Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Grupa GoMa to zespół ludzi pracujących dla nieopisanej przyjemności tworzenia rzeczy niebanalnych. Reklamą zajmujemy się z pasją.


 


Na rynku reklamy działamy od 21 lat. Zapewniamy, że nasze doświadczenie pozwala nam w sposób rzetelny kierować reklamą Państwa firmy. Pracujemy z Klientami korporacyjnymi ale swoje usługi kierujemy także do małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy markom zaistnieć na rynku, wyróżnić się spośród konkurencji i zbudować silną pozycję.


 


Grupa GoMa to:


 


GoMa – Agencja Reklamy, oferująca szeroką gamę usług reklamowych. Wykorzystując naszą kreatywność, wyobraźnię oraz wiedzę tworzymy dla naszych klientów nowatorskie i unikatowe projekty graficzne oraz kompleksowe usługi DTP.


Goma Gift - Gadżety reklamowe, www.gomagift.com.pl , sklep internetowy z gadżetami reklamowymi. Oferujemy kompleksową usługą od stworzenia projektu do realizacji oraz dostawy. Ponad 40 000 produktów w ofercie.


Grawer Laserowy, oferujący szeroki wachlarz usług związanych z wykorzystaniem technologii laserowej.


Grawerujemy: tablice, panele informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, piktogramy i tabliczki kierunkowe, breloki do kluczy i numerki do szatni, identyfikatory i tabliczki imienne, artykuły piśmiennicze, akcesoria biurkowe, gadżety reklamowe dla biura i domu, nagrody i pamiątki, wyroby ze skóry, upominki reklamowe służące w podróży, podczas wypoczynku i rozrywki, tabliczki znamionowe i wiele wiele innych przedmiotów.Przykładowe realizacje: