Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Nazwę firmy wybierz z głową. O wadach określeń ...

Nazwę firmy wybierz z głową. O wadach określeń opisowych
2020-02-21

Twoja firma dobrze się rozwija? Być może doszedłeś do wniosku, że warto zastrzec jej nazwę jako znak towarowy, żeby konkurencja się nie podszywała. W Urzędzie Patentowym RP możesz przeżyć jednak szok, kiedy dowiadujesz się, że jest to niemożliwe.

Relacja PIAP z RemaDays 2020

Relacja PIAP z RemaDays 2020
2020-02-20

XVI-sta edycji targów RemaDays 2020 już za nami. Jedne z największych targów branży reklamowej odbyły się w dniach 12-14 lutego br. w Centrum Wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.

Reklama w Google, co to jest Google Ads?

Reklama w Google, co to jest Google Ads?
2020-02-19

Prowadzisz bloga, stronę internetową firmy lub sklep online? Zainwestuj w Google Ads i zwiększ swoje zasięgi w sieci. Reklama w Google to jedna z najskuteczniejszych form promocji. Sprawdź, na czym polega i ile musisz wydać na AdWords, aby osiągnąć zamierzone efekty.

Ostatni dzień targów RemaDays Warsaw 2020

Ostatni dzień targów RemaDays Warsaw 2020
2020-02-17

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020 dobiegły końca. Jest to jednak nie tylko czas pożegnań, ale i początek bardzo owocnej współpracy oraz nowych kontaktów biznesowych, które udało się nawiązać podczas obfitujących w wydarzenia 3 targowych dni. 16. edycja RemaDays Warsaw zakończyła się rozstrzygnięciami w prestiżowych konkursach targowych.

Wrażenia na półmetku – targi RemaDays Warsaw 2020

Wrażenia na półmetku – targi RemaDays Warsaw 2020
2020-02-14

Za nami połowa jednej z największych imprez wystawienniczych z branży reklamowej, która obfitowała w cenne spotkania, wykłady przeprowadzane w ramach RemaCongress oraz konkursowe atrakcje. Drugiego dnia targów zakończyło się głosowanie na najlepsze gadżety, katalog oraz materiały POS roku, poznaliśmy ponadto kolejnych zwycięzców Loterii dla zwiedzających.

TOP 10 Gadżety Reklamowe

TOP 10 Gadżety Reklamowe
2020-02-13

Najczęściej wybierane gadżety reklamowe ostatnich miesięcy to dobrze znane, praktyczne produkty użytkowe. Klienci stawiają na lepszą jakość, aby podarowany przedmiot mógł posłużyć dłużej i tym samym dłużej reklamował markę lub firmę.

Targi RemaDays Warsaw 2020 rozpoczęte!

Targi RemaDays Warsaw 2020 rozpoczęte!
2020-02-13

12 lutego rozpoczęła się, 16. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Podczas najbliższych 3 dni centrum wystawiennicze Ptak Warsaw Expo stanie się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej...

Materiały reklamowe dla sklepu internetowego

Materiały reklamowe dla sklepu internetowego
2020-02-10

Promocja sklepu internetowego musi być dokładnie przemyślana. Wszystko zależy od charakteru prowadzonej działalności. Warto postawić na gadżety, które mogłyby zostać dołączone do zamówienia klienta.

Marketing dla nowych firm

Marketing dla nowych firm
2020-02-10

Marketing dla nowych firm znacznie różni się od marketingu marek, które mają już ugruntowaną pozycję na rynku. Przede wszystkim na początku prowadzenia działalności ważne jest, byśmy mieli wyznaczony cel, jeśli chodzi o to jakich klientów chcemy i do jakich musimy dotrzeć.

Druk online i wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Druk online i wszystko, co musisz o nim wiedzieć
2020-02-04

Nie każdy ma w domu drukarkę, a ci, którzy są w jej posiadaniu nie raz przekonali się o tym, co w praktyce oznacza złośliwość rzeczy martwych. Często w pośpiechu, kiedy mamy do wydrukowania ważne dokumenty nasza drukarka nagle odmawia posłuszeństwa. Często zależy nam też na dobrej jakości wydruku, z czym nie radzi sobie domowy sprzęt.

Konkurs Strefa Studenta trampoliną do kariery

Konkurs Strefa Studenta trampoliną do kariery
2020-02-03

Od 9 lat w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations organizowany jest konkurs Strefa Studenta. Dlaczego warto w nim wziąć udział? Na targach spotyka się cała branża. To dla młodych projektantów szansa na zaprezentowanie innowacyjnych pomysłów i nawiązanie pierwszych kontaktów zawodowych.

Przyszłość reklamy wizualnej

Przyszłość reklamy wizualnej
2020-01-30

Wszyscy uwielbiają nosić coś niepowtarzalnego, unikatowego, takie właśnie są spersonalizowane koszulki i nie znajdziesz wielu osób, które je noszą. Koszulka to świetny sposób, aby pokazać swoją kreatywność.

Weź udział w targach RemaDays i wygraj nagrodę!

Weź udział w targach RemaDays i wygraj nagrodę!
2020-01-30

Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2020 organizowana jest loteria dla zwiedzających. W tym roku również nie zabraknie emocji związanych z tym, kto okaże się wielkim zwycięzcą i opuści targi z wyjątkową nagrodą!

Druk wizytówek - zanim zamówisz, skup się na pr...

Druk wizytówek - zanim zamówisz, skup się na projekcie
2020-01-29

Wizytówka to jeden z podstawowych materiałów reklamowych, nieodzowny dla każdego przedsiębiorcy. Zawiera nie tylko dane firmy, ale również elementy identyfikacji wizualnej, zatem od jej prawidłowego zaprojektowania zależy, czy będzie reklamą firmy, czy odstraszy klientów.

Targi Packaging Innovations- -nowy wymiar spot...

Targi Packaging Innovations-  -nowy wymiar spotkań branżowych
2020-01-28

Kilkanaście godzin warsztatów i prezentacji, dwie konferencje, wystawa unikatowych puszek WOŚP z ostatnich 22 lat, czy innowacyjne rozwiązania tj. druk światła. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia 2020 roku w EXPO XXI Warszawa

Dla czego kubki reklamowe to wciąż najlepszy ga...

Dla czego kubki reklamowe to wciąż najlepszy gadżet dla firm?
2020-01-28

Firma Freshmail przygotowała publikację prezentującą trendy oraz wyzwania jakie 2020r. stawia przed marketerami. W e-booku możemy znaleźć opinie 21 ekspertów z branży, którym postawiono pytania dot. trendów oraz wyzwań jakie rynek postawi przed marketerami w nadchodzących miesiącach.

Pozycjonowanie stron internetowych – wyprzedź k...

Pozycjonowanie stron internetowych – wyprzedź konkurencję w wynikach wyszukiwania!
2020-01-22

Dobrze pozycjonowana strona internetowa może przyciągnąć znacznie więcej potencjalnych klientów niż ta, wobec której nie prowadzi się takich działań. Czym dokładnie jest pozycjonowanie – SEO i jakie daje efekty?

5 najczęstszych błędów w link buildingu

5 najczęstszych błędów w link buildingu
2020-01-22

W pozycjonowaniu bardzo ważny jest tak zwany link building. Jak sama nazwa mówi, chodzi o to, by na innych witrynach pojawiały się linki do naszej strony. Czasami jednak osoby odpowiedzialne za działania SEO popełniają błędy w link buildingu. Warto wiedzieć o nich nieco więcej, by ustrzec się przed nimi w przyszłości.

PIAP pisze do Ministra Finansów i proponuje now...

PIAP pisze do Ministra Finansów i proponuje nowe rozwiązanie w sprawie limitów!
2020-01-22

Zniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie upominków osobom trzecim to od lat oczko w głowie działań lobbingowych PIAP. Teraz pojawiła się kolejna szansa na poprawę sytuacji firm w tym obszarze, ale w zupełnie innym ujęciu prawnym.

Korony Reklamy i Gifts of the Year - Branża rek...

Korony Reklamy i Gifts of the Year - Branża reklamowa wybiera najlepsze firmy i upominki w 2020 roku
2020-01-21

Zagłosuj w konkursie Korony Reklamy 2020. Wybierz najlepsze firmy w 4 kategoriach. Finał konkursu połączony z wręczeniem "Koron Reklamy" nastąpi 12 lutego 2020 r., pierwszego dnia Targów RemaDays Warsaw 2020 podczas Wieczoru Wystawców.

Gadżet reklamowy jako narzędzie marketingu

Gadżet reklamowy jako narzędzie marketingu
2020-01-17

Skuteczna reklama to obowiązkowy element każdej firmy, która stawia na szeroki wachlarz klientów, pasmo sukcesów oraz zadowolenie z obustronnej współpracy. Istnieje wiele kanałów promocji, spośród których gadżety reklamowe zawsze będą rozsądnym rozwiązaniem.

Poznaj sektory targów RemaDays Warsaw!

Poznaj sektory targów RemaDays Warsaw!
2020-01-14

Targi RemaDays Warsaw charakteryzują się różnorodnością, która jest zauważalna w 11 sektorach targowych podzielonych na 3 swego rodzaju grupy.

Audyt SEO - jak wygląda i co daje?

Audyt SEO - jak wygląda i co daje?
2020-01-08

Konsultacje SEO to jedno z tych działań, które okazują się obecnie przydatne nie tylko w firmach opartych właściwie w całości na e-commerce albo pracujących w równie dużym stopniu w sprzedaży tradycyjnej, jak i tej prowadzonej online.

PIAP zaprasza na Wieczór Branżowy

PIAP zaprasza na Wieczór Branżowy
2020-01-03

Coroczny Wieczór Branżowy organizowany przez PIAP odbędzie się w Warszawie 13 lutego, już po raz drugi w lokalu Mysia 3. Izba jak co roku przygotowuje dla firm członkowskich spotkanie pełne niespodzianek.

Jak wybrać gadżety reklamowe dla firmy?

Jak wybrać gadżety reklamowe dla firmy?
2020-01-03

Trudno jest znaleźć chociaż jedną osobę, która nie lubiłaby, choćby od czasu do czasu, dostać nawet drobnego prezentu. Z tego względu dobrze jest przygotować odpowiednie gadżety firmowe.

System wystawienniczy I’M CUBE zaprojektowany p...

System wystawienniczy I’M CUBE zaprojektowany przez Terytorium
2019-12-30

Terytorium Sp. z o. o. istnieje na polskim rynku już od 16 lat. To firma działająca w marketingu BTL, czyli działania z pogranicza marketingu, designu, produkcji i merchandisingu, których finałem jest fizyczny wytwór wspierający sprzedaż produktów.

PIAP ma nowych Członków

PIAP ma nowych Członków
2019-12-18

Agencja Reklamowa Haftkom, KINGHOFF Sp. z o.o., Pro Media Sp. z o.o. to nowe firmy Członkowskie, które zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w czwartym kwartale br.

Neonowe kolory ciągle trendy

Neonowe kolory ciągle trendy
2019-12-12

Dzięki mediom reklamowym w neonowych kolorach przekazywane przez Was informacje z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Nie ma znaczenia, czy głównym celem jest promowanie ważnych wydarzeń za pomocą neonowych plakatów, czy zwrócenie uwagi na specjalne oferty poprzez przyozdobienie produktów neonowymi naklejkami.

Jak skuteczne pozycjonować stronę? [PORADNIK]

Jak skuteczne pozycjonować stronę? [PORADNIK]
2019-12-10

Skuteczne pozycjonowanie serwisu powinno przyczynić się do poprawy jego widoczności w wyszukiwarkach. Jednak nie jest to takie proste, a niektóre działania mogą przynieść odwrotny skutek od zamierzonego.

Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim

Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim
2019-12-10

RemaCongress to okazja do poszerzenia wiedzy branżowej na targach RemaDays Warsaw. Podczas najbliższej edycji gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Krzysztof Sarnecki – Przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach.

5 korzyści z reklamy bilbordowej przy autostrad...

5 korzyści z reklamy bilbordowej przy autostradzie
2019-12-04

Reklama bilbordowa to przede wszystkim niski koszt dotarcia do potencjalnych klientów. Szacuje się, że to rozwiązanie o wiele bardziej ekonomiczne niż rozdawanie ulotek - co uchodzi za reklamę najtańszą i reklama na telebimie, co z kolei stanowi jedno z rozwiązań najdroższych.

Prezes KIG pisze do Ministra w sprawie limitów

Prezes KIG pisze do Ministra w sprawie limitów
2019-12-02

Współpraca z Krajową Izbą Gospodarczą zaowocowała dużym wsparciem jakie KIG udzielił branży artykułów promocyjnych w sprawie podniesienia limitów na nieodpłatne przekazywanie upominków osobom trzecim.

Live czat na stronie RemaDays! – Szybka komunik...

Live czat na stronie RemaDays! – Szybka komunikacja
2019-11-22

Dobra komunikacja to podstawa przy sprawnym zorganizowaniu targów RemaDays. Dlatego by jeszcze szybciej i sprawniej zaczerpnąć wiedzy na temat targów Organizator zachęca do zadawania pytań poprzez specjalny Live Czat.

Jak nie przegrać z konkurencją dzięki marketing...

Jak nie przegrać z konkurencją dzięki marketing automation?
2019-11-20

Jeśli biznes w internecie, a ambicja nie pozwala Ci ciągle zostawać w tyle za konkurencją, temat marketing automation powinien Cię jak najszybciej zainteresować. Z tego krótkiego opracowania dowiesz się, o co tak naprawdę chodzi w automatyzacji marketingu

Sposób na profesjonalną wizytówkę firmową

Sposób na profesjonalną wizytówkę firmową
2019-11-19

Każda poważna firma – wcześniej czy później – zleci druk swoich wizytówek. Jak stworzyć karty biznesowe, które profesjonalnie zaprezentują zarówno pracownika, jak i samą firmę? Sprawdź porady – prosto od praktyków.

Stojaki reklamowe - czy warto inwestować w taką...

Stojaki reklamowe - czy warto inwestować w taką formę reklamy?
2019-11-14

Działania marketingowe są bardzo ważne dla każdego biznesu. Jeżeli nie zainwestujemy w to rozwiązanie, możemy nie dotrzeć do potencjalnych klientów. Dlatego przedsiębiorcy decydują się na różne formy reklamy. Niektóre z nich są bardziej skuteczne, a inne mniej.