Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

          Projektujemy, drukujemy, reklamujemy z pasją i pomysłowością! Branżę reklamową znamy od podszewki… i to dosłownie! W końcu zajmujemy się znakowaniem tekstyliów i gadżetów reklamowych – koszulek z nadrukami, bluz i pozostałych części garderoby, które nie będą jedynie zalegały na dnie szafy. Nie mogą, gdyż, założone działają niemal magicznie na Twoją korzyść. Twoją i Twojej firmy!                     

         Posiadamy bogate doświadczenie, choć może nie tak bogate jak nasza oferta, zwierająca niemal nieograniczone możliwości personalizacji i zabawy stylem. Ponadto wciąż się rozwijamy i nie boimy się stawać przed żadnymi wyzwaniami. Przetestuj nas, a zobaczysz, że efekt przyćmi Twoje oczekiwania. Chcesz zamówić koszulkę reklamową? Dostaniesz coś o wiele lepszego – element brandingu, dzięki któremu zwiększysz rozpoznawalność marki i przyciągniesz nowych klientów! Teraz również ty możesz stać się Projektantem! 

        Osobom posiadającym własną wizję, udostępniamy rozbudowany kreator koszulek, dzięki któremu każdy może stworzyć swój T-shirt, bluzę albo longsleeve. Niezależnie od tego, czy to projekt marketingowy, czy koszulka dla Ciebie lub kogoś bliskiego, przy pomocy kreatora przygotujesz taki T-shirt, jaki potrzebujesz, a my na podstawie projektu w ekspresowym tempie wykonamy go dla Ciebie. Będziesz zaskoczony jak szybko i sprawnie nam to idzie. Gwarantujemy maksymalnie krótki termin realizacji, nawet przy bardzo dużych zleceniach. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i profesjonalną obsługę. Pomożemy Ci wykreować wizerunek i zwiększyć rozpoznawalność marki.


www.tedypotrendy.eu

Przykładowe realizacje: