Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Herbata z personalizacją

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaHerbaty i kawy
Cena -
KlientWelcome Airport Services Sp. z o.o.
Min. zamówienie100
Czas realizacji10 dni roboczych


Mieliśmy okazję współpracować z firmą Welcome Airport Services przy stworzeniu wyjątkowych herbat z dedykowaną etykietą, które idealnie odzwierciedlają charakter ich działalności i stanowią doskonały gadżet dla klientów i partnerów.

Nasza współpraca polegała na stworzeniu herbatek z personalizowaną etykietą, zaprojektowaną przez klienta. Etykiety te zostały starannie wykonane, aby odzwierciedlić profesjonalizm Welcome Airport Services oraz aby podkreślić ich unikalną ofertę usług na lotnisku.

Najbardziej wyjątkowym elementem naszej realizacji był kształt herbatek, które przyjęły formę samolotu - symbolu podróży i mobilności, który doskonale odzwierciedla charakter działalności firmy Welcome Airport Services. Ta oryginalna forma herbaty stanowiła nie tylko smaczny napój, ale także ciekawy gadżet, który z pewnością przyciągał uwagę i budził zainteresowanie.

Dodatkowo, wybór smaku zielonej herbaty jaśminowej doskonale komponował się z tematem lotniczym, dodając nuty świeżości i delikatności do doświadczenia picia herbaty.

Personalizacja: dwustronny zadruk etykiety

Pakowanie: pojedyncza herbata w przeźroczystej torebce

Rozmiar:7 x 9 cm

Kształt: samolot

Herbata: zielona jaśminowa

Waga netto: 1,5g