Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Zajmujemy się reklamą, brandingiem i drukiem.

Specjalizujemy się w #drukunadzwyczajnym, w tym wszystkim czego inne firmy z naszej branży często się nie podejmują - drukujemy prace niestandardowe, nietypowe, używamy niespotykanych materiałów i unikatowych technik druku takich jak druk letterpress.
Opracowujemy także wykrojniki oraz produkujemy niestandardowe opakowania papierowe.

Jeśli chodzi o branding - pomagamy firmom zobaczyć jakie znaczenie niesie za sobą ich wizerunek oraz jakie konsekwencje niespójnej i źle dobranej identyfikacji wizualnej ponoszą na co dzień. Znajdujemy pola do poprawy i zalety do eksponowania, tak aby wykorzystać cały potencjał tego co już jest do budowy nowej, spójnej odsłony wizualnej strony firmy. 
Tworzymy projekty graficzne oraz kompleksową identyfikację wizualną, którą budujemy począwszy od projektowania logo a skończywszy na najdrobniejszym szczególe w oparciu o atrakcyjne, wyraziste i zapadające w pamięć odbiorców rozwiązania.
Marki ubieramy zarówno w standardowe jak i w nieszablonowe i autorskie gadżety reklamowe. 


Aby tworzyć, organizować, komponować, urzeczywistniać pomysły - łączymy swe siły, wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Wykwalifikowany i doświadczony zespół 'mrówek' tworzą: graficy, plastycy, copywriterzy, informatycy, specjaliści DTP, fotograficy
 Z pasją i zaangażowaniem stworzymy dla Państwa elementy stanowiące wizerunek firmy - od koncepcji przez projekt po realizację.

Przykładowe realizacje: