Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Znamy opinie zwiedzających o targach RemaDays W...

Znamy opinie zwiedzających o targach RemaDays Warsaw 2019 – wyniki ankiety
2019-05-10

Jak co roku po zakończeniu targów RemaDays Warsaw organizator dokonuje podsumowania i wyciąga wnioski na kolejną edycję. Dlatego bardzo pomocna jest ankieta przeprowadzana wśród zwiedzających by poznać ich opinie.

Dlaczego Twój sklep internetowy potrzebuje pozy...

Dlaczego Twój sklep internetowy potrzebuje pozycjonowania?
2019-05-09

Bez dwóch zdań, marketing internetowy daje szerokie możliwości w zakresie promowania sklepów internetowych w sieci. Niezależnie od tego, czy dopiero rozkręcasz swój e-biznes, czy szukasz skutecznego sposobu na wyprzedzenie konkurencji, z pewnością powinieneś rozważyć pozycjonowanie.

Tablica w domowym biurze – na co zwrócić uwagę?

Tablica w domowym biurze – na co zwrócić uwagę?
2019-05-06

Urządzenie własnego biura w domowych warunkach wcale nie należy do najprostszych. Trzeba pomyśleć o ustawieniu mebli, znalezieniu odpowiedniej przestrzeni i wszystkich innych akcesoriach, które pomogą w uporządkowaniu pracy i koncentracji na zadaniu.

Jak wybrać dobre gadżety reklamowe dla firmy?

Jak wybrać dobre gadżety reklamowe dla firmy?
2019-05-06

Bez inwestowania w różne formy reklamy trudno jest osiągnąć sukces w biznesie. Zasada ta sprawdza się praktycznie we wszystkich branżach, dlatego powinieneś już teraz sprawdzić, które gadżety reklamowe cieszą się obecnie największym zainteresowaniem.

Systemy wystawiennicze - 5 powodów, dla których...

Systemy wystawiennicze - 5 powodów, dla których warto uczestniczyć w targach
2019-04-30

Targi branżowe odbywają się w większości polskich miast. Ściągają na nie tłumnie przedstawiciele wielu firm, lecz czy słusznie? Sprawdź, czy warto nabyć systemy wystawiennicze i zdecydować się na udział w targach.

KS Biuro Marketingowe i LazyStore w gronie Czło...

KS Biuro Marketingowe i LazyStore w gronie Członków PIAP
2019-04-26

Polska Izba Artykułów Promocyjnych rośnie w siłę i powiększa się o kolejnych mocnych graczy rynku artykułów promocyjnych. Grono Członków PIAP na wiosnę br. zasiliły m.in. firmy: KS Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski i LazyStore s.c. .

Gdzie i jak zamówić długopisy reklamowe Kalido?

Gdzie i jak zamówić długopisy reklamowe Kalido?
2019-04-25

Znane światowe marki, małe lokalne przedsiębiorstwa czy jednoosobowe działalności – wszystkie z nich korzystają z narzędzi reklamowych w postaci długopisów promocyjnych. Te gadżety nadal cieszą się sporą popularnością, ponieważ w faktyczny sposób wpływają na podejmowanie konsumenckich wyborów.

PIAP ma nowych Członków

PIAP ma nowych Członków
2019-04-17

Antigro, Mister Lanyard oraz Agencja Reklamowa SIDE to nowi Członkowie, którzy przystąpili do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w pierwszym kwartale 2019 roku.

Digital signage – skuteczny sposób na nowoczesn...

Digital signage – skuteczny sposób na nowoczesną reklamę
2019-04-16

Jeśli szukasz sposobu na przekazanie swoim klientom informacji lub reklamy w nowoczesnej formie, czas pomyśleć o digital signage. Nawet jeśli jeszcze nie znasz tego pojęcia, z pewnością sam niejednokrotnie zetknąłeś się z tym rozwiązaniem.

RemaDays Warsaw 2019 w liczbach

RemaDays Warsaw 2019 w liczbach
2019-04-04

15 lutego zakończyła się 15 edycja międzynarodowych targów reklamy i druku RemaDays Warsaw. Jest to jedna z najważniejszych na świecie impreza targowa w tej branży. Zapraszamy na podsumowanie targów RemaDays w liczbach.

Dlaczego warto korzystać z gadżetów reklamowych?

Dlaczego warto korzystać z gadżetów reklamowych?
2019-03-29

Reklamowe detale - gadżety chociażby w postaci breloków - nie muszą być elementem drugiego lub trzeciego planu i być spychane gdzieś na margines zainteresowania. Wystarczy, że cechuje je wysoka jakość wykonania i kreatywność projektowa, a w pełni spełniają swoje zadanie...

Czy warto skorzystać z pomocy agencji interakty...

Czy warto skorzystać z pomocy agencji interaktywnej?
2019-03-29

Prowadzenie firmy wymaga strategii marketingowej, która powinna ewoluować i zmieniać się w taki sposób, żeby trafiać do potencjalnych klientów i użytkowników. Każda marka powinna być odpowiednio promowana, a kontakt z klientem to jedna z najważniejszych kwestii.

Jubileuszowa edycja RemaDays Kiev 2019 – święto...

Jubileuszowa edycja RemaDays Kiev 2019 – święto branży reklamowej w Ukrainie
2019-03-27

W centrum wystawienniczym IEC-EXPO Kiev swoją ofertę mogło zaprezentować ponad 100 wystawców. Najnowsze osiągnięcia producentów, importerów i dystrybutorów produktów i usług reklamowych mogło podziwiać wielu profesjonalistów z branży reklamy i poligrafii.

Drukarnia Enveloper Poznań

Drukarnia Enveloper Poznań
2019-03-21

Koperty bąbelkowe i zwykłe, teczki ofertowe, papiery firmowe, wizytówki to tylko niektóre z artykułów papierniczych, które są niezbędne w każdej firmie. Z usług drukarni w mniejszym lub w większym stopniu korzystają niemal wszyscy przedsiębiorcy.

Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw...

Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw 2019 – RemaDays Online
2019-03-20

Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?

PODPISZ PETYCJĘ - UPOMINEK ZA 10 ZŁ MARKETINGU ...

PODPISZ PETYCJĘ - UPOMINEK ZA 10 ZŁ MARKETINGU NIE ZBUDUJE!
2019-03-13

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzeszająca ponad 170 przedsiębiorstw z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy rozpoczęła zbiórkę petycji w sprawie poparcia akcji -podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazywanie prezentów o małej wartości osobom trzecim oraz doprecyzowanie tych kwot jako wartości netto!

Rekordowa Strefa Studenta

Rekordowa Strefa Studenta
2019-03-12

Strefa Studenta to konkurs dla młodych i kreatywnych projektantów. Każdego roku najlepsi studenci stają w szranki, by zaskoczyć Jury pomysłem, funkcjonalnością czy szatą graficzną. Rok 2019 przyniósł „Strefie” wiele zmian.

Korony Reklamy 2019 rozdane!

Korony Reklamy 2019 rozdane!
2019-03-07

Tradycją targów RemaDays Warsaw jest coroczny konkurs Korony Reklamy, któremu patronuje program Solidni w Biznesie. Tegorocznych laureatów poznaliśmy podczas uroczystego Wieczoru Targowego pierwszego dnia targów.

Niesztampowa forma reklamy

Niesztampowa forma reklamy
2019-03-06

Niezależnie od branży, czy gałęzi gospodarki podstawowym celem każdej firmy jest dotarcie do klienta. Jest to fakt oczywisty i powszechnie znany, jednak z roku na rok trudniejszy do zrealizowania.

Magiczny Wieczór Branżowy PIAP

Magiczny Wieczór Branżowy PIAP
2019-03-05

PIAP 14 lutego br. celebrował kolejny, dziewiąty już, wspólny Wieczór Branżowy. Czy to data przypadkowa? Niekoniecznie, bo wszystkich członków łączy miłość do upominków reklamowych.

Standy reklamowe i prezentery - co warto wiedzi...

Standy reklamowe i prezentery - co warto wiedzieć?
2019-02-28

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się czym są standy reklamowe, określane po polsku jako stojaki reklamowe. Rozwiniemy także wątek prezenterów i poznamy odpowiedź na pytanie - czy warto inwestować w obie formy reklamy. Zapraszamy do lektury.

PIAP lobbuje u Rzecznika Małych i Średnich Prze...

PIAP lobbuje u Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców
2019-02-27

Walka o podniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie upominków trwa. PIAP od początku roku zapowiada wzmocnienie działań lobbingowych w celu podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim.

Komplementarne.pl – pierwszy e-sklep z urządzen...

Komplementarne.pl – pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu! Integart stawia na wygodę i komfort zakupów.
2019-02-26

Sklep internetowy Komplementarne.pl został stworzony z myślą o firmach działających w obszarze Signs&Display oraz LFP. W jego ofercie znajdują się najbardziej innowacyjne maszyny i urządzenia, których zadaniem jest nie tylko wspieranie dotychczasowej działalności produkcyjnej, ale przede wszystkim umożliwienie rozwoju.

Strefa Studenta – konkurs na projekt, który moż...

Strefa Studenta – konkurs na projekt, który może otworzyć drzwi do branży opakowań
2019-02-21

Międzynarodowe Targi Packaging Innovations wchodzą w drugą dekadę istnienia i już 2-3 kwietnia będziemy świadkami ich 11. edycji, jak zwykle w EXPO XXI Warszawa. Przez ponad dziesięć lat zauważyliśmy wiele trendów w branży, jednym z nich jest rozwój kreacji opakowań.

PIAP na jubileuszowej XV-tej edycji RemaDays 2019

PIAP na jubileuszowej XV-tej edycji RemaDays 2019
2019-02-21

Jubileuszowa XV-sta edycji targów RemaDays 2019 była szczególnym wydarzeniem dla Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych organizacji branżowej, zrzeszającej ponad 170 przedsiębiorców z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy.

Ostatni dzień targów RemaDays Warsaw 2019

Ostatni dzień targów RemaDays Warsaw 2019
2019-02-15

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019 dobiegły końca. Jest to jednak nie tylko czas pożegnań, ale i początek bardzo owocnej współpracy oraz nowych kontaktów biznesowych, które udało się nawiązać podczas obfitujących w wydarzenia 3 targowych dni.

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie...

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie wystartowały!
2019-02-14

13 lutego rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Przez kolejne 3 dni warszawskie centrum wystawiennicze staje się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej, areną wymiany cennych doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć, produktów oraz technologii z aż 11 sektorów targowych.

Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Port...

Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Portera – gościem Golden Marketing Conference
2019-02-13

Światowej sławy autorytet w dziedzinie strategii organizacji i konkurencji, najczęściej cytowany obecnie naukowiec ekonomii i biznesu Michael E. Porter przyjedzie do Polski na zaproszenie Grupy MTP, organizatora Golden Marketing Conference.

Billboardy reklamowe dla małych i średnich firm

Billboardy reklamowe dla małych i średnich firm
2019-02-12

Myślisz o założeniu własnej firmy? A może już ją posiadasz i wpisujesz się w zbiór właścicieli małych/średnich firm? Jeżeli tak to doskonale wiesz, jak trudne są początki każdej nowej firmy i ile wysiłku potrzeba, aby utrzymać się na rynku, aby utrzymać uwagę swoich odbiorców, kontrahentów czy klientów.

Namioty reklamowe - wizytówka Twojej firmy

Namioty reklamowe - wizytówka Twojej firmy
2019-02-12

Namioty reklamowe są doskonałym sposobem na promocję firmy. Mają możliwość nadania im niemal dowolnej kolorystyki, nadrukowania sloganu, logotypu, fotografii, nazwy marki itp. Możliwości wykorzystania tak dużej powierzchni na promocję firmy jest bardzo wiele.

Parking RemaDays - Ważne informacje

Parking RemaDays - Ważne informacje
2019-02-08

Do targów Remadays Warsaw pozostał tydzień! W trosce o udany pobyt i komfort wszystkich zwiedzających organizator przygotował dla Państwa kilka najważniejszych informacji związanych z wjazdem na teren wydarzenia.

Stylowe pióra wieczne Waterman

Stylowe pióra wieczne Waterman
2019-02-05

Pióra Waterman to świetny wybór dla osób, które szukają markowego pióra w przystępnej cenie i jednocześnie zależy im na ciekawym designie oraz dopracowanych detalach.

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgł...

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgłoś swój projekt do Strefy Studenta
2019-01-24

Mówią, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Nie inaczej jest w przypadku ambicji zawodowych. Już po raz 8. rusza konkurs Strefa Studenta – szansa dla młodych projektantów opakowań na postawienie pierwszych kroków na ścieżce kariery w branży opakowań.