Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Nazwa
Nazwa Whitebox bezpośrednio kojarzy się z upominkiem, z czymś przyjemnym i eleganckim, z upominkiem, który chcemy otrzymać, ale też nie wstydzimy się go dać.

Doświadczenie
Specjalizujemy się w artykułach promocyjnych już ponad 20 lat. Stale poszukujemy jednak nowych rozwiązań i możliwości dostępnych na rynku reklamowym. Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście pozwala nam przygotować i zrealizować zamówienia nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Misja
Od początku naszej działalności w upominkach reklamowych dostrzegamy ogromną siłę. Umiejętne dobranie produktów pod wymagany budżet, ich produkcja z kontrolą jakości dają pewność, że podczas wręczania drobnego upominku swojemu Klientowi poczujesz dumę.

Idea
Długopis z logo Twojej firmy nie jest zwykłym długopisem, to Twoja wizytówka, czasami może ona wpłynąć na decyzję o współpracy z Twoją firmą, ale źle wykonana może ją też przekreślić - zaufaj profesjonalistom, zaufaj Whitebox. Posiadamy swój własny, bardzo nowoczesny park maszynowy, więc zlecenia jakie przyjmujemy realizujemy na bieżąco, dbając jednocześnie o kontrolę jakości produktów.
Przykładowe realizacje: