Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Raport ESB – październik 2020

Raport ESB – październik 2020
2020-11-03

Platforma European Sellers&Buyers wystartowała 1-go lipca 2020 roku. Jest to narzędzie, dzięki któremu możliwe jest szybkie wyszukiwanie produktów reklamowych, łączące dostawców, dystrybutorów i agencje reklamowe.

Drugie życie książki

Drugie życie książki
2020-11-02

Minimalizm to styl życia, którego każdy z nas powinien spróbować chociaż raz w życiu. Ta idea sprzeciwia się nadmiernej konsumpcji i nadprodukcji rzeczy oraz wpadaniu w sidła kupowania coraz to nowych rzeczy

Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać

Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać
2020-10-29

O umorzenie całości otrzymanych kwot pomocy z PFR dla firm, a także o rekompensaty w wysokości połowy ubiegłorocznego przychodu dla firm – zwracają się do premiera Mateusza Morawieckiego przedsiębiorcy zrzeszeni w Komitecie Obrony Branży Targowej.

Jak oprogramowanie do zarządzania produkcją moż...

Jak oprogramowanie do zarządzania produkcją może pomóc zorganizować pracę w drukarni i agencji reklamowej?
2020-10-26

Specyfiką branży reklamowej jest to, że mamy do czynienia z setkami spersonalizowanych zleceń. Przy takiej różnorodności zamówień trudno sobie wyobrazić, że spędzasz czas na tworzenie produktów w jakimś systemie pod każdy nowy projekt Klienta.

Agencja marketingowa jako sposób na korzystną z...

Agencja marketingowa jako sposób na korzystną zmianę odbioru przez klientów
2020-10-23

Głównym zadaniem agencji marketingowych są działania na rzecz zwiększenia zysków firmy, które znajdują się pod jej skrzydłami. Wiele przedsiębiorstw doskonale radzi sobie w swojej branży, lecz ich problemem jest brak umiejętności i doświadczenia w prowadzeniu działań reklamowych.

Nowe produkty na platformie ESB

Nowe produkty na platformie ESB
2020-10-23

Platforma European Sellers&Buyers to nowa darmowa platforma internetowa wspierająca eksport upominków reklamowych wśród dostawców, dystrybutorów i agencji reklamowych w całej Europie.

Aktualne trendy w przekazie reklamowym

Aktualne trendy w przekazie reklamowym
2020-10-19

Reklama to dziedzina, która towarzyszy nam na codzień. Billboardy, banery, reklama telewizyjna, w internecie czy ekspozytory. Jak obecnie wygląda przekaz reklamowy?

TOP 5 akcesoriów reklamowych na targi i konfere...

TOP 5 akcesoriów reklamowych na targi i konferencje
2020-10-19

Udział w branżowych eventach to doskonała okazja do prezentacji i promocji firmy. Aby cieszyć się sukcesem z udziału w wydarzeniu i uzyskać jak najwięcej korzyści, warto odpowiednio przygotować się do niego m.in. pod kątem materiałów reklamowych.

Reklama firmy w internecie

Reklama firmy w internecie
2020-10-16

Globalna sieć to ogromna przestrzeń, w której krążą rzesze konsumentów i...konkurentów. Dlatego, aby odnieść sukces w wirtualnej rzeczywistości, który przełoży się na realny zysk, konieczne jest podjęcie skutecznych działań reklamowych.

Bloczki samokopiujące - z dowolnym nadrukiem

Bloczki samokopiujące - z dowolnym nadrukiem
2020-10-14

Bloczki samokopiujące znajdują szerokie zastosowanie w wielu rodzajach działalności gospodarczej. Używane są wszędzie tam, gdzie w obiegu znajdują się dokumenty wypełniane ręcznie, które wymagają wykonywania kopii.

5 etapów prowadzenia działań SEO

5 etapów prowadzenia działań SEO
2020-10-14

Przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają przygodę z pozycjonowaniem swojej strony internetowej, często działają spontanicznie. Ci bardziej doświadczeni wiedzą jednak, że strategia to podstawa, a bez wcześniej przygotowanej listy zadań staje się to żmudne i mało skuteczne.

Co to jest SEO?

Co to jest SEO?
2020-10-12

Widoczność strony internetowej w sieci pozwala w dzisiejszych czasach przesądzić o być albo nie być wielu e-biznesów i nie tylko. I choć jeszcze kilkanaście lat temu można było traktować dbanie o, jako alternatywę dla innych działań marketingowo-sprzedażowych, aktualnie prowadzenie działań na nią wpływających to w zasadzie konieczność.

Poznaj zwycięzców Konkursu PIAP!

Poznaj  zwycięzców Konkursu PIAP!
2020-10-09

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w sierpniu br. ogłosiła konkurs na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Konkurs adresowany był do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych oraz szeroko pojętej reklamy.

Bezpieczni na RemaDays Warsaw 2021

Bezpieczni na RemaDays Warsaw 2021
2020-10-08

Trwają przygotowania do kolejnych targów reklamy i druku RemaDays Warsaw 2021. Mając na uwadze wspólne bezpieczeństwo podczas targów RemaDays Warsaw 2021 organizator przygotował listę dobrych praktyk, które pomogą Państwu bezpiecznie zaplanować pobyt na targach.

DTB EU i Alwero w gronie Członków PIAP!

DTB EU i Alwero w gronie Członków PIAP!
2020-10-05

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w ostatnim miesiącu powiększyło się o dwie nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: DTB EU i Alwero.

Zamów kalendarze na 2021 rok już dziś

Zamów kalendarze na 2021 rok już dziś
2020-10-02

Kalendarz biurkowy czy ścienny jest akcesorium, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie zarówno w domu, jak i w firmie. Umożliwia kontrolowanie terminów wizyt lekarskich, umówionych spotkań, ważnych uroczystości, w tym imienin i urodzin znajomych.

Piękne zestawy upominkowe jako elegancki sposób...

Piękne zestawy upominkowe jako elegancki sposób na skuteczny marketing
2020-10-01

Tradycja dawania prezentów świątecznych jest u nas bardzo głęboko zakorzeniona. Od dłuższego czasu przenosi się ona też do miejsc pracy i coraz częściej chcemy naszym pracownikom i klientom podarować coś wyjątkowego w tym szczególnym dla nas czasie.

Dlaczego firmy inwestują w zakup gadżetów rekla...

Dlaczego firmy inwestują w zakup gadżetów reklamowych?
2020-10-01

Oznaczanie przedmiotów za pomocą logo przedsiębiorstwa to w dzisiejszych czasach bardzo popularna forma reklamy. Wiele firm chętnie inwestuje w zakup gadżetów reklamowych, ponieważ jest to bardzo skuteczny sposób na promocję biznesu, a także na ocieplenie wizerunku danego przedsiębiorstwa.

Targi Packaging Innovations w dobrej formie!

Targi Packaging Innovations w dobrej formie!
2020-10-01

Targi Opakowań Packaging Innovations organizowane przez Targi w Krakowie, które w dniach 24-25 września odbyły się w EXPO XXI Warszawa są dowodem na to, że przy zachowaniu restrykcyjnych obostrzeń sanitarnych możliwe jest przygotowanie targów na najwyższym poziomie.

PIAP apeluje do Ministra Finansów w sprawie pla...

PIAP apeluje do Ministra Finansów w sprawie planowanych zmian dotyczących podwójnego opodatkowania spółek komandytowych!
2020-09-24

Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa zrzeszająca przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy zwróciła się do Ministra Finansów Tadeusza Kościńskiego z pismem, w którym postuluje o odrzucenia pomysłu wprowadzenia podwójnego opodatkowania spółek komandytowych.

Pozycjonowanie strony www ‒ BĄDŹ ONLINE!

Pozycjonowanie strony www ‒ BĄDŹ ONLINE!
2020-09-23

Bez względu na wielkość, specyfikę, a także lokalizację firmy, warto zadbać o dobrą widoczność w wyszukiwarce Google. Czym dokładnie jest pozycjonowanie i dlaczego jest nieodłącznym elementem każdego biznesu? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury!

Agencja social media – jak ją wybrać i na co zw...

Agencja social media – jak ją wybrać i na co zwrócić uwagę?
2020-09-22

Wybór agencji social media to niełatwe zadanie – powierzamy jej nie tylko nasze środki finansowe, ale także wizerunek swojej marki. Jak podjąć decyzję, by nie żałować? Na co zwracać uwagę i czego oczekiwać od potencjalnego wykonawcy?

Nowa kategoria w wyszukiwarce ESB

Nowa kategoria w wyszukiwarce ESB
2020-09-22

W ramach ciągłego rozwoju i dopasowania platformy do potrzeb agencji wprowadzona została nowa kategoria, która pozwoli wyszukać najpopularniejsze brandy.

Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partner...

Solidność i bezpieczeństwo współpracy z partnerami z branży reklamowej
2020-09-18

O jakości udanej współpracy między partnerami biznesowymi w dużej mierze przesądza rzetelność każdego z nich. Każdy, kto aktywnie działa na polu zawodowym, wie, że zdarzają się przypadki, gdy kontrahent nie wywiązuje się z poczynionych ustaleń.

Czym jest forma dokumentowa i w jakich przypadk...

Czym jest forma dokumentowa i w jakich przypadkach można z niej skorzystać?
2020-09-15

Polskie prawo przewiduje kilka form zawierania umów – jedną z nich jest forma dokumentowa, która może być szybszą i wygodniejszą alternatywą dla tradycyjnej formy pisemnej. Kiedy warto z niej skorzystać? O czym warto pamiętać podczas zawierania umów w formie dokumentowej?

Targi Packaging Innovations – zwierciadłem branży

Targi Packaging Innovations – zwierciadłem branży
2020-09-15

Pandemia zmieniła rynek opakowań. Z jednej strony silny i dynamiczny rozwój e-commerce stał się czynnikiem napędzającym rozwój branży (w tym opakowań z tworzyw sztucznych), z drugiej strony zgodnie z europejską strategią na rzecz tworzyw sztucznych - do 2030 roku wszystkie plastikowe opakowania mają podlegać recyklingowi.

Platforma, która łączy europejski rynek gadżetów

Platforma, która łączy europejski rynek gadżetów
2020-09-15

European Sellers & Buyers to nowe miejsce skupiające cały europejski rynek artykułów reklamowych. Dzięki tej platformie możliwe staje się nawiązanie kontaktów handlowych pomiędzy tysiącami firm działających w branży reklamowej.

Targi Packaging Innovations – bezpieczny powrót...

Targi Packaging Innovations – bezpieczny powrót do gry
2020-09-15

Nadchodzące miesiące będą kluczowe dla wielu przedsiębiorców. Polska branża opakowań stanęła przed nowymi wyzwaniami, którym musi szybko sprostać, aby utrzymać swoją pozycję. Rozwiązaniem może być udział w Targach Packaging Innovations, które odbędą w dniach 24-25 września 2020 w EXPO XXI Warszawa.

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW

ART OF COLOR – SPOTKANIE LIDERÓW
2020-09-10

30 września 2020 r. w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów.

European Sellers & Buyers w codziennej pracy ek...

European Sellers & Buyers w codziennej pracy eksportera
2020-09-04

Nowoczesna platforma European Sellers & Buyers przydaje się w pracy każdego dostawcy upominków promocyjnych. Ułatwia nawiązanie kontaktu z importerami produktów reklamowych z całego rynku europejskiego – to możliwość dotarcia aż do 78 000 firm z 35 krajów.

Zostań wystawcą RemaDays Warsaw 2021 - Targi Re...

Zostań wystawcą RemaDays Warsaw 2021 - Targi Reklamy i Druku
2020-09-03

Trwają przygotowania do kolejnej edycji targów RemaDays Warsaw. Organizator zachęca do zarezerwowania stoiska i pokazania swojej firmy na targach. Zapewnia także, że dokłada wszelkich starań by zbliżająca się edycja targów RemaDay Warsaw 2021 była w pełni bezpieczna dla wystawców i zwiedzających.

Prowadzisz biznes w Katowicach? Pokaż się w int...

Prowadzisz biznes w Katowicach? Pokaż się w internecie!
2020-09-02

Prowadzenie swojego własnego biznesu wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest pozyskiwanie klientów. Jednym z najlepszych środków do tego jest internet - nawet jeśli prowadzisz biznes lokalny, skierowany bezpośrednio do mieszkańców jednego miasta.