Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Agencja marketingowa jako sposób na korzystną z...

Agencja marketingowa jako sposób na korzystną zmianę odbioru przez klientów
2020-10-23

Głównym zadaniem agencji marketingowych są działania na rzecz zwiększenia zysków firmy, które znajdują się pod jej skrzydłami. Wiele przedsiębiorstw doskonale radzi sobie w swojej branży, lecz ich problemem jest brak umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu działań reklamowych.

Nowe produkty na platformie ESB

Nowe produkty na platformie ESB
2020-10-23

Platforma European Sellers&Buyers to nowa darmowa platforma internetowa wspierająca eksport upominków reklamowych wśród dostawców, dystrybutorów i agencji reklamowych w całej Europie.

Aktualne trendy w przekazie reklamowym

Aktualne trendy w przekazie reklamowym
2020-10-19

Reklama to dziedzina, która towarzyszy nam na codzień. Billboardy, banery, reklama telewizyjna, w internecie czy ekspozytory. Jak obecnie wygląda przekaz reklamowy?

TOP 5 akcesoriów reklamowych na targi i konfere...

TOP 5 akcesoriów reklamowych na targi i konferencje
2020-10-19

Udział w branżowych eventach to doskonała okazja do prezentacji i promocji firmy. Aby cieszyć się sukcesem z udziału w wydarzeniu i uzyskać jak najwięcej korzyści, warto odpowiednio przygotować się do niego m.in. pod kątem materiałów reklamowych.

Reklama firmy w internecie

Reklama firmy w internecie
2020-10-16

Globalna sieć to ogromna przestrzeń, w której krążą rzesze konsumentów i...konkurentów. Dlatego, aby odnieść sukces w wirtualnej rzeczywistości, który przełoży się na realny zysk, konieczne jest podjęcie skutecznych działań reklamowych.

Bloczki samokopiujące - z dowolnym nadrukiem

Bloczki samokopiujące - z dowolnym nadrukiem
2020-10-14

Bloczki samokopiujące znajdują szerokie zastosowanie w wielu rodzajach działalności gospodarczej. Używane są wszędzie tam, gdzie w obiegu znajdują się dokumenty wypełniane ręcznie, które wymagają wykonywania kopii.

5 etapów prowadzenia działań SEO

5 etapów prowadzenia działań SEO
2020-10-14

Przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają przygodę z pozycjonowaniem swojej strony internetowej, często działają spontanicznie. Ci bardziej doświadczeni wiedzą jednak, że strategia to podstawa, a bez wcześniej przygotowanej listy zadań staje się to żmudne i mało skuteczne.

Co to jest SEO?

Co to jest SEO?
2020-10-12

Widoczność strony internetowej w sieci pozwala w dzisiejszych czasach przesądzić o być albo nie być wielu e-biznesów i nie tylko. I choć jeszcze kilkanaście lat temu można było traktować dbanie o, jako alternatywę dla innych działań marketingowo-sprzedażowych, aktualnie prowadzenie działań na nią wpływających to w zasadzie konieczność.

Poznaj zwycięzców Konkursu PIAP!

Poznaj  zwycięzców Konkursu PIAP!
2020-10-09

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w sierpniu br. ogłosiła konkurs na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Konkurs adresowany był do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych oraz szeroko pojętej reklamy.

Bezpieczni na RemaDays Warsaw 2021

Bezpieczni na RemaDays Warsaw 2021
2020-10-08

Trwają przygotowania do kolejnych targów reklamy i druku RemaDays Warsaw 2021. Mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo podczas targów RemaDays Warsaw 2021 organizator przygotował listę dobrych praktyk, które pomogą Państwu bezpiecznie zaplanować pobyt na targach.

DTB EU i Alwero w gronie Członków PIAP!

DTB EU i Alwero w gronie Członków PIAP!
2020-10-05

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w ostatnim miesiącu powiększyło się o dwie nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: DTB EU i Alwero.

Zamów kalendarze na 2021 rok już dziś

Zamów kalendarze na 2021 rok już dziś
2020-10-02

Kalendarz biurkowy czy ścienny jest akcesorium, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie zarówno w domu, jak i w firmie. Umożliwia kontrolowanie terminów wizyt lekarskich, umówionych spotkań, ważnych uroczystości, w tym imienin i urodzin znajomych.

Piękne zestawy upominkowe jako elegancki sposób...

Piękne zestawy upominkowe jako elegancki sposób na skuteczny marketing
2020-10-01

Tradycja dawania prezentów świątecznych jest u nas bardzo głęboko zakorzeniona. Od dłuższego czasu przenosi się ona też do miejsc pracy i coraz częściej chcemy naszym pracownikom i klientom podarować coś wyjątkowego w tym szczególnym dla nas czasie.

Dlaczego firmy inwestują w zakup gadżetów rekla...

Dlaczego firmy inwestują w zakup gadżetów reklamowych?
2020-10-01

Oznaczanie przedmiotów za pomocą logo przedsiębiorstwa to w dzisiejszych czasach bardzo popularna forma reklamy. Wiele firm chętnie inwestuje w zakup gadżetów reklamowych, ponieważ jest to bardzo skuteczny sposób na promocję biznesu, a także na ocieplenie wizerunku danego przedsiębiorstwa.

Targi Packaging Innovations w dobrej formie!

Targi Packaging Innovations w dobrej formie!
2020-10-01

Targi Opakowań Packaging Innovations organizowane przez Targi w Krakowie, które w dniach 24-25 września odbyły się w EXPO XXI Warszawa są dowodem na to, że przy zachowaniu restrykcyjnych obostrzeń sanitarnych możliwe jest przygotowanie targów na najwyższym poziomie.

PIAP apeluje do Ministra Finansów w sprawie pla...

PIAP apeluje do Ministra Finansów w sprawie planowanych zmian dotyczących podwójnego opodatkowania spółek komandytowych!
2020-09-24

Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa zrzeszająca przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy zwróciła się do Ministra Finansów Tadeusza Kościńskiego z pismem, w którym postuluje o odrzucenia pomysłu wprowadzenia podwójnego opodatkowania spółek komandytowych.

Pozycjonowanie strony www ‒ BĄDŹ ONLINE!

Pozycjonowanie strony www ‒ BĄDŹ ONLINE!
2020-09-23

Bez względu na wielkość, specyfikę, a także lokalizację firmy, warto zadbać o dobrą widoczność w wyszukiwarce Google. Czym dokładnie jest pozycjonowanie i dlaczego jest nieodłącznym elementem każdego biznesu? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury!

Agencja social media – jak ją wybrać i na co zw...

Agencja social media – jak ją wybrać i na co zwrócić uwagę?
2020-09-22

Wybór agencji social media to niełatwe zadanie – powierzamy jej nie tylko nasze środki finansowe, ale także wizerunek swojej marki. Jak podjąć decyzję, by nie żałować? Na co zwracać uwagę i czego oczekiwać od potencjalnego wykonawcy?

Nowa kategoria w wyszukiwarce ESB

Nowa kategoria w wyszukiwarce ESB
2020-09-22

W ramach ciągłego rozwoju i dopasowania platformy do potrzeb agencji wprowadzona została nowa kategoria, która pozwoli wyszukać najpopularniejsze brandy.

Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partner...

Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partnerami z branży reklamowej
2020-09-18

O jakości udanej współpracy między partnerami biznesowymi w dużej mierze przesądza rzetelność każdego z nich. Każdy, kto aktywnie działa na polu zawodowym, wie, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się z poczynionych ustaleń.

Czym jest forma dokumentowa i w jakich przypadk...

Czym jest forma dokumentowa i w jakich przypadkach można z niej skorzystać?
2020-09-15

Polskie prawo przewiduje kilka form zawierania umów – jedną z nich jest forma dokumentowa, która może być szybszą i wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnej formy pisemnej. Kiedy warto z niej skorzystać? O czym warto pamiętać podczas zawierania umów w formie dokumentowej?

Targi Packaging Innovations – zwierciadłem branży

Targi Packaging Innovations – zwierciadłem branży
2020-09-15

Pandemia zmieniła rynek opakowań. Z jednej strony silny i dynamiczny rozwój e-commerce stał się czynnikiem napędzającym rozwój branży (w tym opakowań z tworzyw sztucznych), z drugiej strony zgodnie z europejską strategią na rzecz tworzyw sztucznych - do 2030 roku wszystkie plastikowe opakowania mają podlegać recyklingowi.

Platforma, która łączy europejski rynek gadżetów

Platforma, która łączy europejski rynek gadżetów
2020-09-15

European Sellers & Buyers to nowe miejsce skupiające cały europejski rynek artykułów reklamowych. Dzięki tej platformie możliwe staje się nawiązanie kontaktów handlowych pomiędzy tysiącami firm działających w branży reklamowej.

Targi Packaging Innovations – bezpieczny powrót...

Targi Packaging Innovations – bezpieczny powrót do gry
2020-09-15

Nadchodzące miesiące będą kluczowe dla wielu przedsiębiorców. Polska branża opakowań stanęła przed nowymi wyzwaniami, którym musi szybko sprostać, aby utrzymać swoją pozycję. Rozwiązaniem może być udział w Targach Packaging Innovations, które odbędą w dniach 24-25 września 2020 w EXPO XXI Warszawa.

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW
2020-09-10

30 września 2020 r. w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów.

European Sellers & Buyers w codziennej pracy ek...

European Sellers & Buyers w codziennej pracy eksportera
2020-09-04

Nowoczesna platforma European Sellers & Buyers przydaje się w pracy każdego dostawcy upominków promocyjnych. Ułatwia nawiązanie kontaktu z importerami produktów reklamowych z całego rynku europejskiego – to możliwość dotarcia aż do 78 000 firm z 35 krajów.

Zostań wystawcą RemaDays Warsaw 2021 - Targi Re...

Zostań wystawcą RemaDays Warsaw 2021 - Targi Reklamy i Druku
2020-09-03

Trwają przygotowania do kolejnej edycji targów RemaDays Warsaw. Organizator zachęca do zarezerwowania stoiska i pokazania swojej firmy na targach. Zapewnia także, że dokłada wszelkich starań by zbliżająca się edycja targów RemaDay Warsaw 2021 była w pełni bezpieczna dla wystawców i zwiedzających.

Prowadzisz biznes w Katowicach? Pokaż się w int...

Prowadzisz biznes w Katowicach? Pokaż się w internecie!
2020-09-02

Prowadzenie swojego własnego biznesu wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest pozyskiwanie klientów. Jednym z najlepszych środków do tego jest internet - nawet jeśli prowadzisz biznes lokalny, skierowany bezpośrednio do mieszkańców jednego miasta.

PIAP przedłuża konkurs na kampanię !

PIAP przedłuża konkurs na kampanię !
2020-09-01

Polska Izba Artykułów Promocyjnych przedłuża termin konkursu na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Adresowany jest on do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy.

Czy warto inwestować w video marketing?

Czy warto inwestować w video marketing?
2020-08-27

W dzisiejszych czasach promocja marki to absolutna podstawa. Dzięki niej można wypracować pożądany wizerunek firmy, a także zdobyć zaufanie klientów, kontrahentów, czy też inwestorów. Znakomicie sprawdza się tutaj powiedzenie "jak nas widzą, tak nas piszą".

Pozycjonowanie stron – od czego zacząć?

Pozycjonowanie stron – od czego zacząć?
2020-08-26

W obecnych czasach już niemal każdy właściciel strony internetowej zdaje sobie sprawę, że aby być dobrze widocznym w wyszukiwarkach internetowych, należy przeprowadzić pewne działania z zakresu SEO. Od czego rozpocząć pozycjonowanie stron?

Czy warto inwestować w marketing medyczny?

Czy warto inwestować w marketing medyczny?
2020-08-24

Jeżeli decydujemy się na otworzenie swojego własnego gabinetu to musimy mieć świadomość tego, że lekarza obowiązuje zakaz reklamowania swoich usług. Jest to bardzo istotny zapis, który uniemożliwia bezpośrednie zachwalanie swojej pracy i sprawia, że konieczne staje się umiejętne