Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Koszt kampanii SEO - ile kosztuje pozycjonowani...

Koszt kampanii SEO - ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW?
2021-08-05

Termin SEO oznacza wszystkie działania mające na celu uzyskania dla strony www jak najwyższych pozycji w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Jest to proces rozłożony w czasie i zawierający wieloaspektowe działania. Dla każdej firmy to jeden z najważniejszych kosztów marketingowych.

Targi RemaExtra coraz bliżej - nie może Ciebie ...

Targi RemaExtra coraz bliżej - nie może Ciebie zabraknąć!
2021-08-05

Niedawno rozpoczęła się rejestracja zwiedzających online na Targi RemaExtra. Pomimo sezonu urlopowego zainteresowanie branży zaskoczyło Organizatora bardzo pozytywnie. Do tej pory zarejestrowali się zwiedzający z 43 krajów!

Profesjonalne termotransfery sitodrukowe

Profesjonalne termotransfery sitodrukowe
2021-08-02

Sitodruk na Długiej 5 w Lublinie wykonuje profesjonalne transfery sitodrukowe plastizolowe. Do czego służą takie termotransfery sitodrukowe? Otóż mogą one posłużyć do zdobienia nadrukami różnych materiałów .Mogą to być t-shirty, bluzki, bluzy, czapki, maseczki albo torby bawełniane.

LinkedIn Ads - trafiaj do właściwych klientów B2B

LinkedIn Ads - trafiaj do właściwych klientów B2B
2021-07-30

System reklamowy na LinkedIn, czyli kampanie LinkedIn Ads, pozwala bardzo precyzyjnie targetować osoby decyzyjne ze środowiska biznesowego. Dzięki temu możesz kierować do nich swoje oferty. Czy wiesz, w jaki sposób wykorzystać możliwości LinkedIn Ads?

Tworzenie treści na strony firmowe - o czym pam...

Tworzenie treści na strony firmowe - o czym pamiętać?
2021-07-30

Utrzymanie zainteresowania czytelników odpowiednio interesującą zawartością witryny może być naprawdę trudne. Użytkownicy często spędzają na stronie dosłownie kilka sekund, by stwierdzić, czy na niej pozostają.

Nowoczesne technologie w druku wielkoformatowym...

Nowoczesne technologie w druku wielkoformatowym szansą na rozwój biznesu
2021-07-28

Rynek druku wielkoformatowego jest dojrzałym i wysoko dochodowym segmentem rynku poligraficznego. Firmy obecne w tej branży spodziewają się wzrostu przychodów, ponieważ obszar ten cały czas się rozwija, pozostając dynamiczny.

Jak wybrać dobrą Agencję Google Ads i kiedy wła...

Jak wybrać dobrą Agencję Google Ads i kiedy właściwie jest Ci potrzebna?
2021-07-28

Z Agencją Google Ads jest jak z zakupem samochodu. Wprawdzie możesz pobieżnie przejrzeć najnowsze trendy, zapytać o opinię kilku znajomych, a nawet zerknąć do czasopism branżowych, jednak powierzchowny wybór wcześniej czy później źle się skończy.

Jak cięcie laserowe przyczynia się do zrównoważ...

Jak cięcie laserowe przyczynia się do zrównoważonego i wydajnego przebiegu pracy?
2021-07-26

Plotery laserowe serii L firmy Summa są wyposażone w wiele funkcji, które zwiększają wydajność i przyczyniają się do odpowiedzialnego wykorzystania materiałów. Również łatwość obsługi, dokładność, bezpieczeństwo i wydajność są charakterystyczne dla funkcjonowania maszyn. Obejmuje to także skuteczne osadzanie dla efektywnego wykorzystania tkanin.

RemaExtra 2021 – Rozgrzewka dla reklamy

RemaExtra 2021 – Rozgrzewka dla reklamy
2021-07-23

Już niedługo – w dniach 15-17.09.2021 r. – odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra. Organizowane pod hasłem „Rozgrzewka dla reklamy” wydarzenie skupia uwagę całej branży, dając przestrzeń do prezentacji najnowszej oferty rynku i zarazem pierwszą w tym roku okazję do spotkań osobistych, w bezpiecznych warunkach.

Optymalizacja cięcia tkanin za pomocą plotera l...

Optymalizacja cięcia tkanin za pomocą plotera laserowego w przemyśle przemysłowym i tekstylnym.
2021-07-22

Podczas przetwarzania tkanin dużym wyzwaniem pozostaje ich optymalne wykorzystanie przy jednoczesnej, minimalnej ilości odpadów. Oprócz optymalnego osadzania wzorów na tkaninie, chodzi też o to, by nie przesadzić z produkcją. Ale aby to osiągnąć, trzeba najpierw pokonać kilka przeszkód.

LOGO WIPES nowym Członkiem PIAP

LOGO WIPES nowym Członkiem PIAP
2021-07-20

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w drugim kwartale br. powiększyła się kolejnego gracza z branży upominków reklamowych. Nowym Członkiem Izby została firma LOGO WIPES.

Wznieś się wyżej …z Canon Colorado 1630. AirSho...

Wznieś się wyżej …z Canon Colorado 1630. AirShow&UVgel już wkrótce - sprawdź szczegóły i bądź z nami!
2021-07-20

Organizator wydarzenia Smart LFP wraz ze swoim Partnerem firmą Canon ma ogromną przyjemność zaprosić do udziału w pierwszym, tego typu, w Polsce podniebnym evencie „Wznieś się wyżej …..z Canon Colorado 1630”, który połączy pasje z technologicznymi innowacjami.

Chusteczki antybakteryjne z LOGO lub dowolną gr...

Chusteczki antybakteryjne z LOGO lub dowolną grafiką
2021-07-19

Chusteczki antybakteryjne z LOGO lub dowolną grafiką: nowy GIFT, który staje się co raz bardziej popularny. Idealny dla branży HoReCa, podróży, obsługi klienta (biura, bank, sieć komórkowa, ubezpieczenia), farmaceutycznej, kosmetycznej, strefy urody i innych.

5 gadżetów reklamowych na lato

5 gadżetów reklamowych na lato
2021-07-16

Jako, że za oknami słońce i wakacje w pełni postanowiliśmy zrobić dla Was listę 5 hitów wśród wakacyjnych artykułów promocyjnych. Może właśnie planujecie jakąś akcję na lato i brakuje Wam pomysłu lub inspiracji...

Długopisy firmowe – tani i skuteczny sposób na ...

Długopisy firmowe – tani i skuteczny sposób na reklamę
2021-07-16

Przyjmuje się, że 65% ludzkości stanowią wzrokowcy, czyli osoby, które najlepiej zapamiętują informacje zobaczone. Dzięki badaniom wiadomo też, że treści graficzne są szybciej i skuteczniej zapamiętywane przez odbiorców. Wiedza ta wykorzystywana jest w szeroko rozumianym marketingu.

Wyzwania w branży tekstylnej dzięki cięciu lase...

Wyzwania w branży tekstylnej dzięki cięciu laserem – Summa L Series
2021-07-16

Inwestowanie w nową technologię cięcia może być trudnym zadaniem, w ramach którego uwzględnić trzeba naprawdę sporo czynników. Jednakże w przemyśle tekstylnym sytuacja się zmienia, a zmiany te zachodzą całkiem szybko.

Wysokiej wydajności plotery laserowe Summa uzna...

Wysokiej wydajności plotery laserowe Summa uznane przez HP
2021-07-12

Już dawno minęły czasy, kiedy cięcie było przeszkodą w procesie projektowania, drukowania, kalandrowania, cięcia i szycia. Dzięki dzisiejszej technologii maszyny stały się lepiej dopasowane i znacznie łatwiejsze w obsłudze. Dostawcy mogą jednak jeszcze bardziej pomóc klientom, sprawdzając, które z powiązanych systemów są ze sobą kompatybilne.

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie!

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie!
2021-07-09

Zgłoś swój projekt do Konkursu Strefa Studenta organizowanego w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Mówią, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Nie inaczej jest w przypadku ambicji zawodowych.

Badanie PIAP "Branża upominków reklamowych w ob...

Badanie PIAP "Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii COVID-19 edycja 2021"
2021-07-07

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zaprasza przedsiębiorców z branży do wzięcia udziału w badaniu "Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii COVID-19 –edycja 2021", dotyczącym wpływu COVID-19 na branżę upominków reklamowych w Polsce.

Skrócenie czasu realizacji zamówienia dzięki te...

Skrócenie czasu realizacji zamówienia dzięki technologii cięcia laserowego
2021-07-06

Klienci nie lubią czekać. A rozwój handlu elektronicznego sprawia, że konsumenci z każdym dniem stają się coraz bardziej wymagający. Czas realizacji zamówień jest coraz krótszy. Ludzie chcą szybkiej obsługi i chcą szybkiego rozwiązania ich problemu.

Tworzenie stron internetowych - na co zwrócić u...

Tworzenie stron internetowych - na co zwrócić uwagę?
2021-07-05

Strona internetowa to współcześnie odpowiednik firmowej wizytówki w świecie cyfrowym. Jeżeli prowadzimy własną firmę i chcemy dotrzeć do większej ilości klientów i odbiorców, absolutnie nie możemy pominąć jej odpowiedniego przygotowania.

Laserowe cięcie tekstyliów w technologii Summa ...

Laserowe cięcie tekstyliów w technologii Summa kontra systemy tradycyjne i cyfrowe
2021-07-02

Na pytanie, co byłoby lepsze – cięcie ręczne czy cięcie maszynowe? Większość ludzi zgodzi się, że przyszłość to cięcie maszynowe. Pozostaje jednak pytanie, jaka maszyna jest lepsza do cięcia tekstyliów ? – ploter tnący czy ploter laserowy. Odpowiedzi na to pytanie po prostu nie ma.

Twórz treści, które pomogą Twojej firmie genero...

Twórz treści, które pomogą Twojej firmie generować leady i realizować cele biznesowe
2021-07-02

Nie da się zaprzeczyć, że w sieci od lat trwa nieustający wyścig o konwersję. Zwycięscy otrzymują zwiększoną liczbę interakcji, które w ten, czy inny sposób przynoszą określone korzyści. Nie inaczej jest w Twojej firmie. Podstawą działania powinny być skuteczne treści.

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW
2021-06-30

2 września 2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów, orgaznizowane przez Grupę MTP. Współorganizatorem wydarzenia jest Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.

Targi w Krakowie wracają do gry

Targi w Krakowie wracają do gry
2021-06-30

Szeroka oferta imprez targowych, nowe strefy tematyczne i liczne spotkania z ekspertami podczas planowanych konferencji — wszystko to już jesienią w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Zwiedzający z 27 krajów potwierdzili przyjazd n...

Zwiedzający z 27 krajów potwierdzili przyjazd na Rema Extra
2021-06-30

Na targi RemaExtra, które odbędą się w dniach 15-17 września 2021, zarejestrowano już zwiedzających z aż 27 krajów. Mimo że rejestracja trwa dopiero od kilku dni, swój udział potwierdzili już przedstawiciele krajów z Europy jak i świata. Zachęcamy do rejestracji.

Drukowanie Dekoracji wnętrz: inspiracje & nowości

Drukowanie Dekoracji wnętrz: inspiracje & nowości
2021-06-29

W 2026 roku rynek dekoracji wnętrz będzie globalnie wart 25 miliardów dolarów. Nowych inspiracji w tej dziedzinie szuka Integart, który prezentuje coraz to nowsze media do druku. W połowie stycznia miało miejsce internetowe seminarium dotyczące prognoz i rozwoju tego segmentu.

One Group nowym Członkiem PIAP

One Group nowym Członkiem PIAP
2021-06-28

W czerwcu br. szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zasiliła firma z branży upominków reklamowych. Nowym Członkiem Izby została firma: One Group.

Trwa rejestracja zwiedzających na RemaExtra 2021

Trwa rejestracja zwiedzających na RemaExtra 2021
2021-06-23

Trwa rejestracja zwiedzających na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra 2021. Dzięki zarejestrowaniu się przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas i pieniądze.

Rozpocznij sezon piknikowy z Agencją Reklamową ...

Rozpocznij sezon piknikowy z Agencją Reklamową M-Production!
2021-06-17

Długi weekend majowy to niepodważalnie jeden z najważniejszych sygnałów, że należy rozpocząć kolejny sezon piknikowy! Zatem nie ma sensu zwlekać i czas odgrzebać zakurzone grille, akcesoria grillowe lub zaopatrzyć się w nowe gadżety piknikowe!

insbay i Allegro łączą siły!

insbay i Allegro łączą siły!
2021-06-10

insbay to aplikacja mobilna, za pośrednictwem której można kupić meble, sprzęty i dodatki do wnętrz, prezentowane w programach telewizyjnych TVN Grupa Discovery, emitowanych na kanałach TVN Style i HGTV. Są to, m.in. takie formaty, jak: „Weekendowa metamorfoza”, „Rośliny dla zielonych” czy „Pani Gadżet”.

Ile kosztuje audyt SEO?

Ile kosztuje audyt SEO?
2021-06-10

Zastanawiasz się nad poprawą wyświetleń na Twojej stronie? Przeczytaj artykuł, w którym dowiesz się czym jest audyt seo, jak jest wykonywany przez profesjonalną firmę kok po kroku oraz jakie narzędzia są wykorzystywane

Pride Month w komunikacji marketingowej znanych...

Pride Month w komunikacji marketingowej znanych marek
2021-06-09

Pride Month cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego też warto dowiedzieć się czym tak naprawdę jest "Miesiąc Dumy". Do niedawna tylko duże firmy korporacyjne odwoływały się do społeczności LGBT+ w swoich działaniach marketingowych. W dzisiejszych czasach na problemy dyskryminacji i wykluczenia coraz częściej zwracają uwagę również mniejsze brandy.

Targi Packaging Innovations startują z podcastami

Targi Packaging Innovations startują z podcastami
2021-06-08

Ruszyła seria autorskich podcastów „Packaging Innovations – Rozmowy spakowane”, przygotowanych przez zespół Targów w Krakowie. Gośćmi spotkań będą znani eksperci, którzy opowiedzą o trendach w branży opakowań, jej palących problemach oraz perspektywach rozwoju.