Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Jestem Zleceniodawcą - Zlecenia reklamowe

Drogi poszukiwaczu idealnej formy reklamy – korzystanie z serwisu jest dla Ciebie w każdej chwili bezpieczne i bezpłatne. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat czy prowizji – płacisz tylko i wyłącznie firmie na której usługi się zdecydujesz.


Dzięki Reklama.pl BEZPŁATNIE

 odnajdziesz firmę, która wykona Twój własny nośnik reklamowy niezależnie od tego czy potrzebujesz długopis, stronę internetową czy kaseton. Wystawiasz jedno bezpłatne zlecenie – a docierasz do setek solidnych Wykonawców którzy mogą wykonać dla Ciebie reklamę.
 jeśli nie jesteś zdecydowany na konkretną formę reklamy u nas znajdziesz inspirację lub produkt który rozreklamuje Twoją firmę. Przeglądaj bez ograniczeń katalog realizacji gdzie prezentujemy dotychczasowe prace naszych Klientów.
 otrzymasz zniżki na wybrane usługi oraz aktualne oferty od naszych Klientów
 poznasz najnowsze trendy w branży marketingu i reklamy
 otrzymasz wejściówki na najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej, których jesteśmy patronem medialnym


Jak znaleźć Wykonawcę?

Jeśli masz sprecyzowane wymagania, wiesz jakiego produktu/usługi poszukujesz a nie masz zbyt wiele czasu - zamieść bezpłatne zlecenie. Twoje zapytanie zostanie automatycznie rozesłane do Firm które zajmują się daną dziedziną.

Po kliknięciu w button dodaj za darmo

rozwinie się formularz dodawania zleceń
 określ ilość, parametry
 podaj wszelkie informacje które pomogą wykonawcy sporządzić dla Ciebie ofertę
 wyznacz termin do którego chcesz otrzymać odpowiedzi (spokojnie,jeśli w trakcie aktywności zlecenia wybierzesz wykonawcę – masz możliwość zamknięcia zlecenia przed wyznaczonym czasem)
 podaj kontakt do Ciebie i gotowe – na adres mail otrzymasz propozycje od naszych Użytkowników
UWAGA! Twoje dane kontaktowe są w pełni bezpieczne, ponieważ tylko zweryfikowane przez nas Firmy otrzymują dostęp do zleceń.
Jeśli nie masz do końca sprecyzowanych wymagań lub poszukujesz nowej formy reklamy u nas znajdziesz inspirację lub produkt który rozreklamuje Twoją działalność. Przeglądaj bez ograniczeń katalog realizacji gdzie prezentujemy dotychczasowe prace naszych Klientów. Oznaczaj interesujące Cię produkty/usługi i wysyłaj bezpośrednie zapytania do Wykonawców. To nic nie kosztuje a masz możliwość zebrania nowych pomysłów i ofert.
UWAGA! Jeśli interesuje Cię kilka różnych przedmiotów z jednej kategorii skorzystaj z możliwości wysłania zapytania zbiorczego - wystarczy oznaczyć interesujące Cię przedmioty i kliknąć
Gotowe – Wykonawcy danych realizacji otrzymają Twoje zapytanie i będą mogły przedstawić wycenę na wykonanie tego dla CiebieJeśli zastanawiasz się czy warto - przeczytaj opinie naszych Klientów :

"Serwis reklama.pl jest pożytecznym narzędziem w mojej działalności. Służy do wyszukiwania ciekawych ofert firm, jest także źródłem informacji na temat najnowszych wydarzeń w branży reklamy, poligrafii, itp." - Pracownia Pomysłów Agencja Wydawniczo-Marketingowa


"Uważam, że jest bardzo pomocna w znajdywaniu potencjalnych wykonawców projektów, z jednym z wykonawców nawiązałam stałą współpracę." - Ewelina Fudała


"Z punktu widzenia Zleceniodawcy bardzo pożyteczny portal. Podejrzewam, że dla Wykonawców cenne źródło pozyskiwania klientów" - Urszula Skicińska


"Świetna inicjatywa! Super obsługa klienta." - Unikatum
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w zamieszczeniu zlecenia - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI :) Zapraszamy