Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży reklamowej. Kilkuletnie doświadczenie z dużymi podmiotami gospodarczymi pozwoliło nam poznać preferencje i oczekiwania najbardziej wymagających klientów, dlatego dopasowaliśmy ofertę w ten sposób, by uzyskać maksimum jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Wprowadziliśmy do oferty wiele innowacyjnych produktów, dzięki którym będziesz mógł się wyróżnić na tle konkurencji.

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Cenimy Państwa wolny czas, dlatego nasza oferta obejmuje wszystkie gałęzie branży reklamowej.

Tylko u nas zamówisz zarówno materiały promocyjne, pendrive, gadżety reklamowe, szyld, pylon podświetlany, stoisko na targi czy usługę aromatyzacji bez konieczności spędzania długich chwil na poszukiwaniu pewnych i właściwych ofert.

Posiadamy na miejscu próbki materiałów, produktów końcowych oraz kompozycji zapachowych. Na bieżąco śledzimy nowości pojawiające się w branży reklamowej i korzystamy ze sprawdzonych koncepcji największych producentów reklamowych w Unii Europejskiej i na świecie. Współpracując z nami, macie zawsze pewność otrzymania produktu zgodnego oczekiwaniami.

Naszym priorytetem jest budowanie relacji z Klientami. Pragniemy stać się dla Was partnerem godnym zaufania, jako specjaliści od reklamy. Pomożemy Państwu w wyborze: materiałów i technik druku, kompozycji zapachowych do aromatyzacji, gadżetów reklamowych - wystarczy, że określicie swoje wymagania co do produktu finalnego.

Życząc wszystkim dotychczasowym jak i przyszłym klientom samych sukcesów, zapraszamy do współpracy.

więcej informacji znajdą Państwa na naszej stronie www.grupafortis.pl
Przykładowe realizacje: