Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

SEO a artykuły sponsorowane - co warto wiedzieć?

SEO a artykuły sponsorowane - co warto wiedzieć?
2020-07-13

Skuteczny content marketing obejmuje szereg działań, które zwiększają ruch na stronie. Jednym z najbardziej popularnych i efektywnych metod na polepszenie widoczności w wyszukiwarce i zwiększenie świadomości naszej marki wśród potencjalnych klientów jest stosowanie artykułów sponsorowanych.

Flagi w reklamie: jak je efektywnie wykorzystać?

Flagi w reklamie: jak je efektywnie wykorzystać?
2020-07-07

Żadnego przedsiębiorcy nie trzeba przekonywać, jak ważna jest skuteczna reklama. Skuteczna, czyli taka, która przynosi mierzalne efekty. Może to być na przykład zwiększenie sprzedaży, pozyskanie kluczowych klientów, nawiązanie współpracy ze strategicznym partnerem czy wzrost rozpoznawalności marki w grupie docelowej.

Etykiety samoprzylepne – szybkie i wygodne znak...

Etykiety samoprzylepne – szybkie i wygodne znakowanie towarów!
2020-07-01

W branży znakowania i identyfikacji produktowej etykiety samoprzylepne są bez wątpienia prawdziwym liderem. Jest to bowiem najczęściej wybierana forma etykietowania różnego rodzaju produktów.

Co możesz umieścić na kubku reklamowym?

Co możesz umieścić na kubku reklamowym?
2020-06-30

Personalizowanie gadżetów firmowych to popularny zabieg stosowany przez fachowców od marketingu. Można dzięki niemu stworzyć niebanalne materiały promocyjne, które na długo zapadną w pamięć obecnych i potencjalnych klientów.

Tajniki druku etykiet

Tajniki druku etykiet
2020-06-26

Etykiety pokrywają opakowania produktów, w ten sposób wpływając na kształtowanie ich wizerunków.

GMC Live! vol. 2

GMC Live! vol. 2
2020-06-24

Na fali sukcesu i Waszego zainteresowania pierwszą edycją Golden Marketing Conference online - GMC Live!, Grupa MTP postanowiła pójść za ciosem i już 15 lipca zorganizować GMC Live! vol. 2. Kolejna odsłona również będzie transmitowana bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych na kanałach Facebook oraz YouTube GMC.

Badge4u nowym Członkiem PIAP

Badge4u nowym Członkiem PIAP
2020-06-24

W czerwcu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się, nowym Członkiem organizacji branżowej została firma Badge4u.

Webinary dla branży opakowaniowej Packaging ON-...

Webinary dla branży opakowaniowej Packaging ON-novations
2020-06-18

Czas pandemii, mimo że dla wielu firm jest trudnym okresem, wydaje się najlepszym momentem na rewolucyjne zmiany, podjęcie ryzyka czy radykalną zmianę kursu. Co zrobić, aby czas ten stał się szansą dla biznesu? Przede wszystkim otworzyć się na nowe możliwości i innowacyjne kierunki myślenia.

Gifts Journal Flesz– czerwiec 2020

Gifts Journal Flesz– czerwiec 2020
2020-06-16

Trudności jakie postawiła przed nami pandemia już prawie za nami. Wiele firm wraca już do normalnego trybu pracy. W najnowszym Fleszu przedstawiamy pozytywne informacje dla branży.

#bezpiecznetargi

#bezpiecznetargi
2020-06-05

Czy targi mogą być bezpieczne? – to jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez wystawców jak i odwiedzających po ogłoszeniu przez Rząd kolejnego etapu odmrażania ograniczeń.

Wsparcie sprzedaży - dlaczego warto skorzystać?

Wsparcie sprzedaży - dlaczego warto skorzystać?
2020-06-02

Skuteczna sprzedaż wymaga nieustannego doskonalenia strategii. Dlatego też tak wiele firm decyduje się na skorzystanie ze wsparcia sprzedaży. Jakie korzyści zapewnia takie rozwiązanie? Jak znaleźć firmę, która pomoże zwiększyć nam skuteczność działań sprzedażowych?

Reportaż reklamowy - nowoczesny sposób na promo...

Reportaż reklamowy - nowoczesny sposób na promocję firmy
2020-05-27

Film reklamowy dłuższy od standardowego spotu czy artykuł o przedsiębiorstwie nazywamy reportażem reklamowym. To skuteczny sposób na wypromowanie firmy, pozyskanie nowych klientów i wyróżnienie się wśród innych przedsiębiorców.

Ministerstwo Finansów odpowiada PIAP

Ministerstwo Finansów odpowiada PIAP
2020-05-25

PIAP wraz Kancelarią TAX-LEX w styczniu tego roku w swoim piśmie zarekomendował Ministerstwu Finansów zmiany, dotyczące między innymi zniesienia obowiązku prowadzenia ewidencji upominków reklamowych. Ministerstwo odniosło się do przedstawionych rozwiązań, niestety negatywnie.

Specjalizacja produkcyjna drukarni internetowej...

Specjalizacja produkcyjna drukarni internetowej. Czy warto?
2020-05-22

Coraz większa ilość drukarni i stron, które tylko pośredniczą w sprzedaży produktów poligraficznych przez internet skłania do zastanowienia. Czy oferta drukarni powinna być kompleksowa?

Reklama zewnętrzne – dla kogo i w jakiej formie?

Reklama zewnętrzne – dla kogo i w jakiej formie?
2020-05-15

Reklama dźwignią handlu – z prawdziwości tego sloganu zdaje sobie sprawę każdy przedsiębiorca. Reklama pozwala nie tylko na zdobycie nowych klientów naszych usług lub produktów, lecz także na zwiększenie widoczności naszej marki – a przez to – świadomości jej istnienia.

GMC LIVE!

GMC LIVE!
2020-05-15

Golden Marketing Conference to wydarzenie tworzone od 2015 roku i kierowane do marketingowców, specjalistów ds. public relations, dyrektorów marketingu, freelancerów, osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki oraz przedsiębiorców.

Wrzesień – nowy termin Targów Packaging Innovat...

Wrzesień – nowy termin Targów Packaging Innovatios
2020-05-14

Nadchodząca 12. edycja Targów Opakowań Packaging Innovations planowana była na czerwiec, jednak ze względu na obowiązujący na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzenie przez Rząd licznych restrykcyjnych obostrzeń, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu targów na wrzesień.

POLINAL zmienia się dla Was

POLINAL zmienia się dla Was
2020-05-08

Nowy serwis firmowy ​POLINAL​ to zupełnie odmieniony podział kategorii produktowych, który ułatwia wybór odpowiednich rozwiązań w zakresie samoprzylepnego znakowania.

Wydanie specjalne najnowszego numeru Gazety PIA...

Wydanie specjalne najnowszego numeru Gazety PIAP w wersji online już dostępne!
2020-05-04

Ekonomiści twierdzą, że kryzys przechodzi średnio co 7 lat. Można było więc w najbliższej przyszłości spodziewać się tąpnięcia, ale koronawirus spadł na światowe gospodarki dosyć niespodziewanie. Zahibernował biznesy, odizolował rodziny, zmienił DNA świata, porozstawiał po kątach polityków największych mocarstw.

Miejsce do poczytania

Miejsce do poczytania
2020-04-30

Blog drukowanieprzykawie.pl to nowa forma komunikacji drukarni cyfrowej z obecnymi i potencjalnymi klientami. Przekazuje tutaj informacje praktyczne z zakresu przygotowania materiałów do druku, a także opis możliwości wykorzystania różnych technologii w celu uzyskania ciekawych efektów drukarskich.

Planujesz event? Nie zapomnij o koszulkach z lo...

Planujesz event? Nie zapomnij o koszulkach z logo!
2020-04-30

Koszulki z logo to sprawdzony gadżet marketingowy, który może Ci pomóc przyciągnąć nowych klientów i zapisać się w pamięci starych. Za takim rozwiązaniem stoją przeprowadzone w USA badania, które potwierdzają jego skuteczność.

Jak pudełka mogą wspierać Twoją firmę?

Jak pudełka mogą wspierać Twoją firmę?
2020-04-28

Pudełka z nadrukami są niedrogim i skutecznym pomysłem na promocję Twojej firmy. Prezentowanie towarów w opakowaniach kartonowych jest zarówno dla potencjalnych klientów, jak i dla personelu.

Globalgift.pl i Karl Knauer Poland w gronie Czł...

Globalgift.pl i Karl Knauer Poland w gronie Członków PIAP
2020-04-21

PIAP przywitał w swoich szeregach nowych graczy z branży reklamowej. Członkami stowarzyszenia branżowego Polska Izby Artykułów Promocyjnych zostały firmy: Globalgift.pl i Karl Knauer Poland.

Jak udoskonalić opakowanie firmowe?

Jak udoskonalić opakowanie firmowe?
2020-04-15

Jeżeli chcesz udoskonalić opakowanie, to musisz śledzić trendy, które zmieniają się z każdym rokiem. I chociaż wydaje Ci się, że jest to niepotrzebny zabieg to badania konsumentów potwierdzają, że zmiana opakowań jest skutecznym sposobem na zwiększenie sprzedaży i zysków.

Badanie rynku "Branża upominków reklamowych w o...

Badanie rynku "Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii COVID-19"
2020-04-02

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zaprasza przedsiębiorców z branży do wzięcia udziału w badaniu "Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii COVID-19", dotyczącym wpływu epidemii koronawirusa na branżę upominków reklamowych w Polsce.

Gadżety reklamowe – czy wciąż są skuteczne?

Gadżety reklamowe – czy wciąż są skuteczne?
2020-03-27

Czy w dobie cyfryzacji i prowadzenia marketingu online gadżety reklamowe są wciąż aktualnym tematem? Okazuje się, że jak najbardziej! Pomimo upływu lat pozostają one jedną z najbardziej skutecznych form promowania marki oraz zwiększania jej świadomości wśród konsumentów.

Program Not Recommend odzyskał już ponad 4,5 mi...

Program Not Recommend odzyskał już ponad 4,5 miliona złotych
2020-03-24

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 4,5 miliona złotych!

Branża upominków reklamowych w sprawie tarczy a...

Branża upominków reklamowych w sprawie tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców!
2020-03-24

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jako organizacja zrzeszająca ponad 185 firm z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy, reprezentująca sektor ponad 1 000 głównych dostawców (producentów/importerów upominków reklamowych, drukarni) oraz ok. 10 000 agencji reklamowych z wielkim niepokojem obserwuje skutki, jakie przynosi obecna sytuacja na rynku i jakie ciężkie konsekwencje wywołuje dla branży reklamowej epidemia COVID-19.

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży a...

Jak powinny być drukowane etykiety dla branży alkoholowej?
2020-03-24

Etykiety w branży alkoholowej mają duże znaczenie z punktu widzenia klientów. Coraz częściej konsumenci sięgają po te butelki, które mają ciekawie zaprojektowane etykiety, przyciągają wzrok i na długo zapadają w pamięć.

Statuetki w miedzynarodowym konkursie ZoomArt 2...

Statuetki w miedzynarodowym konkursie ZoomArt 2020 rozdane!
2020-03-20

Jury Festiwalu i Konkursu kalendarzy ZoomArt 2020 ogłosiło laureatów konkursu w różnych kategoriach. Jak co roku oceniane były ilustracje, fotografie, grafika, wydruk, uszlachetnienie oraz scenariusz, kreacja i pomysł na zgłoszone kalendarze do ogólnopolskiego konkursu.

Gadżety reklamowe z własnym nadrukiem. Idealna ...

Gadżety reklamowe z własnym nadrukiem. Idealna reklama dla Twojej firmy
2020-03-20

Sprytni przedsiębiorcy już od dawna stawiają na oryginalne upominki, proponowane swoim klientom, czy partnerom biznesowym. Za takim rodzajem promocji kryje się kilka przyczyn. Może to być sposób na podziękowanie komuś, a także pomysł na rozreklamowanie firmy.

RemaDays Online 2020 - Wirtualny przewodnik po ...

RemaDays Online 2020 - Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw 2020
2020-03-17

Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej.

Apel branży upominków reklamowych do Prezesa Ra...

Apel branży upominków reklamowych do Prezesa Rady Ministrów!
2020-03-16

W nawiązaniu do obecnie panującej sytuacji w Polsce, w związku z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2 Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa w dniu dzisiejszym w swoim piśmie zwróciła się do Prezesa Rady Ministrów RP Mateusza Morawieckiego z pytaniem na jakie wsparcie ze strony Rządu RP może liczyć sektor gospodarki, który reprezentuje Izba.