Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

DRUKARKI WIELKOFORMATOWE HP LATEX – UNIWERSALNO...

DRUKARKI WIELKOFORMATOWE HP LATEX – UNIWERSALNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM
2017-09-04

Prawdopodobnie nikt nie przypuszczał, że rok 2008 będzie punktem zwrotnym dla rynków, w których tak istotny jest druk wielkoformatowy. Zaprezentowana przez HP pierwsza generacja technologii lateksowej szybko przypadła do gustu użytkownikom i stała się wiodącą technologią.

Gifts Journal- postaw na wizerunek!

Gifts Journal- postaw na wizerunek!
2017-08-17

Już wkrótce ukaże się trzecie w tym roku wydanie magazynu Gifts Journal Polska. Jest to doskonała okazja do tego, aby zaprezentować swoją ofertę i wyróżnić się w branży.

PIAP apeluje do Ministra Finansów

PIAP apeluje do Ministra Finansów
2017-08-17

Ministerstwo Finansów planuje wprowadzenie zmian w podatku dochodowym. Chodzi o limity odliczania kosztów uzyskania przychodów dla usług tzw. niematerialnych, czyli m.in. doradztwo, księgowość, rekrutacje czy korzystanie ze znaków towarowych.

REDA a.s. nowym Członkiem PIAP

REDA a.s. nowym Członkiem PIAP
2017-07-26

REDA a.s. to nowy Członek PIAP, który na przełomie czerwca/lipca br. roku przystąpił do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Ekosolwentowe Dni Otwarte w API.PL

Ekosolwentowe Dni Otwarte w API.PL
2017-07-19

API.PL zaprasza na EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE! W dniach 31 lipiec – 1 sierpnia na indywidualnych konsultacjach będzie można poznać możliwości ploterów ekosolwentowych serii EPSON SureColor SC-S, które podbiły rynek europejski.

PIAP zaprasza do Gdyni i Katowic

PIAP zaprasza do Gdyni i Katowic
2017-07-19

Wraz z początkiem września br. w Katowicach i Gdyni odbędą się kolejne już Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Ich uczestnicy będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.

Ukazało się nowe wydanie magazynu Gifts Journal

Ukazało się nowe wydanie magazynu Gifts Journal
2017-07-18

Właśnie ukazało się nowe - drugie w tym roku - wydanie magazynu Gifts Journal. Tym razem również nie zabrakło ciekawych artykułów, praktycznych porad, nowości produktowych i licznych inspiracji na prowadzenie własnego biznesu.

Przedstawiciel PIAP w Radzie KIG

Przedstawiciel PIAP w Radzie KIG
2017-07-06

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz kolejny ma swojego reprezentanta w Radzie Krajowej Izby Gospodarczej. Zbigniew Grzeszczuk Członek Zarządu PIAP został wybrany i ponownie zasiądzie w składzie Rady KIG na kadencję: 2017-2021.

RemaDays Warsaw 2017 – Przypomnienie minionej e...

RemaDays Warsaw 2017 – Przypomnienie minionej edycji
2017-07-06

Targi RemaDays Warsaw 2018 odbędą się w dniach 7-9 lutego 2018 roku w Warsaw Expo w Nadarzynie. Rozpoczął się sezon wakacyjno-urlopowy. To doskonały moment do przypomnienia Państwu tego co działo się podczas minionej edycji targów.

Podsumowanie Targów Packaging Innovations 2017

Podsumowanie Targów Packaging Innovations 2017
2017-06-28

Ponad 200 Wystawców z całego świata, 5200 Zwiedzających z Polski i zagranicy, międzynarodowe kontakty biznesowe, solidna dawka fachowej wiedzy przekazana podczas 3 konferencji tematycznych oraz seminariów workShops.

Zareklamuj się w branży reklamowej!

Zareklamuj się w branży reklamowej!
2017-06-27

Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa udostępniła możliwość publikacji powierzchni reklamowej w Gazecie PIAP dla firm spoza PIAP i spoza branży reklamowej.

Wykaz Not Recommend – bezpieczeństwo i zaufanie

Wykaz Not Recommend – bezpieczeństwo i zaufanie
2017-06-22

Niezwykle ważnym elementem w kontaktach handlowych jest poczucie bezpieczeństwa. Narzędziem, które je buduje i powoduje wzrost zaufania do partnerów biznesowych jest program Industry Does Not Recommend. Co to za program i jak on działa?

Makaroniki w ofercie firmy Chocolate Land

Makaroniki w ofercie firmy Chocolate Land
2017-06-20

Firma Chocolate Land - działająca na rynku B2B i mająca w swoim portoflio marki Amante oraz Dolci - wprowadziła do swojej oferty makaroniki w personalizowanych opakowaniach.

Dobrewina.pl nowym Członkiem PIAP

Dobrewina.pl nowym Członkiem PIAP
2017-06-13

Polska Izba Artykułów Promocyjnych ma zaszczyt poinformować, iż grono firm Członkowskich powiększyło się o nową firmę z branży. Nowym Członkiem PIAP zastała firma: Dobre Wina Sp. z o.o.

PIAP przedłuża pomoc prawną dla Członków PIAP

PIAP przedłuża pomoc prawną dla Członków PIAP
2017-06-01

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 01.06.2017 roku przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie wzmożonej pomocy prawnej dla Członków PIAP.

HP Latex w cenie solwentu - cena czyni cuda!

HP Latex w cenie solwentu - cena czyni cuda!
2017-05-31

Coraz więcej firm w Polsce docenia zalety innowacyjnej technologii HP Latex. W odróżnieniu od solwentu – technologia HP Latex jest całkowicie ekologiczna i niezwykle wszechstronna. Najbliższe 20 dni będzie okazją i szansą na zakup urządzenia HP Latex w ok

Walne Zebranie PIAP w nowej formule zakończone ...

Walne Zebranie PIAP w nowej formule zakończone sukcesem!
2017-05-30

Dnia 19 maja br. w Łącku pod Płockiem Członkowie PIAP tradycyjnie odbyli Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Spotkanie miało szczególny charakter,ponieważ po Zebraniu Członkowie PIAP mogli po raz pierwszy uczestnicz

Zadbaj o prędkość działania Twojej strony inter...

Zadbaj o prędkość działania Twojej strony internetowej.
2017-05-17

Pewnie większość użytkowników portalu nigdy nie pomyślała nawet o tym, że prędkość strony ma duży wpływ na generowaną przez nią sprzedaż. Zazwyczaj w procesie tworzenia nowej strony zagłębiamy sie w tak wielu aspektach, że pomijamy tak istotny element jak

RemaDays Warsaw 2017 – poznaliśmy opinię zwiedz...

RemaDays Warsaw 2017 – poznaliśmy opinię zwiedzających
2017-05-15

Jakie cele postawili przed sobą goście targów RemaDays Warsaw 2017? Czy plany zostały wykonane? Który dzień imprezy przyciągnął do hal najwięcej zwiedzających? Jakie są oczekiwania w stosunku do następnej edycji reklamowego święta? Na te i inne pytania zn

15-lecie istnienia firmy GJC Inter Media

15-lecie istnienia firmy GJC Inter Media
2017-05-11

Firma GJC Inter Media niedawno obchodziła jubileusz 15-lecia istnienia. Począwszy od 2002 roku firma prężnie się rozwinęła organizując kolejne imprezy targowe oraz powołując do życia inicjatywy umacniające branżę reklamową i poligraficzną.

Dni otwarte after FESPA - odważ się, drukuj wsz...

Dni otwarte after FESPA - odważ się, drukuj wszechstronnie - już od 18 maja!
2017-05-09

Tegoroczna FESPA odbywająca się w Hamburgu w terminie 8-12 maja będzie sporym wyzwaniem dla organizatorów. Całemu przedsięwzięciu przyświeca hasło "Dare to Print Different". Odważ się! drukuj… Wszechstronnie!

Poznaj jeszcze raz wystawców, czyli RemaDays On...

Poznaj jeszcze raz wystawców, czyli RemaDays Online 2017
2017-04-13

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017 już za nami. Bardzo dziękujemy za udział w tegorocznej edycji i obdarzenie nas zaufaniem. Kolejna, 14 edycja RemaDays Warsaw 2018 odbędzie się od 7 do 9 lutego 2018 r.

EBK Reklama i Falk&Ross Group w gronie Członków...

EBK Reklama i Falk&Ross Group w gronie Członków PIAP
2017-04-04

W marcu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: EBK Reklama i Falk&Ross Group Polska Sp.z o.o.

Targi – skuteczna forma promocji firm z branży ...

Targi – skuteczna forma promocji firm z branży zabawkarskiej?
2017-03-23

Rynek zabawek w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie i według firmy badawczej NPD Group należymy do krajów o największej dynamice wzrostu sprzedaży zabawek, nie tylko w Europie, ale również na świecie.

Integart na Packaging Innovations 2017 – już od...

Integart na Packaging Innovations 2017 – już od 4 kwietnia!
2017-03-22

Packaging Innovations 2017 to jedne z najważniejszych targów opakowań w Europie. Najbliższa, IX edycja imprezy, odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 roku w EXPO XXI w Warszawie. Udział w wydarzeniu weźmie także firma Integart.

Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia ...

Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia Pracy, Patcar w gronie Członków PIAP
2017-03-22

W pierwszym kwartale br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: Fabryka Smyczy, Spólnota- Drzewna Spółdzielnia Pracy, Patcar.

Unikatowe statuetki i medale – katalog Modern F...

Unikatowe statuetki i medale – katalog Modern Forms 2017
2017-03-10

Chcesz wiedzieć, w czym tkwi sekret statuetek i medali oraz na czym polega ich wyjątkowość, która sprawia, że są czymś więcej niż tylko zwykłym wyróżnieniem? Dowiedz się, co firm Modern Forms przygotowała dla ciebie w 2017 roku – zobacz nowy katalog produ

GAUDI INSPIRES – PROMOCYJNE CENY URZĄDZEŃ TYLKO...

GAUDI INSPIRES – PROMOCYJNE CENY URZĄDZEŃ TYLKO DO KOŃCA MARCA
2017-03-03

Targi RemaDays już za nami, ale promocja Gaudi Inspires w Integart ciągle trwa. Wszyscy, którzy z jakichkolwiek powodów nie byli w stanie odwiedzić stoiska Integart podczas targów zapraszamy serdecznie do odwiedzenia HP DEMO LAB w Błoniu pod Wrocławiem.