Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Kasetony Świetlne

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaSzyldy, reklama świetlna
Cena700
Klient -
Min. zamówienie2 metry kwadratowe
Czas realizacjiod 5 dni roboczych


Szukasz rozwiązania, które sprawi, że Twoja firma będzie rzucać się w oczy potencjalnym Klientom? Kaseton świetlny stanowi doskonały wybór w tej dziedzinie. Dzięki stosowaniu precyzyjnych technologii CNC oraz wykorzystując nowoczesne, energooszczędne technologie LED, jesteśmy w stanie stworzyć produkt trwały, estetyczny oraz równomiernie podświetlony. Tworząc kaseton świetlny mamy świadomość tego, że nie musi on świecić przez 24 godziny, dlatego często montujemy również programator czasowy, który pozwoli ustalić konkretne ramy czasowe działania, co znacznie wydłuży żywotność diod, oraz zmniejszy pobór prądu.

Kasetony naszej produkcji powstają z frezowanej płyty kompozytowej Dibond, w której  wycinane są otwory pod dowolne grafiki, bądź napisy, w które wklejane są lica z Plexii. Przy równomiernym rozłożeniu paneli diodowych na płycie PCV, która stanowi tylną warstwę kasetonu efekt podświetlenia jest jednolity, w każdym calu produktu.

Stosując nowoczesne technologie tworzymy również kasetony typu "SLIM". Są to bardzo płytkie kasetony, dzięki czemu ich grubość nie przekracza 5cm. Łatwe w montażu, cechuję je elegancja płynąca z minimalizmu. Znakomicie sprawdzają się wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.   

https://www.gaikreklama.pl/Kasetony-Reklamowe-Swiecace