Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Nice-Haft - Hafty Nadruki Odzież Reklamowa

Nice-Haft - Hafty Nadruki Odzież Reklamowa


Kategorie:

Znakowaniem odzieży zajmujemy się od ponad dekady, nasz bogato wyposażony park maszynowy pozwala na wykonywanie znakowania na odzieży, tekstyliach, wykrojach, gadżetach reklamowych – dowolne nadruki oraz hafty. 

Obecnie posiadamy 20 głowic haftujących – składających się z maszyn SWF, HAFTEX, TAJIMA, Linie produkcyjną do druku transferów DTF opartej na ploterze EPSON i głowicach piezoelektrycznych  – które zapewniają najwyższa jakość nadruku, drukarkę DTG – BROTHER GTX PRO BULK – Niezastąpiona jakość wydruków bezpośrednio na odzieży, plotery tnące oparte na firmie SUMMA (cięcie foli flex, flock i innych ) oraz z funkcją OPOS, wielostanowiskowe prasy termotransferowe – sterowane hydraulicznie, ploter EPSON do druku sublimacyjnego.

Dzięki tym urządzeniom jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy rodzaj znakowania, posiadamy bogato wyposażone studio graficzne – dzięki któremu możemy wykona≥ć projekty graficzne od podstaw, zaś studio opracowań programów hafciarskich oparte jest na silniku widącego producenta oprogramowania hafciarskiego – WILCOM.

Na życzenie  klienta – wykonujemy również zlecenia szwalnicze (szycie odzieży od podstaw, wymiana metek) 

Dzięki współpracy z naszą Marką – mogą mieć Państwo pewność że Państwa zlecenie znajduje się w rękach u jednych z najlepszych specjalistów.

Przykładowe realizacje: