Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

My tu gadu gadu, a dzięki GG firmy w tej chwili...

My tu gadu gadu, a dzięki GG firmy w tej chwili zarabiają pieniądze!
2019-09-17

GG to pierwszy i największy polski komunikator internetowy. Jego historia sięga 2000 roku. Dziś powraca w wielkim stylu. To pierwsza dobra wiadomość dla Ciebie. Druga jest taka, że dzięki GG możesz swobodnie docierać do młodej generacji internautów.

Kolejne spotkania regionalne PIAP za nami!

Kolejne spotkania regionalne PIAP za nami!
2019-09-11

We wrześniu br. odbyła się kolejna już edycja Spotkań Regionalnych, organizowanych przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych. Była to szósta edycja spotkań, które Izba kontynuuje od 2014 roku.

RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełny...

RemaDays Warsaw 2020 – See NEW na targach pełnych pomysłów
2019-09-06

Jubileuszowa edycja targów RemaDays Warsaw zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz szesnasty.

Merchandising - jak go skutecznie wykorzystać?

Merchandising - jak go skutecznie wykorzystać?
2019-09-04

Niemal każdy codziennie lub co kilka dni robi zakupy w mniejszym lub większym sklepie. W każdym sklepie obecne są półki z różnego rodzaju produktami. Trzeba jednak wiedzieć, że ustawienie tych półek oraz ułożenie produktów nie jest przypadkowe.

Jak promować sklep internetowy?

Jak promować sklep internetowy?
2019-09-02

Pomysłów na promocję biznesu jest naprawdę wiele. Obecnie jednak najbardziej docenianą formą reklamy jest ta w Internecie. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, że Internet jest użytkowany przez ogromną rzeszę ludzi na całym świecie.

GMC - najważniejsze spotkanie branży marketingo...

GMC - najważniejsze spotkanie branży marketingowej już tej jesieni w Warszawie
2019-08-29

Golden Marketing Conference to wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie, które przez pięć edycji wypracowało pozycję lidera wśród imprez marketingowych. Od pierwszej edycji, w 2015 roku, GMC przyciągnęło około 3 200 uczestników.

Trwały nadruk? Tak – to możliwe!

Trwały nadruk? Tak – to możliwe!
2019-08-26

Sitodruk, zwany także drukiem sitowym lub serigrafią jest jedną z popularnych technik przenoszenia obrazów na różnego rodzaju powierzchnie. W tym konkretnym przypadku odbywa się to poprzez specjalne sito, na którym znajduje się szablon z odpowiednim rysunkiem, czy też hasłem reklamowym.

Dlaczego warto posiadać unikalne treści na stro...

Dlaczego warto posiadać unikalne treści na stronie www?
2019-08-21

Dzisiaj porozmawiamy na temat tego, dlaczego unikalne treści na naszej stronie internetowej są tak ważne. Wbrew pozorom nie chodzi tu tylko o użytkowników, ale także i wyszukiwarki, które zdecydowanie nie pochwalają kradzieży treści.

Dlaczego warto założyć stronę internetową? - Po...

Dlaczego warto założyć stronę internetową? - Poradnik
2019-07-31

W dzisiejszych czasach internet odgrywa ogromną rolę. Użytkownicy szukają w sieci informacji na różnego typu tematy, kupują produkty i usługi. Każda firma, zarówno niewielka, jak i prężnie działająca powinna pamiętać o tym, że nowoczesna, funkcjonalna strona internetowa to podstawa. Dlaczego to takie istotne? Zachęcamy do lektury!

Jak skutecznie i tanio reklamować sklep interne...

Jak skutecznie i tanio reklamować sklep internetowy?
2019-07-31

Właściciele nowych sklepów internetowych i stron e-commerce często żywią błędne przekonanie, że aby ruszyć na serio z promocją sklepu internetowego, konieczny będzie gigantyczny budżet. Sporo się pisze o kluczowym znaczeniu reklam typu AdWords i Facebook Ads, co oczywiście jest prawdą, jednak niekoniecznie trzeba wyłożyć sporą sumę, aby zaistnieć sprzedażowo w Internecie.

Projektowanie logo dla firmy warto powierzyć pr...

Projektowanie logo dla firmy warto powierzyć profesjonalistom
2019-07-24

Logo to ważny - jeśli nawet nie najważniejszy - element komunikacji wizerunkowej każdej firmy czy marki. Dlatego tak ważne jest, by było dopracowane i przygotowane w profesjonalny sposób.

Co to jest pozycjonowanie stron i jakie działan...

Co to jest pozycjonowanie stron i jakie działania obejmuje?
2019-07-22

Jeszcze kilkanaście lat temu szukanie hydraulika polegało na znalezieniu numeru telefonu w książce telefonicznej. Dziś w zamian wpisujemy interesującą frazę do wyszukiwarki internetowej. Dlatego też niejeden przedsiębiorca zastanawia się, co zrobić, by użytkownik skorzystał właśnie z jego usług.

Na czym polega audyt strony internetowej?

Na czym polega audyt strony internetowej?
2019-07-18

Jeśli zastanawiasz się, czy strona Twojej firmy jest w pełni funkcjonalna dla jej użytkowników, poszukujesz sposobu na zwiększenie liczby odwiedzających witrynę, lub też chcesz poprawić jej pozycjonowanie w popularnych wyszukiwarkach internetowych...

Nowi gracze w gronie Członków PIAP

Nowi gracze w gronie Członków PIAP
2019-07-16

Pro Media Plus Sp.z o.o., Symbio Media Group Sp.z o.o., Vasco Electronics Sp.z o.o. S.K.A. to nowi Członkowie, którzy przystąpili do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w drugim kwartale 2019 roku.

Marketing is Everything - czyli jesienne Spotka...

Marketing is Everything - czyli jesienne Spotkania Regionalne PIAP
2019-07-10

Na początku września br. w Katowicach i Warszawie odbędą się kolejne Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.

Identyfikacja wizualna firmy – co warto wiedzieć?

Identyfikacja wizualna firmy – co warto wiedzieć?
2019-07-05

Identyfikacja wizualna to esencja i twarz marki. Zarówno określa osobowość firmy, jak i przesądza o tym, jak będzie ona odbierana. Zacznijmy jednak od podstaw – jak realizować pracę nad systemem identyfikacji wizualnej?

Namioty dmuchane - niezbędny element wydarzeń p...

Namioty dmuchane - niezbędny element wydarzeń plenerowych
2019-06-28

Namioty pneumatyczne pozwalają chronić przedmioty i ludzi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, są łatwe w transporcie, montażu i demontażu, a także stanowią znakomity element reklamowy.

PIAP przedłuża pomoc prawną dla Członków PIAP

PIAP przedłuża pomoc prawną dla Członków PIAP
2019-06-24

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 19.06.2019 roku przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie pomocy prawnej dla Członków PIAP.

Usługa Not Recommend odzyskała juz ponad 3,9 mi...

Usługa Not Recommend odzyskała juz ponad 3,9 miliona złotych!
2019-06-18

Not Recommend to jedyne tego typu narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 3,9 miliona złotych!

Druk ulotek - jak kompleksowo podejść do tematu?

Druk ulotek - jak kompleksowo podejść do tematu?
2019-06-13

Ulotki to bardzo popularna forma reklamy i budowania pozytywnego wizerunku firmy, tego typu materiały reklamowe są też dobrym nośnikiem wszelkiego typu informacji. Drukarnie proponują ulotki w wielu formatach, składane i standardowe, wykonane zarówno na dość cienkim, jaki na grubym, eleganckim papierze.

Pozycjonowanie? Wady i zalety 3 sposobów działa...

Pozycjonowanie? Wady i zalety 3 sposobów działania
2019-06-04

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie firmę niewidoczną w internecie. Od dużych przedsiębiorstw po małe lokalne biznesy - ich właściciele i kierownictwo zdają sobie sprawę z wagi skutecznego wyszukiwania.

Przewaga konstrukcji stalowych nad tradycyjnym ...

Przewaga konstrukcji stalowych nad tradycyjnym budownictwem
2019-06-03

Tradycyjne rozwiązania budowlane nie są dostosowane do potrzeb dzisiejszych inwestorów. Uwidacznia się to m.in. poprzez ciągle rosnącą popularność konstrukcji stalowych. Co wyróżnia budynki oparte na systemie modułowym od tradycyjnego budownictwa? W czym tkwi ich przewaga?

Druk UV – innowacyjna i wszechstronna technika ...

Druk UV – innowacyjna i wszechstronna technika drukowania
2019-05-29

Druk UV to stosunkowo nowa technologia druku polegająca na rozpylaniu tuszu polimerowego, a następnie jego utwardzaniu za pomocą promieniowania UV. Sprawdź, dlaczego druk UV uważany jest za jedną z najlepszych metod drukowania w branży reklamowej.

Gadżety reklamowe na lato

Gadżety reklamowe na lato
2019-05-27

Okres wakacyjny to dla wielu firm czas przestoju i spowolnienia. Jednak w wielu branżach lato przynosi gwałtowne ożywienie, zwiększenie obrotów oraz nasilenie pracy. Firma Neogroup właśnie takim firmom proponuje skorzystanie ze sprawdzonych letnich gadżetów reklamowych.

Jak kupować online i na co zwrócić uwagę?

Jak kupować online i na co zwrócić uwagę?
2019-05-23

Zakupy online mogą przysporzyć problemów, ale wcale nie muszą. Jak kupować w Internecie, aby się nie rozczarować? Na co zwrócić uwagę, wybierając idealny sklep?

Dlaczego automatyzacja marketingu zwiększa sprz...

Dlaczego automatyzacja marketingu zwiększa sprzedaż?
2019-05-22

Prowadzenie własnego biznesu można porównać do biegu, ale jak pokonamy ten dystans, w jakim czasie, a raczej stylu, to już sprawa czysto indywidualna. Niektórzy preferują sprint, by szybko dobiec na metę, gubiąc po drodze siły, potykając się o własne nogi, co w konsekwencji kończy się finiszem, ale na odległym miejscu.

Jak wybrać skuteczne upominki reklamowe?

Jak wybrać skuteczne upominki reklamowe?
2019-05-20

Produkty promocyjne są markowymi prezentami, na których widnieje nazwa i/lub logo Twojej firmy. Są jedną z najstarszych form marketingu, reklamy i brandingu. Są również jednym z najlepszych sposobów, aby zainteresować marką potencjalnych klientów. Dzięki nim nie musimy wydawać mnóstwa pieniędzy na skuteczną reklamę.

Zadbaj o bezpieczeństwo współpracy z programem ...

Zadbaj o bezpieczeństwo współpracy z programem Not Recommend
2019-05-20

W każdym biznesie można wymienić najważniejsze cechy przesądzające o udanej współpracy. Należą do nich solidność, jaką powinni wykazywać się kontrahenci, a także bezpośrednio z nią związane poczucie bezpieczeństwa.

Jak chronić prawa do nazwy sklepu internetowego

Jak chronić prawa do nazwy sklepu internetowego
2019-05-16

Właśnie zdecydowałeś się na zainwestowanie w sklep internetowy. To doskonały ruch, ponieważ rynek e-commerce rozwija się bardzo szybko, a coraz więcej osób robi zakupy w internecie. Wymyśliłeś świetną nazwę sklepu. Teraz zrób coś, o czym wiele osób zapomina – musisz o tę nazwę zadbać w szczególny sposób. Dlaczego i jak to zrobić, dowiesz się z poniższego artykułu.

Jak budować wizerunek firmy?

Jak budować wizerunek firmy?
2019-05-14

Utrwalenie pozytywnego wizerunku firmy to jedno z podstawowych zadań każdego działu marketingu. Przekłada się ono nie tylko na świadomość marki wśród bieżących klientów, ale też bezpośrednio wpływa na poziom przychodów i w znaczący sposób wspomaga zdobywanie nowych rynków.

Znamy opinie zwiedzających o targach RemaDays W...

Znamy opinie zwiedzających o targach RemaDays Warsaw 2019 – wyniki ankiety
2019-05-10

Jak co roku po zakończeniu targów RemaDays Warsaw organizator dokonuje podsumowania i wyciąga wnioski na kolejną edycję. Dlatego bardzo pomocna jest ankieta przeprowadzana wśród zwiedzających by poznać ich opinie.

Dlaczego Twój sklep internetowy potrzebuje pozy...

Dlaczego Twój sklep internetowy potrzebuje pozycjonowania?
2019-05-09

Bez dwóch zdań, marketing internetowy daje szerokie możliwości w zakresie promowania sklepów internetowych w sieci. Niezależnie od tego, czy dopiero rozkręcasz swój e-biznes, czy szukasz skutecznego sposobu na wyprzedzenie konkurencji, z pewnością powinieneś rozważyć pozycjonowanie.

Tablica w domowym biurze – na co zwrócić uwagę?

Tablica w domowym biurze – na co zwrócić uwagę?
2019-05-06

Urządzenie własnego biura w domowych warunkach wcale nie należy do najprostszych. Trzeba pomyśleć o ustawieniu mebli, znalezieniu odpowiedniej przestrzeni i wszystkich innych akcesoriach, które pomogą w uporządkowaniu pracy i koncentracji na zadaniu.

Jak wybrać dobre gadżety reklamowe dla firmy?

Jak wybrać dobre gadżety reklamowe dla firmy?
2019-05-06

Bez inwestowania w różne formy reklamy trudno jest osiągnąć sukces w biznesie. Zasada ta sprawdza się praktycznie we wszystkich branżach, dlatego powinieneś już teraz sprawdzić, które gadżety reklamowe cieszą się obecnie największym zainteresowaniem.