Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Sztuka tworzenia - nie tylko - reklam

Wytwórnia Pomysłów powstała z inicjatywy młodego psychologa społecznego Łukasza Murawskiego i dojrzałego artysty grafika Jacka Czekanowskiego (Związek Polskich Artystów Plastyków, Polska Sztuka Użytkowa).

Ze względu na strukturę i system pracy Wytwórnia Pomysłów jest wśród agencji reklamowych projektem unikalnym - to „szyld”, pod którym spotykają się i pracują wybrani, utalentowani i doświadczeni twórcy.
Skład Grupy Kreatywnej jest stały, ale zawsze, kiedy tylko wymaga tego realizowane zadanie, otwarty na nowe pomysły oraz nowe osoby. Zapewnia to elastyczność i świeżość działania oraz niemalże nieograniczone możliwości realizacji projektów. To nas wyróżnia.

Jako Agencja Kreatywna Wytwórnia Pomysłów jest jak Jazz!, w którym jest miejsce zarówno na sprawdzone rozwiązania, jak i na odkrywanie nowych światów oraz twórcze improwizacje.

Wytwórnia Pomysłów została podzielona na cztery Wydziały ( Kreacji, Multimediów, Fotografii, Produkcji), w ramach których pracują twórcy wchodzący w skład Grupy Kreatywnej, a także ci zaproszeni do współpracy przy realizacji konkretnego projektu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.wytworniapomyslow.pl
Przykładowe realizacje: