Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

SPÓLNOTA Drzewna Spółdzielnia Pracy

SPÓLNOTA Drzewna Spółdzielnia Pracy


Kategorie:
Nasza firma od ponad 60 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości wyrobów drewnianych. Obserwując zapotrzebowania rynku systematycznie wzbogacamy naszą ofertę o coraz to nowsze i ciekawsze produkty. Jesteśmy firmą z tradycjami, lecz nie boimy się nowych wyzwań, staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby dostosowane do każdej pory roku.

Jesteśmy największym producentem leżaków drewnianych oraz sanek drewnianych, nasze wyroby są ekologiczne, ponieważ do ich produkcji używamy wyłącznie surowców naturalnych co cieszy się ogromną popularnością. Wyroby z drewna litego charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością, dlatego w naszym asortymencie posiadamy szeroki wachlarz produktów codziennego użytku. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo leżaki drewniane,meble kampingowe, meble ogrodowe, mebelki dla dzieci,sanki drewniane jak również przybory kuchenne oraz gospodarcze takie jak stojaki na wino lub różnego rodzaju pojemniki. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji leżaków i sanek, oraz dodatkowego asortymentu takiego jak oparcia, uchwyty czy śpiworki. Już na wstępnym etapie produkcji klient ma możliwość wyboru koloru tkaniny oraz odcienia lazury olejowej, którą pokryte są meble. Jesteśmy otwarci na propozycje ze strony konsumentów, każde zamówienie traktujemy priorytetowo.

Główną dźwignią handlu gwarantującą sukcesy w sprzedaży jest dobra reklama. Oczekiwania rynku nieustannie się zmieniają, a pozyskiwanie klientów staje się dla przedsiębiorców nie lada wyzwaniem. Staramy się sprostać potrzebom naszych odbiorców, dlatego też od kilku lat zajmujemy się produkcją artykułów reklamowych wprowadzając nadruki wielokolorowe na naszych wyrobach. Wychodząc na przeciw potrzebom kontrahentów nasza firma poszerzyła swoją działalność wprowadzając do swojej oferty leżaki reklamowe. W ofercie posiadamy klasyczne leżaki z nadrukami jak również leżaki podwójne, leżaki z wymienną tkaniną, fotele reżyserskie i stołki wędkarskie. Dodatkowo wprowadziliśmy do naszej produkcji wyroby posiadające grawerowane logo takie jak stoły, tablice gastronomiczne, szkatułki czy kasetki. Dodaliśmy również nadruk cyfrowy stosowany na sankach i poduszkach.

Nasza firma jest największym dostawcą leżaków i sanek drewnianych na europejskim rynku, dlatego posiadamy niezbędne certyfikaty świadczące o spełnianiu wszelkich norm bezpieczeństwa. Cechuje nas wysoka jakość produktów oraz szybkie terminy realizacji zamówień. Z naszych wyrobów korzystają organizatorzy targów i imprez masowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do owocnej współpracy.
Przykładowe realizacje: