Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Pozycjonowanie stron – od czego zacząć?

Pozycjonowanie stron – od czego zacząć?
2020-08-26

W obecnych czasach już niemal każdy właściciel strony internetowej zdaje sobie sprawę, że aby być dobrze widocznym w wyszukiwarkach internetowych, należy przeprowadzić pewne działania z zakresu SEO. Od czego rozpocząć pozycjonowanie stron?

Czy warto inwestować w marketing medyczny?

Czy warto inwestować w marketing medyczny?
2020-08-24

Jeżeli decydujemy się na otworzenie swojego własnego gabinetu to musimy mieć świadomość tego, że lekarza obowiązuje zakaz reklamowania swoich usług. Jest to bardzo istotny zapis, który uniemożliwia bezpośrednie zachwalanie swojej pracy i sprawia, że konieczne staje się umiejętne

Gadgetfun i TOPQ w gronie Członków PIAP

Gadgetfun i TOPQ w gronie Członków PIAP
2020-08-24

Mimo nieustającej pandemii grono Członków Polskiej Izby powiększyło się dwóch nowych graczy tego rynku. Członkami PIAP zostały firmy Gadgetfun oraz TOPQ.

Lokalne pozycjonowanie stron – zlecić agencji S...

Lokalne pozycjonowanie stron – zlecić agencji SEO czy robić samemu?
2020-08-21

Pozycjonowanie lokalne (local SEO) to całość działań mających wpłynąć na widoczność Twojej strony internetowej w regionalnych wynikach wyszukiwania. Działania te dzielimy na: on site oraz offsite.

Profesjonalna strona firmowa - 4 kluczowe eleme...

Profesjonalna strona firmowa - 4 kluczowe elementy
2020-08-20

Posiadanie firmowej strony internetowej w Internecie jest niezwykle istotne - tam znajdą nas klienci i to tam mogą oni zaczerpnąć informacji o naszym biznesie. Jednak jedna witryna nie jest równa drugiej, dlatego warto wiedzieć, co powinna zawierać strona internetowa, by można było uznać ją za dobrą i komfortową w przeglądaniu.

Avalon Sportswear – Partner programu Solidni w ...

Avalon Sportswear – Partner programu Solidni w Biznesie
2020-08-20

Firma Avalon Sportswear Sp. z o.o. jest członkiem programu Solidni w Biznesie od 2003 roku.  Zajmuje się produkcją zdobień na tekstyliach i gadżetach oraz dystrybucją markowej odzieży sportowej i promocyjnej oraz artykułów reklamowych.

Tabliczki informacyjne w Twojej firmie

Tabliczki informacyjne w Twojej firmie
2020-08-12

Biurowce, urzędy, ośrodki oświatowe, galerie wszystkie te miejsca najczęściej onieśmielają swoją wielkością i skomplikowanym rozkładem. Warto zatem ułatwić osobom poruszającym się po obiektach odnalezienie konkretnych punków.

RemaDays Warsaw 2021 – KreaTYwni. Otwarci na nowe

RemaDays Warsaw 2021 – KreaTYwni. Otwarci na nowe
2020-08-06

Zbliżająca się edycja targów z pewnością będzie wyjątkowa. Pierwsza połowa roku była trudna dla każdego z nas i zweryfikowała wiele planów. Ten czas pokazał, że trzeba być przygotowanym na wyzwania. Dlatego warto otworzyć się na nowe, na to co przyniesie przyszłość.

PIAP ogłasza konkurs na kampanię !

PIAP ogłasza konkurs na kampanię !
2020-08-04

Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizuje konkurs na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Adresowany jest on do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy.

Reklama podświetlana - daj się zauważyć!

Reklama podświetlana - daj się zauważyć!
2020-07-24

Skuteczna reklama rzuca się w oczy, dociera do odbiorców, dla których jest przeznaczona, oraz pozostaje w ich pamięci. Te zadania idealnie spełnia reklama podświetlana - kreatywna i oryginalna forma reklamy, która skutecznie potrafi zaciekawić potencjalnych klientów.

Wizytówka – do archiwum?

Wizytówka – do archiwum?
2020-07-24

Wiele osób posługuje się tokiem myślenia, że w dzisiejszych czasach wizytówka jest czymś przestarzałym, czymś zupełnie niepotrzebnym i archiwalnym. Kontakt do danej osoby można przecież wklepać w smartfona czy w tablet..

Targi i eventy w czasie pandemii - Beata Kozyra...

Targi i eventy w czasie pandemii - Beata Kozyra (Polska Izba Przemysłu Targowego) – Wywiad
2020-07-17

Redakcja Gifts Journal TV przeprowadziła rozmowę z Panią Beatą Kozyrą, prezesem zarządu Polskiej Izby Przemysłu Targowego (PIPT) odnośnie aktualnej sytuacji w branży eventowej w okresie trwającej pandemii.

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW
2020-07-17

30 września 2020 r. w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów.

Czego oczekuje współczesny konsument?

Czego oczekuje współczesny konsument?
2020-07-16

Ostatnimi czasu w strategii marketingowej wielu firm zapanowała dostrzegalna gołym okiem zmiana praktyk. Przedsiębiorstwa coraz częściej biorą do serca dobro planety i czynią ku temu właściwe kroki.

SEO a artykuły sponsorowane - co warto wiedzieć?

SEO a artykuły sponsorowane - co warto wiedzieć?
2020-07-13

Skuteczny content marketing obejmuje szereg działań, które zwiększają ruch na stronie. Jednym z najbardziej popularnych i efektywnych metod na polepszenie widoczności w wyszukiwarce i zwiększenie świadomości naszej marki wśród potencjalnych klientów jest stosowanie artykułów sponsorowanych.

Flagi w reklamie: jak je efektywnie wykorzystać?

Flagi w reklamie: jak je efektywnie wykorzystać?
2020-07-07

Żadnego przedsiębiorcy nie trzeba przekonywać, jak ważna jest skuteczna reklama. Skuteczna, czyli taka, która przynosi mierzalne efekty. Może to być na przykład zwiększenie sprzedaży, pozyskanie kluczowych klientów, nawiązanie współpracy ze strategicznym partnerem czy wzrost rozpoznawalności marki w grupie docelowej.

Etykiety samoprzylepne – szybkie i wygodne znak...

Etykiety samoprzylepne – szybkie i wygodne znakowanie towarów!
2020-07-01

W branży znakowania i identyfikacji produktowej etykiety samoprzylepne są bez wątpienia prawdziwym liderem. Jest to bowiem najczęściej wybierana forma etykietowania różnego rodzaju produktów.

Co możesz umieścić na kubku reklamowym?

Co możesz umieścić na kubku reklamowym?
2020-06-30

Personalizowanie gadżetów firmowych to popularny zabieg stosowany przez fachowców od marketingu. Można dzięki niemu stworzyć niebanalne materiały promocyjne, które na długo zapadną w pamięć obecnych i potencjalnych klientów.

Tajniki druku etykiet

Tajniki druku etykiet
2020-06-26

Etykiety pokrywają opakowania produktów, w ten sposób wpływając na kształtowanie ich wizerunków.

GMC Live! vol. 2

GMC Live! vol. 2
2020-06-24

Na fali sukcesu i Waszego zainteresowania pierwszą edycją Golden Marketing Conference online - GMC Live!, Grupa MTP postanowiła pójść za ciosem i już 15 lipca zorganizować GMC Live! vol. 2. Kolejna odsłona również będzie transmitowana bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych na kanałach Facebook oraz YouTube GMC.

Badge4u nowym Członkiem PIAP

Badge4u nowym Członkiem PIAP
2020-06-24

W czerwcu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się, nowym Członkiem organizacji branżowej została firma Badge4u.

Webinary dla branży opakowaniowej Packaging ON-...

Webinary dla branży opakowaniowej Packaging ON-novations
2020-06-18

Czas pandemii, mimo że dla wielu firm jest trudnym okresem, wydaje się najlepszym momentem na rewolucyjne zmiany, podjęcie ryzyka czy radykalną zmianę kursu. Co zrobić, aby czas ten stał się szansą dla biznesu? Przede wszystkim otworzyć się na nowe możliwości i innowacyjne kierunki myślenia.

Gifts Journal Flesz– czerwiec 2020

Gifts Journal Flesz– czerwiec 2020
2020-06-16

Trudności jakie postawiła przed nami pandemia już prawie za nami. Wiele firm wraca już do normalnego trybu pracy. W najnowszym Fleszu przedstawiamy pozytywne informacje dla branży.

