Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

// KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy agencją marketingową, która specjalizuje się w masowej, spersonalizowanej komunikacji bezpośredniej.Obsługujemy kampanie B2B i B2C, głównie z wykorzystaniem tradycyjnej, papierowej poczty. Opracowujemy strategię, kreację, zarządzamy produkcją, konfekcją i dystrybucją. Obsługujemy również telemarketing, sms i emailing, wykonujemy strony internetowe.


 


// KOLOROWANKI 3D DLA BIZNESU


Kolorowanki 3D to nasz autorski projekt, który wdrożyliśmy z myślą o marketingu dla najmłodszych. Produkt przeznaczony dla dzieci 3-10 lat. Są to kartonowe modele (gadżety dla dzieci) do samodzielnego składania (bez udziału kleju lub innych elementów łączących) i kolorowania lub obklejania. Produkujemy modele w rozmiarach S,M lub XL. W zależności od budżetu konfekcjonujemy je w postaci „sote” (sam model, bez dodatków) lub z dodatkami – flamastry, farby, naklejki itp. Modele projektujemy pod zamówienie lub można skorzystać z ośmiu standardowych wzorów, które można dowolnie zadrukować i zapakować.


 // DIRECT MARKETING

Nasza główna działalność opiera się na kreacji i produkcji tradycyjnych mailingów pocztowych. Opracowujemy część merytoryczną i graficzną, dobieramy narzędzia, produkujemy elementy składowe, konfekcjonujemy oraz przygotowujemy i przekazujemy do dystrybucji. Do komunikacji wykorzystujemy kanały uzupełniające takie jak telemarketing, aplikacje webowe i mobilne, smsy, emailingi.


 // DIRECT FUNDRAISING
(obsługa agencyjna dla NGO’s)


Kompleksowo obsługujemy projekty direct marketingowe (fundraisingowe),?dla organizacji non-profit (NGO). W tym celu wykorzystujemy wszystkie doświadczenia i narzędzia z rynku biznesowego oraz wieloletnie kontakty z największymi fundacjami w Polsce. Poza tym, w działaniach fundraisingowych, które oferujemy, często wykorzystujemy nasze Kolorowanki 3D, które jak się okazało w praktyce, bardzo dobrze sprawdzają się w działaniach pozyskiwania darowizn, zarówno tych drobnych, od darczyńców indywidualnych, jak i tych dużych, od darczyńców biznesowych.


 


//////// WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.DIRECTCHANNEL.PL


 


 


 

Przykładowe realizacje: