Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Czy zastanawiali się kiedyś Państwo dlaczego niektóre firmy mimo oferowania atrakcyjnych cen i dobrej organizacji borykają się z brakiem klientów?


 


Odpowiedź jest banalnie prosta- firmy te nie doceniają informacyjnej funkcji reklamy!


 


Należy mieć świadomość, że ani atrakcyjne ceny oferowanych usług/produktów, kompetentna kadra pracownicza czy dobra lokalizacja nic nie znaczą, jeśli potencjalny klient o nich nie wie! Nie należy łudzić się, że jeden zadowolony klient poleci nas rzeszy potencjalnych klientów- rozmowy towarzyskie nie sprowadzają się bowiem do zachwalania kupowanych towarów.


 


To nie prawda, że mamy kryzys, że klienci zaciskają pasa i podnoszą oszczędności- oni wciąż kupują i korzystają z usług, pytanie tylko gdzie to robią? W firmach i sklepach, o których wiedzą z reklam, a ponieważ większość z nas to wzrokowcy – najwięcej korzystamy z produktów, które poznaliśmy poprzez reklamy wizualne.


 


Jako Studio Reklamowo-Projektowe przedstawiamy Państwu w zakładce „Realizacje” wykonywane przez nas projekty, które pozostawiamy do Państwa indywidualnej oceny. Uważamy za zbyteczne wyliczanie swoich pozytywów tj. profesjonalna obsługa, wysoki standard projektów- dla konkurencji to powód do autopromocji, dla nas- standard, o którym nie trzeba zbędnie się rozpisywać.


 


To co jednak zdecydowanie odróżnia nas od konkurencji to szczerość wobec klienta. Jesteśmy projektantem i producentem, a mimo natłoku pracy nam nie jest wszystko jedno co znajdzie się na Państwa materiale reklamowym. Niejednokrotnie z własnej inicjatywy uchroniliśmy klienta od „reklamowej gafy”, korygując teksty lub zalecając inną kolorystykę/stylistykę. Nie pracujemy na ilość, lecz na jakość, więc we współpracy z nami nie mają miejsca sytuacje, w których do druku idzie projekt wykonany na odczepne.


 


W przeciwieństwie do naszych konkurentów, którzy lubują się w drukach z gotowych projektów, my bardzo cieszymy się z każdej możliwości współuczestnictwa w tworzeniu wizerunku Państwa firmy nawet od podstaw. Najczęściej to my jesteśmy autorami tekstów, haseł reklamowych czy koncepcji wykorzystywanych przy projektowaniu.


 


Zrealizujemy każdą formę reklamy Państwa firmy, w szczególności:


 


WIZYTÓWKI, ULOTKI, TECZKI OFERTOWE, PAPIER FIRMOWY, BANERY, NAKLEJKI WIELKOFORMATOWE, SZYLDY, FOLIE ONE WAY VISION, DŁUGOPISY Z GRAWEREM ORAZ NADRUKIEM, ODZIEŻ REKLAMOWĄ


 


 


... a żeby tego było mało zaprojektujemy STRONĘ WWW, zorganizujemy KAMPANIĘ FACEBOOK, nadrukujemy reklamę na dowolnym GADŻECIE REKLAMOWYM!

Przykładowe realizacje: