Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Jacek Stencel ponownie Prezesem PSSiDC

Jacek Stencel ponownie Prezesem PSSiDC
2024-05-17

Dnia 14 maja 2024 r. w Golf Par Mikołów odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego - PSSiDC.

Jaka jest przyszłość sitodruku? Z tradycją w pr...

Jaka jest przyszłość sitodruku? Z tradycją w przyszłość
2024-05-13

W kwietniu API.PL miało przyjemność wspólnie z partnerami – ROQ International i Avient Corporation- organizować wydarzenie "Z Tradycją w Przyszłość". Zaproszono klientów związanych z sitodrukiem do Portugalii, by wspólnie przekonać się, jaka jest przyszłość tej techniki druku na tekstyliach.

Rozgrzewka przed semKRK#22 BIG

Rozgrzewka przed semKRK#22 BIG
2024-05-08

Już 9 maja zapraszamy na rozgrzewkę przed dużym branżowym wydarzeniem – semKRK#22 BIG. Podczas webinaru wystąpią prelegenci wybrani m.in. przez społeczność semKRK podczas Call4Papers.

WordPress i WooCommerce: Klucz do Tworzenia Dyn...

WordPress i WooCommerce: Klucz do Tworzenia Dynamicznych Sklepów Internetowych
2024-05-06

WordPress od dawna uważany jest za złoty standard, jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych. To, co zaczęło się jako platforma do blogowania, ewoluowało w wszechstronny system zarządzania treścią (CMS), odpowiadający za 40% stron internetowych na świecie.

Wydruk DTF na koszulkach

Wydruk DTF na koszulkach
2024-05-06

Druk DTF, czyli Direct to Film, zdobywa coraz większą popularność w branży reklamowej dzięki swojej wszechstronności i efektywności.

Jaki gadżet na imprezę plenerową? Podpowiadamy

Jaki gadżet na imprezę plenerową? Podpowiadamy
2024-05-06

Majówka już jest z nami, a wraz z nią przychodzi czas na rozgrzewkę do sezonu imprez plenerowych! Koniecznie zadbaj o plenerowe gadżety z logo dla swojej firmy jeśli przed Tobą ciąg imprez firmowych, charytatywnych, czy rodzinnych pikników.

Widoczność firmy w Internecie - co należy zrobić?

Widoczność firmy w Internecie - co należy zrobić?
2024-04-25

Czy wiesz, że widoczność Twojej firmy w Internecie może zdecydować o jej sukcesie lub porażce? W dzisiejszych czasach, kiedy rynek jest nasycony ofertami, bycie zauważonym przez potencjalnych klientów to absolutna konieczność.

Jak najlepiej zdobić za pomocą folii flex? Spec...

Jak najlepiej zdobić za pomocą folii flex? Specjaliści z API.PL wyjaśniają
2024-04-25

W tym roku API.PL organizuje warsztaty z Akademii Technologii Zdobienia w nowej formule 2.0, która w założeniu ma zwiększyć ilość czasu poświęconego danej technologii i tym samym pozwolić bardziej zaawansowanym kursantom poznać niuanse technik zdobienia.

Innowacyjne techniki druku w produkcji etykiet ...

Innowacyjne techniki druku w produkcji etykiet specjalistycznych
2024-04-22

Drukowanie etykiet to wbrew obiegowej opinii niezwykle zaawansowany technologicznie proces, w którym wykorzystywane są specjalistyczne urządzenia, materiały eksploatacyjne i drukarki.

Sublimacja od podstaw, ale nie tylko – API.PL s...

Sublimacja od podstaw, ale nie tylko – API.PL szkoli przedsiębiorców
2024-04-18

10ego kwietnia obecnego roku odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu Akademii Technologii Zdobienia 2.0, czyli szkolenia organizowanego przez API.PL od 4 lat – tym razem w nowej, ulepszonej formule i z poszerzonym materiałem.

Nadchodzi sezon na torby reklamowe

Nadchodzi sezon na torby reklamowe
2024-04-17

Popularne niegdyś gadżety reklamowe, czyli torby bawełniane z nadrukiem, przeżywają obecnie swój renesans. To już nie tylko zastępstwo dla foliowej reklamówki w sklepie, ale praktyczny i estetyczny element stylu życia i ubioru.

Każdy ma go w samochodzie – zapach samochodowy!

Każdy ma go w samochodzie – zapach samochodowy!
2024-04-08

Kierowcy nie wyobrażają sobie już życia bez jazdy z zapachem samochodowym. Okazuje się, że 90% z nich posiada zapas zapachów samochodowych do swojego auta. Są to oczywiście zapachy ulubione przez danego kierowcę.

Prezenty dla klientów to cichy sprzedawca

Prezenty dla klientów to cichy sprzedawca
2024-04-05

Prezenty biznesowe w formie koszy upominkowych i giftboxów stanowią wyjątkową formę komunikacji między firmami a ich interesariuszami: klientami, kontrahentami, czy też pracownikami.

Ile firmy transportowe wydają na działania mark...

Ile firmy transportowe wydają na działania marketingowe?
2024-04-04

W naszym kraju jest zarejestrowanych ponad 125 tysięcy firm transportu drogowego. A ile z nich obiera optymalne modele biznesowe, które generują zadowalające zyski? Wydaje się, że całkiem sporo biorąc pod uwagę fakt, że promocja w ich zakresie jest dość mocno zauważalna.

Jak powinna wyglądać idealna wizytówka

Jak powinna wyglądać idealna wizytówka
2024-04-04

W erze cyfrowej, gdzie komunikacja biznesowa często przenosi się do wirtualnej przestrzeni, tradycyjne wizytówki mogą wydawać się reliktem przeszłości. Jednak nic bardziej mylnego.

Druga młodość kubków reklamowych

Druga młodość kubków reklamowych
2024-04-02

Kubki reklamowe oraz kubki termiczne z nadrukiem, mimo iż są w obiegu od wielu lat i należą do klasyki wśród gadżetów promocyjnych, wciąż są najbardziej pożądanymi upominkami firmowymi.

Odkryj potencjał wydruków DTF w branży reklamowej

Odkryj potencjał wydruków DTF w branży reklamowej
2024-03-28

Direct to Film (DTF) to innowacyjna technologia druku, która zyskuje na popularności w branży reklamowej dzięki swojej wszechstronności i jakości. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod, takich jak sitodruk czy termotransfer...

Długopisy reklamowe i notesy z nadrukiem - zaws...

Długopisy reklamowe i notesy z nadrukiem - zawsze na propsie!
2024-03-26

Technologie mobilne i związana z nimi cyfryzacja, automatyzacja i robotyzacja wypychają standardowe metody rejestrowania i powielania treści, zatem tradycyjne notatniki, brulion i długopisy mogą się wydawać przestarzałe.

Animacja 3D: Odkryj Świat Nieograniczonych Możl...

Animacja 3D: Odkryj Świat Nieograniczonych Możliwości!
2024-03-21

W dzisiejszym erze cyfrowej rewolucji, świat animacji 3D wyrasta na prawdziwe królestwo kreatywności i technologicznej magii. To tutaj, w labiryntach komputerowych, narodziły się wizje fantastycznych światów, potężnych bohaterów i niezwykłych historii

Agencja reklamowa: Twoje kluczowe narzędzie w p...

Agencja reklamowa: Twoje kluczowe narzędzie w promocji biznesu
2024-03-20

W dzisiejszym zatłoczonym rynku, skuteczna promocja i reklama są niezbędne dla sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Agencja reklamowa może okazać się bezcennym partnerem w kreowaniu silnej marki i dotarciu do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Wybór techniki druku dla Twoich wizytówek

Wybór techniki druku dla Twoich wizytówek
2024-03-19

Wybór odpowiedniej techniki druku dla Twoich wizytówek może być decydującym czynnikiem w budowaniu profesjonalnego wizerunku Twojej marki. Wśród wielu dostępnych opcji, od tradycyjnych metod po nowoczesne technologie, kluczowe jest zrozumienie

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach - opłacal...

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach - opłacalność i efektywność promowanie w Google
2024-03-19

Jeśli dążysz do osiągnięcia sukcesu w świecie e-commerce, nie możesz ignorować potężnej szansy, jaką oferuje marketing w Google. Nie ulega wątpliwości, że Google ma obecnie monopol na docieranie do klientów, a więc po prostu musisz korzystać z ich rozwiązań

5 najczęstszych błędów w pozycjonowaniu stron i...

5 najczęstszych błędów w pozycjonowaniu stron internetowych – jak ich unikać?
2024-03-18

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie cyfrowym efektywne pozycjonowanie stron staje się coraz bardziej złożonym i wymagającym zadaniem. Każda firma, niezależnie od wielkości czy branży, dąży do zwiększenia swojej widoczności online, aby przyciągnąć potencjalnych klientów i zbudować silną obecność w internecie.

Digital Signage: co to takiego? Jakie ma zastos...

Digital Signage: co to takiego? Jakie ma zastosowanie?
2024-03-18

W dobie cyfrowej rewolucji tradycyjne formy reklamy i komunikacji ustępują miejsca nowoczesnym rozwiązaniom. Jednym z nich jest Digital Signage, czyli cyfrowe oznakowanie, które zyskuje coraz większą popularność w Polsce.

Czy wiesz już co to jest DTF - nowa usługa na D...

Czy wiesz już co to jest DTF - nowa usługa na DTF od GotowiNaDTF
2024-03-14

Prowadzisz firmę reklamową lub agencję reklamową? Chciałbyś poszerzyć swoją ofertę tanim kosztem o nadruki na koszulkach , czapkach lub odzieży roboczej? A nie słyszałeś o technologii druku DTF?

Kompleksowa produkcja kasetonów reklamowych

Kompleksowa produkcja kasetonów reklamowych
2024-03-12

Zajmujemy się kompleksową produkcją kasetonów reklamowych, oferując szeroki wachlarz usług i szybką realizację zleceń. Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala nam na tworzenie różnorodnych form reklamowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Jak skutecznie promować firmę na wydarzeniach t...

Jak skutecznie promować firmę na wydarzeniach targowych?
2024-03-07

Promocja firmy na targach branżowych jest jedną z podstawowych form tzw. marketingu bezpośredniego — którego podstawą jest „żywy” kontakt z potencjalnym klientem lub partnerem biznesowym.

DTF TRENDY 2024 – nowe możliwości, inspiracje i...

DTF TRENDY 2024 – nowe możliwości, inspiracje i praktyka w produkcji transferów DTF
2024-03-05

W dniach 19-21 marca 2024 r API.PL organizuje spotkania DTF TRENDY 2024. Event dedykowany jest producentom odzieży, drukarniom, które chcą produkować transfery DTF, firmom, które pragną rozszerzyć swoje możliwości realizacji zleceń inwestując w nową technologię.

Goodram – 20 lat pamięci komputerowych w Polsce

Goodram – 20 lat pamięci komputerowych w Polsce
2024-03-04

Goodram, polska marka renomowanych pamięci komputerowych obchodzi okrągły Jubileusz! Dzięki innowacyjności i wysokiej jakości produktów w ciągu dwudziestu lat istnienia marka osiągnęła wysoką pozycję na rynku pamięci.

Nowa usługa Druku DTF w Lublinie- DTFDrukuj.pl

Nowa usługa Druku DTF w Lublinie- DTFDrukuj.pl
2024-03-04

Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą najnowszą usługę - druk DTF (Direct to Film), technologię, która zmienia zasady gry w branży nadruków na koszulkach i odzieży. Ale co dokładnie sprawia, że druk DTF jest tak wyjątkowy? Pozwól, że wyjaśnimy.

Ekonomiczne aspekty reklamy ekologicznej

Ekonomiczne aspekty reklamy ekologicznej
2024-02-29

W dzisiejszym świecie, gdzie troska o środowisko staje się coraz ważniejsza, firmy szukają sposobów na promowanie swoich produktów i usług w sposób zrównoważony. Jedną z popularniejszych opcji są torby jutowe, które nie tylko są ekologiczne, ale także przynoszą korzyści ekonomiczne.

SUNGRAF nowym Członkiem PSSiDC

SUNGRAF nowym Członkiem PSSiDC
2024-02-29

W lutym br. grono Członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego powiększyło się o nowego gracza z branży. Nowym Członkiem PSSiDC została firma SUNGRAF.

Rebranding – szansa na lepszy rozwój czy ostate...

Rebranding – szansa na lepszy rozwój czy ostateczność?
2024-02-27

W dzisiejszych czasach, kiedy właściwie w każdej branży panuje ogromna konkurencja, marki muszą szukać coraz to nowych sposobów, aby wybić się na tle konkurencji i trafić ze swoją ofertą do odbiorców.

5 Kluczy do Sukcesu w Prowadzeniu Wizytówki Goo...

5 Kluczy do Sukcesu w Prowadzeniu Wizytówki Google od Eksperta
2024-02-26

W dzisiejszym cyfrowym świecie obecność online jest niezbędna dla każdej firmy. Jednak aby naprawdę zaistnieć i zbudować silną markę w internecie, potrzebne są sprawdzone strategie i narzędzia.