Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

FAIR MARKETING SOLUTIONS

Tworzy niewielki zespół profesjonalistów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenia w największych agencjach reklamowych w całej Polsce. Wspólnie zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, małych i dużych eventów, z których każdy był dla nas wyjątkowy. To dla nas wyzwanie i przywilej, by zagwarantować perfekcyjną realizację i poczuć dumę z satysfakcji naszych Klientów.


Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem. Do każdego podchodzimy z otwartą głową. Każde realizujemy tak, by efekty mogły przerosnąć oczekiwania. Szukamy nowatorskich rozwiązań i przyglądamy się trendom. Mamy świeże pomysły i nieszablonowe podejście, bo to co robimy, jest nie tylko naszą pracą. Jest nasza pasją.


JESTEŚMY Z TOBĄ OD POMYSŁU DO FINAŁU 

Zaopiekujemy się Twoim projektem całościowo, od koncepcji kreatywnej, stworzenia scenariusza i wizualizacji, po produkcję i realizację. Mamy za sobą 10 lat doświadczeń, ogromną bazę współpracowników i podwykonawców i doskonałą znajomość realiów biznesu, w którym działamy.

TYLKO PERFEKCJA JEST DLA NAS FAIR

Dbamy o każdy detal, bo to szczegóły tworzą perfekcyjną całość. Dopracowujemy starannie aspekty techniczne i organizacyjne. Współpracujemy z najlepszymi w branży, sprawdzonymi podwykonawcami, projektantami i producentami.


Proces komunikacji z Klientem jest dla nas kluczowym elementem współpracy. Dbamy, by zrozumieć Twój punkt widzenia i potrzeby, na które musimy odpowiedzieć. Zawsze mamy czas, by porozmawiać o tym, czego oczekujesz. Zależy nam na tym, by Klienci w każdej chwili czuli się nami komfortowo i bezpiecznie.


DLACZEGO FAIR?

Nie konkurujemy z innymi wielkością, ale stylem pracy, profesjonalizmem, osobistym podejściem do każdego zlecenia, a także warunkami finansowymi, dzięki którym maksimum środków możesz przeznaczyć na realizację.

Możesz mieć pewność, że osobiście zaangażujemy się w każdy Twój projekt. Twoja satysfakcja z projektu to sens naszej pracy.POTRAFIMY ZREALIZOWAĆ 


EVENTY

Koncepcje kreatywne wydarzeń, wybór lokalizacji oraz dostosowanie infrastruktury technicznej, dobór osób prowadzących, gwiazd oraz atrakcji. Realizacja eventów, konferencji i wydarzeń online, streamingów. 


PROMOCJE SPRZEDAŻY

Organizacja konkursów, promocji, degustacji.


MATERIAŁY REKLAMOWE

Druk materiałów reklamowych, produkcja gadżetów z brandingiem.


KREACJA

Idee kreatywne, www, kreacje i produkcje kampanii BTL, DTP.


SESJE ZDJĘCIOWE

Organizacja sesji zdjęciowych produktowych, żywnościowych, wizerunkowych, obiektów i wnętrz.


SOCIAL MEDIA

Realizacja kompleksowych strategii obecności w social media, creative content, kampanie z influencerami, prowadzenie blogów firmowych, consulting.


PLANOWANIE I ZAKUP MEDIÓW

Strategie mediowe, planowanie i zakup mediów (TV, online, OOH, prasa, radio, ambient, kino, projekty niestandardowe), doradztwo mediowe, analizy i badania, wdrożenia i optymalizacja kampanii.


Porozmawiajmy, by poznać się lepiej. Do usłyszenia!

Przykładowe realizacje: