Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Jesteśmy polskim producentem drukarek 3D. Tworzymy maszyny według własnego projektu i konstrukcji.  Wykorzystujemy nasze autorskie, opatentowane rozwiązania.


Obecnie nasza siedziba znajduje się w Błoniu pod Warszawą.


Szczycimy się tym, że oferujemy produkty MADE IN POLAND!  Stawiamy na sprawdzone komponenty i solidną konstrukcję, definiujące polską jakość!


Firma postała na przełomie 2013/ 2014 roku dzięki pasji i wytrwałości kilku polskich inżynierów.


Pod koniec 2013 roku zaczęliśmy interesować się nową technologią- drukiem 3d. Kupiliśmy swoją pierwszą drukarkę. Gadżet, zabawka- jakość wydruków pozostawiała wiele do życzenia. Jednak zafascynowani technologią i niekończącymi się możliwościami jej wykorzystania rozpoczęliśmy prace nad projektem własnej drukarki.


W marcu 2014r. światu przedstawiliśmy nasze pierwsze dziecko- rho 1.0.  Drukarka „biurkowa” (niewielka- wymiarami idealnie pasująca na biurko, drukująca przedmioty w wysokiej dokładności) dedykowana dla architektów, studentów i uczniów.


Rynek dalej się rozwijał, rosła świadomość klientów, a tym samym oczekiwania wobec naszych drukarek. Dlatego kontynuowaliśmy nasze prace rozwojowe. Nowe pomysły i doświadczenie w połączeniu z życzliwością naszych przyjaciół z branży (serdecznie pozdrawiamy!) zaowocowały stworzeniem nowych modeli drukarek jedno i dwugłowicowych.


Na przełomie 2014 i 2015 roku ukazała się nowa seria drukarek DRAGON 450, 500, 600 i 700 ze zindywidualizowanym polem roboczym- odzwierciedlenie szybkiej reakcji na potrzeby klientów.


W roku 2016 zakończyliśmy produkcję drukarek serii DRAGON.

W to miejsce wprowadziliśmy zaawansowaną technicznie serię drukarek TOWER. Nowa seria drukarek wyróżnia się zwiększonym polem roboczym, jeszcze solidniejszą konstrukcją (na nowych profilach) oraz zmianą napędu. TOWER to przede wszystkim dokładność wydruku i niezawodność maszyny, która pozwala na wielogodzinną nieprzerwaną pracę drukarki.

Przykładowe realizacje: