Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O nasReklama.pl – jedyne w sieci miejsce dla kreatywnych ludzi reklamy

Reklama.pl to portal internetowy będący miejscem spotkań kreatywnych ludzi z branży szeroko pojętej reklamy i marketingu. Nasza strona zrzesza największe agencje reklamowe w Polsce.

Znajdziesz tu m. in. zlecenia z branży reklamowej, wizytówki firm zajmujących się szeroko pojętym marketingiem, ciekawe projekty i realizacje, zawsze aktualne artykuły na temat nowinek ze świata reklamy, ogłoszenia zamieszczone przez agencje reklamowe w Polsce oraz aktualne informacje o szkoleniach i targach branżowych. Portal Reklama.pl nie tylko zainspiruje Cię najnowszymi trendami ze świata reklamy, ale także da możliwość zdobycia wejściówek na najbardziej liczące się w świecie reklamy i marketingu wydarzenia.


Kto za tym wszystkim stoi?

Reklama.pl to grupa kreatywnych ludzi ze ściśle określoną misją. Sami o sobie z uśmiechem mówimy, że fascynacja reklamą narodziła u nas się już w wieku przedszkolnym, kiedy blok przed wieczorną dobranocką kusił nas wizją lepszego, kolorowego świata... a przecież posiadaliśmy wtedy tylko czarno-białe telewizory!

W czasach szkolnych daliśmy się natomiast łapać w sidła reklamy prasowej, która w połączeniu z marketingiem głośno szeptanym przez naszych szkolnych kolegów sprawiła, że usilnie próbowaliśmy stworzyć potrzebę posiadania właśnie tego produktu pierwszym poważnym sponsorom, naszym rodzicom.

W studenckich czasach poznaliśmy z kolei moc przecen, wyprzedaży i innych chwytów marketingowych, dzięki którym wydając pieniądze na kolejne niepotrzebne rzeczy, czuliśmy się jak najbardziej przedsiębiorczy ludzie pod słońcem. Na własnej skórze przetestowaliśmy więc tę samą siłę i moc, jaką obecnie swoim klientom oferują znane agencje reklamowe w Polsce.

Świat reklamy i marketingu tak nas zafascynował, że postanowiliśmy już całkiem na serio pracować właśnie w tej branży, codziennie uważnie śledzić jej rozwój oraz dać jej swój wkład.

Mówiąc krótko, jeśli choć w minimalnym stopniu interesuje Cię ta branża, chcesz być z nią na bieżąco i rozwijać się, jesteś we właściwym miejscu. Dołącz do nas i już dziś sprawdź, jak wiele korzyści możemy Ci zaoferować!