Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

MediaSupport tworzą osoby działające na rynku reklamy od końca XX wieku, zbierając doświadczenie i ciągle rozwijając swoje umiejętności przy projektach i realizacjach dla wielu Klientów z różnych branż.
Przełom nastąpił w 2008 roku, kiedy to postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i połączyliśmy swoje siły, tworząc zespół świadczący usługi z szeroko pojętego marketingu i reklamy. Jako niezależna agencja full serwisowa, stosując proste i sprawdzone, a jednocześnie będąc otwartym na nowoczesne i skuteczne rozwiązania, osiągaliśmy cele wyznaczone przez naszych Klientów. Ku naszemu zadowoleniu efekty naszej pracy do tej pory skutkują długotrwałymi relacjami z naszymi Klientami, a co ważne, coraz częściej obejmując różne płaszczyzny współpracy, dopingując nas do cięższej pracy oraz nieustannego rozwoju.

BO KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY.

Dlatego też, z początkiem roku 2012, zaczynamy pozycjonować się, jako Agencja Marketingu Zintegrowanego. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, wraz z naszymi Partnerami, poszerzyliśmy zakres usług mogąc od tej pory realizować prawie wszystkie cele biznesowe naszych Klientów.
W MediaSupport, otwarci na potrzeby i ukierunkowani na efekty, łączymy oryginalne pomysły, praktyczne i nowatorskie rozwiązania, trzymamy się ściśle zamierzonych strategii oraz deadline’ów, realizując projekty i biznesy zapewniające Klientom zwrot z inwestycji.

W zależności od potrzeb i produktów, z pasją i zaangażowaniem tworzymy nowe platformy komunikacji, łącząc odpowiednie narzędzia marketingowe w integralną całość.
Przykładowe realizacje: