Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Jesteśmy na rynku od 1995r, wieloletnie doświadczenie w branży pozwala sprostać oczekiwaniom każdego klienta i zawsze stanąć na wysokości zadania, aby zrealizować nawet najtrudniejszy projekt.
Potrafimy oznakować praktycznie każdy tekstylny produkt.

Zajmujemy się wykonywaniem wszelkich zdobień na odzieży, gadżetach i produktach tekstylnych wykorzystując techniki haftu i nadruków (odzież, czapki, ręczniki, pościel, obrusy, wykroje, gadżety reklamowe). Wykonujemy również różnego rodzaju gadżety takie jak breloki, kubki, podkładki pod mysz, puzzle, zegary z nadrukiem, nadruk na przedmiotach twardych oraz zdobienia wykonane laserem.

W swojej ofercie mamy odzież reklamową i BHP wielu znanych marek: Malfini, B&C,  James&Nicholson, Promostars, Regatta, Russel, Sol`s, Stanley Stella i inni.

Możemy Państwu zaproponować kompleksową usługę od zamówienia odzieży i innych produktów, przez zdobienie ich, po wysyłkę NO NAME do klientów końcowych.

- analiza możliwości technologicznych, przygotowanie dostarczonego projektu
- dobór materiału, odzieży lub innego produktu tekstylnego
- wybór technik zdobienia: haft komputerowy, DTG, sitodruk, folie flex, flock, nadruki odblaskowe, sublimacja, grawer laserowy, cięcie laserem, druk UV
- realizacja zlecenia
- odbiór własny lub wysyłka gotowego towaru
- ZADOWOLENIE KLIENTA

Współpraca z wieloma największymi dostawcami odzieży i produktów reklamowych pozwala nam na utrzymanie najwyższej jakości świadczonych przez nas usług oraz realizację zleceń dla mniejszych i większych odbiorców w krótkim czasie.


 


Głównymi Klientami naszej firmy są:


Firmy i grupy hobbystyczne chcące dobrze wyglądać, producenci odzieży, hotele, restauracje, kluby sportowe, szkoły, drużyny harcerskie, agencje reklamowe, marki odzieżowe.


 


Oferujemy szycie odzieży na zamówienie wg. własnego projektu i indywidualnych wymagań.

Wszelkie nasze realizacje i można zobaczyć w galerii na naszej stronie www.haftkomp.pl oraz na https://www.facebook.com/haftkomp/

Gorąco zapraszamy do współpracy.
Zadowolenie klienta to nasz główny cel.


 

Przykładowe realizacje: