Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

LItery Świecące 3D LED

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaSzyldy, reklama świetlna
CenaW zależności od rozmiaru i rodzaju
Klient -
Min. zamówienie -
Czas realizacjiW zależności od ilości zamówionych liter


Świecące litery przestrzenne pozwolą Ci na przekazanie jasnej i klarownej informacji dla Twoich potencjalnych Klientów. Nadaj swojemu logotypowi trójwymiarowy efekt, który przyciągnie oko subtelną estetyką i nada nowy wymiar Twojej reklamie. Dzięki stosowaniu technologii LED i równomiernemu rozmieszczeniu diod nasze litery będą jednoznacznie sygnalizować obecność Twojej firmy niezależnie od pory dnia, ani roku. 

W przypadku Liter Świecących 3D LED stosujemy obramowania z lakierowanej blachy nierdzewnej, oraz lica z Plexii o różnych kolorach. Obecność wielu zaawansowanych technologicznie maszyn pozwala nam na produkowanie liter o niemalże dowolnych wymiarach oraz czcionkach. Dzięki blaszanym obramowaniom nasze litery cechuję wysoka trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne, co w przypadku reklamy zewnętrznej jest kluczowe.

W ofercie posiadamy również litery przestrzenne bez podświetlenia, które tworzymy ze styroduru, farbowanego na dowolny kolor oraz lica z PlexiiGlass, lub z płyty kompozytowej Dibond.

https://www.gaikreklama.pl/litery-swiecace-3D

Cennik liter świecących 

30cm - 220 zł
40cm - 390 zł
50cm - 440 zł
60cm - 540 zł
70cm - 630 zł
80cm - 710 zł
90cm - 820 zł
100cm - 880 zł