Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Od 13 lat produkujemy naklejki 3D i pomagamy wielu firmom prawidłowo znakować produkty oraz przeprowadzać akcje reklamowo-promocyjne, przez co zwiększają swoją sprzedaż i ilość klientów powracających oraz umacniają swoją markę. Nasze naklejki i oznakowania pomagają też pozyskiwać nowych klientów.


Współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi, dostarczając produktów atrakcyjnych dla klientów końcowych, o stałej wysokiej jakości.


Od 13 lat specjalizujemy się produkując:

- naklejki wypukłe 3D czyli nalepki epoksydowe, naklejki żelowe

- napisy wypukłe 3D

- tradycyjne etykiety, naklejki płaskie na folii samoprzylepnej i na papierze samoprzylepnym

emblematy chromowane METALIC

- breloki reklamowe z naklejką 3D

- magnesy reklamowe płaskie (naklejki magnetyczne)

- magnesy reklamowe wypukłe 3D


Specjalizacja w wąskim segmencie dobrze dobranych produktów oraz użycie wysokiej jakości komponentów pozwala nam kontrolować proces produkcyjny i uzyskiwać bardzo dobre efekty. Produkty wyglądają swietnie i są przy tym bardzo trwałe.


Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam realizować aktualnie wysokonakładowe zlecenia w krótkich terminach i zapewnia płynność dostaw, co jest szczególnie istotne dla firm produkcyjnych.


Nasz główny produkt to naklejki wypukłe 3D. Produkujemy je w oparciu o folie samoprzylepne sprawdzonych dostawców oraz druk wysokiej jakości, który w bardzo dokładny sposób odwzorowuje detale. Możliwość zalewania nawet bardzo skomplikowanych kształtów sprawia, że nasze naklejki 3D wybierane są przez bardzo wymagających klientów.


Zapewniamy produkcję naklejek w kilku technikach nadruku:

- druku cyfrowym

- sitodruku

- druku offsetowym


Produktem powiązanym z nalepkami 3D są napisy wypukłe - litery wypukłe 3D, które stanowią specyficzny rodzaj naklejek poliuretanowych. Powstają poprzez zalanie pojedyńczych liter i kształtów, w efekcie czego powstaje skomplikowany w formie napis lub logo. Mamy też gotowe rozwiązanie na ułatwienie naklejania tego typu naklejek. Każdy produkowany przez nas napis wypukły uzupełniony jest o folię transportową, dzięki której bardzo łatwo można całość naklejać.


Warto wspomnieć o kilku gadżetach reklamowych, które w połączeniu z naszymi naklejkami wypukłymi stanową świetny nośnik reklamy. Są to nasze breloki reklamowe 3D oraz magnesy, które również dostarczamy w wersji wypukłej.

Zapraszamy do wysyłania zapytań. Nasz dział obsługi klienta szybko i sprawnie zajmie się dobraniem właściwych rozwiązań.

Przejdź do zakładki Kontakt i wybierz wygodną formę kontaktu z nami.

Szybki kontakt:

608 205 104

www.polinal.pl

Przykładowe realizacje: