Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Studio graficzne Andy Design rozpoczęło swą działalność w sierpniu 2009 roku w Lublinie, żeby udowodnić malkontentom, że kryzysu nie było i nie ma. I najważniejsza jest wiara w siebie. Zaczynaliśmy bez wielkiego zaplecza finansowego ani długiej na kilometr listy kontaktów i klientów, za to z 10-letnim doświadczeniem w branży graficznej, wielką pasją i motywacją.

Studio zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem grafiki komputerowej, tak poligraficznej jak i internetowej. Wiele lat doświadczenia w agencjach reklamowych oraz znajomość zawiłości związanych z przygotowaniem do druku pozwala na dokładne i szczegółowe zadbanie o każdy aspekt projektu. Oczywiście o indywidualnym podejściu do każdego klienta nawet nie trzeba wspominać.

Andy Design to także serwisy internetowe. Potrzebujesz prostej wizytówki lub bardziej rozbudowanego serwisu? Chcesz się pochwalić bogatym zestawem zdjęć - może więc zaproponuję Ci galerię internetową. A może sklep? Autorski System Zarządzania Treścią Alib CyMeS pozwala na szybkie przygotowanie i wdrożenie serwisu wraz z prostym w obsłudze panelem administracyjnym. Jego modułowa struktura jest łatwa w rozbudowie o dodatkowe, wyspecjalizowane komponenty. Dewizą studia jest prostota i efektywność. Przede wszystkim musi dobrze działać.
Przykładowe realizacje: