Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

OLDA

OLDA


Kategorie:

Firma Olda istnieje od 1995 roku. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem austriackiej firmy Doppler, producenta parasoli przeciwdeszczowych, parasoli reklamowych oraz parasoli z nadrukiem.

Parasole reklamowe z nadrukiem to doskonały sposób na ciekawe i niezwykle skuteczne wypropowanie prowadzonej działalności. Jeżeli poszukujecie Państwo sprawdzonych, przynoszących zamierzone rezultaty produktów o charakterze reklamowym, prponowane przez nas parasole z nadrukiem dla firm z pewnością idealnie sprostają Państwa wymaganiom i spełnią wszystkie oczekiwania. Gadżety promocyjne dla firm powinny cechować się niebanalnym wyglądem, dużą funkcjonalnością, a także najlepszym wykonaniem. 


Parasole z nadrukiem to idelany gadżet na targi, różnego rodzaju eventy czy jako prezenty dla swoich klientów, pracowników czy podarunek w prowadzonej dla swojej firmy akcji reklamowej. W swojej ofercie mamy również artykuły reklamowe, na których wykonujemy nadruki pod zamówienie klienta. Nasza firma została wyróżniona w programie "Solidni w Biznesie".


 


W ofercie znajdziecie Państwo m.in:


- parasole reklamowe,


- parasole z nadrukiem,


- parasole ozdobne,


- parasole przeciwdeszczowe,


- nadruki reklamowe.
Przykładowe realizacje: