Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Gadżet reklamowy jako narzędzie marketingu

Gadżet reklamowy jako narzędzie marketingu
2020-01-17

Skuteczna reklama to obowiązkowy element każdej firmy, która stawia na szeroki wachlarz klientów, pasmo sukcesów oraz zadowolenie z obustronnej współpracy. Istnieje wiele kanałów promocji, spośród których gadżety reklamowe zawsze będą rozsądnym rozwiązaniem.

Poznaj sektory targów RemaDays Warsaw!

Poznaj sektory targów RemaDays Warsaw!
2020-01-14

Targi RemaDays Warsaw charakteryzują się różnorodnością, która jest zauważalna w 11 sektorach targowych podzielonych na 3 swego rodzaju grupy.

Audyt SEO - jak wygląda i co daje?

Audyt SEO - jak wygląda i co daje?
2020-01-08

Konsultacje SEO to jedno z tych działań, które okazują się obecnie przydatne nie tylko w firmach opartych właściwie w całości na e-commerce albo pracujących w równie dużym stopniu w sprzedaży tradycyjnej, jak i tej prowadzonej online.

PIAP zaprasza na Wieczór Branżowy

PIAP zaprasza na Wieczór Branżowy
2020-01-03

Coroczny Wieczór Branżowy organizowany przez PIAP odbędzie się w Warszawie 13 lutego, już po raz drugi w lokalu Mysia 3. Izba jak co roku przygotowuje dla firm członkowskich spotkanie pełne niespodzianek.

Jak wybrać gadżety reklamowe dla firmy?

Jak wybrać gadżety reklamowe dla firmy?
2020-01-03

Trudno jest znaleźć chociaż jedną osobę, która nie lubiłaby, choćby od czasu do czasu, dostać nawet drobnego prezentu. Z tego względu dobrze jest przygotować odpowiednie gadżety firmowe.

System wystawienniczy I’M CUBE zaprojektowany p...

System wystawienniczy I’M CUBE zaprojektowany przez Terytorium
2019-12-30

Terytorium Sp. z o. o. istnieje na polskim rynku już od 16 lat. To firma działająca w marketingu BTL, czyli działania z pogranicza marketingu, designu, produkcji i merchandisingu, których finałem jest fizyczny wytwór wspierający sprzedaż produktów.

PIAP ma nowych Członków

PIAP ma nowych Członków
2019-12-18

Agencja Reklamowa Haftkom, KINGHOFF Sp. z o.o., Pro Media Sp. z o.o. to nowe firmy Członkowskie, które zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w czwartym kwartale br.

Neonowe kolory ciągle trendy

Neonowe kolory ciągle trendy
2019-12-12

Dzięki mediom reklamowym w neonowych kolorach przekazywane przez Was informacje z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Nie ma znaczenia, czy głównym celem jest promowanie ważnych wydarzeń za pomocą neonowych plakatów, czy zwrócenie uwagi na specjalne oferty poprzez przyozdobienie produktów neonowymi naklejkami.

Jak skuteczne pozycjonować stronę? [PORADNIK]

Jak skuteczne pozycjonować stronę? [PORADNIK]
2019-12-10

Skuteczne pozycjonowanie serwisu powinno przyczynić się do poprawy jego widoczności w wyszukiwarkach. Jednak nie jest to takie proste, a niektóre działania mogą przynieść odwrotny skutek od zamierzonego.

Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim

Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim
2019-12-10

RemaCongress to okazja do poszerzenia wiedzy branżowej na targach RemaDays Warsaw. Podczas najbliższej edycji gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Krzysztof Sarnecki – Przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach.

5 korzyści z reklamy bilbordowej przy autostrad...

5 korzyści z reklamy bilbordowej przy autostradzie
2019-12-04

Reklama bilbordowa to przede wszystkim niski koszt dotarcia do potencjalnych klientów. Szacuje się, że to rozwiązanie o wiele bardziej ekonomiczne niż rozdawanie ulotek - co uchodzi za reklamę najtańszą i reklama na telebimie, co z kolei stanowi jedno z rozwiązań najdroższych.

Prezes KIG pisze do Ministra w sprawie limitów

Prezes KIG pisze do Ministra w sprawie limitów
2019-12-02

Współpraca z Krajową Izbą Gospodarczą zaowocowała dużym wsparciem jakie KIG udzielił branży artykułów promocyjnych w sprawie podniesienia limitów na nieodpłatne przekazywanie upominków osobom trzecim.

Live czat na stronie RemaDays! – Szybka komunik...

Live czat na stronie RemaDays! – Szybka komunikacja
2019-11-22

Dobra komunikacja to podstawa przy sprawnym zorganizowaniu targów RemaDays. Dlatego by jeszcze szybciej i sprawniej zaczerpnąć wiedzy na temat targów Organizator zachęca do zadawania pytań poprzez specjalny Live Czat.

Jak nie przegrać z konkurencją dzięki marketing...

Jak nie przegrać z konkurencją dzięki marketing automation?
2019-11-20

Jeśli biznes w internecie, a ambicja nie pozwala Ci ciągle zostawać w tyle za konkurencją, temat marketing automation powinien Cię jak najszybciej zainteresować. Z tego krótkiego opracowania dowiesz się, o co tak naprawdę chodzi w automatyzacji marketingu

Sposób na profesjonalną wizytówkę firmową

Sposób na profesjonalną wizytówkę firmową
2019-11-19

Każda poważna firma – wcześniej czy później – zleci druk swoich wizytówek. Jak stworzyć karty biznesowe, które profesjonalnie zaprezentują zarówno pracownika, jak i samą firmę? Sprawdź porady – prosto od praktyków.

Stojaki reklamowe - czy warto inwestować w taką...

Stojaki reklamowe - czy warto inwestować w taką formę reklamy?
2019-11-14

Działania marketingowe są bardzo ważne dla każdego biznesu. Jeżeli nie zainwestujemy w to rozwiązanie, możemy nie dotrzeć do potencjalnych klientów. Dlatego przedsiębiorcy decydują się na różne formy reklamy. Niektóre z nich są bardziej skuteczne, a inne mniej.

PIAP ma nowych Członków!

PIAP ma nowych Członków!
2019-11-13

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o cztery nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały: 3Drubber, Agencja Reklamowa „GadżetPL”, Be Joy – pakPOS, Nagrody.pl

Wystartował Konkurs Korony Reklamy 2020!

Wystartował Konkurs Korony Reklamy 2020!
2019-11-13

Konkurs Korony Reklamy to konkurs wyróżniający najlepsze firmy z branży reklamowej. Organizowany jest podczas targów RemaDays pod patronatem programu Solidni w Biznesie. To ogromna szansa dla firmy na pokazanie się nowym klientom z 11 sektorów targowych RemaDays.

Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays W...

Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2020
2019-11-08

Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 16 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020. Dzięki zarejestrowaniu się przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas i pieniądze.

Największa konferencja marketingowa na Śląsku- ...

Największa konferencja marketingowa na Śląsku- Golden Marketing Conference po raz drugi w Katowicach!
2019-11-08

Golden Marketing Conference to wydarzenie, które narodziło się w sercu wielkopolski. To w Poznaniu, w 2015 roku odbyła się pierwsza konferencja. Po fali sukcesów, powstał pomysł zorganizowania wydarzenia również w Katowicach i w Warszawie.

Dlaczego warto zainwestować w automatyczną gię...

Dlaczego warto zainwestować w automatyczną  giętarkę do liter przestrzennych 3D?
2019-11-05

Niewątpliwie rosnącą popularnością cieszą się litery przestrzenne 3D, podświetlane modułami led. Klienci, którzy pragną wyeksponować swoją markę coraz częściej wybierają tą formę wizualizacji.

Jakie są zalety stojaków reklamowych i jak wybr...

Jakie są zalety stojaków reklamowych i jak wybrać producenta stojaków?
2019-11-05

Stojaki reklamowe to jedna z najczęściej wykorzystywanych i jednocześnie najskuteczniejszych form promocji firmy. Ich zaletą jest ogromna uniwersalność: można je wykorzystywać m.in. w sklepach, punktach usługowych, a także podczas targów lub konferencji.

Poznaj wystawców RemaDays Warsaw 2020

Poznaj wystawców RemaDays Warsaw 2020
2019-10-31

Do targów RemaDays Warsaw zostało nieco ponad 100 dni. Już teraz dostępna jest lista wystawców, których liczba systematycznie wzrasta. Organizator oferuje także możliwość umawiania spotkań z wystawcami dzięki czemu zaplanujecie Państwo rozmowy handlowe podczas targów.

Wybierz kartki świąteczne i złóż wyjątkowe życz...

Wybierz kartki świąteczne i złóż wyjątkowe życzenia na Boże Narodzenie
2019-10-29

W dobie poczty elektronicznej, social media oraz aplikacji mobilnych coraz rzadziej sięgamy po tradycyjne pocztówki. Jest jednak kilka wyjątkowych okazji, podczas których kierujemy się na pocztę aby nadać kartkę z życzeniami... a jedną z nich jest właśnie Boże Narodzenie.

Branża reklamowa w kampanii wyborczej - Gifts J...

Branża reklamowa w kampanii wyborczej - Gifts Journal Reportaż
2019-10-24

Tegoroczny październik przebiegał pod hasłem kampanii wyborczej. Ten okres to czas wzmożonych działań także w branży reklamowej. Jaka jest rola firm z branży podczas wyborczej kampanii? O tym w rozmowie Gifts Journal z przedstawicielami lokalnych firm.

PIAP rośnie w siłę!

PIAP rośnie w siłę!
2019-10-24

AWMIG, Ciantapunto, Golden Cat Studio, Neogroup to nowi Członkowie Izby, którzy w III kwartale br. zdecydowali się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Seminarium Wielkiego Formatu już 24-25 paździer...

Seminarium Wielkiego Formatu już 24-25 października
2019-10-18

Atrium Centrum Ploterowe zaprasza na Seminarium Wielkiego Formatu, które odbędzie się w Opolu w dn. 24-25 października 2019. Jak co roku organizator zapewni solidną dawkę wiedzy z pierwszej ręki, wielkich premier, najlepszych technologii, inspiracji i zabawy.

Gadżety i upominki na każdą okazję

Gadżety i upominki na każdą okazję
2019-10-18

AB Agnieszka Basak to firma specjalizująca się od 1995 r. w upominkach reklamowych z logo firmowym wykonywanym różnymi technikami oraz projektach graficznych. Oferta firmy skierowana jest do Klientów z różnych branż - wysoka jakość produktów oraz profesjonalne doradztwo w doborze upominków na każdą okazję.

Jak mówić do SNAPCHAT-owców?

Jak mówić do SNAPCHAT-owców?
2019-10-18

Snapchat to wciąż popularny kanał komunikacji użytkowany w dużej mierze przez młodzież. Jest to także ważne narzędzie reklamodawców, PR-owców czy specjalistów ds. promocji marek. Jak zrobić dobrą reklamę na Snapchata? Na to pytanie odpowiadamy w dalszej części tekstu.

Sieć afiliacyjna dla Ciebie - zacznij zarabiać ...

Sieć afiliacyjna dla Ciebie - zacznij zarabiać przez Internet
2019-10-14

Sieć afiliacyjna pozwala na zarabianie przez Internet kwot, które jeszcze do niedawna mogły wydawać się zupełnie poza Twoim zasięgiem. Wielu osobom wydawać by się mogło, że dzięki założeniu konta i realizowaniu określonych celów nie można znacząco się wzbogacić.

Czekoladki jako podziękowania dla partnerów biz...

Czekoladki jako podziękowania dla partnerów biznesowych
2019-10-14

Wręczenie niewielkiego upominku partnerom biznesowym zawsze jest miłym podziękowaniem za współpracę. Prezent można wysłać z różnych okazji, jednak najbardziej popularne jest wręczanie go tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Ile kosztuje SEO?

Ile kosztuje SEO?
2019-10-11

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem działań SEO ale nie wiesz czy Cię na to stać? Ile kosztuje SEO i od czego zależy wysokość budżetu, jaki powinieneś przeznaczać na pozycjonowanie? Dziś postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełny...

RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełnych pomysłów
2019-10-03

Jubileuszowa edycja targów RemaDays Warsaw zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz szesnasty. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 12 do 14 lutego 2020 roku.

Oficjalna aplikacja targów RemaDays Warsaw 2020

Oficjalna aplikacja targów RemaDays Warsaw 2020
2019-10-03

Jest już dostępna oficjalna aplikacja dla zwiedzających targów RemaDays Warsaw 2020. Dzięki temu narzędziu zaplanujecie Państwo czas na targach, a także nie umknie żadne ważne wydarzenie podczas RemaDays Warsaw 2020.

My tu gadu gadu, a dzięki GG firmy w tej chwili...

My tu gadu gadu, a dzięki GG firmy w tej chwili zarabiają pieniądze!
2019-09-17

GG to pierwszy i największy polski komunikator internetowy. Jego historia sięga 2000 roku. Dziś powraca w wielkim stylu. To pierwsza dobra wiadomość dla Ciebie. Druga jest taka, że dzięki GG możesz swobodnie docierać do młodej generacji internautów.

Kolejne spotkania regionalne PIAP za nami!

Kolejne spotkania regionalne PIAP za nami!
2019-09-11

We wrześniu br. odbyła się kolejna już edycja Spotkań Regionalnych, organizowanych przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych. Była to szósta edycja spotkań, które Izba kontynuuje od 2014 roku.