Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Promocja Via-Art


kreatywność to dopiero początek ...
Od projektu do realizacji, od najdrobniejszych po spektakularne realizacje - wszystko co tworzymy wynika z pasji!


 


Bazując na doświadczeniu oraz kreatywności młodych ludzi, staramy się podejmować wyzwania, gdzie kreatywność, koncept i pasja mają idealne pole działania.


 


Reklama i promocja, architektura wnętrz, projektowanie przestrzeni, budowanie wizerunku, świat eventów i cała seria nietypowych realizacji - po prostu - zapraszamy do współpracy!


 


Od kilku miesięcy "bawimy się" wodą; współpracujemy z firmą Touch Technology, która wykorzystuje waterJet'a oraz wodę w służbie wyobraźni!
Tniemy (prawie) wszystko strumieniem wody – od stali, przez kamienie, drewno i ceramikę; kształty i formy powtarzalne i niepowtarzalne, realizacje standardowe i te bardzo nietypowe. Dzięki swoim właściwościom, cięcie strumieniem wody doskonale sprawdza się w obróbce materiałów wrażliwych na odkształcenia i uszkodzenia, a technologia pozwala uzyskać dokładne, gładkie krawędzie cięcia.


 


Zajmujemy się projektowaniem i kreowaniem form, które siła wody zmienia w niepowtarzalne elementy architektury wnętrz, krajobrazu czy przestrzeni miejskiej.

Masz własny pomysł na wykorzystanie naszej maszyny – zapraszamy do współpracy.

biuro@promocjavia-art.pl - biuro@touch-technology.plwww.promocjavia-art.pl - www.touch-technology.pl


 

Przykładowe realizacje: