Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

TWORZYMY PERSONALIZOWANE KOSMETYKI REKLAMOWE

Jesteśmy, chyba największym co do asortymentu i możliwości producentem personalizowanych kosmetyków reklamowych w Polsce.

Mydło, krem, szampon, .....? wszystko do ciała co pielęgnuje, dba o skórę, nawilża, chroni, dezynfekuje. Do tego mamy prawie każdy fason butelki PET lub szklany do wyboru, mnóstwo opcji pakowania i zdobienia. Nasze kosmetyki mogą pachnieć wiosną, bryzą morską, słodkimi owocami ale i najdroższymi perfumami. Staramy się żeby nasze produkty były ekologiczne i przyjazne dla środowiska.

Wszystkie nasze produkty zostały przebadane przez specjalistyczne laboratorium badawcze, posiadają komplet dokumentów potwierdzający zgodność receptur z obowiązującym prawem w zakresie wytwarzania kosmetyków oraz są wpisane do unijnej bazy CPNP.

MASZ POMYSŁ ale nie wiesz jak go zrealizować? MY CI POMOŻEMY

Masz pomysł na kosmetyczny produkt reklamowy, ale nie za bardzo potrafisz go sobie wyobrazić? Pomożemy Ci w tym! Nasze studio graficzne stworzy wizualizacje Twoich pomysłów. Postaramy się zaproponować ciekawy produkt, który w najlepszy sposób wyeksponuje Twoją reklamę!
Poza tym, oferujemy także produkcję pod marką własną, czyli private label. Dzięki naszemu elastycznemu podejściu do minimalnych zamówień, jesteśmy w stanie wyprodukować krótkie serie kosmetyków i mydeł.

Przykładowe realizacje: