Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 2006 roku.


Naszym kierunkiem usług dla Państwa jest grawerowanie i cięcie techniką laserową oraz paskowanie. Techniką jaką stosujemy przy piaskowaniu jest to fototechnologia dzięki której za pomocą światłoczułych folii do piaskowania fototechnologicznego można przenosić dowolne zdjęcia, kształty, logotypy i inne motywy na powierzchnie stałe typu kamień, szkło, metal. Piaskowanie tą technika pozwala osiągnąć fotorealistyczny efekt ( rozdzielczość nawet do 250 dpi / 100 lpi w przypadku Micromask )


Technologia laserowa jest to niezwykle trwały, precyzyjny i estetyczny sposób znakowania i grawerowania przedmiotów powierzchniowo. Technologia laserowa pozwala nam również na wycinanie dowolnych kształtów.
Krawędzie cięcia są gładkie i nie wymagają dodatkowej obróbki. Pracujemy na najlepszych dostępnych na rynku urządzeniach, które umożliwiają wykonanie znakowania i grawerowania oraz cięcia na takich materiałach jak: szkło, sklejka, skóra, guma, drewno, laminaty grawerskie, aluminium, ceramika i wiele innych.


Technologia laserowa oraz doskonałe oprogramowanie pozwala nam uzyskać 100% powtarzalność wykonywanych wyrobów.

Przykładowe realizacje: