Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up
2019-01-22

Ścianki reklamowe cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim można promować swoją firmę i oferowane przez nią produkty, bez konieczności nadwyrężania budżetu.

PIAP na RemaCongress 2019

PIAP na RemaCongress 2019
2019-01-22

Przed nami targi RemaDays Warsaw 2019, które co roku gromadzą całą branżę reklamową, stając się okazją do spotkań także między członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Tym razem Izba zabierze głos również podczas RemaCongress, gdzie V-ce Prezes PIAP, Anna Roszczak, wygłosi wykład na temat skuteczności upominków reklamowych.

Przyjdź na targi RemaDays Warsaw i wygraj nagro...

Przyjdź na targi RemaDays Warsaw i wygraj nagrodę!
2019-01-16

Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2019 organizowana jest loteria dla zwiedzających. W tym roku również nie zabraknie emocji związanych z tym, kto okaże się wielkim zwycięzcą i opuści targi z wyjątkową nagrodą!

Automatyzacja marketingu sposobem na skuteczną ...

Automatyzacja marketingu sposobem na skuteczną sprzedaż
2019-01-11

Automatyzacja marketingu ma wielu zwolenników. To ta grupa przedsiębiorców, która jest zwolennikiem systematyzacji rynku sprzedaży towarów i usług i wierzy, że rynkiem rządzą ściśle określone mechanizmy, które wystarczy poznać, by odnieść sukces.

Uroczyste śniadanie biznesowe podczas RemaDays ...

Uroczyste śniadanie biznesowe podczas RemaDays Warsaw 2019
2019-01-08

Jak co roku, w ostatnim dniu targów RemaDays Warsaw odbędzie się Śniadanie Biznesowe, w czasie którego partnerzy programu Solidni w Biznesie jako pierwsi poznają laureatów targowych „rozgrywek”.

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Bran...

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Branżowego
2019-01-07

W walentynkowy wieczór 14-go lutego 2019 roku branża artykułów promocyjnych skupiona wokół PIAP po raz szósty spotka się na corocznej integracji. Wieczór Branżowy odbędzie się w Warszawie w lokalu Mysia 3.

Torby bawełniane z nadrukiem - doskonała reklam...

Torby bawełniane z nadrukiem - doskonała reklama w przyjaznej dla środowiska formie
2019-01-03

Torby bawełniane z nadrukiem to znakomite połączenie świetnej reklamy i prawdziwej ekologii. Korzystając z zamienników toreb foliowych przyczyniasz się do chronienia środowiska naturalnego. Reklama na torbie bawełnianej jest także znacznie trwalsza...

Exito Group uruchamia nową stronę firmy AdPen

Exito Group uruchamia nową stronę firmy AdPen
2018-12-20

Exito Group uruchamia nową stronę marki AdPen, która jest dostępna pod adresem adpen.com.pl . Zaktualizowana wersja serwisu poza odświeżonym layoutem i unowocześnioną nawigacją względem poprzedniej wersji, posiada kilka przydatnych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwią cały proces realizacji zamówień.

Reklama banerowa przykładem reklamy zewnętrznej

Reklama banerowa przykładem reklamy zewnętrznej
2018-12-17

Baner jako forma reklamy zewnętrznej to przykład reklamy wielkoformatowej o dużym zasięgu. Jednakże, pomimo tego, że zasięg takiej reklamy jest duży, nie oznacza to, że jego treść jest dedykowana dla każdego.

PIAP znowu walczy o zmiany w podatkach

PIAP znowu walczy o zmiany w podatkach
2018-12-13

Temat podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim od lat jest jednym z najważniejszych postulatów branży reklamowej. Pojawiła się realna szansa na zwrot w sprawie, ponieważ Ministerstwo Finansów prowadzi konsultacje podatkowe w kwestii wprowadzenia zmian legislacyjnych w zakresie rozliczania podatku od towarów i usług.

Czy samodzielne prowadzenie kampanii na Linkedi...

Czy samodzielne prowadzenie kampanii na Linkedin i Instagramie ma sens?
2018-12-11

Samodzielne działania w firmie najczęściej mają miejsce na początku działalności i jest to oczywiste ze względu na oszczędności. Możliwości, jakie biznesom daje współcześnie Internet są ogromne, a prawidłowe ich wykorzystanie może przynieść naprawdę zaskakujące efekty.

Jak samodzielnie wypozycjonować stronę w Google?

Jak samodzielnie wypozycjonować stronę w Google?
2018-12-11

Łatwo jest powiedzieć o sobie, że jest się pozycjonerem. Niestety, pozycjonowanie stron WWW nie jest takie proste i wymaga sporo przygotowania. Niemniej, podstawowe czynności pozycjonerskie może wykonać każdy, kto choć trochę zna się na funkcjonowaniu witryn WWW i wyszukiwarki Google.

Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP

Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP
2018-12-11

W ostatnim kwartale grono Członków PIAP powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: „Alexander Creator”, Fresh iD Products, Kopertomat.pl, Ptak Warsaw Expo, oraz tampogadzet.pl .

Drukarnia internetowa z najlepszymi cenami

Drukarnia internetowa z najlepszymi cenami
2018-12-07

Drukarnia internetowa to obecnie najlepszy wybór dla klientów, którzy chcą połączyć odpowiednio wysoką jakość wydruków z przystępnymi cenami. W dodatku zlecanie wydruków jest wówczas o wiele prostsze niż w przypadku tradycyjnych firm świadczących zbliżone usługi związane z drukiem.

Premiery 2019 na targach RemaDays Warsaw!

Premiery 2019 na targach RemaDays Warsaw!
2018-12-04

Targi RemaDays Warsaw 2019, które odbędą się w dniach od 13 do 15 lutego w Nadarzynie, to doskonała okazja do zaprezentowania przez wystawców absolutnych nowości na polskim rynku. Wielu z nich specjalnie na to wydarzenie zaplanowało premierowe produkty, które pokażą po raz pierwszy wlaśnie na RemaDays Warsaw.

Co powinieneś wiedzieć o marketingu internetowym?

Co powinieneś wiedzieć o marketingu internetowym?
2018-11-30

Pojęciem marketing określa się różnorodne działania reklamowe, które mają na celu pozyskanie nowych klientów na oferowane usługi lub produkty. Jednakże muszą być to działania dokładnie zaplanowane i dopasowane bezpośrednio do grupy docelowej odbiorców, w innym wypadku nie mają one sensu.

Tanie ulotki, czyli jak wybrać skuteczną reklamę

Tanie ulotki, czyli jak wybrać skuteczną reklamę
2018-11-28

Każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna dla rentowności biznesu jest skuteczna reklama. Czasem jesteśmy gotowi ponieść spore nakłady, aby zaznaczyć się w świadomości potencjalnych klientów oraz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Boom na programistów potrwa do 2030 roku - prog...

Boom na programistów potrwa do 2030 roku - prognoza ekspertów
2018-11-27

Polska potrzebuje przynajmniej 12 lat na rozwiązanie problemu z niedoborem specjalistów IT, alarmują eksperci. Tymczasem maleje deficyt programistów w innych krajach Unii Europejskiej. Zgodnie z najnowszymi danymi, do 2020 roku wyniesie on nie 1 mln a 600 tys. wakatów.

Papierowe torby z nadrukiem - sposób na skutecz...

Papierowe torby z nadrukiem - sposób na skuteczną promocję marki
2018-11-22

Tanie i ekologiczne papierowe torebki są koniecznością w wielu różnych sytuacjach, niekoniecznie związanych ze sprzedażą produktu. Każdą taką sytuację można potraktować jako dodatkową okazję do nienarzucającej się promocji firmy i utrwalania wizerunku marki.

Torba ekologiczna - estetyczny i przydatny gadż...

Torba ekologiczna - estetyczny i przydatny gadżet reklamowy
2018-11-14

Reklama firmy poprzez różnego rodzaju gadżety reklamowe nie musi być wcale droga, a może przynieść bardzo dobre rezultaty. Jednak, aby tak było, należy przemyśleć to, w jaki sposób ją zaplanować, a także postawić na takie gadżety, które są interesujące i przydatne.

PIAP patronem medialnym jubileuszowej edycji Fo...

PIAP patronem medialnym jubileuszowej edycji Forum Marketingu Zintegrowanego 2018
2018-11-14

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz kolejny nawiązała współpracę w zakresie patronatu medialnego nad 10-tą jubileuszową edycją Forum Marketingu Zintegrowanego 2018, która odbyła się w dniach 7-8 listopada br. w Warszawie.

Wyróżnij swoja firmę w Konkursie Korony Reklamy...

Wyróżnij swoja firmę w Konkursie Korony Reklamy 2019
2018-11-14

Konkurs Korony Reklamy to konkurs wyróżniający najlepsze firmy z branży reklamowej. Organizowany jest podczas targów RemaDays pod patronatem programu Solidni w Biznesie. Daj szansę swojej firmie na pokazanie się nowym klientom z 11 sektorów targowych RemaDays.

Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays W...

Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2019!
2018-11-13

Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 15 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019. Dzięki zarejestrowaniu się na długo przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas.

TwinCaps i Alter Graf zasilają szeregi PIAP

TwinCaps i Alter Graf zasilają szeregi PIAP
2018-11-06

W III kwartale br. Polska Izba Artykułów Promocyjnych powiększyła swoje grono o nowe firmy z branży. Nowymi Członkami PIAP zostały m.in.firmy: TwinCaps i Alter Graf.

Jak przeprowadzić kampanię e-mailingową?

Jak przeprowadzić kampanię e-mailingową?
2018-10-30

Kampania e-mailingowa może być bardzo skutecznym sposobem na dotarcie do klienta. Trzeba jednak wiedzieć w jaki sposób ją przeprowadzić, żeby osiągnąć zadowalające rezultaty.

Jak zamówić wydruk materiałów w drukarni intern...

Jak zamówić wydruk materiałów w drukarni internetowej?
2018-10-26

Kiedy konieczny jest wydruk materiałów reklamowych, katalogów lub plakatów, z pewnością nie warto korzystać z domowej, ani firmowej drukarki. Takie rozwiązanie nie jest ekonomiczne, a nie jest to sprzęt takiej jakości, która zapewni odpowiedni wydruk.

Pozycjonowanie lokalne w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie lokalne w wyszukiwarce Google
2018-10-25

Praktycznie każda firma ma swoją stronę w internecie, a ten kto jej nie ma sporo traci. Jeżeli prowadzisz firmę z pewnością chcesz docierać do większej liczby klientów. W tym celu warto rozważyć opcję jaką jest pozycjonowanie lokalne.

Przyjedź na RemaDays Warsaw 2019 bezpłatnym aut...

Przyjedź na RemaDays Warsaw 2019 bezpłatnym autobusem!
2018-10-25

Jak co roku podczas targów reklamy i druku RemaDays Warsaw, tak i podczas zbliżającej się, jubileuszowej, 15 edycji, zwiedzający będą mieli możliwość przyjazdu na teren targów bezpłatnymi autobusami.

Content marketing w służbie sprzedaży?

Content marketing w służbie sprzedaży?
2018-10-24

O skuteczności dobrze prowadzonego content marketingu nie trzeba dyskutować. Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie marketing internetowy bez odpowiednich angażujących treści. To jasne jednak, że nie każdy content będzie wspierał sprzedaż. A przynajmniej nie od razu.

Tango Agencja Brandingowa - Idea, realizacja, w...

Tango Agencja Brandingowa - Idea, realizacja, wdrożenie i promocja
2018-10-23

Od powstania firmy w 1991 roku tworzymy przemyślane rozwiązania strategiczne, kreatywne projekty, skuteczne kampanie. Dajemy nowe życie produktom, siłę markom, przyszłość stronom i sklepom internetowym.

PIAP planuje nowe przedsięwzięcia

PIAP planuje nowe przedsięwzięcia
2018-10-23

Nowy Zarząd PIAP spotkał się 11 października br. w Łodzi, żeby omówić plany na swoją kadencję, a więc najbliższe dwa lata. Wśród wytyczonych celów najważniejsze będą wzmożone działania lobbingowe w celu podniesienia limitów kwotowych na upominki reklamowe.

PromoTron Solutions S.A. w gronie Członków PIAP

PromoTron Solutions S.A. w gronie Członków PIAP
2018-10-16

Polska Izba Artykułów Promocyjnych rozrosła się o kolejnego specjalistę z branży-firmę PromoTron S.A., która w trzecim kwartale br. zdecydowała się dołączyć do grona Członków PIAP.