Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Jesteśmy agencją reklamową, zajmującą się kompleksową obsługą firm i organizacji Specjalizujemy się w dostarczaniu ekologicznych materiałów biurowych oraz reklamowych gadżetów ekologicznych.
Pokazujemy alternatywne rozwiązania, dzięki którym biuro może być prowadzone w sposób przyjazny środowisku nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności.

Posiadamy szeroką gamę ekologicznych artykułów reklamowych, które wyróżniają się swoją oryginalnością oraz estetycznym wyglądem. W naszym asortymencie można znaleźć użytkowe gadżety ekologiczne, poczynając od długopisu ze skrobi kukurydzianej a kończąc na samochodzie napędzanym energią słoneczną.

Proponujemy zastąpienie typowych materiałów biurowych ich ekologicznymi odpowiednikami. Oferujemy m.in. koperty, papiery do drukarek, teczki, segregatory, temerówki, pojemniki etc. wykonane z materiaów biodegradowalnych, opatrzonych odpowiednimi certyfikatami

Wykonujemy projekty i promujemy druki na papierach ekologicznych. Posiadamy szeroki asortyment papierów offsetowych, powlekanych i kredowych. Sa to papiery bezdrzewne, niebielone chlorem, produkowane z zachowaniem standardów ekologicznych. Na życzenie klienta drukujemy farbami ekologicznymi.
Przykładowe realizacje: