Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Jak wybrać idealną tkaninę do zadruku?

Jak wybrać idealną tkaninę do zadruku?
2021-01-27

Druk wielkoformatowy to obecnie bardzo zaawansowana technologia, która ma wiele zastosowań, zwłaszcza w reklamie i marketingu. Wykonywanie druku na tkaninach polipropylenowych i nie tylko jest świetnym sposobem na szybkie i efektywne wykonanie reklamy.

Wreszcie podniesiony limit na nieodpłatne przek...

Wreszcie podniesiony limit na nieodpłatne przekazywanie upominków!
2021-01-27

Branża upominków reklamowych ma powód do świętowania! 1. stycznia br. wreszcie zmieniły się przepisy na nieodpłatne przekazywanie upominków bez prowadzenia ewidencji, podnoszące limit z 10 zł na 20 zł. To przełomowy krok, który nadal co prawda jest niewystarczający, ale pierwszy raz od dawna ta arcyważna dla całej branży sprawa drgnęła z inicjatywy rządzących.

Jak usunąć podstawowe 3 blokery w zarabianiu na...

Jak usunąć podstawowe 3 blokery w zarabianiu na programach afiliacyjnych?
2021-01-13

Większość sieci afiliacyjnych nie jest odporna na 3 podstawowe blokery, które zaniżają zarobki uczestników programu. Problemy te są tak częste, że mogą obniżać zyski z promocji aż o 70%. Uczestnicy nawet nie zdają sobie sprawy, ile mogliby zarobić w dobrze zoptymalizowanej sieci partnerskiej.

Not Recommend dba o wiarygodność kontrahentów n...

Not Recommend dba o wiarygodność kontrahentów na rynku reklamowym
2021-01-11

Na jakość udanej współpracy między partnerami biznesowymi w przeważającej mierze wpływa rzetelność każdej ze stron. Osoby aktywnie działające praktycznie w każdej branży, doskonale wiedzą, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się ze wspólnych ustaleń. Jak można zadbać o bezpieczeństwo transakcji na rynku reklamowym?

Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem
2021-01-11

Jesteśmy producentem nadruków na torbach papierowych . Wykonujemy torby papierowe z nadrukiem. Posiadamy bardzo szeroką ofertę na torby papierowe. Dostępna jest duża ilość rozmiarów toreb, szeroka gama kolorów tych toreb

Produkty bawełniane jako gadżety reklamowe - cz...

Produkty bawełniane jako gadżety reklamowe - czy warto?
2021-01-11

Prowadząc własną firmę trzeba stale monitorować tendencje, trendy i zmiany na rynku. Duże znaczenie w pozyskiwaniu nowych klientów i utrzymaniu swojej pozycji ma elastyczność i czujne wprowadzanie innowacji - z roku na rok coraz większe znaczenie ma odpowiedzialność ekologiczna i świadomość nieodwracalnych przemian środowiska.

Konsultant SEO - specjalista od promocji strony...

Konsultant SEO - specjalista od promocji strony firmowej
2021-01-07

Google przykłada szczególną wagę do tworzenia algorytmów decydujących o pozycji stron na liście wyników. Odpowiadają one za analizowanie witryn pod kątem zawartości i ocenianie ich zgodnie z określonymi wytycznymi. Dopasowanie strony do wymogów algorytmów nie jest jednak prostym zadaniem.

Jak wykorzystać powiadomienia push w promowaniu...

Jak wykorzystać powiadomienia push w promowaniu e-commerce?
2021-01-04

Powiadomienia push to stosunkowo nowa forma marketingu internetowego, jednak jest coraz chętniej wykorzystywana w e-commerce ze względu na wysoką skuteczność i nowoczesne rozwiązania. Jak notyfikacje mogą pomóc w działaniach sprzedażowych?

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw
2021-01-04

W związku z utrzymującymi się obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19, które nie pozwalają w obecnej sytuacji na organizowanie imprez targowych, pragniemy poinformować, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu targów RemaDays w dniach 10-12.02.2021r.

Szkolenie z SEO - czy warto z niego skorzystać?

Szkolenie z SEO - czy warto z niego skorzystać?
2020-12-11

Sprzedaż przez internet to ogromna branża, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jednak razem z nieprzebraną rzeszą potencjalnych klientów spotykamy się również z równie imponującą konkurencją. Aby wybić się ponad innych i zaprezentować z jak najlepszej strony, musimy nie tylko dbać o szybką realizację zamówień czy dobry kontakt z klientem.

Czy Facebook sprzedaje?

Czy Facebook sprzedaje?
2020-12-04

Facebook to nie tylko medium społecznościowe do podtrzymywania kontaktu z bliskimi, ale także miejsce w sieci, które służy do skutecznego sprzedawania.

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsa...

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021
2020-12-03

Szanowni Wystawcy i Zwiedzający targów RemaDays Warsaw! Cały czas obserwujemy sytuację pandemiczną w Polsce i Europie. Dane liczbowe pokazujące osoby zakażone na COVID-19 są nadal wysokie jednak widzimy, że przyrost dzienny jest coraz niższy w stosunku do tych sprzed jeszcze kilku tygodni.

Co organizatorzy przygotowali dla uczestników G...

Co organizatorzy przygotowali dla uczestników GMC Live! vol.3?
2020-12-01

Już w najbliższy czwartek, 3 grudnia na platformach Facebook i YouTube organizator Golden Marketing Conference, Grupa MTP, zaprezentuje trzynaście tematów marketingowych, które pozwolą na lepsze dopasowanie Twojej oferty biznesowej, komunikacji i obranej strategii do grupy docelowej.

PIAP walczy o pomoc dla branży reklamowej!

PIAP walczy o pomoc dla branży reklamowej!
2020-11-27

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii.

Ważne zmiany dla przedsiębiorców

Ważne zmiany dla przedsiębiorców
2020-11-27

Kwestie prawne towarzyszą na co dzień każdemu przesiębiorstwu. W najnowszym materiale, Gifts Journal TV, przedstawia ważne, z punktu widzenia przedsiębiorców, aspekty, na które należy zwrócić uwagę w najbliższym czasie.

Reklama czy pozycjonowanie serwisu, co wybrać?

Reklama czy pozycjonowanie serwisu, co wybrać?
2020-11-17

Posiadając własny serwis internetowy, chce się, aby jak największa liczba osób mogła na niego trafić. W tym celu najczęściej rozważa się jakąś formę reklamy, która skutecznie uwidoczni stronę na tle innych podobnych propozycji. Tylko jak to zrobić?

Grono Członków PIAP się powiększyło!

Grono Członków PIAP się powiększyło!
2020-11-17

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych pomimo panującej pandemii powiększyło się kolejne nowe firmy z branży. Do PIAP przystąpiły firmy: BeePack®, ESKADA Sławomir Kubiak, SAVI INSTITUTE.

Newsy na platformie ESB

Newsy na platformie ESB
2020-11-13

Platforma European Sellers&Buyers to narzędzie charakteryzujące się przede wszystkim możliwością wysyłania zapytań na produkty reklamowe, łączące dostawców, dystrybutorów i agencje reklamowe.

Nowe produkty na platformie ESB

Nowe produkty na platformie ESB
2020-11-09

Platforma European Sellers&Buyers to narzędzie, dzięki któremu możliwe jest szybkie wyszukiwanie produktów reklamowych, wspierające ich eksport wśród dostawców, dystrybutorów i agencji reklamowych.

Taśma z nadrukiem firmowym

Taśma z nadrukiem firmowym
2020-11-05

Czy zastanawiałeś/aś się nad poprawą wizerunku Twojej firmy? Mamy dla Ciebie bardzo proste i skuteczne rozwiązanie - taśma z nadrukiem logo i danych Twojej firmy.

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsa...

Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021
2020-11-05

Szanowni Zwiedzający i Wystawcy Targów RemaDays Warsaw! Z ogromną uwagą obserwujemy i monitorujemy sytuację epidemiczną, która ma miejsce w kraju i Europie. Widzimy, że każdy kolejny dzień przynosi dodatkowe wzrosty zakażeń na COVID-19, a wprowadzone obostrzenia jeszcze nie przynoszą spodziewanych efektów.

Powrót do wirtualnej rzeczywistości

Powrót do wirtualnej rzeczywistości
2020-11-04

Po wrześniowej konferencji w wersji stacjonarnej z udziałem między innymi Jurka Owsiaka, Artura Jabłońskiego, Anny Mościckiej oraz Piotra Buckiego, podczas której po wielomiesięcznej przerwie udało się marketerom spotkać twarzą w twarz, organizator wydarzenia - Grupa MTP, wraca do wirtualnych prelekcji.

Raport ESB – październik 2020

Raport ESB – październik 2020
2020-11-03

Platforma European Sellers&Buyers wystartowała 1-go lipca 2020 roku. Jest to narzędzie, dzięki któremu możliwe jest szybkie wyszukiwanie produktów reklamowych, łączące dostawców, dystrybutorów i agencje reklamowe.

Drugie życie książki

Drugie życie książki
2020-11-02

Minimalizm to styl życia, którego każdy z nas powinien spróbować chociaż raz w życiu. Ta idea sprzeciwia się nadmiernej konsumpcji i nadprodukcji rzeczy oraz wpadaniu w sidła kupowania coraz to nowych rzeczy

Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać

Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać
2020-10-29

O umorzenie całości otrzymanych kwot pomocy z PFR dla firm, a także o rekompensaty w wysokości połowy ubiegłorocznego przychodu dla firm – zwracają się do premiera Mateusza Morawieckiego przedsiębiorcy zrzeszeni w Komitecie Obrony Branży Targowej.

Jak oprogramowanie do zarządzania produkcją moż...

Jak oprogramowanie do zarządzania produkcją może pomóc zorganizować pracę w drukarni i agencji reklamowej?
2020-10-26

Specyfiką branży reklamowej jest to, że mamy do czynienia z setkami spersonalizowanych zleceń. Przy takiej różnorodności zamówień trudno sobie wyobrazić, że spędzasz czas na tworzenie produktów w jakimś systemie pod każdy nowy projekt Klienta.

Agencja marketingowa jako sposób na korzystną z...

Agencja marketingowa jako sposób na korzystną zmianę odbioru przez klientów
2020-10-23

Głównym zadaniem agencji marketingowych są działania na rzecz zwiększenia zysków firmy, które znajdują się pod jej skrzydłami. Wiele przedsiębiorstw doskonale radzi sobie w swojej branży, lecz ich problemem jest brak umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu działań reklamowych.

Nowe produkty na platformie ESB

Nowe produkty na platformie ESB
2020-10-23

Platforma European Sellers&Buyers to nowa darmowa platforma internetowa wspierająca eksport upominków reklamowych wśród dostawców, dystrybutorów i agencji reklamowych w całej Europie.

Aktualne trendy w przekazie reklamowym

Aktualne trendy w przekazie reklamowym
2020-10-19

Reklama to dziedzina, która towarzyszy nam na codzień. Billboardy, banery, reklama telewizyjna, w internecie czy ekspozytory. Jak obecnie wygląda przekaz reklamowy?

TOP 5 akcesoriów reklamowych na targi i konfere...

TOP 5 akcesoriów reklamowych na targi i konferencje
2020-10-19

Udział w branżowych eventach to doskonała okazja do prezentacji i promocji firmy. Aby cieszyć się sukcesem z udziału w wydarzeniu i uzyskać jak najwięcej korzyści, warto odpowiednio przygotować się do niego m.in. pod kątem materiałów reklamowych.

Reklama firmy w internecie

Reklama firmy w internecie
2020-10-16

Globalna sieć to ogromna przestrzeń, w której krążą rzesze konsumentów i...konkurentów. Dlatego, aby odnieść sukces w wirtualnej rzeczywistości, który przełoży się na realny zysk, konieczne jest podjęcie skutecznych działań reklamowych.

Bloczki samokopiujące - z dowolnym nadrukiem

Bloczki samokopiujące - z dowolnym nadrukiem
2020-10-14

Bloczki samokopiujące znajdują szerokie zastosowanie w wielu rodzajach działalności gospodarczej. Używane są wszędzie tam, gdzie w obiegu znajdują się dokumenty wypełniane ręcznie, które wymagają wykonywania kopii.

5 etapów prowadzenia działań SEO

5 etapów prowadzenia działań SEO
2020-10-14

Przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają przygodę z pozycjonowaniem swojej strony internetowej, często działają spontanicznie. Ci bardziej doświadczeni wiedzą jednak, że strategia to podstawa, a bez wcześniej przygotowanej listy zadań staje się to żmudne i mało skuteczne.

Co to jest SEO?

Co to jest SEO?
2020-10-12

Widoczność strony internetowej w sieci pozwala w dzisiejszych czasach przesądzić o być albo nie być wielu e-biznesów i nie tylko. I choć jeszcze kilkanaście lat temu można było traktować dbanie o, jako alternatywę dla innych działań marketingowo-sprzedażowych, aktualnie prowadzenie działań na nią wpływających to w zasadzie konieczność.