Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Główną działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż różnego rodzaju gadżetów i artykułów promocyjnych, logowanych dokładnie według oczekiwań klienta. Naszym zadaniem jest sprostać Państwa oczekiwaniom i dostarczyć takie produkty którymi będziecie mogli obdarować inne osoby lub firmy, reklamując przy tym swoją firmę ale również poprawiając swoje relacje i postrzeganie firmy. 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i postaramy się dobrać takie artykuły reklamowe aby możliwie jak najlepiej pasowały do danej okazji lub pod kątem ich przeznaczenia. Oferta produktów jest bardzo bogata, od tanich i masowych gadżetów z Azji czy Holandii po wyroby krajowe, kończąc na ekskluzywnych i markowych np z Niemiec, Japonii czy USA. Jednym słowem dla każdego się coś znajdzie odpowiedniego.

Współpracujemy m.in. z czołowymi korporacjami międzynarodowymi, uniwersytetami, urzędami miast i gmin, ale również z firmami przemysłowymi wspierając ich w procesie produkcji swoich wyrobów - jest to możliwe dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz własnemu parkowi maszynowemu. Zapraszamy do współpracy również inne Agencje Reklamowe które potrzebują wsparcia w zakresie znakowania gadżetów reklamowych.   


Dodatkowo wykonujemy wydruki modeli 3D oraz zajmujemy się sprzedażą bezwypadkowych 2-3 letnich samochodów poleasingowych z terenu Unii Europejskiej.

Przykładowe realizacje: