Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

X-FOT to profesjonalna agencja reklamowa tworzona przez młodych ludzi, którym nieobce są nowoczesne narzędzia promocji produktów i usług. W swojej pracy korzystają oni zarówno z metod dotychczas znanych i powielanych, jak i tworzą własne sposoby docierania do najszerszej liczby odbiorców.


 


Zakres usług X-FOT obejmuje tradycyjne i nowe metody reklamy. Wśród tradycyjnych, agencja reklamy zapewnia druk i dystrybucję materiałów reklamowych - ulotek, teczek, kalendarzy oraz przygotowanie bannerów i billboardów. Zajmuje się również przygotowaniem oryginalnych gadżetów reklamowych, które przykują uwagę potencjalnego odbiorcy. W ofercie ma również podświetlane kasetony i litery 3D, dzięki którym nie sposób przegapić twojej reklamy.


 


X-FOT na życzenie klienta przygotowuje też strony internetowe i sklepy internetowe, tworzy i aktualizuje fanpage'e, a także dba o pozycjonowanie stron swoich klientów, zapewniając im wysokie miejsca w wyszukiwarkach internetowych. Profesjonalni pracownicy korzystają z wszelkich dostępnych środków i narzędzi, poprawiających widoczność klienta w sieci i przestrzeni publicznej.


 


W swoich działaniach X-FOT opiera się na sprawdzonym kluczu postępowania - po dokładnej analizie oczekiwań i potrzeb klienta, bada warunki konkurencji i docelową grupę odbiorców, aby tym lepiej dostosować kampanię do charakteru promowanego produktu czy usługi. Agencja oferuje również oklejanie samochodów i całodobowy druk on-line - wygodne zlecanie wydruku z własnego domu. Zapraszamy na naszą stronę www.x-fot.pl

Przykładowe realizacje: