Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Zakłady Papiernicze Delfin Spółka Jawna to firma produkcyjna i usługowa. Działamy na rynku artykułów biurowych, szkolnych, reklamowych, papierniczych  oraz opakowań. 
W swojej pracy kierujemy się zasadami, które od wielu lat budują solidność i dostępność  towarów pod marką Delfin. Towary te powstają przy użyciu starannie dobranych materiałów i surowców.  Ich jakość i użyteczność jest weryfikowana przez wymagania klientów i zapotrzebowanie rynkowe.


Wypracowane przez lata pracy doświadczenie oraz aktualne możliwości pozwalają nam obsługiwać klientów na wiele sposobów.
Dostarczamy artykuły do prezentacji,  organizowania, przechowywania i archiwizowania dokumentów. Są one przydatne w biurze, w szkole, w domu i w pracy. Niezmiennie eleganckie i funkcjonalne teczki, segregatory, okładki, podkłady z klipem, akta osobowe, pudła archiwizacyjne, kalki do kopiowania maszynowe i ołówkowe i inne towary.


Z.P. Delfin Sp. J wdraża coraz to nowsze rozwiązania z zakresu produkcji ekologicznych 
opakowań. W ten sposób tworzymy ofertę wyrobów z papieru, kartonu i tektury, które pozwalają bezpiecznie i estetycznie pakować różne towary. Pomimo, że jest to oferta skierowana głównie do klientów z sektora „Busines To Busines”, każdy klient zainteresowany stosowaniem papierów pakowych oraz  torebek papierowych znajdzie tu produkt odpowiedni dla siebie.


Z. P. Delfin Sp. J to również producent indywidualnie zaprojektowanych produktów reklamowych. Są one nośnikami różnych form promocji i reklamy oraz wspierają sprzedaż.
Możecie z nami wykonać segregatory, teczki, katalogi, wzorniki, standy, pudła, etui, kalendarze, oprawy introligatorskie, itp. Artykuły te skutecznie zaprezentują Waszą ofertę i będą elegancką wizytówką firmy, marki, usługi.

Oferta produktów i usług Z. P. Delfin Sp. J oznacza jeszcze więcej…
Od działalności projektowej poprzez proces produkcji i dogodne warunki logistyczne odpowiadamy na potrzeby takich firm jak Twoja.


Chcesz się dowiedzieć co możemy dla Ciebie zrobić? Otwieramy przed Tobą „ocean możliwości”, na którym znajdziesz rozwiązania pasujące dla Twojej firmy.
Skorzystaj z nich!

Przykładowe realizacje: