Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Adventure Brand to firma, której misją jest generowanie jak najwyższych wyników sprzedażowych poprzez realizację skutecznych kampanii reklamowych. Nie uznajemy kompromisów w tym, co robimy.

Przez ponad 12 lat ciężko pracowaliśmy w jednej z największych firm reklamowych, ucząc się tej sztuki od najlepszych. Dopiero, gdy upewniliśmy się, że potrafimy samodzielnie przeprowadzić kompleksową kampanię przynoszącą konkretne efekty, zdecydowaliśmy się otworzyć firmę Adventure Brand. Na rynku działamy od lutego 2014 roku, obsługując rozpoznawalne marki w całej Polsce.

Podstawą naszego sukcesu wcale nie jest doświadczenie zdobyte przy realizacji zleceń dla dużych korporacji. Są nią ludzie, którzy od początku do końca poświęcają całą swoją energię, by zapewnić jak najlepsze wyniki prowadzonych działań. Jesteśmy samowystarczalną firmą, która zajmuje się całym procesem od początku do końca.

Każdy projekt rozpoczyna szczegółowa analiza, której celem jest znalezienie najbardziej optymalnej metody produkcji dla danego zlecenia. Następnie do akcji wkracza nasze solidne zaplecze produkcyjne, w którym tworzymy kasetony, litery przestrzenne (świetlne), billboardy, stoiska reklamowe i prowadzimy inne działania związane z oklejaniem witryn czy samochodów. Na życzenie klienta wykonujemy także projekty graficzne oraz sporządzamy dokumentację fotograficzną przeprowadzonych akcji. Realizacja kampanii jest więc możliwa całkowicie bez udziału osób zewnętrznych, dając dużą oszczędność czasu i energii.

Nie boimy się działania pod presją czasu. Opracowaliśmy system, który umożliwia nam realizację zleceń „na wczoraj”. Pozwalają nam na to liczne ekipy montażystów rozproszone po całej Polsce, które są gotowe do działania bez zbędnej zwłoki.

Potrafimy odnaleźć się w roli podwykonawcy, zachowując swobodną wymianę informacji z agencją i działanie na zasadach przez nią ustalonych. Jeśli zastanawiasz się, czy warto powierzyć nam duży projekt, to możesz być spokojny – naszą skuteczność zweryfikowały takie marki, jak Leroy Merlin, Partner RTV AGD czy Składy budowlane Libet.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Pomimo, iż działamy na dużą skalę, wyróżniamy się ekspresowym czasem realizacji. Terminowo podołaliśmy wymianie oznakowania około 180 tablic w całej Polsce, a także wykonania oznakowania składów budowlanych Libet. Swoją skuteczność zawdzięczamy dobremu planowaniu i skoordynowanemu zespołowi wykonawców, którzy podchodzą do swoich obowiązków z wysokim zaangażowaniem.

Branża reklamowa pędzi naprzód, wychodząc z nowymi oczekiwaniami i rozwiązaniami. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, o czym świadczy oznakowanie 30-metrowego słupa reklamowego. Przeprowadziliśmy kompleksową kampanię, od produkcji do montażu kase- tonów i siatek. Wielkie projekty nas nie zaskakują, bo wiemy, że skuteczna reklama wymaga wdrażania nowych pomysłów.

Z naszego zaplecza produkcyjnego wyszło już kilkaset sztuk kasetonów, liter przestrzennych i neonów. Dumnie prezentują się na ulicach polskich miast, promując znane marki o każdej porze dnia i nocy. Są to starannie wykonane, oświetlone systemy, wykorzystywane na zewnątrz budynków stanowiących siedzibę lub oddział dużej firmy.

Realizujemy także potężne, wielkoformatowe witryny. Reklamy składane są z zadrukowanej folii, której łącznie wykleiliśmy kilka tysięcy metrów kwadratowych. To silny przekaz reklamowy, obok którego nie da się przejść obojętnie. Między innymi dlatego uznane marki, takie jak Leroy Merlin, cyklicznie zlecają nam wykonanie aplikacji foliowych.

Potrzeba doskonałej prezentacji pojawia się podczas obecności firmy na wystawie targowej lub evencie branżowym. Specjalnie na takie okazje produkujemy indywidualne stoiska wystawiennicze, zaprojektowane i wykonane pod konkretną firmę.

Są to nowoczesne konstrukcje z aluminium i płyt kompozytowych, dzięki którym marka jawi się jako profesjonalna i dbająca o dobre relacje z klientami. To działa, bo gdyby było inaczej, nie mielibyśmy na swoim koncie ponad 500 różnorodnych wystawek.

Trwamy na rynku i cieszymy się owocną współpracą z dużymi firmami przede wszystkim dzięki naszej uniwersalności. Mamy ofertę, która pozwala zorientować się, jak wysoką jakością cechują się nasze wyroby, jednak zawsze jesteśmy gotowi na realizację wszelkich życzeń Klienta dotyczących produkcji reklam i nie tylko. Występujemy w roli wiernego po- mocnika, który służy swoim doświadczeniem nie tylko na co dzień, ale także w warunkach kryzysowych, gdy kampania musi być zrealizowana „na wczoraj” lub potrzebny jest zupełnie nowy plan działania.

Przykładowe realizacje: