywane są do potrzeb każdej firmy.

DRUK ETYKIET – SZYBKO, EKO- CYFROWO

DRUK ETYKIET – SZYBKO, EKO- CYFROWO
2022-04-26

Główną cechą etykiety, jest zagwarantowanie odbiorcy pełnego przepływu informacji, o tym czym jest produkt, na który patrzy i jakie są jego właściwości. Pierwsze etykiety pojawiły się już w XVIII i wykorzystywano je głównie w przemyśle farmaceutycznym, by nie doszło do felernych pomyłek, które można było przypłacić życiem.

Jak wykorzystać gadżety reklamowe w biznesie?

Jak wykorzystać gadżety reklamowe w biznesie?
2022-04-26

Każda firma potrzebuje promocji, aby zwiększyć świadomość marki, dotrzeć do potencjalnych klientów, wyróżnić się na tle konkurencji. Obecnie jest wiele sposobów na reklamowanie się, dlatego w celu uzyskania pożądanych efektów nie należy ograniczać się wyłącznie do jednego kanału promocji.

Jak skutecznie reklamować swoją firmę?

Jak skutecznie reklamować swoją firmę?
2022-04-25

Reklama dźwignią handlu, a przy tak rozwiniętej konkurencji najważniejsze jest dobre zaprezentowanie swojej firmy. Niezależnie od oferowanych usług lub form sprzedaży.

Jeśli reklama Allegro, to tylko tak!

Jeśli reklama Allegro, to tylko tak!
2022-04-21

Sprzedajesz na Allegro? To tak jak tysiące innych firm! Aby użytkownik miał szansę natrafić na Twoje oferty, musisz inwestować w kampanie reklamowe na Allegro. Świetnym pomysłem jest jednoczesne uruchomienie reklamy Google Ads. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się dlaczego.

Papier do pakowania – zalety, rodzaje. Co wybra...

Papier do pakowania – zalety, rodzaje. Co wybrać? Sprawdź!
2022-04-19

Papier do pakowania to dziś jedno z chętniej wybieranych rozwiązań do opakowywania produktów. Nic dziwnego – ma wiele zalet, a ponadto można go stosować w wielu branżach. Jakie rodzaje papieru do pakowania są dziś dostępne na rynku? Co wybrać?

17. edycja targów RemaDays Warsaw 2022 – podsu...

17. edycja targów  RemaDays Warsaw 2022 – podsumowanie
2022-04-01

Dobiegła końca 17. już edycja Targów Reklamy i Druku RemaDays 2022. Podobnie jak poprzednie edycje i ta była pełna wrażeń, emocji, wartościowych spotkań i cennych informacji zdobytych podczas licznych prelekcji.

Urodziny PIAP na targach RemaDays 2022!

Urodziny PIAP na targach RemaDays 2022!
2022-04-01

- 15-lat minęło jak jeden dzień – tak jubileusz działalności Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych podsumowuje Katarzyna Wojniak, Dyrektor Generalny PIAP. - Dokładnie 17 lutego 2007 roku zawiązało się stowarzyszenie branżowe zrzeszające producentów, importerów upominków reklamowych, mediów, organizatorów targów branżowych a w późniejszym czasie również i agencji reklamowych.

Facebook vs Instagram – które medium lepiej wyz...

Facebook vs Instagram – które medium lepiej wyzwala potencjał małej marki?
2022-03-31

Facebook i Instagram to dwie najpopularniejsze platformy społecznościowe na świecie. Należące do koncernu Meta portale, są nie tylko bezlitosnymi pożeraczami czasu wolnego – stanowią potężne narzędzia reklamowe, z których z powodzeniem korzystają duże i małe firmy z całego świata.

Finał targów RemaDays Warsaw 2022

Finał targów RemaDays Warsaw 2022
2022-03-28

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022 dobiegły końca. Za nami ostatni, trzeci dzień, który jak i poprzednie dał początek owocnej współpracy oraz nowym kontaktom biznesowym. Podobnie jak poprzednie edycje, również 17. zakończyła się rozstrzygnięciami w prestiżowych konkursach targowych.

Kariera w Digital marketingu

Kariera w Digital marketingu
2022-03-25

Zanim zaczniesz karierę w branży digital marketingu, powinieneś najpierw zrozumieć, czym jest digital marketing, jakie rodzaje pracy są w digital marketingu, jakie umiejętności są wymagane, aby stać się specjalistą ds. digital marketingu i jak rozpocząć karierę w marketingu cyfrowym?

Drugi dzień największej imprezy wystawienniczej...

Drugi dzień największej imprezy wystawienniczej  z branży reklamowej za nami!
2022-03-25

To już drugi dzień święta reklamy i druku – targów RemaDays 2022. Kolejny dzień minął pod znakiem owocnych spotkań, wykładów przeprowadzanych w ramach RemaCongress oraz konkursowych atrakcji.

Targi RemaDays Warsaw 2022 – START!

Targi RemaDays Warsaw 2022 – START!
2022-03-24

23 marca rozpoczęło się największe w Polsce święto reklamy i druku – ruszyły targi RemaDays 2022 w Warszawie. To już 17 edycja tego międzynarodowego wydarzenia, które co roku skupia wielu przedstawicieli oraz sympatyków branży poligraficzno-reklamowej.

Oklejanie witryn Kraków - wydruk i aplikacja fo...

Oklejanie witryn Kraków - wydruk i aplikacja folii na szybie
2022-03-23

Zazwyczaj pierwszą rzeczą, jaką widzi klient, jest witryna. Dlatego też musi ona wyglądać perfekcyjnie, budzić zaufanie, być estetyczna i kreatywna - czyli robić jak najlepsze pierwsze wrażenie.

Hosting stron WWW a koszty reklamy. Serwer może...

Hosting stron WWW a koszty reklamy. Serwer może pomóc czy zaszkodzić?
2022-03-07

Marketing internetowy wiąże się ze sporymi kosztami. Czy można je w jakiś sposób ograniczyć dzięki dobremu serwerowi? A może inwestycja w dobry hosting wcale szybko się nie zwróci? Zobacz, jak to wygląda w praktyce.

Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim

Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim
2022-03-02

Targi RemaDays to doskonała okazją do zdobycia i poszerzenia swojej wiedzy branżowej. Podczas najbliższej edycji w dniach od 23 do 25 marca 2022 roku przygotowaliśmy dla Państwa cykl prelekcji prowadzony przez ekspertów, którzy na pewno Państwa zainspirują.

Gadżety reklamowe jako prezent dla własnych pra...

Gadżety reklamowe jako prezent dla własnych pracowników? Przekonamy Cię, że to ma sens.
2022-02-23

Każdy chce, aby jego firma była dobrze naoliwioną, wydajną i perfekcyjnie prosperującą maszyną.  Zamiast zębatych kół i metalowych trybów jej rdzeń stanowi zawsze gotowa i w pełni przygotowana na wszystko grupa ludzi.

Gadżety reklamowe dla branży budowlanej. Co spr...

Gadżety reklamowe dla branży budowlanej. Co sprawdzi się najlepiej?
2022-02-22

Chcesz obdarować bliską osobę, która jest związana z branżą budowlaną? A może sam jesteś właścicielem firmy budowlanej i chciałbyś wypromować swoją firmę w ciekawy sposób? Zdecyduj się na gadżety reklamowe związane z tą branżą.

Pozycjonowanie sklepu GOshop – czy jest trudne?

Pozycjonowanie sklepu GOshop – czy jest trudne?
2022-02-21

GOshop to jedna z najpopularniejszych platform sprzedażowych w Polsce. Pozwala na stworzenie rozbudowanego sklepu internetowego, zarządzanie asortymentem i wysokiej jakości obsługę zamówień. Niektóre funkcje wspierają również proces pozycjonowania sklepu, jednak dotyczy to raczej podstawowych czynności.

Miary reklamowe – jaką wybrać? Podpowiadamy

Miary reklamowe – jaką wybrać? Podpowiadamy
2022-02-18

Na rynku mamy dostęp do różnych miar budowlanych. Do najpopularniejszych zaliczamy miary zwijane, składane, wykonane z tworzyw sztucznych, drewniane oraz z metalu. Podczas zakupu warto zwracać uwagę na długość, jaką dany produkt posiada.

Najlepsze gadżety promocyjne z nadrukiem dla firm

Najlepsze gadżety promocyjne z nadrukiem dla firm
2022-02-17

Wdzięczny i nienachalny sposób na reklamę dla firmy? To jest możliwe! Gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm połączą w sobie dwie ważne zalety - walory użytkowe i marketingowe. Na co zwrócić uwagę?

Plotery24.pl - Solidny dostawca maszyn, części ...

Plotery24.pl - Solidny dostawca maszyn, części i serwis
2022-02-17

Plotery24.pl to nieduży, ale dynamicznie rozwijający się w ostatnich latach ogólnopolski zespół fachowców z siedzibą w Lublinie oraz magazynem logistycznym w Rzgowie pod Łodzią. Obsługują setki firm z całej Polski, a także pojedyncze firmy z Niemiec, Litwy, Dani, Czech, Ukrainy, Szwecji, Słowacji, Łotwy czy Węgier.

Gadżety reklamowe z wyższej półki - komu i w ja...

Gadżety reklamowe z wyższej półki - komu i w jakich okolicznościach warto je wręczać?
2022-02-16

Wśród gadżetów reklamowych, stanowiących niezwykle szeroką grupę produktów, znajdziemy przedmioty o zróżnicowanych cenach. W praktyce - każdy przedsiębiorca może stosunkowo niskim kosztem i bez większych problemów organizacyjnych zaplanować kampanię z użyciem najtańszych z nich.

NTI nowym Członkiem PIAP !

NTI nowym Członkiem PIAP !
2022-02-16

W styczniu br. do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych przystąpiła firma NTI – Nowoczesne Technologie Identyfikacyjne.

Targi RemaDays przełożone! 23-25 Marca 2022

Targi RemaDays przełożone! 23-25 Marca 2022
2022-02-16

Międzynarodowe Targi RemaDays Warsaw 2022 odbędą się 23-25 Marca 2022. Zwiedzających, którzy już się zarejestrowali informujemy, że otrzymane identyfikatory z datą 16-18.02.2022 obowiązują również podczas marcowej edycji RemaDays. Nie ma konieczności ponownej rejestracji.

Marketing - studia niestandardowe, czyli Busine...

Marketing - studia niestandardowe, czyli Business Marketing Management na kierunku Zarządzanie
2022-02-10

Osiągnięcie sukcesu zawodowego często wymaga nieszablonowego myślenia i niestandardowych rozwiązań. Niewątpliwie, aby nauczyć się myśleć w sposób niezwykły i wyprzedzać konkurentów dzięki zastosowaniu nieznanych im rozwiązań, warto wybrać studia marketingowe na specjalności Business Marketing Management. Przyjrzyjmy się bliżej tej specjalności.

RemaDays nowa data

RemaDays nowa data
2022-02-01

Szanowni Państwo, w obliczu znaczącego dla nas głosu ponad 200 wystawców, którzy wyrażali wolę przeniesienia targów na inny termin, podjęliśmy decyzję iż w Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays zostają przełożone na 23-25 marca 2022 roku.

Jak stworzyć dobrą strategię dla mediów społecz...

Jak stworzyć dobrą strategię dla mediów społecznościowych firmy?
2022-01-25

Strategia prowadzenia mediów społecznościowych firmy jest kluczowym czynnikiem gwarantującym przypływ nowych klientów i budowanie marki w świadomości dotychczasowych obserwujących. Publikowanie treści w social mediach bez konkretnego planu przypomina żeglowanie bez kompasu.

Oryginalne i praktyczne pomysły na gadżety prom...

Oryginalne i praktyczne pomysły na gadżety promocyjne
2022-01-20

Gadżety promujące Twoją firmę lub działalność, które będą nie tylko oryginalne, ale też praktyczne przy codziennym użytkowaniu, z pewnością sprawią, że Twoja marka zapadnie w pamięć odbiorcom.

Webinar: Biały atrament zapewnia konkurencyjną ...

Webinar: Biały atrament zapewnia konkurencyjną przewagę
2022-01-19

Czy biel, którą stosujesz, pozostaje biała? Nowe technologie i przełomowe innowacje mogą pomóc Twojej firmie wyprzedzić konkurencję. Biały atrament HP White Ink od pierwszego wejrzenia pozostawi niezatarte wrażenie.

Oświadczenie RemaDays

Oświadczenie RemaDays
2022-01-19

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na sytuację epidemiczną w Polsce uprzejmie informujemy iż przygotowania do targów RemaDays Warsaw w dniach 16-18.02.2022 idą pełną parą.

Zaplanuj podróż na RemaDays Warsaw 2022

Zaplanuj podróż na RemaDays Warsaw 2022
2022-01-13

Podczas targów RemaDays Warsaw kursować będą dedykowane, bezpłatne autobusy oznakowane logo RemaDays. Dzięki nim szybko dotrzecie Państwo z centrum Warszawy lub z lotniska na hale targowe.

Nowy numer Gazety PIAP 21/2022 już na rynku!

Nowy numer Gazety PIAP 21/2022 już na rynku!
2022-01-03

Jaki był ten rok? Normalniejszy, bo normalność już się napisała na nowo i o biznesowych okolicznościach pandemii powiedziało się już niemal wszystko. Trochę niepewny, bo przedsiębiorcy z ciekawością i niepokojem szukają wiedzy o warunkach Nowego Ładu.

Jak wyzwolić energię twórczą z pomocą Media Pla...

Jak wyzwolić energię twórczą z pomocą Media Plannerów?
2021-12-23

Kreatywność w tworzeniu strategii marketingowej czasem trudno pogodzić ze sztywną analizą i napiętym harmonogramem. Jak możemy wyzwolić energię twórczą z pomocą Media Plannerów? W jaki sposób recyklingować powstałe pomysły i treści? Jest na to kilka trików.