#bezpiecznetargi

#bezpiecznetargi
2020-06-05

Czy targi mogą być bezpieczne? – to jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez wystawców jak i odwiedzających po ogłoszeniu przez Rząd kolejnego etapu odmrażania ograniczeń.

Wsparcie sprzedaży - dlaczego warto skorzystać?

Wsparcie sprzedaży - dlaczego warto skorzystać?
2020-06-02

Skuteczna sprzedaż wymaga nieustannego doskonalenia strategii. Dlatego też tak wiele firm decyduje się na skorzystanie ze wsparcia sprzedaży. Jakie korzyści zapewnia takie rozwiązanie? Jak znaleźć firmę, która pomoże zwiększyć nam skuteczność działań sprzedażowych?

Reportaż reklamowy - nowoczesny sposób na promo...

Reportaż reklamowy - nowoczesny sposób na promocję firmy
2020-05-27

Film reklamowy dłuższy od standardowego spotu czy artykuł o przedsiębiorstwie nazywamy reportażem reklamowym. To skuteczny sposób na wypromowanie firmy, pozyskanie nowych klientów i wyróżnienie się wśród innych przedsiębiorców.

Ministerstwo Finansów odpowiada PIAP

Ministerstwo Finansów odpowiada PIAP
2020-05-25

PIAP wraz Kancelarią TAX-LEX w styczniu tego roku w swoim piśmie zarekomendował Ministerstwu Finansów zmiany, dotyczące między innymi zniesienia obowiązku prowadzenia ewidencji upominków reklamowych. Ministerstwo odniosło się do przedstawionych rozwiązań, niestety negatywnie.

Specjalizacja produkcyjna drukarni internetowej...

Specjalizacja produkcyjna drukarni internetowej. Czy warto?
2020-05-22

Coraz większa ilość drukarni i stron, które tylko pośredniczą w sprzedaży produktów poligraficznych przez internet skłania do zastanowienia. Czy oferta drukarni powinna być kompleksowa?

Reklama zewnętrzne – dla kogo i w jakiej formie?

Reklama zewnętrzne – dla kogo i w jakiej formie?
2020-05-15

Reklama dźwignią handlu – z prawdziwości tego sloganu zdaje sobie sprawę każdy przedsiębiorca. Reklama pozwala nie tylko na zdobycie nowych klientów naszych usług lub produktów, lecz także na zwiększenie widoczności naszej marki – a przez to – świadomości jej istnienia.

GMC LIVE!

GMC LIVE!
2020-05-15

Golden Marketing Conference to wydarzenie tworzone od 2015 roku i kierowane do marketingowców, specjalistów ds. public relations, dyrektorów marketingu, freelancerów, osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki oraz przedsiębiorców.

Wrzesień – nowy termin Targów Packaging Innovat...

Wrzesień – nowy termin Targów Packaging Innovatios
2020-05-14

Nadchodząca 12. edycja Targów Opakowań Packaging Innovations planowana była na czerwiec, jednak ze względu na obowiązujący na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzenie przez Rząd licznych restrykcyjnych obostrzeń, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu targów na wrzesień.

POLINAL zmienia się dla Was

POLINAL zmienia się dla Was
2020-05-08

Nowy serwis firmowy ​POLINAL​ to zupełnie odmieniony podział kategorii produktowych, który ułatwia wybór odpowiednich rozwiązań w zakresie samoprzylepnego znakowania.

Wydanie specjalne najnowszego numeru Gazety PIA...

Wydanie specjalne najnowszego numeru Gazety PIAP w wersji online już dostępne!
2020-05-04

Ekonomiści twierdzą, że kryzys przechodzi średnio co 7 lat. Można było więc w najbliższej przyszłości spodziewać się tąpnięcia, ale koronawirus spadł na światowe gospodarki dosyć niespodziewanie. Zahibernował biznesy, odizolował rodziny, zmienił DNA świata, porozstawiał po kątach polityków największych mocarstw.

Miejsce do poczytania

Miejsce do poczytania
2020-04-30

Blog drukowanieprzykawie.pl to nowa forma komunikacji drukarni cyfrowej z obecnymi i potencjalnymi klientami. Przekazuje tutaj informacje praktyczne z zakresu przygotowania materiałów do druku, a także opis możliwości wykorzystania różnych technologii w celu uzyskania ciekawych efektów drukarskich.