Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie...

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie wystartowały!
2019-02-14

13 lutego rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Przez kolejne 3 dni warszawskie centrum wystawiennicze staje się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej, areną wymiany cennych doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć, produktów oraz technologii z aż 11 sektorów targowych.

Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Port...

Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Portera – gościem Golden Marketing Conference
2019-02-13

Światowej sławy autorytet w dziedzinie strategii organizacji i konkurencji, najczęściej cytowany obecnie naukowiec ekonomii i biznesu Michael E. Porter przyjedzie do Polski na zaproszenie Grupy MTP, organizatora Golden Marketing Conference.

Billboardy reklamowe dla małych i średnich firm

Billboardy reklamowe dla małych i średnich firm
2019-02-12

Myślisz o założeniu własnej firmy? A może już ją posiadasz i wpisujesz się w zbiór właścicieli małych/średnich firm? Jeżeli tak to doskonale wiesz, jak trudne są początki każdej nowej firmy i ile wysiłku potrzeba, aby utrzymać się na rynku, aby utrzymać uwagę swoich odbiorców, kontrahentów czy klientów.

Namioty reklamowe - wizytówka Twojej firmy

Namioty reklamowe - wizytówka Twojej firmy
2019-02-12

Namioty reklamowe są doskonałym sposobem na promocję firmy. Mają możliwość nadania im niemal dowolnej kolorystyki, nadrukowania sloganu, logotypu, fotografii, nazwy marki itp. Możliwości wykorzystania tak dużej powierzchni na promocję firmy jest bardzo wiele.

Parking RemaDays - Ważne informacje

Parking RemaDays - Ważne informacje
2019-02-08

Do targów Remadays Warsaw pozostał tydzień! W trosce o udany pobyt i komfort wszystkich zwiedzających organizator przygotował dla Państwa kilka najważniejszych informacji związanych z wjazdem na teren wydarzenia.

Stylowe pióra wieczne Waterman

Stylowe pióra wieczne Waterman
2019-02-05

Pióra Waterman to świetny wybór dla osób, które szukają markowego pióra w przystępnej cenie i jednocześnie zależy im na ciekawym designie oraz dopracowanych detalach.

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgł...

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgłoś swój projekt do Strefy Studenta
2019-01-24

Mówią, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Nie inaczej jest w przypadku ambicji zawodowych. Już po raz 8. rusza konkurs Strefa Studenta – szansa dla młodych projektantów opakowań na postawienie pierwszych kroków na ścieżce kariery w branży opakowań.

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up
2019-01-22

Ścianki reklamowe cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim można promować swoją firmę i oferowane przez nią produkty, bez konieczności nadwyrężania budżetu.

PIAP na RemaCongress 2019

PIAP na RemaCongress 2019
2019-01-22

Przed nami targi RemaDays Warsaw 2019, które co roku gromadzą całą branżę reklamową, stając się okazją do spotkań także między członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Tym razem Izba zabierze głos również podczas RemaCongress, gdzie V-ce Prezes PIAP, Anna Roszczak, wygłosi wykład na temat skuteczności upominków reklamowych.

Przyjdź na targi RemaDays Warsaw i wygraj nagro...

Przyjdź na targi RemaDays Warsaw i wygraj nagrodę!
2019-01-16

Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2019 organizowana jest loteria dla zwiedzających. W tym roku również nie zabraknie emocji związanych z tym, kto okaże się wielkim zwycięzcą i opuści targi z wyjątkową nagrodą!

Automatyzacja marketingu sposobem na skuteczną ...

Automatyzacja marketingu sposobem na skuteczną sprzedaż
2019-01-11

Automatyzacja marketingu ma wielu zwolenników. To ta grupa przedsiębiorców, która jest zwolennikiem systematyzacji rynku sprzedaży towarów i usług i wierzy, że rynkiem rządzą ściśle określone mechanizmy, które wystarczy poznać, by odnieść sukces.

Uroczyste śniadanie biznesowe podczas RemaDays ...

Uroczyste śniadanie biznesowe podczas RemaDays Warsaw 2019
2019-01-08

Jak co roku, w ostatnim dniu targów RemaDays Warsaw odbędzie się Śniadanie Biznesowe, w czasie którego partnerzy programu Solidni w Biznesie jako pierwsi poznają laureatów targowych „rozgrywek”.

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Bran...

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Branżowego
2019-01-07

W walentynkowy wieczór 14-go lutego 2019 roku branża artykułów promocyjnych skupiona wokół PIAP po raz szósty spotka się na corocznej integracji. Wieczór Branżowy odbędzie się w Warszawie w lokalu Mysia 3.

Torby bawełniane z nadrukiem - doskonała reklam...

Torby bawełniane z nadrukiem - doskonała reklama w przyjaznej dla środowiska formie
2019-01-03

Torby bawełniane z nadrukiem to znakomite połączenie świetnej reklamy i prawdziwej ekologii. Korzystając z zamienników toreb foliowych przyczyniasz się do chronienia środowiska naturalnego. Reklama na torbie bawełnianej jest także znacznie trwalsza...

Exito Group uruchamia nową stronę firmy AdPen

Exito Group uruchamia nową stronę firmy AdPen
2018-12-20

Exito Group uruchamia nową stronę marki AdPen, która jest dostępna pod adresem adpen.com.pl . Zaktualizowana wersja serwisu poza odświeżonym layoutem i unowocześnioną nawigacją względem poprzedniej wersji, posiada kilka przydatnych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwią cały proces realizacji zamówień.

Reklama banerowa przykładem reklamy zewnętrznej

Reklama banerowa przykładem reklamy zewnętrznej
2018-12-17

Baner jako forma reklamy zewnętrznej to przykład reklamy wielkoformatowej o dużym zasięgu. Jednakże, pomimo tego, że zasięg takiej reklamy jest duży, nie oznacza to, że jego treść jest dedykowana dla każdego.

PIAP znowu walczy o zmiany w podatkach

PIAP znowu walczy o zmiany w podatkach
2018-12-13

Temat podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim od lat jest jednym z najważniejszych postulatów branży reklamowej. Pojawiła się realna szansa na zwrot w sprawie, ponieważ Ministerstwo Finansów prowadzi konsultacje podatkowe w kwestii wprowadzenia zmian legislacyjnych w zakresie rozliczania podatku od towarów i usług.

Czy samodzielne prowadzenie kampanii na Linkedi...

Czy samodzielne prowadzenie kampanii na Linkedin i Instagramie ma sens?
2018-12-11

Samodzielne działania w firmie najczęściej mają miejsce na początku działalności i jest to oczywiste ze względu na oszczędności. Możliwości, jakie biznesom daje współcześnie Internet są ogromne, a prawidłowe ich wykorzystanie może przynieść naprawdę zaskakujące efekty.

Jak samodzielnie wypozycjonować stronę w Google?

Jak samodzielnie wypozycjonować stronę w Google?
2018-12-11

Łatwo jest powiedzieć o sobie, że jest się pozycjonerem. Niestety, pozycjonowanie stron WWW nie jest takie proste i wymaga sporo przygotowania. Niemniej, podstawowe czynności pozycjonerskie może wykonać każdy, kto choć trochę zna się na funkcjonowaniu witryn WWW i wyszukiwarki Google.

Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP

Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP
2018-12-11

W ostatnim kwartale grono Członków PIAP powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: „Alexander Creator”, Fresh iD Products, Kopertomat.pl, Ptak Warsaw Expo, oraz tampogadzet.pl .

Drukarnia internetowa z najlepszymi cenami

Drukarnia internetowa z najlepszymi cenami
2018-12-07

Drukarnia internetowa to obecnie najlepszy wybór dla klientów, którzy chcą połączyć odpowiednio wysoką jakość wydruków z przystępnymi cenami. W dodatku zlecanie wydruków jest wówczas o wiele prostsze niż w przypadku tradycyjnych firm świadczących zbliżone usługi związane z drukiem.

Premiery 2019 na targach RemaDays Warsaw!

Premiery 2019 na targach RemaDays Warsaw!
2018-12-04

Targi RemaDays Warsaw 2019, które odbędą się w dniach od 13 do 15 lutego w Nadarzynie, to doskonała okazja do zaprezentowania przez wystawców absolutnych nowości na polskim rynku. Wielu z nich specjalnie na to wydarzenie zaplanowało premierowe produkty, które pokażą po raz pierwszy wlaśnie na RemaDays Warsaw.

Co powinieneś wiedzieć o marketingu internetowym?

Co powinieneś wiedzieć o marketingu internetowym?
2018-11-30

Pojęciem marketing określa się różnorodne działania reklamowe, które mają na celu pozyskanie nowych klientów na oferowane usługi lub produkty. Jednakże muszą być to działania dokładnie zaplanowane i dopasowane bezpośrednio do grupy docelowej odbiorców, w innym wypadku nie mają one sensu.

Tanie ulotki, czyli jak wybrać skuteczną reklamę

Tanie ulotki, czyli jak wybrać skuteczną reklamę
2018-11-28

Każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna dla rentowności biznesu jest skuteczna reklama. Czasem jesteśmy gotowi ponieść spore nakłady, aby zaznaczyć się w świadomości potencjalnych klientów oraz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Boom na programistów potrwa do 2030 roku - prog...

Boom na programistów potrwa do 2030 roku - prognoza ekspertów
2018-11-27

Polska potrzebuje przynajmniej 12 lat na rozwiązanie problemu z niedoborem specjalistów IT, alarmują eksperci. Tymczasem maleje deficyt programistów w innych krajach Unii Europejskiej. Zgodnie z najnowszymi danymi, do 2020 roku wyniesie on nie 1 mln a 600 tys. wakatów.

Papierowe torby z nadrukiem - sposób na skutecz...

Papierowe torby z nadrukiem - sposób na skuteczną promocję marki
2018-11-22

Tanie i ekologiczne papierowe torebki są koniecznością w wielu różnych sytuacjach, niekoniecznie związanych ze sprzedażą produktu. Każdą taką sytuację można potraktować jako dodatkową okazję do nienarzucającej się promocji firmy i utrwalania wizerunku marki.

Torba ekologiczna - estetyczny i przydatny gadż...

Torba ekologiczna - estetyczny i przydatny gadżet reklamowy
2018-11-14

Reklama firmy poprzez różnego rodzaju gadżety reklamowe nie musi być wcale droga, a może przynieść bardzo dobre rezultaty. Jednak, aby tak było, należy przemyśleć to, w jaki sposób ją zaplanować, a także postawić na takie gadżety, które są interesujące i przydatne.

PIAP patronem medialnym jubileuszowej edycji Fo...

PIAP patronem medialnym jubileuszowej edycji Forum Marketingu Zintegrowanego 2018
2018-11-14

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz kolejny nawiązała współpracę w zakresie patronatu medialnego nad 10-tą jubileuszową edycją Forum Marketingu Zintegrowanego 2018, która odbyła się w dniach 7-8 listopada br. w Warszawie.

Wyróżnij swoja firmę w Konkursie Korony Reklamy...

Wyróżnij swoja firmę w Konkursie Korony Reklamy 2019
2018-11-14

Konkurs Korony Reklamy to konkurs wyróżniający najlepsze firmy z branży reklamowej. Organizowany jest podczas targów RemaDays pod patronatem programu Solidni w Biznesie. Daj szansę swojej firmie na pokazanie się nowym klientom z 11 sektorów targowych RemaDays.

Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays W...

Ruszyła rejestracja zwiedzających na RemaDays Warsaw 2019!
2018-11-13

Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 15 edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019. Dzięki zarejestrowaniu się na długo przed targami oszczędzicie Państwo przede wszystkim swój czas.

TwinCaps i Alter Graf zasilają szeregi PIAP

TwinCaps i Alter Graf zasilają szeregi PIAP
2018-11-06

W III kwartale br. Polska Izba Artykułów Promocyjnych powiększyła swoje grono o nowe firmy z branży. Nowymi Członkami PIAP zostały m.in.firmy: TwinCaps i Alter Graf.