Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

WIOSENNE SPOTKANIA REGIONALNE PIAP I SZKOLENIE ...

WIOSENNE SPOTKANIA REGIONALNE PIAP I SZKOLENIE RODO
2018-03-14

W związku z dużym zainteresowaniem firm Członkowskich PIAP tematyką nowych przepisów w zakresu ochrony danych osobowych Polska Izba Artykułów Promocyjnych dla swoich Członków organizuje szkolenie: RODO – rewolucja czy tylko ewolucja w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. Jak wdrożyć i zastosować znowelizowane przepisy o ochronie danych osobowych.

9 edycja RemaDays Kijów zakończona

9 edycja RemaDays Kijów zakończona
2018-03-13

W halach nowoczesnego centrum wystawienniczego IEC-EXPO w Kijowie swoją ofertę mogło zaprezentować blisko 100 wystawców. Najnowsze osiągnięcia producentów, importerów i dystrybutorów produktów i usług reklamowych mogło podziwiać wielu profesjonalistów z branży reklamy i poligrafii.

Jakie reklamy przykuwają wzrok przechodniów?

Jakie reklamy przykuwają wzrok przechodniów?
2018-03-12

Walka o zainteresowanie, chociażby minimalne, przekazem reklamowym to największe wyzwanie stojące zarówno marketingowcami jak i wszystkimi innymi pracownikami mediów, promocji czy komunikacji.

III edycja konferencji Label Innovations

III edycja konferencji Label Innovations
2018-03-07

To już III edycja konferencji Label Innovations „Co mówi twoje opakowanie?” Tym razem wybitni eksperci – praktycy przedstawią recepty na...

EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE

EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE
2018-03-06

Chcesz wiedzieć jak zoptymalizować pracę swojej drukarni? Podnieść jakość produktów? Zapraszamy na cykl eventów o technologii ekosolwentowej „Przywitaj kolorami wiosnę razem z EPSON i API.PL"

SICO Polska nowym Członkiem PIAP

SICO Polska nowym Członkiem PIAP
2018-03-01

W lutym br.grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejną, nową firmę z branży. Członkiem stowarzyszenia branżowego PIAP została firma: SICO Polska Sp.z o.o..

OpenPrint.pl i Dreamroots nowymi Członkami PIAP

OpenPrint.pl i Dreamroots nowymi Członkami PIAP
2018-02-28

W lutym br.grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: OpenPrint.pl oraz Dreamroots.

Ósma edycja Wieczoru Branżowego PIAP za nami!

Ósma edycja Wieczoru Branżowego PIAP za nami!
2018-02-22

Ósma edycja Wieczoru Branżowego Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych po raz kolejny udowodniła jak istotna jest integracja firm z branży. Jeszcze większa frekwencja uczestników, miła atmosfera, rozmowy prywatne i biznesowe pozwalają lepiej poznać się firmom zrzeszonym w PIAP. Po raz kolejny formuła wydarzenia sprawdziła się w 100%.

Drukowanie katalogu – 5 przydatnych wskazówek d...

Drukowanie katalogu – 5 przydatnych wskazówek do zapamiętania
2018-02-20

Tradycyjnie firmy zawsze polegały na kreatywnych reklamach, takich jak katalogi, broszury i inne narzędzia marketingu bezpośredniego, aby dotrzeć do klientów. Celem katalogów jest kształcenie docelowych odbiorców na temat organizacji, produktów i usług. Dobrze zaprojektowany katalog nie tylko może wzbudzić zainteresowanie kupującego, ale także przekonwertować go na lojalnego klienta.

Kuszące i różnorodne

Kuszące i różnorodne
2018-02-20

Największy wybór opakowań na 10. Międzynarodowych Targach Packaging Innovations w Warszawie.

API.PL - Dni Otwarte Ekosolwent 2018

API.PL - Dni Otwarte Ekosolwent 2018
2018-02-16

Chcesz wiedzieć jak zoptymalizować pracę swojej drukarni? Podnieść jakość produktów? Zapraszamy na cykl eventów o technologii ekosolwentowej „Przywitaj kolorami wiosnę razem z EPSON i API.PL

RemaDays Warsaw 2018 – Podsumowanie 14. edycji ...

RemaDays Warsaw 2018 – Podsumowanie 14. edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii
2018-02-16

Za nami 14. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Po raz kolejny potwierdziło się, że jest to ważna data w kalendarzu targowym dla branży reklamy i poligrafii. W tegorocznym wydarzeniu wzięła udział rekordowa liczba ponad 800 wystawców i ponad 20 000 profesjonalnych zwiedzających z 54 krajów.

PIAP buduje relacje na RemaDays 2018

PIAP buduje relacje na RemaDays 2018
2018-02-15

XIV-sta edycji targów RemaDays 2018 była szczególnym wydarzeniem dla Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych organizacji branżowej, zrzeszającej ponad 170 przedsiębiorców z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy.

Jak eksponować materiały drukowane?

Jak eksponować materiały drukowane?
2018-02-13

Działania marketingowe w miejscu sprzedaży to skuteczne narzędzia w ramach nie tylko informowania potencjalnych nabywców o ofercie, ale również wzbudzania z nich potrzeby zakupowej.

Targi RemaDays Warsaw 2018 dobiegły końca

Targi RemaDays Warsaw 2018 dobiegły końca
2018-02-12

Trzydniowe święto reklamy już za nami. Nie zabrakło atrakcji i emocji zanim wszyscy wystawcy i zwiedzający opuścili hale targowe. To właśnie w ostatnim dniu imprezy w stolicy Polski poznaliśmy zwycięzców niezwykle prestiżowych konkursów – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.

RemaDays 2018 – Półmetek targów RemaDays Warsaw...

RemaDays 2018 – Półmetek targów RemaDays Warsaw 2018 za nami
2018-02-09

Drugi dzień targów RemaDays to przede wszystkim koniec głosowania w konkursach Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year, wręczenie nagrody w Loterii dla zwiedzających i drugi dzień RemaCongress.

Targi RemaDays Warsaw 2018 rozpoczęte

Targi RemaDays Warsaw 2018 rozpoczęte
2018-02-08

W centrum wystawienniczym Ptak Warsaw EXPO wystartowała 14. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays. Przez trzy dni zwiedzający będą mieli okazję podziwiać osiągnięcia wystawców w dziesięciu sektorach targowych.

Czym jest explainer video? Poznaj animacje bizn...

Czym jest explainer video? Poznaj animacje biznesowe
2018-02-07

Filmy promocyjne i reklamowe określane zbiorczo mianem explainer video nie należą do kategorii jednorodnych materiałów audiowizualnych, które nie różniłyby się pomiędzy sobą wyraźnie formą.

Czy Twoja firma potrzebuje remarketingu?

Czy Twoja firma potrzebuje remarketingu?
2018-02-02

Być może spotkałeś się już kiedyś z tym pojęciem, być może nie. Jest ono stosunkowo nowe, patrząc na całą historię marketingu. Szczególnie skomplikowane może się wydać dla tych, którym z wszelkimi nowinkami technologicznymi i internetowymi niezbyt po drodze.

Na RemaDays ponad 800 wystawców!

Na RemaDays ponad 800 wystawców!
2018-02-01

Szukasz najświeższych pomysłów rynku reklamy i poligrafii? Przyjdź na Targi RemaDays 2018 i daj się zainspirować ponad 800 wystawcom!

Pobierz oficjalną aplikację targów RemaDays

Pobierz oficjalną aplikację targów RemaDays
2018-01-29

Targi RemaDays Warsaw 2018 już wkrótce. W dniach od 7 do 9 lutego cała branża reklamowa i poligraficzna spotka się w Nadarzynie pod Warszawą w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo.

Bramy reklamowe – skuteczny marketing dla organ...

Bramy reklamowe – skuteczny marketing dla organizatorów wydarzeń
2018-01-23

Pneumatyczne bramy reklamowe mają wiele zalet: są oryginalne, atrakcyjne wizualnie, łatwe w transporcie oraz w montażu. Te i inne korzyści płynące z używania bram reklamowych sprawiają, że cieszą się one coraz większą popularnością. Kto korzysta z nich najczęściej i które ich cechy użytkownicy cenią najbardziej?

Usługi Rzecznika Patentowego w specjalnej oferc...

