Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Jestem Zleceniodawcą - Zlecenia reklamowe

Jeśli poszukujesz stworzonej specjalnie dla Ciebie formy reklamy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie bezpłatne i w pełni bezpieczne. Reklama.pl nie pobiera bowiem żadnych opłat ani prowizji za zamieszczanie zleceń lub zapytań ofertowych. Jedynym kosztem, jaki ponosisz, jest zapłata wynagrodzenia firmie, na której usługi się zdecydujesz.


Na portalu Reklama.pl całkowicie BEZPŁATNIE:


 wyszukasz firmę, która wykona Twój własny nośnik reklamowy niezależnie od tego, czy potrzebujesz długopisu z logo firmy, strony internetowej, czy też może kasetonów reklamowych. Wystawiając jedno bezpłatne zlecenie, dotrzesz z nim do setek solidnych i sprawdzonych wykonawców, którzy profesjonalnie wykonają wybraną przez Ciebie formę reklamy. Mogą to być agencje reklamowe lub firmy reklamowe, to do Ciebie należy wybór, komu powierzysz swoje zlecenia reklamowe;

 jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany na konkretną formę reklamy, w naszym portalu znajdziesz także ciekawe inspiracje oraz już wykonane produkty, które rozreklamują Twoją firmę. Przeglądaj bez ograniczeń katalog realizacji, gdzie prezentujemy dotychczasowe prace naszych wykonawców;

 otrzymasz zniżki na wybrane usługi oraz aktualne oferty producentów oraz agencji reklamowych;

 poznasz najnowsze trendy aktualnie królujące w branży marketingu i reklamy;

 otrzymasz wejściówki na najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej, których jesteśmy patronem medialnym. Na nich poznasz najlepsze agencje reklamowe i firmy reklamowe w Polsce.


Jak w prosty i szybki sposób znaleźć najlepszego wykonawcę?

Jeśli masz już sprecyzowane wymagania i dobrze wiesz, jakiego produktu lub usługi poszukujesz, ale nie masz za to zbyt wiele czasu, zostaw to nam! Jedyną czynnością, jaką musisz wykonać, jest dodanie bezpłatnego zlecenia. Zostanie ono rozesłane do wszystkich firm, które zajmują się realizacją zleceń ze wskazanej przez Ciebie dziedziny. Dzięki temu masz pewność, że nad Twoim zleceniem będą pracowały najlepsze agencje reklamowe i firmy reklamowe w Polsce.

Po kliknięciu w button dodaj za darmo

rozwinie się formularz dodawania zleceń
 W formularzu określasz, jakie zlecenie reklamowe chcesz dodać oraz podajesz jego parametry. Bardzo ważne, abyś podał wszystkie informacje, gdyż ułatwią one wykonawcy realizację Twojego zlecenia. Pamiętaj, że im więcej danych i wskazówek umieścisz w ogłoszeniu, tym bardziej zrealizowane zlecenie reklamowe będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom.

 Następnie musisz określić termin, w którym chcesz otrzymywać odpowiedzi i propozycje od naszych wykonawców. Jeśli jeszcze przed jego zakończeniem otrzymasz ofertę, która Cię usatysfakcjonuje, w każdej chwili masz możliwość zamknięcia zlecenia, także przed upływem wskazanego przez Ciebie terminu.

 Aby otrzymywać propozycje wysyłane przez agencje reklamowe, musisz podać swój adres e-mail. To na niego będą napływały zgłoszenia nadsyłane przez firmy reklamowe zrzeszone na Reklama.pl. Nie musisz obawiać się podawania swojego adresu e-mail, gdyż wszystkie Twoje dane są przez nas starannie chronione, a dostęp do Twojego adresu e-mail otrzymają tylko zweryfikowane przez nas firmy.To jednak nie wszystko!

Z myślą o osobach, które nie mają do końca sprecyzowanych wymagań, poszukują oryginalnej lub całkowicie nowej formy reklamy, przygotowaliśmy bezpłatny i nieograniczony dostęp do naszego katalogu realizacji. W nim możesz zapoznać się z dotychczas wykonanymi pracami naszych wykonawców oraz wysyłać do nich bezpośrednie zapytania ofertowe. Jest to doskonały pomysł dla zleceniodawców, którzy poszukują inspiracji i kreatywnych pomysłów na reklamę dla swojej firmy.
UWAGA! Masz także możliwość wysłania zapytania zbiorczego, w razie gdyby zainteresowało Cię kilka produktów lub usług obecnych w jednej kategorii. Wystarczy, że zaznaczysz je wszystkie i klikniesz

Pomoże to oszczędzić Twój czas i jeszcze szybciej znaleźć właściwego wykonawcę.
I to już wszystko! Twoja propozycja wykonania zlecenia reklamowego trafi do wykonawców, którzy następnie przygotują dla Ciebie indywidualną wycenę.Jeśli zastanawiasz się czy warto - przeczytaj opinie naszych Klientów :

"Portal Reklama.pl jest pożytecznym narzędziem w mojej działalności. Służy do wyszukiwania ciekawych ofert firm, jest także źródłem informacji na temat najnowszych wydarzeń w branży reklamy, poligrafii, itp." - Pracownia Pomysłów Agencja Wydawniczo-Marketingowa


"Uważam, że jest bardzo pomocna w znajdywaniu potencjalnych wykonawców projektów, z jednym z wykonawców nawiązałam stałą współpracę." - Ewelina Fudała


"Świetna inicjatywa! Super obsługa klienta." - Unikatum
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w zamieszczeniu zlecenia - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI :) Zapraszamy