Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O nasReklama.pl to miejsce spotkań ludzi z branży reklamy i marketingu. To tu znajdziesz zlecenia z branży, wizytówki firm zajmujących się szeroko pojętym marketingiem, ciekawe projekty i realizacje, artykuły, ogłoszenia, informacje o targach czy szkoleniach.

To tu możesz zainspirować się najnowszymi trendami oraz zdobędziesz wejściówki na najbardziej liczące się w tym świecie wydarzenia. 

Jednym zdaniem - jeśli z jakichkolwiek powodów interesuje Cię ta branża - dzięki nam będziesz na bieżąco.

Jakie masz dokładnie możliwości? Sprawdź sam :) PRZYŁĄCZ SIĘ DO NASA JAKA JEST NASZA HISTORIA ?


Reklama.pl to grupa kreatywnych ludzi z misją :) U większości fascynacja reklamą narodziła się już w wieku przedszkolnym kiedy blok przed wieczorną dobranocką kusił nas wizją lepszego, kolorowego świata...a przecież posiadaliśmy czarno białe telewizory :) 

W czasach szkolnych daliśmy się łapać w sidła reklamy prasowej która w połączeniu z marketingiem głośno szeptanym ;) przez naszych kolegów i koleżanki usilnie próbowaliśmy stworzyć potrzebę posiadania właśnie tej koszulki naszym sponsorom - czyli rodzicom :)

W studenckich czasach poznaliśmy moc przecen, wyprzedaży i innych chwytów marketingowych dzięki którym wydając pieniądze na kolejne niepotrzebne rzeczy czuliśmy się jak najbardziej przedsiębiorczy ludzie pod słońcem. Na własnej skórze przetestowaliśmy tę siłę i moc. 

I tak nas to zafascynowało – że aż postanowiliśmy pracować w tej branży :) 


Gdzie jest lepsze miejsce dla takich ludzi jak my – niż polski portal branżowy www.reklama.pl