Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Merchandising - jak go skutecznie wykorzystać?

Merchandising - jak go skutecznie wykorzystać?
2019-09-04

Niemal każdy codziennie lub co kilka dni robi zakupy w mniejszym lub większym sklepie. W każdym sklepie obecne są półki z różnego rodzaju produktami. Trzeba jednak wiedzieć, że ustawienie tych półek oraz ułożenie produktów nie jest przypadkowe.

Jak promować sklep internetowy?

Jak promować sklep internetowy?
2019-09-02

Pomysłów na promocję biznesu jest naprawdę wiele. Obecnie jednak najbardziej docenianą formą reklamy jest ta w Internecie. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, że Internet jest użytkowany przez ogromną rzeszę ludzi na całym świecie.

GMC - najważniejsze spotkanie branży marketingo...

GMC - najważniejsze spotkanie branży marketingowej już tej jesieni w Warszawie
2019-08-29

Golden Marketing Conference to wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie, które przez pięć edycji wypracowało pozycję lidera wśród imprez marketingowych. Od pierwszej edycji, w 2015 roku, GMC przyciągnęło około 3 200 uczestników.

Trwały nadruk? Tak – to możliwe!

Trwały nadruk? Tak – to możliwe!
2019-08-26

Sitodruk, zwany także drukiem sitowym lub serigrafią jest jedną z popularnych technik przenoszenia obrazów na różnego rodzaju powierzchnie. W tym konkretnym przypadku odbywa się to poprzez specjalne sito, na którym znajduje się szablon z odpowiednim rysunkiem, czy też hasłem reklamowym.

Dlaczego warto posiadać unikalne treści na stro...

Dlaczego warto posiadać unikalne treści na stronie www?
2019-08-21

Dzisiaj porozmawiamy na temat tego, dlaczego unikalne treści na naszej stronie internetowej są tak ważne. Wbrew pozorom nie chodzi tu tylko o użytkowników, ale także i wyszukiwarki, które zdecydowanie nie pochwalają kradzieży treści.

Dlaczego warto założyć stronę internetową? - Po...

Dlaczego warto założyć stronę internetową? - Poradnik
2019-07-31

W dzisiejszych czasach internet odgrywa ogromną rolę. Użytkownicy szukają w sieci informacji na różnego typu tematy, kupują produkty i usługi. Każda firma, zarówno niewielka, jak i prężnie działająca powinna pamiętać o tym, że nowoczesna, funkcjonalna strona internetowa to podstawa. Dlaczego to takie istotne? Zachęcamy do lektury!

Jak skutecznie i tanio reklamować sklep interne...

Jak skutecznie i tanio reklamować sklep internetowy?
2019-07-31

Właściciele nowych sklepów internetowych i stron e-commerce często żywią błędne przekonanie, że aby ruszyć na serio z promocją sklepu internetowego, konieczny będzie gigantyczny budżet. Sporo się pisze o kluczowym znaczeniu reklam typu AdWords i Facebook Ads, co oczywiście jest prawdą, jednak niekoniecznie trzeba wyłożyć sporą sumę, aby zaistnieć sprzedażowo w Internecie.

Projektowanie logo dla firmy warto powierzyć pr...

Projektowanie logo dla firmy warto powierzyć profesjonalistom
2019-07-24

Logo to ważny - jeśli nawet nie najważniejszy - element komunikacji wizerunkowej każdej firmy czy marki. Dlatego tak ważne jest, by było dopracowane i przygotowane w profesjonalny sposób.

Co to jest pozycjonowanie stron i jakie działan...

Co to jest pozycjonowanie stron i jakie działania obejmuje?
2019-07-22

Jeszcze kilkanaście lat temu szukanie hydraulika polegało na znalezieniu numeru telefonu w książce telefonicznej. Dziś w zamian wpisujemy interesującą frazę do wyszukiwarki internetowej. Dlatego też niejeden przedsiębiorca zastanawia się, co zrobić, by użytkownik skorzystał właśnie z jego usług.

Na czym polega audyt strony internetowej?

Na czym polega audyt strony internetowej?
2019-07-18

Jeśli zastanawiasz się, czy strona Twojej firmy jest w pełni funkcjonalna dla jej użytkowników, poszukujesz sposobu na zwiększenie liczby odwiedzających witrynę, lub też chcesz poprawić jej pozycjonowanie w popularnych wyszukiwarkach internetowych...

Nowi gracze w gronie Członków PIAP

Nowi gracze w gronie Członków PIAP
2019-07-16

Pro Media Plus Sp.z o.o., Symbio Media Group Sp.z o.o., Vasco Electronics Sp.z o.o. S.K.A. to nowi Członkowie, którzy przystąpili do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w drugim kwartale 2019 roku.

Marketing is Everything - czyli jesienne Spotka...

Marketing is Everything - czyli jesienne Spotkania Regionalne PIAP
2019-07-10

Na początku września br. w Katowicach i Warszawie odbędą się kolejne Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.

Identyfikacja wizualna firmy – co warto wiedzieć?

Identyfikacja wizualna firmy – co warto wiedzieć?
2019-07-05

Identyfikacja wizualna to esencja i twarz marki. Zarówno określa osobowość firmy, jak i przesądza o tym, jak będzie ona odbierana. Zacznijmy jednak od podstaw – jak realizować pracę nad systemem identyfikacji wizualnej?

Namioty dmuchane - niezbędny element wydarzeń p...

Namioty dmuchane - niezbędny element wydarzeń plenerowych
2019-06-28

Namioty pneumatyczne pozwalają chronić przedmioty i ludzi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, są łatwe w transporcie, montażu i demontażu, a także stanowią znakomity element reklamowy.

PIAP przedłuża pomoc prawną dla Członków PIAP

PIAP przedłuża pomoc prawną dla Członków PIAP
2019-06-24

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 19.06.2019 roku przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie pomocy prawnej dla Członków PIAP.

Usługa Not Recommend odzyskała juz ponad 3,9 mi...

Usługa Not Recommend odzyskała juz ponad 3,9 miliona złotych!
2019-06-18

Not Recommend to jedyne tego typu narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 3,9 miliona złotych!

Druk ulotek - jak kompleksowo podejść do tematu?

Druk ulotek - jak kompleksowo podejść do tematu?
2019-06-13

Ulotki to bardzo popularna forma reklamy i budowania pozytywnego wizerunku firmy, tego typu materiały reklamowe są też dobrym nośnikiem wszelkiego typu informacji. Drukarnie proponują ulotki w wielu formatach, składane i standardowe, wykonane zarówno na dość cienkim, jaki na grubym, eleganckim papierze.

Pozycjonowanie? Wady i zalety 3 sposobów działa...

Pozycjonowanie? Wady i zalety 3 sposobów działania
2019-06-04

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie firmę niewidoczną w internecie. Od dużych przedsiębiorstw po małe lokalne biznesy - ich właściciele i kierownictwo zdają sobie sprawę z wagi skutecznego wyszukiwania.

Przewaga konstrukcji stalowych nad tradycyjnym ...

Przewaga konstrukcji stalowych nad tradycyjnym budownictwem
2019-06-03

Tradycyjne rozwiązania budowlane nie są dostosowane do potrzeb dzisiejszych inwestorów. Uwidacznia się to m.in. poprzez ciągle rosnącą popularność konstrukcji stalowych. Co wyróżnia budynki oparte na systemie modułowym od tradycyjnego budownictwa? W czym tkwi ich przewaga?

Druk UV – innowacyjna i wszechstronna technika ...

Druk UV – innowacyjna i wszechstronna technika drukowania
2019-05-29

Druk UV to stosunkowo nowa technologia druku polegająca na rozpylaniu tuszu polimerowego, a następnie jego utwardzaniu za pomocą promieniowania UV. Sprawdź, dlaczego druk UV uważany jest za jedną z najlepszych metod drukowania w branży reklamowej.

Gadżety reklamowe na lato

Gadżety reklamowe na lato
2019-05-27

Okres wakacyjny to dla wielu firm czas przestoju i spowolnienia. Jednak w wielu branżach lato przynosi gwałtowne ożywienie, zwiększenie obrotów oraz nasilenie pracy. Firma Neogroup właśnie takim firmom proponuje skorzystanie ze sprawdzonych letnich gadżetów reklamowych.

Jak kupować online i na co zwrócić uwagę?

Jak kupować online i na co zwrócić uwagę?
2019-05-23

Zakupy online mogą przysporzyć problemów, ale wcale nie muszą. Jak kupować w Internecie, aby się nie rozczarować? Na co zwrócić uwagę, wybierając idealny sklep?

Dlaczego automatyzacja marketingu zwiększa sprz...

Dlaczego automatyzacja marketingu zwiększa sprzedaż?
2019-05-22

Prowadzenie własnego biznesu można porównać do biegu, ale jak pokonamy ten dystans, w jakim czasie, a raczej stylu, to już sprawa czysto indywidualna. Niektórzy preferują sprint, by szybko dobiec na metę, gubiąc po drodze siły, potykając się o własne nogi, co w konsekwencji kończy się finiszem, ale na odległym miejscu.

Jak wybrać skuteczne upominki reklamowe?

Jak wybrać skuteczne upominki reklamowe?
2019-05-20

Produkty promocyjne są markowymi prezentami, na których widnieje nazwa i/lub logo Twojej firmy. Są jedną z najstarszych form marketingu, reklamy i brandingu. Są również jednym z najlepszych sposobów, aby zainteresować marką potencjalnych klientów. Dzięki nim nie musimy wydawać mnóstwa pieniędzy na skuteczną reklamę.

Zadbaj o bezpieczeństwo współpracy z programem ...

Zadbaj o bezpieczeństwo współpracy z programem Not Recommend
2019-05-20

W każdym biznesie można wymienić najważniejsze cechy przesądzające o udanej współpracy. Należą do nich solidność, jaką powinni wykazywać się kontrahenci, a także bezpośrednio z nią związane poczucie bezpieczeństwa.

Jak chronić prawa do nazwy sklepu internetowego

Jak chronić prawa do nazwy sklepu internetowego
2019-05-16

Właśnie zdecydowałeś się na zainwestowanie w sklep internetowy. To doskonały ruch, ponieważ rynek e-commerce rozwija się bardzo szybko, a coraz więcej osób robi zakupy w internecie. Wymyśliłeś świetną nazwę sklepu. Teraz zrób coś, o czym wiele osób zapomina – musisz o tę nazwę zadbać w szczególny sposób. Dlaczego i jak to zrobić, dowiesz się z poniższego artykułu.

Jak budować wizerunek firmy?

Jak budować wizerunek firmy?
2019-05-14

Utrwalenie pozytywnego wizerunku firmy to jedno z podstawowych zadań każdego działu marketingu. Przekłada się ono nie tylko na świadomość marki wśród bieżących klientów, ale też bezpośrednio wpływa na poziom przychodów i w znaczący sposób wspomaga zdobywanie nowych rynków.

Znamy opinie zwiedzających o targach RemaDays W...

Znamy opinie zwiedzających o targach RemaDays Warsaw 2019 – wyniki ankiety
2019-05-10

Jak co roku po zakończeniu targów RemaDays Warsaw organizator dokonuje podsumowania i wyciąga wnioski na kolejną edycję. Dlatego bardzo pomocna jest ankieta przeprowadzana wśród zwiedzających by poznać ich opinie.

Dlaczego Twój sklep internetowy potrzebuje pozy...

Dlaczego Twój sklep internetowy potrzebuje pozycjonowania?
2019-05-09

Bez dwóch zdań, marketing internetowy daje szerokie możliwości w zakresie promowania sklepów internetowych w sieci. Niezależnie od tego, czy dopiero rozkręcasz swój e-biznes, czy szukasz skutecznego sposobu na wyprzedzenie konkurencji, z pewnością powinieneś rozważyć pozycjonowanie.

Tablica w domowym biurze – na co zwrócić uwagę?

Tablica w domowym biurze – na co zwrócić uwagę?
2019-05-06

Urządzenie własnego biura w domowych warunkach wcale nie należy do najprostszych. Trzeba pomyśleć o ustawieniu mebli, znalezieniu odpowiedniej przestrzeni i wszystkich innych akcesoriach, które pomogą w uporządkowaniu pracy i koncentracji na zadaniu.

Jak wybrać dobre gadżety reklamowe dla firmy?

Jak wybrać dobre gadżety reklamowe dla firmy?
2019-05-06

Bez inwestowania w różne formy reklamy trudno jest osiągnąć sukces w biznesie. Zasada ta sprawdza się praktycznie we wszystkich branżach, dlatego powinieneś już teraz sprawdzić, które gadżety reklamowe cieszą się obecnie największym zainteresowaniem.

Systemy wystawiennicze - 5 powodów, dla których...

Systemy wystawiennicze - 5 powodów, dla których warto uczestniczyć w targach
2019-04-30

Targi branżowe odbywają się w większości polskich miast. Ściągają na nie tłumnie przedstawiciele wielu firm, lecz czy słusznie? Sprawdź, czy warto nabyć systemy wystawiennicze i zdecydować się na udział w targach.

KS Biuro Marketingowe i LazyStore w gronie Czło...

KS Biuro Marketingowe i LazyStore w gronie Członków PIAP
2019-04-26

Polska Izba Artykułów Promocyjnych rośnie w siłę i powiększa się o kolejnych mocnych graczy rynku artykułów promocyjnych. Grono Członków PIAP na wiosnę br. zasiliły m.in. firmy: KS Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski i LazyStore s.c. .

Gdzie i jak zamówić długopisy reklamowe Kalido?

Gdzie i jak zamówić długopisy reklamowe Kalido?
2019-04-25

Znane światowe marki, małe lokalne przedsiębiorstwa czy jednoosobowe działalności – wszystkie z nich korzystają z narzędzi reklamowych w postaci długopisów promocyjnych. Te gadżety nadal cieszą się sporą popularnością, ponieważ w faktyczny sposób wpływają na podejmowanie konsumenckich wyborów.