Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Czym powinna się charakteryzować nowoczesna str...

Czym powinna się charakteryzować nowoczesna strona internetowa?
2021-03-01

Firma, która nie posiada strony www obecnie nie ma żadnych szans w rywalizacji z konkurencją. Każdy, kto szuka przedsiębiorstwa, produkującego konkretny produkt czy usługę, zwykle najpierw sięga do sieci, by sprawdzić jego witrynę.

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych
2021-03-01

Naklejki oraz etykiety samoprzylepne mają szerokie zastosowania. Sprawdzą się świetnie jako znaki ostrzegawcze lub informacyjne. Swoje miejsce odnajdą zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych firmach. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że wykonanie oraz jakość produktu muszą być na wysokim poziomie.

Od małej krakowskiej firmy po lidera branży spo...

Od małej krakowskiej firmy po lidera branży spotkań
2021-02-25

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® każdego roku budzą zainteresowanie tysięcy czytelników z całego kraju. Targi KRAKDENT® sprawiają, że Kraków przez trzy dni jest najważniejszym miejscem spotkań branży stomatologicznej.

Na co zwrócić uwagę zlecając realizację strony ...

Na co zwrócić uwagę zlecając realizację strony www?
2021-02-23

Skuteczny projekt strony www powinien spełniać swoją określoną funkcję, przekazując konkretny komunikat, mając przy tym zaangażować użytkownika. Podczas tworzenia witryny należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników, mających wpływ na to, jak będzie ona postrzegana.

PIAP ODMRAŻA UPOMINKI REKLAMOWE

PIAP ODMRAŻA UPOMINKI REKLAMOWE
2021-02-22

Polska Izba Artykułów promocyjnych ogłosiła powrót do RZECZYwistości, rozpoczynając ogólnopolską kampanię NA RZECZ upominków reklamowych. PIAP chce odmrozić budżety reklamowe po okresie pandemicznej stagnacji i pokazać upominki jako kreatywne narzędzia do budowania relacji i wizerunku firm oraz marek.

Jak wyglądają działania agencji PR w budowaniu ...

Jak wyglądają działania agencji PR w budowaniu rozpoznawalności marki?
2021-02-16

Większa rozpoznawalność marki oznacza wzrost zysków firmy. Jak osiągnąć ten cel? W wypromowaniu Twojego biznesu wesprą Cię specjaliści z agencji PR. Zobacz, jakie działania mogą oni podjąć, aby Twoja firma umocniła swoją pozycję na rynku.

Oświadczenie targów RemaDays Kyiv 2021

Oświadczenie targów RemaDays Kyiv 2021
2021-02-16

Pragniemy poinformować, że targi RemaDays Kyiv odbędą się w terminie 26-28 maja 2021. W związku z tym z wielką przyjemnością kontynuujemy przygotowania do targów. Zapraszamy do współpracy i mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem stworzymy niezapomniane wydarzenie branży reklamowej.

Korzyści z nowej strony internetowej

Korzyści z nowej strony internetowej
2021-02-10

Dla firm lub instytucji bardzo ważny jest identyfikacja wizualna, gdyż od niej zależy rozpoznawalność, a także liczba osób korzystających z ich usług.

Targi Packaging Innovations łączą siły z Festi...

Targi Packaging Innovations łączą siły  z FestiwalemMarketingu.pl & FestiwalemDruku.pl
2021-02-09

Targi w Krakowie – jeden z największych organizatorów targów w Polsce oraz OOH magazine – organizator FestiwalMarketingu.pl, największych targów branży reklamowo-poligraficznej zorganizowanych w II połowie 2020 roku, lider w sektorze prasy branżowej poświęconej szeroko pojętej reklamie łączą siły, aby wspólnie przygotować największe w Polsce wydarzenie dla działów sprzedaży i marketingu.

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsa...

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021
2021-02-01

Szanowni Wystawcy i Zwiedzający targów RemaDays Warsaw! W związku z utrzymującymi się obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, które nie pozwalają w obecnej sytuacji na organizowanie imprez targowych, pragniemy poinformować, że planujemy organizację targów w drugiej połowie kwietnia lub w maju.

Gadżety na konferencję on-line

Gadżety na konferencję on-line
2021-01-29

Konferencje, szkolenia i eventy on-line stały się dziś codzienną koniecznością. Są logistycznie łatwiejsze do zorganizowania, przez co też generują niższe koszty. Zaoszczędzone pieniądze można zainwestować w gadżety dla uczestników.

Premiera najnowszego Katalogu PIAP 2021!

Premiera najnowszego Katalogu PIAP 2021!
2021-01-28

Nowa edycja Katalogu PIAP 2021 już na rynku. Publikacja PIAP to praktyczny przewodnik i skuteczne narządzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy.

Jak wybrać idealną tkaninę do zadruku?

Jak wybrać idealną tkaninę do zadruku?
2021-01-27

Druk wielkoformatowy to obecnie bardzo zaawansowana technologia, która ma wiele zastosowań, zwłaszcza w reklamie i marketingu. Wykonywanie druku na tkaninach polipropylenowych i nie tylko jest świetnym sposobem na szybkie i efektywne wykonanie reklamy.

Wreszcie podniesiony limit na nieodpłatne przek...

Wreszcie podniesiony limit na nieodpłatne przekazywanie upominków!
2021-01-27

Branża upominków reklamowych ma powód do świętowania! 1. stycznia br. wreszcie zmieniły się przepisy na nieodpłatne przekazywanie upominków bez prowadzenia ewidencji, podnoszące limit z 10 zł na 20 zł. To przełomowy krok, który nadal co prawda jest niewystarczający, ale pierwszy raz od dawna ta arcyważna dla całej branży sprawa drgnęła z inicjatywy rządzących.

Jak usunąć podstawowe 3 blokery w zarabianiu na...

Jak usunąć podstawowe 3 blokery w zarabianiu na programach afiliacyjnych?
2021-01-13

Większość sieci afiliacyjnych nie jest odporna na 3 podstawowe blokery, które zaniżają zarobki uczestników programu. Problemy te są tak częste, że mogą obniżać zyski z promocji aż o 70%. Uczestnicy nawet nie zdają sobie sprawy, ile mogliby zarobić w dobrze zoptymalizowanej sieci partnerskiej.

Not Recommend dba o wiarygodność kontrahentów n...

Not Recommend dba o wiarygodność kontrahentów na rynku reklamowym
2021-01-11

Na jakość udanej współpracy między partnerami biznesowymi w przeważającej mierze wpływa rzetelność każdej ze stron. Osoby aktywnie działające praktycznie w każdej branży, doskonale wiedzą, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się ze wspólnych ustaleń. Jak można zadbać o bezpieczeństwo transakcji na rynku reklamowym?

Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem
2021-01-11

Jesteśmy producentem nadruków na torbach papierowych . Wykonujemy torby papierowe z nadrukiem. Posiadamy bardzo szeroką ofertę na torby papierowe. Dostępna jest duża ilość rozmiarów toreb, szeroka gama kolorów tych toreb

Produkty bawełniane jako gadżety reklamowe - cz...

Produkty bawełniane jako gadżety reklamowe - czy warto?
2021-01-11

Prowadząc własną firmę trzeba stale monitorować tendencje, trendy i zmiany na rynku. Duże znaczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i utrzymaniu swojej pozycji ma elastyczność i czujne wprowadzanie innowacji - z roku na rok coraz większe znaczenie ma odpowiedzialność ekologiczna i świadomość nieodwracalnych przemian środowiska.

Konsultant SEO - specjalista od promocji strony...

Konsultant SEO - specjalista od promocji strony firmowej
2021-01-07

Google przykłada szczególną wagę do tworzenia algorytmów decydujących o pozycji stron na liście wyników. Odpowiadają one za analizowanie witryn pod kątem zawartości i ocenianie ich zgodnie z określonymi wytycznymi. Dopasowanie strony do wymogów algorytmów nie jest jednak prostym zadaniem.

Jak wykorzystać powiadomienia push w promowaniu...

Jak wykorzystać powiadomienia push w promowaniu e-commerce?
2021-01-04

Powiadomienia push to stosunkowo nowa forma marketingu internetowego, jednak jest coraz chętniej wykorzystywana w e-commerce ze względu na wysoką skuteczność i nowoczesne rozwiązania. Jak notyfikacje mogą pomóc w działaniach sprzedażowych?

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw
2021-01-04

W związku z utrzymującymi się obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, które nie pozwalają w obecnej sytuacji na organizowanie imprez targowych, pragniemy poinformować, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu targów RemaDays w dniach 10-12.02.2021r.

Szkolenie z SEO - czy warto z niego skorzystać?

Szkolenie z SEO - czy warto z niego skorzystać?
2020-12-11

Sprzedaż przez internet to ogromna branża, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jednak razem z nieprzebraną rzeszą potencjalnych klientów spotykamy się również z równie imponującą konkurencją. Aby wybić się ponad innych i zaprezentować z jak najlepszej strony, musimy nie tylko dbać o szybką realizację zamówień czy dobry kontakt z klientem.

Czy Facebook sprzedaje?

Czy Facebook sprzedaje?
2020-12-04

Facebook to nie tylko medium społecznościowe do podtrzymywania kontaktu z bliskimi, ale także miejsce w sieci, które służy do skutecznego sprzedawania.

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsa...

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021
2020-12-03

Szanowni Wystawcy i Zwiedzający targów RemaDays Warsaw! Cały czas obserwujemy sytuację pandemiczną w Polsce i Europie. Dane liczbowe pokazujące osoby zakażone na COVID-19 są nadal wysokie jednak widzimy, że przyrost dzienny jest coraz niższy w stosunku do tych sprzed jeszcze kilku tygodni.

Co organizatorzy przygotowali dla uczestników G...

Co organizatorzy przygotowali dla uczestników GMC Live! vol.3?
2020-12-01

Już w najbliższy czwartek, 3 grudnia na platformach Facebook i YouTube organizator Golden Marketing Conference, Grupa MTP, zaprezentuje trzynaście tematów marketingowych, które pozwolą na lepsze dopasowanie Twojej oferty biznesowej, komunikacji i obranej strategii do grupy docelowej.

PIAP walczy o pomoc dla branży reklamowej!

PIAP walczy o pomoc dla branży reklamowej!
2020-11-27

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii.

Ważne zmiany dla przedsiębiorców

Ważne zmiany dla przedsiębiorców
2020-11-27

Kwestie prawne towarzyszą na co dzień każdemu przesiębiorstwu. W najnowszym materiale, Gifts Journal TV, przedstawia ważne, z punktu widzenia przedsiębiorców, aspekty, na które należy zwrócić uwagę w najbliższym czasie.

Reklama czy pozycjonowanie serwisu, co wybrać?

Reklama czy pozycjonowanie serwisu, co wybrać?
2020-11-17

Posiadając własny serwis internetowy, chce się, aby jak największa liczba osób mogła na niego trafić. W tym celu najczęściej rozważa się jakąś formę reklamy, która skutecznie uwidoczni stronę na tle innych podobnych propozycji. Tylko jak to zrobić?

Grono Członków PIAP się powiększyło!

Grono Członków PIAP się powiększyło!
2020-11-17

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych pomimo panującej pandemii powiększyło się kolejne nowe firmy z branży. Do PIAP przystąpiły firmy: BeePack®, ESKADA Sławomir Kubiak, SAVI INSTITUTE.

Newsy na platformie ESB

Newsy na platformie ESB
2020-11-13

Platforma European Sellers&Buyers to narzędzie charakteryzujące się przede wszystkim możliwością wysyłania zapytań na produkty reklamowe, łączące dostawców, dystrybutorów i agencje reklamowe.

Nowe produkty na platformie ESB

Nowe produkty na platformie ESB
2020-11-09

Platforma European Sellers&Buyers to narzędzie, dzięki któremu możliwe jest szybkie wyszukiwanie produktów reklamowych, wspierające ich eksport wśród dostawców, dystrybutorów i agencji reklamowych.

Taśma z nadrukiem firmowym

Taśma z nadrukiem firmowym
2020-11-05

Czy zastanawiałeś/aś się nad poprawą wizerunku Twojej firmy? Mamy dla Ciebie bardzo proste i skuteczne rozwiązanie - taśma z nadrukiem logo i danych Twojej firmy.

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsa...

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021
2020-11-05

Szanowni Zwiedzający i Wystawcy Targów RemaDays Warsaw! Z ogromną uwagą obserwujemy i monitorujemy sytuację epidemiczną, która ma miejsce w kraju i Europie. Widzimy, że każdy kolejny dzień przynosi dodatkowe wzrosty zakażeń na COVID-19, a wprowadzone obostrzenia jeszcze nie przynoszą spodziewanych efektów.

Powrót do wirtualnej rzeczywistości

Powrót do wirtualnej rzeczywistości
2020-11-04

Po wrześniowej konferencji w wersji stacjonarnej z udziałem między innymi Jurka Owsiaka, Artura Jabłońskiego, Anny Mościckiej oraz Piotra Buckiego, podczas której po wielomiesięcznej przerwie udało się marketerom spotkać twarzą w twarz, organizator wydarzenia - Grupa MTP, wraca do wirtualnych prelekcji.