Usługi Rzecznika Patentowego w specjalnej ofercie dla Członków PIAP
2018-01-22

Polska Izba Artykułów Promocyjnych odpowiadając na zapotrzebowanie firm Członkowskich nawiązała współpracę z  IPCON Kancelaria  Prawno Patentowa Łukasz Korga. Od dnia 15.01.2018 roku każdy członek PIAP może skorzystać z usług Kancelarii na preferencyjnych warunkach uzyskując aż 15% zniżki na usługi z zakresu działania rzecznika patentowego.

PIAP relacjonuje PSI 2018

PIAP relacjonuje PSI 2018
2018-01-16

Polska Izba Artykułów Promocyjnych już po raz piąty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 09-11 stycznia 2018 roku w Düsseldorfie.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA REMADAYS WARSAW 2018

ZAREJESTRUJ SIĘ NA REMADAYS WARSAW 2018
2018-01-16

Już za 3 tygodnie 14. edycja jednych z największych na świecie targów reklamy i poligrafii RemaDays Warsaw. Targi podobnie jak w zeszłym roku odbędą się w Nadarzynie pod Warszawą w halach PTAK Warsaw Expo.

RemaCongress 2018 - Inspirujące wykłady

RemaCongress 2018 - Inspirujące wykłady
2018-01-11

Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do poszerzania i zdobywania swojej wiedzy branżowej. Podczas najbliższej edycji w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku organizator przygotował dla Państwa cykl prelekcji prowadzony przez ekspertów, którzy na pewno Państwa zainspirują.

Bezpieczeństwo w Twoim sklepie internetowym - j...

Bezpieczeństwo w Twoim sklepie internetowym - jak je zapewnić?
2018-01-09

O zaletach internetu nie trzeba nikogo przekonywać. Kto choć raz miał przyjemność skorzystania z nieprzebranych możliwości sieci, na zawsze pozostanie jej fanem O czym natomiast warto mówić i przekonywać?

Czy reklama na srebrnym ekranie jest opłacalna?

Czy reklama na srebrnym ekranie jest opłacalna?
2018-01-05

Każdy przedsiębiorca wie, jak istotna dla powodzenia biznesu jest skuteczna kampania marketingowa. Reklama pozwala dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, a dzięki temu sprawia, że marka staje się bardziej rozpoznawalna, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na sukces finansowy firmy.

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne
2018-01-05

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne to akcesoria, które znajdują się w praktycznie każdej firmie oraz w budynkach mieszkalnych. Jest to pewnego rodzaju łącznik „ze światem”, za pomocą którego administratorzy spółdzielni mogą kontaktować się z właścicielami, bądź najemcami nieruchomości.

Jak długi powinien być film reklamowy?

Jak długi powinien być film reklamowy?
2018-01-05

Znalazłeś artykuł, który bardzo Cię zaciekawił? Świetnie, ale wiesz, że szanse na to, że przeczytasz go do końca wynoszą tylko 20%? Badania przeprowadzone przez SumoMe pokazują, że jedynie 20% osób czyta treści od początku do końca.

Gabloty ogłoszeniowe, rodzaje, wzory

Gabloty ogłoszeniowe, rodzaje, wzory
2018-01-04

Współczesnym środkiem komunikacji wielu ludzi, są portale społecznościowe – jednak nie zawsze w każdej sytuacji się sprawdzają. Jeżeli poszukujesz sposobu na prezentację swoich zbiorów czy po prostu chcesz stworzyć miejsce, gdzie będą pojawiały się ogłoszenia w zakładzie pracy...

Skuteczna kampania PR i jej potencjalne korzyści

Skuteczna kampania PR i jej potencjalne korzyści
2018-01-04

Każda funkcjonująca na rynku firma czy organizacja potrzebuje dobrego wizerunku, aby jej działania odnosiły sukces. Większa rozpoznawalność marki oraz pozytywne skojarzenia z danym produktem czy logo przekładać się mogą na zwiększenie zysków.

Pokaż się w sieci – audyt SEO

Pokaż się w sieci – audyt SEO
2018-01-03

SEO, czyli Serach Engine Optimization to optymalizacja strony WWW pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki odpowiednim działaniom na stronie i poza nią, poprawiana jest widoczność serwisu w rezultatach wyszukiwania.

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Bran...

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Branżowego
2018-01-03

Już 8-go lutego 2018 roku w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL po raz piąty odbędzie się Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.