Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

RemaCongress 2018 - Inspirujące wykłady

RemaCongress 2018 - Inspirujące wykłady
2018-01-11

Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do poszerzania i zdobywania swojej wiedzy branżowej. Podczas najbliższej edycji w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku organizator przygotował dla Państwa cykl prelekcji prowadzony przez ekspertów, którzy na pewno Państwa zainspirują.

Bezpieczeństwo w Twoim sklepie internetowym - j...

Bezpieczeństwo w Twoim sklepie internetowym - jak je zapewnić?
2018-01-09

O zaletach internetu nie trzeba nikogo przekonywać. Kto choć raz miał przyjemność skorzystania z nieprzebranych możliwości sieci, na zawsze pozostanie jej fanem O czym natomiast warto mówić i przekonywać?

Czy reklama na srebrnym ekranie jest opłacalna?

Czy reklama na srebrnym ekranie jest opłacalna?
2018-01-05

Każdy przedsiębiorca wie, jak istotna dla powodzenia biznesu jest skuteczna kampania marketingowa. Reklama pozwala dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, a dzięki temu sprawia, że marka staje się bardziej rozpoznawalna, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na sukces finansowy firmy.

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne
2018-01-05

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne to akcesoria, które znajdują się w praktycznie każdej firmie oraz w budynkach mieszkalnych. Jest to pewnego rodzaju łącznik „ze światem”, za pomocą którego administratorzy spółdzielni mogą kontaktować się z właścicielami, bądź najemcami nieruchomości.

Jak długi powinien być film reklamowy?

Jak długi powinien być film reklamowy?
2018-01-05

Znalazłeś artykuł, który bardzo Cię zaciekawił? Świetnie, ale wiesz, że szanse na to, że przeczytasz go do końca wynoszą tylko 20%? Badania przeprowadzone przez SumoMe pokazują, że jedynie 20% osób czyta treści od początku do końca.

Gabloty ogłoszeniowe, rodzaje, wzory

Gabloty ogłoszeniowe, rodzaje, wzory
2018-01-04

Współczesnym środkiem komunikacji wielu ludzi, są portale społecznościowe – jednak nie zawsze w każdej sytuacji się sprawdzają. Jeżeli poszukujesz sposobu na prezentację swoich zbiorów czy po prostu chcesz stworzyć miejsce, gdzie będą pojawiały się ogłoszenia w zakładzie pracy...

Skuteczna kampania PR i jej potencjalne korzyści

Skuteczna kampania PR i jej potencjalne korzyści
2018-01-04

Każda funkcjonująca na rynku firma czy organizacja potrzebuje dobrego wizerunku, aby jej działania odnosiły sukces. Większa rozpoznawalność marki oraz pozytywne skojarzenia z danym produktem czy logo przekładać się mogą na zwiększenie zysków.

Pokaż się w sieci – audyt SEO

Pokaż się w sieci – audyt SEO
2018-01-03

SEO, czyli Serach Engine Optimization to optymalizacja strony WWW pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki odpowiednim działaniom na stronie i poza nią, poprawiana jest widoczność serwisu w rezultatach wyszukiwania.

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Bran...

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Branżowego
2018-01-03

Już 8-go lutego 2018 roku w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL po raz piąty odbędzie się Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

Reklamy w Internecie a w telewizji – czy są pod...

Reklamy w Internecie a w telewizji – czy są podobne?
2017-12-21

Specyfika reklamy internetowej znacznie różni się od tych przekazów reklamowych, które znamy z telewizji. Nie tylko kanał komunikacyjny jest inny, ale również grupy odbiorców, a co za tym idzie, inny powinien być sposób przedstawiania produktu, firmy czy usługi.

E-commerce i budowanie marki

E-commerce i budowanie marki
2017-12-19

Zdobycie zaufania klientów w branży e-commerce nie jest łatwe. Budowanie marki to proces żmudny i długotrwały. W najtrudniejszej sytuacji są drobni przedsiębiorcy, którzy zmuszeni są konkurować z wielkimi gigantami mającymi największy udział w sprzedaży internetowej.

Gadżety do smartfonów – najciekawsze i najbardz...

Gadżety do smartfonów – najciekawsze i najbardziej nietuzinkowe produkty, które oferuje współczesny rynek akcesoriów reklamowych
2017-12-18

Smartfony same w sobie są jednym wielkim gadżetem, choć ich rozmiar (zwłaszcza grubość) sugerują, że wewnątrz każdy element jest ściśle dopasowany do innych oraz że można je bez problemu nosić w kieszeni, unikając efektu wypchania.

3 kroki do skutecznego programu lojalnościowego...

3 kroki do skutecznego programu lojalnościowego. Jak go stworzyć?
2017-12-14

Programy lojalnościowe to dla Twoich klientów chleb powszedni. Udział w tego rodzaju programach proponują im sprzedawcy w dużych sieciach supermarketów, na stacjach benzynowych, ale także w wielu sklepach internetowych.

Jak budować dobry wizerunek firmy?

Jak budować dobry wizerunek firmy?
2017-12-07

Prowadząc przedsiębiorstwo, jej sytuacja finansowa nie jest jedyną rzeczą, nad którą należy trzymać pieczę. Bardzo ważne są także dobra opinia klientów i renoma w lokalizacji, w której pojawiają się nasze produkty lub prowadzone są nasze usługi.

Premierowa edycja Targów Opakowań ExpoOPAKOWANI...

Premierowa edycja Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA już za nami
2017-11-27

Targi ExpoOPAKOWANIA to nowe unikatowe wydarzenie w kalendarzu Expo Silesia, które zgromadziło ponad 100 Wystawców prezentujących na swoich stoiskach maszyny i urządzenia do produkcji opakowań, technologie oraz gotowe produkty.

Biuro PIAP oficjalnie otwarte

Biuro PIAP oficjalnie otwarte
2017-11-27

Dnia 24 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w Kętach przy ul.Krakowskiej 72. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm Członkowskich PIAP.

Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018

Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018
2017-11-23

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw już za nieco ponad 2 miesiące. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Rozpoczęła się rejestracja dla zwiedzających oraz dystrybucja zaproszeń mailowych.

Nowe firmy przystępują do PIAP

Nowe firmy przystępują do PIAP
2017-11-16

Kando Plus, Pretium, Reklamadlabiznesu.pl, Rolmet, XBS Logistics to firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

RemaDays Warsaw 2018 – rejestracja zwiedzającyc...

RemaDays Warsaw 2018 – rejestracja zwiedzających rozpoczęta
2017-11-08

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw zbliża się wielkimi krokami. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

RemaDays Warsaw - Targi pełne pomysłów

RemaDays Warsaw - Targi pełne pomysłów
2017-10-27

Targi RemaDays Warsaw 2018 odbędą się w dniach 7-9 lutego 2018 roku w Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas zbliżającej się edycji czeka na Państwa jeszcze więcej możliwości.

Znamy program Kongresu ART OF COLOR

Znamy program Kongresu ART OF COLOR
2017-10-12

Sześć sesji tematycznych, 26 ekspertów, 23 wykłady, a do tego praktyczne warsztaty i panele dyskusyjne – tak będzie wyglądał dwudniowy „Kongres ART OF COLOR. Nowy wymiar druku”

Ponad 3,2 miliony odzyskane dzięki usłudze Not ...

Ponad 3,2 miliony odzyskane dzięki usłudze Not Recommend
2017-10-11

Partnerzy Programu Solidni w Biznesie dzięki usłudze Not Recommend odzyskali już ponad 3,2 miliona złotych. Usługa to jedyne tego typu narzędzie dedykowane do branży reklamowej, które promuje firmy najbardziej wiarygodne finansowo.

PIAP prelegentem 9-tego Forum Marketingu Zinteg...

PIAP prelegentem 9-tego Forum Marketingu Zintegrowanego
2017-10-06

Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizacja branżowa zrzeszająca ponad 170 firm z branży upominków reklamowych po raz pierwszy weźmie udział jako prelegent w 9-tym Forum Marketingu Zintegrowanego organizowanym przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego.

API.PL na Festiwalu Druku 2017

API.PL na Festiwalu Druku 2017
2017-09-20

Targi Festiwal Druku to najważniejsze wydarzenie wystawiennicze w naszej branży w drugiej połowie roku. To również szansa na prezentację nowych rozwiązań szerokiej rzeczy zwiedzających.

News - RemaFlesz wrzesień

News - RemaFlesz wrzesień
2017-09-20

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo we wrześniowym wydaniu?

Czwarta edycja Spotkań Regionalnych PIAP za nami!

Czwarta edycja Spotkań Regionalnych PIAP za nami!
2017-09-08

Początkiem września br. odbyły się kolejne Spotkania Regionalne organizowane przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych. Była to już czwarta edycja spotkań, które Izba kontynuuje od 2014 roku.