Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa poligraficzno-­reklamowa.

Agencja Reklamowa MediaPowiatowe24 to młoda i dynamiczna agencja dostarczająca obsługę na polu graficznych rozwiązań reklamy wizualnej oraz internetowej. Doświadczenie naszego zespołu pozwala nam na uzyskanie najlepszych efektów dla naszych klientów. Działamy z przekonaniem, że jakość prac oraz efekt końcowy będzie wykraczał ponad standard.

Dlaczego warto?

Nasza agencja do każdego projektu podchodzi indywidualnie starając się wnikliwie przeanalizować wszelkie zapotrzebowania co do projektu ze strony zleceniodawcy. Osiągnięcie odpowiedniego efektu to nasz cel. Nie lubimy banalności i drogi na skróty.  Szczególnie ważnym jest dla nas zrozumienie potrzeb klienta i przygotowanie dla niego rzeczy „skrojonej” na miarę oczekiwań jego i rynku, na którym działa.
Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie.

Bezpłatna Gazeta Reklamowa FreeTV Busko-Zdrój, Staszów, Pińczów, Kazimierza Wielka

Bezpłatna gazeta reklamowa FreeTV z programem tv wydawana przez grupę reklamową MediaPowiatowe24 jest dostarczana bezpośrednio do punktów partnerskich w Busku-Zdroju, Kazimierzy Wielkiej, Pińczowie, Staszowie, Połańcu, Chmielniku i Skalbmierzu. Reklama w naszej gazecie FreeTV Busko-Zdrój jest tak samo skuteczna jak reklama w internecie czy ekranach LED. Gazetę reklamową cechuje innowacyjność: zawiera ona program telewizyjny na 14 dni, co odróżnia ją od zwykłych gazetek reklamowych, dzięki czemu pozostaje w rękach czytelników na dłużej, a reklama naszych Klientów ma większą szansę trafić na grupę docelową. Ponadto dzięki dużemu formatowi druku gazeta jest czytelna i funkcjonalna. Taka reklama w powiecie buskim, staszowskim, pińczowskim i kazimierskim sprawia, że odbiorcy z łatwością docierają do poszukiwanych przez nich usług. Nasza bezpłatna gazeta reklamowa FreeTV  przyciąga nowoczesnym designem. Elegancka okładka zachęci nawet najbardziej wymagających użytkowników, a krzyżówka zapewni chwile rozrywki.
Umieszczając w gazecie swoją reklamę staniesz się zauważalny, co pomoże Ci uzyskać większe zainteresowanie swoim produktem.

Przyjdź i sprawdź - prawdopodobnie najniższe ceny w regionie!

MediaPowiatowe24 - REKLAMY DLA PROFESJONALISTÓW

Przykładowe realizacje: