Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

"Wiele rzeczy małych, stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie"-Mark Twain.


To właśnie z małych rzeczy tworzymy dla Państwa coś wielkiego, co pozwoli Waszej firmie utrwalić wizerunek w świadomości odbiorców oraz co najważniejsze, miło ich zaskoczyć. Specjalizujemy się w branży gadżetów reklamowych, które są najlepszym narzędziem marketingowym i nigdy nie przestaną nim być, bo gifty zawsze były, są i będą. Oferujemy szeroki wybór artykułów reklamowych niemal z każdej kategorii ( u nas naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie), a do tego realizujemy indywidualne pomysły na odpowiedni i trafiony upominek. 


Wykonujemy wszelkiego rodzaju wydruki, jak kalendarze, notesy czy wizytówki i właściwie wszystko, co tylko można wydrukować i na co pozwoli nam park maszynowy. 

Oferujemy także wszelkiego rodzaju systemy wystawiennicze, jak roll upy, ścianki czy stoiska reklamowe. 

Specjalizujemy się również w opakowaniach prezentowych, które możemy odpowiednio przygotować na daną okoliczność, czy to do zamawianego upominku czy całkowicie osobno (po prostu zapakować Państwa produkty na odpowiednią okazję). 

Współpracujemy z Siedlecką Manufakturą, dzięki czemu możemy zaoferować kawy i herbaty prosto od producenta i na indywidulną okazję, oczywiście całkowicie brandowane pod Państwa firmę. 


Dodatkowo zajmujemy się także projektami graficznymi, których wykonanie także możecie nam powierzyć (niezależnie od tego, czy zamawiacie u nas nadruki na zamówionych artykułach, czy sam projekt) . Za to w ramach składanych w naszej firmie zamówień gwarantujemy elastyczne ceny, darmowy transport w 1 miejsce w kraju oraz darmowe projekty


Z przyjemnością nawiążemy współpracę z każdą firmą, która potrzebuje artykułów reklamowych na każdą okazję, czy to na organizowany event, święta, szkolenie, czy do własnego biura.

Posiadamy wielu zaufanych klientów i wiele pozytywnych rekomendacji, co jest dla nas niezwykle ważne. Ponieważ Państwa satysfakcja jest tym, co nas napędza, a my jesteśmy tu właśnie dla Was

Przykładowe realizacje: