Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

PIAP buduje relacje na RemaDays 2018

PIAP buduje relacje na RemaDays 2018
2018-02-15

XIV-sta edycji targów RemaDays 2018 była szczególnym wydarzeniem dla Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych organizacji branżowej, zrzeszającej ponad 170 przedsiębiorców z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy.

Jak eksponować materiały drukowane?

Jak eksponować materiały drukowane?
2018-02-13

Działania marketingowe w miejscu sprzedaży to skuteczne narzędzia w ramach nie tylko informowania potencjalnych nabywców o ofercie, ale również wzbudzania z nich potrzeby zakupowej.

Targi RemaDays Warsaw 2018 dobiegły końca

Targi RemaDays Warsaw 2018 dobiegły końca
2018-02-12

Trzydniowe święto reklamy już za nami. Nie zabrakło atrakcji i emocji zanim wszyscy wystawcy i zwiedzający opuścili hale targowe. To właśnie w ostatnim dniu imprezy w stolicy Polski poznaliśmy zwycięzców niezwykle prestiżowych konkursów – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.

RemaDays 2018 – Półmetek targów RemaDays Warsaw...

RemaDays 2018 – Półmetek targów RemaDays Warsaw 2018 za nami
2018-02-09

Drugi dzień targów RemaDays to przede wszystkim koniec głosowania w konkursach Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year, wręczenie nagrody w Loterii dla zwiedzających i drugi dzień RemaCongress.

Targi RemaDays Warsaw 2018 rozpoczęte

Targi RemaDays Warsaw 2018 rozpoczęte
2018-02-08

W centrum wystawienniczym Ptak Warsaw EXPO wystartowała 14. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays. Przez trzy dni zwiedzający będą mieli okazję podziwiać osiągnięcia wystawców w dziesięciu sektorach targowych.

Czym jest explainer video? Poznaj animacje bizn...

Czym jest explainer video? Poznaj animacje biznesowe
2018-02-07

Filmy promocyjne i reklamowe określane zbiorczo mianem explainer video nie należą do kategorii jednorodnych materiałów audiowizualnych, które nie różniłyby się pomiędzy sobą wyraźnie formą.

Czy Twoja firma potrzebuje remarketingu?

Czy Twoja firma potrzebuje remarketingu?
2018-02-02

Być może spotkałeś się już kiedyś z tym pojęciem, być może nie. Jest ono stosunkowo nowe, patrząc na całą historię marketingu. Szczególnie skomplikowane może się wydać dla tych, którym z wszelkimi nowinkami technologicznymi i internetowymi niezbyt po drodze.

Na RemaDays ponad 800 wystawców!

Na RemaDays ponad 800 wystawców!
2018-02-01

Szukasz najświeższych pomysłów rynku reklamy i poligrafii? Przyjdź na Targi RemaDays 2018 i daj się zainspirować ponad 800 wystawcom!

Pobierz oficjalną aplikację targów RemaDays

Pobierz oficjalną aplikację targów RemaDays
2018-01-29

Targi RemaDays Warsaw 2018 już wkrótce. W dniach od 7 do 9 lutego cała branża reklamowa i poligraficzna spotka się w Nadarzynie pod Warszawą w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo.

Bramy reklamowe – skuteczny marketing dla organ...

Bramy reklamowe – skuteczny marketing dla organizatorów wydarzeń
2018-01-23

Pneumatyczne bramy reklamowe mają wiele zalet: są oryginalne, atrakcyjne wizualnie, łatwe w transporcie oraz w montażu. Te i inne korzyści płynące z używania bram reklamowych sprawiają, że cieszą się one coraz większą popularnością. Kto korzysta z nich najczęściej i które ich cechy użytkownicy cenią najbardziej?

Usługi Rzecznika Patentowego w specjalnej oferc...

Usługi Rzecznika Patentowego w specjalnej ofercie dla Członków PIAP
2018-01-22

Polska Izba Artykułów Promocyjnych odpowiadając na zapotrzebowanie firm Członkowskich nawiązała współpracę z  IPCON Kancelaria  Prawno Patentowa Łukasz Korga. Od dnia 15.01.2018 roku każdy członek PIAP może skorzystać z usług Kancelarii na preferencyjnych warunkach uzyskując aż 15% zniżki na usługi z zakresu działania rzecznika patentowego.

PIAP relacjonuje PSI 2018

PIAP relacjonuje PSI 2018
2018-01-16

Polska Izba Artykułów Promocyjnych już po raz piąty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 09-11 stycznia 2018 roku w Düsseldorfie.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA REMADAYS WARSAW 2018

ZAREJESTRUJ SIĘ NA REMADAYS WARSAW 2018
2018-01-16

Już za 3 tygodnie 14. edycja jednych z największych na świecie targów reklamy i poligrafii RemaDays Warsaw. Targi podobnie jak w zeszłym roku odbędą się w Nadarzynie pod Warszawą w halach PTAK Warsaw Expo.

RemaCongress 2018 - Inspirujące wykłady

RemaCongress 2018 - Inspirujące wykłady
2018-01-11

Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do poszerzania i zdobywania swojej wiedzy branżowej. Podczas najbliższej edycji w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku organizator przygotował dla Państwa cykl prelekcji prowadzony przez ekspertów, którzy na pewno Państwa zainspirują.

Bezpieczeństwo w Twoim sklepie internetowym - j...

Bezpieczeństwo w Twoim sklepie internetowym - jak je zapewnić?
2018-01-09

O zaletach internetu nie trzeba nikogo przekonywać. Kto choć raz miał przyjemność skorzystania z nieprzebranych możliwości sieci, na zawsze pozostanie jej fanem O czym natomiast warto mówić i przekonywać?

Czy reklama na srebrnym ekranie jest opłacalna?

Czy reklama na srebrnym ekranie jest opłacalna?
2018-01-05

Każdy przedsiębiorca wie, jak istotna dla powodzenia biznesu jest skuteczna kampania marketingowa. Reklama pozwala dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, a dzięki temu sprawia, że marka staje się bardziej rozpoznawalna, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na sukces finansowy firmy.

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne
2018-01-05

Gabloty ogłoszeniowe i informacyjne to akcesoria, które znajdują się w praktycznie każdej firmie oraz w budynkach mieszkalnych. Jest to pewnego rodzaju łącznik „ze światem”, za pomocą którego administratorzy spółdzielni mogą kontaktować się z właścicielami, bądź najemcami nieruchomości.

Jak długi powinien być film reklamowy?

Jak długi powinien być film reklamowy?
2018-01-05

Znalazłeś artykuł, który bardzo Cię zaciekawił? Świetnie, ale wiesz, że szanse na to, że przeczytasz go do końca wynoszą tylko 20%? Badania przeprowadzone przez SumoMe pokazują, że jedynie 20% osób czyta treści od początku do końca.

Gabloty ogłoszeniowe, rodzaje, wzory

Gabloty ogłoszeniowe, rodzaje, wzory
2018-01-04

Współczesnym środkiem komunikacji wielu ludzi, są portale społecznościowe – jednak nie zawsze w każdej sytuacji się sprawdzają. Jeżeli poszukujesz sposobu na prezentację swoich zbiorów czy po prostu chcesz stworzyć miejsce, gdzie będą pojawiały się ogłoszenia w zakładzie pracy...

Skuteczna kampania PR i jej potencjalne korzyści

Skuteczna kampania PR i jej potencjalne korzyści
2018-01-04

Każda funkcjonująca na rynku firma czy organizacja potrzebuje dobrego wizerunku, aby jej działania odnosiły sukces. Większa rozpoznawalność marki oraz pozytywne skojarzenia z danym produktem czy logo przekładać się mogą na zwiększenie zysków.

Pokaż się w sieci – audyt SEO

Pokaż się w sieci – audyt SEO
2018-01-03

SEO, czyli Serach Engine Optimization to optymalizacja strony WWW pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki odpowiednim działaniom na stronie i poza nią, poprawiana jest widoczność serwisu w rezultatach wyszukiwania.

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Bran...

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Branżowego
2018-01-03

Już 8-go lutego 2018 roku w Warszawie w restauracji STIXX BAR&GRILL po raz piąty odbędzie się Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Spotkanie ma na celu integrację przedstawicieli firm członkowskich PIAP.

Reklamy w Internecie a w telewizji – czy są pod...

Reklamy w Internecie a w telewizji – czy są podobne?
2017-12-21

Specyfika reklamy internetowej znacznie różni się od tych przekazów reklamowych, które znamy z telewizji. Nie tylko kanał komunikacyjny jest inny, ale również grupy odbiorców, a co za tym idzie, inny powinien być sposób przedstawiania produktu, firmy czy usługi.

E-commerce i budowanie marki

E-commerce i budowanie marki
2017-12-19

Zdobycie zaufania klientów w branży e-commerce nie jest łatwe. Budowanie marki to proces żmudny i długotrwały. W najtrudniejszej sytuacji są drobni przedsiębiorcy, którzy zmuszeni są konkurować z wielkimi gigantami mającymi największy udział w sprzedaży internetowej.

Gadżety do smartfonów – najciekawsze i najbardz...

Gadżety do smartfonów – najciekawsze i najbardziej nietuzinkowe produkty, które oferuje współczesny rynek akcesoriów reklamowych
2017-12-18

Smartfony same w sobie są jednym wielkim gadżetem, choć ich rozmiar (zwłaszcza grubość) sugerują, że wewnątrz każdy element jest ściśle dopasowany do innych oraz że można je bez problemu nosić w kieszeni, unikając efektu wypchania.

3 kroki do skutecznego programu lojalnościowego...

3 kroki do skutecznego programu lojalnościowego. Jak go stworzyć?
2017-12-14

Programy lojalnościowe to dla Twoich klientów chleb powszedni. Udział w tego rodzaju programach proponują im sprzedawcy w dużych sieciach supermarketów, na stacjach benzynowych, ale także w wielu sklepach internetowych.

Jak budować dobry wizerunek firmy?

Jak budować dobry wizerunek firmy?
2017-12-07

Prowadząc przedsiębiorstwo, jej sytuacja finansowa nie jest jedyną rzeczą, nad którą należy trzymać pieczę. Bardzo ważne są także dobra opinia klientów i renoma w lokalizacji, w której pojawiają się nasze produkty lub prowadzone są nasze usługi.

Premierowa edycja Targów Opakowań ExpoOPAKOWANI...

Premierowa edycja Targów Opakowań ExpoOPAKOWANIA już za nami
2017-11-27

Targi ExpoOPAKOWANIA to nowe unikatowe wydarzenie w kalendarzu Expo Silesia, które zgromadziło ponad 100 Wystawców prezentujących na swoich stoiskach maszyny i urządzenia do produkcji opakowań, technologie oraz gotowe produkty.

Biuro PIAP oficjalnie otwarte

Biuro PIAP oficjalnie otwarte
2017-11-27

Dnia 24 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w Kętach przy ul.Krakowskiej 72. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm Członkowskich PIAP.

Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018

Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018
2017-11-23

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw już za nieco ponad 2 miesiące. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Rozpoczęła się rejestracja dla zwiedzających oraz dystrybucja zaproszeń mailowych.

Nowe firmy przystępują do PIAP

Nowe firmy przystępują do PIAP
2017-11-16

Kando Plus, Pretium, Reklamadlabiznesu.pl, Rolmet, XBS Logistics to firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

RemaDays Warsaw 2018 – rejestracja zwiedzającyc...

RemaDays Warsaw 2018 – rejestracja zwiedzających rozpoczęta
2017-11-08

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw zbliża się wielkimi krokami. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.