Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Sklep z gadżetami reklamowymi GLOBALGIFT.PL powstał z myślą o firmach którym zależy na zwiększeniu sprzedaży swoich produktów poprzez inwestycję w promocję. Za pomocą naszej platformy w prosty sposób można wybrać i zamówić wiele interesujących upominków. Przez lata doświadczeń i współpracy z Klientami zorientowaliśmy się jakie kategorie gadżetów reklamowych są najczęściej wybierane i wyniki tych badań dostosowaliśmy do naszego systemu, tak żeby łatwo i szybko można było wyszukać interesujące nas produkty.

W sprzedaży posiadamy m.in. latarki reklamowe, breloki reklamowe, pamięci USB, długopisy reklamowe, torby reklamowe, kubki reklamowe czy gadżety biurowe.

Jako, że dobro naszego wspólnego środowiska wyjątkowo leży nam na sercu wprowadziliśmy do oferty gadżety ekologiczne o niebanalnych kształtach oraz nieszablonowych zastosowaniach. Z pewnością warto również zwrócić uwagę na szeroką propozycję parasoli reklamowych. W tej kategorii mamy kilka wartych uwagi pozycji, takich jak: parasole automatyczne, parasole drewniane, parasole plażowe, parasole golfowe czy parasole kwadratowe.

Amatorzy letniego wypoczynków z pewnością nie przejdą obojętnie obok takich kategorii jak: okulary przeciwsłoneczne, koce reklamowe, ręczniki plażowe, kosze piknikowe czy akcesoria grillowe, a dla tych którym wypoczynek kojarzy się z aktywnym spędzaniem czasu mamy wyjątkowe pozycje takie jak: krokomierze, gwizdki, smycze, gadżety na rower, a nawet gadżety dla kibiców. Panie z pewnością zwrócą uwagę na kosmetyki, kosmetyczki, lusterka czy zestawy manicure, zaś dla Panów przygotowaliśmy np. narzędzia reklamowe.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu :)

Przykładowe realizacje: