Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

semKRK powraca na Wasze ekrany!

semKRK powraca na Wasze ekrany!
2021-05-04

Już 17 czerwca (czwartek) niebieski, krakowsko-semowy Smok znów zawita na Wasze ekrany, a towarzyszyć mu będzie 12 ekspertów z branży SEO i SEM.

Jak można usunąć opinie w Google?

Jak można usunąć opinie w Google?
2021-04-28

Aktualnie coraz więcej osób zastanawia się, jak poradzić sobie z tym tematem. Obecnie sporo osób ma świadomość, że opinie Google są bowiem wyjątkowo istotne. Co jest szczególnie ważne w ramach tego zagadnienia?

Sposoby na zdobycie lajków na Instagramie

Sposoby na zdobycie lajków na Instagramie
2021-04-28

Instagram przyciąga codziennie kolejne miliony nowych nowych użytkowników. Większość z tych nowicjuszy chciałaby jak najszybciej osiągnąć wysoką pozycje w tym medialnym świecie.

Gadżety reklamowe - krajobraz po bitwie

Gadżety reklamowe - krajobraz po bitwie
2021-04-26

W ciężkich czasach, kształtowanie wizerunku firmy jest jednym z priorytetowych zadań każdego przedsiębiorstwa. Nic tak nie buduje świadomości marki i nie utrzymuje klientów jak lojalność i rozpoznawalność na rynku.

Konferencja PACKAGING [R]EVOLUTION on-line 9 cz...

Konferencja PACKAGING [R]EVOLUTION on-line 9 czerwca 2021!
2021-04-20

Targi Packaging Innovations oraz Spółka Aniflex mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej odsłonie konferencji Packaging [R]evolution, znanej Państwu z poprzednich edycji Targów, tym razem w wersji on-line.

Witamy nowych członków PIAP!

Witamy nowych członków PIAP!
2021-04-12

Szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych nieustannie się powiększają. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej firm dowiaduje się o aktywności Izby i postanawia przyłączyć się do wspólnej inicjatywy promowania upominków reklamowych oraz działań na rzecz całej branży.

Szanowni Wystawcy i Zwiedzający RemaDays Warsaw!

Szanowni Wystawcy i Zwiedzający RemaDays Warsaw!
2021-04-08

Pragniemy poinformować, że ze względu na obecną sytuację epidemiczną targi nie odbędą się w pierwszej połowie roku. Jednocześnie chcemy przekazać, że aktualnie rozmawiamy o możliwości zorganizowania wydarzenia EXTRA w drugiej połowie roku.

Do czego przyda się customer journey? Kiedy się...

Do czego przyda się customer journey? Kiedy sięgnąć po to narzędzie?
2021-04-01

Customer Journey to nic innego jak szczegółowa analiza poszczególnych kroków klienta w zetknięciu z daną firmą. Dzięki temu firma ta może się dowiedzieć, jakie są odczucia klienta na poszczególnych etapach korzystania z usług. Ta wiedza jest potrzebna i może mieć ogromny wpływ na zarządzanie marką.

Co to jest customer journey?

Co to jest customer journey?
2021-04-01

Customer journey to cały proces, którego doświadcza klient podczas korzystania z danego produktu lub usługi. Jego odtworzenie i analiza mają na celu diagnozowanie niedopracowanych elementów i ich optymalizację.

Integracje dla Shoper

Integracje dla Shoper
2021-03-31

Rozpoczęcie działalności w handlu elektronicznym wiąże się nie tylko z kwestiami czysto związanymi z prowadzeniem działalności, ale również budową i obsługą indywidualnego sklepu internetowego, na którym będą dokonywane transakcje.

Skuteczne reklamy w social mediach – jak pozysk...

Skuteczne reklamy w social mediach – jak pozyskać ruch i konwersje?
2021-03-26

Jak podają statystyki, ponad połowa populacji na świecie to wzrokowcy, którzy dodatkowo znacznie łatwiej koncentrują się na obrazach niż na słowie pisanym. Skoro wiadomo, że tak wiele osób preferuje obraz a nie tekst, warto wykorzystać tę wiedzę w marketingu, między innymi w social mediach.

Eko gadżety - ekologiczne wyzwanie branży rekla...

Eko gadżety - ekologiczne wyzwanie branży reklamowej
2021-03-24

Trend eko jest obecny na rynku reklamowym od kilkunastu lat, jednak w ostatnich latach wyraźnie przybiera na sile. Alarmujące badania naukowe dotyczące stanu środowiska i jego wpływu na nasze zdrowie, wreszcie przedarły się do dyskusji społecznej prowadzonej w mediach i na politycznych salonach.

Jak wygląda rynek gadżetów reklamowych w czasie...

Jak wygląda rynek gadżetów reklamowych w czasie pandemii?
2021-03-12

Równo rok temu cały świat reklamy zamarł. Lockdown ogłoszony wręcz z dnia na dzień zatrzymał wiele branż w miejscu. Niepewność dotycząca przyszłości zagościła również wśród dystrybutorów gadżetów promocyjnych i agencji reklamowych.

Nowy rynek zbytu - media społecznościowe

Nowy rynek zbytu - media społecznościowe
2021-03-09

Jeszcze kilkanaście lat temu nie do pomyślenia było, aby media społecznościowe pełniły rolę miejsca, w którym będzie się prowadzić własny biznes, czy też reklamować produkty. Oczywiście decydującym czynnikiem była niska popularność tychże mediów w porównaniu z dniem dzisiejszym.

Apel organizacji branżowych w sprawie PKE

Apel organizacji branżowych w sprawie PKE
2021-03-08

Zaproponowane zmiany w ustawie dotyczącej prawa komunikacji elektronicznej wywołały falę niezadowolenia przedsiębiorców. W świetle nowych przepisów firmy musiałyby w ciągu zaledwie 6 miesięcy uzyskać zupełnie nowe zgody na kontakty marketingowe we wszystkich kanałach komunikacji.

Oprogramowanie dla handlu – najlepszy pomysł na...

Oprogramowanie dla handlu – najlepszy pomysł na inwestycję
2021-03-08

Prowadzisz firmę zorientowaną na sprzedaż i masz wolne środki, które chcesz przeznaczyć na inwestycję? Zgodzisz się, że to bardzo ogólne pytanie, ale istnieją narzędzia, które łączą potrzeby zróżnicowanych biznesów. Oprogramowanie dla handlu i dystrybucji może okazać się najlepszą inwestycją.

Czym powinna się charakteryzować nowoczesna str...

Czym powinna się charakteryzować nowoczesna strona internetowa?
2021-03-01

Firma, która nie posiada strony www obecnie nie ma żadnych szans w rywalizacji z konkurencją. Każdy, kto szuka przedsiębiorstwa, produkującego konkretny produkt czy usługę, zwykle najpierw sięga do sieci, by sprawdzić jego witrynę.

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych
2021-03-01

Naklejki oraz etykiety samoprzylepne mają szerokie zastosowania. Sprawdzą się świetnie jako znaki ostrzegawcze lub informacyjne. Swoje miejsce odnajdą zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych firmach. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że wykonanie oraz jakość produktu muszą być na wysokim poziomie.

Od małej krakowskiej firmy po lidera branży spo...

Od małej krakowskiej firmy po lidera branży spotkań
2021-02-25

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® każdego roku budzą zainteresowanie tysięcy czytelników z całego kraju. Targi KRAKDENT® sprawiają, że Kraków przez trzy dni jest najważniejszym miejscem spotkań branży stomatologicznej.

Na co zwrócić uwagę zlecając realizację strony ...

Na co zwrócić uwagę zlecając realizację strony www?
2021-02-23

Skuteczny projekt strony www powinien spełniać swoją określoną funkcję, przekazując konkretny komunikat, mając przy tym zaangażować użytkownika. Podczas tworzenia witryny należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników, mających wpływ na to, jak będzie ona postrzegana.

PIAP ODMRAŻA UPOMINKI REKLAMOWE

PIAP ODMRAŻA UPOMINKI REKLAMOWE
2021-02-22

Polska Izba Artykułów promocyjnych ogłosiła powrót do RZECZYwistości, rozpoczynając ogólnopolską kampanię NA RZECZ upominków reklamowych. PIAP chce odmrozić budżety reklamowe po okresie pandemicznej stagnacji i pokazać upominki jako kreatywne narzędzia do budowania relacji i wizerunku firm oraz marek.

Jak wyglądają działania agencji PR w budowaniu ...

Jak wyglądają działania agencji PR w budowaniu rozpoznawalności marki?
2021-02-16

Większa rozpoznawalność marki oznacza wzrost zysków firmy. Jak osiągnąć ten cel? W wypromowaniu Twojego biznesu wesprą Cię specjaliści z agencji PR. Zobacz, jakie działania mogą oni podjąć, aby Twoja firma umocniła swoją pozycję na rynku.

Oświadczenie targów RemaDays Kyiv 2021

Oświadczenie targów RemaDays Kyiv 2021
2021-02-16

Pragniemy poinformować, że targi RemaDays Kyiv odbędą się w terminie 26-28 maja 2021. W związku z tym z wielką przyjemnością kontynuujemy przygotowania do targów. Zapraszamy do współpracy i mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem stworzymy niezapomniane wydarzenie branży reklamowej.

Korzyści z nowej strony internetowej

Korzyści z nowej strony internetowej
2021-02-10

Dla firm lub instytucji bardzo ważny jest identyfikacja wizualna, gdyż od niej zależy rozpoznawalność, a także liczba osób korzystających z ich usług.

Targi Packaging Innovations łączą siły z Festi...

Targi Packaging Innovations łączą siły  z FestiwalemMarketingu.pl & FestiwalemDruku.pl
2021-02-09

Targi w Krakowie – jeden z największych organizatorów targów w Polsce oraz OOH magazine – organizator FestiwalMarketingu.pl, największych targów branży reklamowo-poligraficznej zorganizowanych w II połowie 2020 roku, lider w sektorze prasy branżowej poświęconej szeroko pojętej reklamie łączą siły, aby wspólnie przygotować największe w Polsce wydarzenie dla działów sprzedaży i marketingu.

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsa...

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021
2021-02-01

Szanowni Wystawcy i Zwiedzający targów RemaDays Warsaw! W związku z utrzymującymi się obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, które nie pozwalają w obecnej sytuacji na organizowanie imprez targowych, pragniemy poinformować, że planujemy organizację targów w drugiej połowie kwietnia lub w maju.

Gadżety na konferencję on-line

Gadżety na konferencję on-line
2021-01-29

Konferencje, szkolenia i eventy on-line stały się dziś codzienną koniecznością. Są logistycznie łatwiejsze do zorganizowania, przez co też generują niższe koszty. Zaoszczędzone pieniądze można zainwestować w gadżety dla uczestników.

Premiera najnowszego Katalogu PIAP 2021!

Premiera najnowszego Katalogu PIAP 2021!
2021-01-28

Nowa edycja Katalogu PIAP 2021 już na rynku. Publikacja PIAP to praktyczny przewodnik i skuteczne narządzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy.